Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 13:13:49
Autor Wiadomość
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 3 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Właśnie!

Wpadłem na taką ideę!

Zjazd Wielkopolski...

Wiem, że mam już dwóch chętnych - Gumowego :) i Aiwelosse...

Ale jestem otwarty na propozycje! Jak na razie jeszcze nie jest powiedziane gdzie taki zjazd miałby się odbyć... Ale dwóch z trzech osób mieszka w Pile ;)

Tak czy inaczej, jeśli ktoś jest z Wielkopolski i chciałby się na taki zjazd zjawić, to niech powie!

Proszę, wypowiadajcie się! Choćbyście nawet nie mogli się tam zjawić! Ale napiszcie coś!!!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 3 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Ja razem z Salinią mieszkamy w Rudzie Śląskiej. Możemy więc zjawić się na zjeździe w Katowicach, Chorzowie, Gliwicach, Zabrzu. Niestety w tych okolicach mieszka stosunkowo mało osadników (wiem tylko o kilku) więc na zjazd chyba nie ma co liczyć. Mogę to wywnioskować z bardzo nielicznych odpowiedzi na pytanie: "Kto jest z okolic Katowic?"
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ixcesal



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Na zjazd da sie i na koniec Polski przyjechać.
Jednakże w przypadku wielu osób kluczowym jest pytanie "kiedy?".
Znając termin można dopiero wiedzieć czy będą możliwości.
Chęci natomiast mam zawsze :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. To jest pytanie w stylu "czy chciałbys być bogat?" ;) Ja oczywiście zagłosowałem tak, bo możliwość przyjadu zawsze istnieje.
PS. Ruda powiadacie dziewczyny, hm... w sumie nie tak dalego. Do Gliwic godzinka, a potem to już rzut ... :)

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Wielkopolski powiadacie...

No cóż, miałbym do pokonania wiele kilometrów zważywszy, że mieszkam na przeciwnym krańcu Polski w woj. podlaskim. Ale jak ktoś już wspomniał wcześniej, nic nie jest niemożliwe. Ale podjąłbym decyzję dopiero po zapoznaniu się ze szczegółami, czyli o miejscu, czasie, itd. Miejsce dla mnie najważniejsze nie jest (jeśli chodzi o Wielkopolskę, bo gdyby ktoś wpadł na pomysł zorganizowania zjazdu podlaskiego to by było, ale podejrzewam, że na podlasiu za wielu osadników nie mieszka, wiem, że prócz mnie jeszcze Fuzzy). Na razie trudno mi coś konkretnego powiedzieć, ale idea jest dobra. Z mojej strony dołoże starań aby ewentualnie przybyć jeśli pomysł doczekałby się realizacji, ale obiecać nie mogę.

___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
AtakeeR



Dołączył: 7 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Mahakam

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobny problem co Moandor - przeciwny kraniec Polski (woj. Podkarpackie, a dokł. SaNoK)
___________
Jam jest AtakeeR z Mahakamu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

No coz, podlaski mi by bardziej odpowiadal, niz wielkopolski... Z Podlasia sa Fuuzy, Moandor... Tylko wlasnie kiedy... Bo tak mowic to mozna...

I wiecie co jeszcze pomyslalem? Ze najlepszy bylby zjazd w Lodzi, bo nikt by nie narzekal, ze ma na drugim koncu Polski :)

___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

haha!

Nawet się nie spodziewałem, że taki odzew na ten topic będzie :)

Trochę wyjaśnień - założyłem go właśnie po to, by sprawdzić, kto jest z Wielkopolski (i okolic) i mógłby w razie czego się spotkać.

Jak na razie widzę, że wypowiadają się tutaj osoby z drugiego krańca Polski głównie :) Cóż, szczerze mówiąc, to nie liczę, że wy się zjawicie. Chodzi mi po prostu o to, że jeśli jest tak daleko, to watpię, że ktoś przyjechałby tylko żeby w jeden dzień się spotkać. Dlatego zjazdy są lokalne i zjawiają się tam najczęsciej tylko osoby lokalne ;). Na waszym miejscu, raczej bym zorganizował własny zjazd, a nie pchał się na ten wielkopolski:) Nie żebym wam czegoś odmawiał, po prostu chciałem zauważyć, że trochę jest do nas daleko:) Ale jeśli byście się zjawili to bym się oczywiście ucieszył. Jak cholera ;)

Voldo: a wiesz, że przejeżdżałem ostatnio w okolicy Katowic, Rudy itepe? Tak dokładnie to przejeżdżałem przez Sosnowiec i Dąbrowę Górniczą, jak jechałem do Karakowa ;).
A jeśli pamiętam, to właśnie z twoich okolic jest osób więcej niż z całej Wielkopolski :P

Ix: wiesz, terminu nie znam, ale to tylko dlatego, ponieważ jeszcze takowego nie ma :P Chodzi o to, yb na początku zobaczyć komu pasuje, a potem w miarę możliwości, ustalić korzystny termin...

Gren: heheheheh, czemu tak mało osób mieszka w mojej okolicy?:) A do tego to sami panowie ;)))

Moandor: Fuuzy się wkurzy, heheheheh:)

AtakeeR: aha :D

Teraz tak, czekam na wypowoiedzi osób z Wielkopolski (Gumi:), Aiwelosse, a także Sandro i reszta paczki Kaliszańskiej ;) )

Marred: Łódź? To by się Ilness ucieszył ;) A poza tym jeśli chcecie gadać o zjeździe podlaskim to nowy topic proszę, by bałaganu nie było!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 4 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Uważam że ten zjazd można by użądzić w Malborku przy okazji Malborskiego Konwertu Fantastyki. Piękna okolica i zamek.

Plusy:
- Piękna okolica i zamek.
- za jednym zamachem spotkanie Osadników i Konwert Fantasy.
- kilka dni.
- za symboliczną sumkę miejsce na polu namiotowym i obiad.

- itp. itd.

Minusy:
- nie każdy może tam się zjawić
- więcej znam

Wszystkich chętnych infornuję że na stronie www.Sarionn.republika.pl znajdą więcej informacji.

___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 5 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

To jest dobra myśl, warta rozpatrzenia. A kiedy jest ten końwent?
Wadą jest to, że o place noclegowe może byc ciężko, ale mamy rok na załatwianie.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 5 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Przyszedłem tu tylko powiedzieć:

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA... MOANDOR... JA JESTEM FUUZY

no... to by było na tyle.


PS
Grenadierze, fajny avatarek :)

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 5 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Co do tych zjazdów to z uwagi na to najlepiej robić to w czasie wolnym od nauki (wakacje letnie). Na pewno wiecej osób się pojawi.

Po drugie, nie Wiecie kto skąd pochodzi? Aby się dowiedzieć, możnaby przy rejestracji uznać warunkiem niezbędnym podanie choćby nazwy województwa i sprawa załatwiona. Innym alternatywnym wyjsciem byłoby założenie w tym podforum tematu, gdzie każdy kto chce mógłby podawać województwo z którego pochodzi. Każdy mógłby bardziej przybliżyć nam swoja sylwetkę, choć z drugiej strony wiadomo, ze już podalismy to co chcielismy ujawnić - przy rejestracji.

Mnie np. zawsze interesowały dane statystyczne forumowiczów, jak chocby średnia wieku ludzi, miejsce pochodzenia (nazwa wojewódzctwa lub duzego miasta), no i oczywiście % udział dziewczyn, bo jak wiadomo niewiele mamy fanek świata fantasy i serii HOMM, a przecież wnoszą bardzo dużo... :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 5 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Wiele odpowiedzi znajdziesz w Osadzie. Pod warunkiem, że ktos podał prawdę...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 5 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

No i masz ci los. Przez te ciągłe poganianie rodziców zapomniałm datę podać. Chociaż... każdy kto odwiedziłby stronę dowiedział by się że konwert odbędzie się 22 - 24 sierpnia 2003 roku w Osadzie Rycerskiej Zamczysko w Malborku.
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
marred



Dołączył: 27 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: z pokoju ;)

Wysłany: 6 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

voldo_girl (cytat):
(...) konwert odbędzie się 22 - 24 sierpnia 2003 roku w Osadzie Rycerskiej Zamczysko w Malborku.


Hmmm, konwent Osady w Osadzie, kto by to pomyslal :) ? Moze jeszcze przy ognisku :) ?

___________
Jedz szpinak, będziesz silny!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 7 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Powiem krótko: jeśli zjazd będzie gdzieś w okolicach Piły, to ja się na ten zjazd wybiorę. A czemu na Piłę nastaję? Wszystkie monopolowe znam i wszystkich sprzedawców :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 7 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

A i pełnoletność niedaleko, prawda Aiweolosse?:)

Tak więc w końcu odezwał się ktoś, tko zgłosił chęć wzięcia udziału! To co, że ja już przedtem o tym wiedziałem ;)

Haarald: taaa... nie ma to jak lubić dane statystyczne, i gdzie kto mieszka... sam lubię to przeglądać i właśnie się głowię gdzie leży ORs Imperior:)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
gOOmiAcK



Dołączył: 5 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Piła

Wysłany: 18 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Ten topic z moich informacji powstal po to, zeby dowiedziec sie kto jest z Wielkopolski i i jej okolic, a potem w tym wlasnie gronie uzgodnic miejsce i date spotkania. Oczywiscie ktos z poza wlkp moze wyrazac chec, z Faramirem bralismy pod uwage Jaskiniowcow wlasnie z niej.

Jak widac jednak za duzo osob sie nie zglosilo, temat topica (prawie jak na SF:)) sie rozmyl. Ale ja zglaszam chec udzialu:).

Nejlepiej byloby znalezc Jaskiniowca z Poznania - w koncu Poznan to centrum wlkp.

Moze inni wielkopolanie by sie odezwali?

P.S. Kiedys gdzies w osadzie byl pomysl zrobienia mapy miejsc zamieszkania Osadnikow - czy ktos wie co z tego wyjszlo?

___________
and may the Force be with you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 18 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Panowie! Miejsce, czas i chętni to nie wszystko! Konwent to, i owszem, spotkanie jakiejś większej grupy ludzi, ale także jakieś atrakcje! Zamiast więc zwoływać ludzi, którzy przyjadą i przesiedzą sobie przy pifku albo ognisku kilka godzin, nudząc się śmiertelnie, zaproponujcie jakieś superfulwypas atrakcje, a chętni sami się znajdą! Wszak nie ilość osób, a jakość samego spotkania ma tutaj znaczenie największe!
___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 18 maja 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Sandro (cytat):
Panowie! Miejsce, czas i chętni to nie wszystko! Konwent to, i owszem, spotkanie jakiejś większej grupy ludzi, ale także jakieś atrakcje! Zamiast więc zwoływać ludzi, którzy przyjadą i przesiedzą sobie przy pifku albo ognisku kilka godzin, nudząc się śmiertelnie, zaproponujcie jakieś superfulwypas atrakcje, a chętni sami się znajdą! Wszak nie ilość osób, a jakość samego spotkania ma tutaj znaczenie największe!


trochę się nie zgodzę Sandro, przy małych ilościach osób, ważniejsza jest włąśnie ilość, od jakości spotkania. Ale, jak już wspomniałem wcześniej i niedawno Gumowy, na początek chciałem wiedzieć kto jest z Wielkopolski imógłbym wziąć udział w spotkaniu. Potem byśmy zobaczyli gdzie takie spotkanie by się odbyło, by jak najwięćej osółb mogło się zjawić. A potem byśmy zaczęli się zastanawiać jak takie spotkanie by wyglądało i jakie byłyby atrakcje. Potem byśmy to zdradzili i być może ktoś jeszcze by się dołączył, widząc jakie mamy ambitne plany ;).

Ale niech planuję osoby, które (prawie) na pewno by się zjawiły!

i o to chodziło!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ma_trix



Dołączył: 1 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Swarzynice (koło Sulechowa)

Wysłany: 27 sierpnia 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Trochę puźno się odzywam:), ale może ktos jeszcze tu zajży. Mieszkam koło Zielonej Góry i chętnie wybrałbym się na zjazd w Poznaniu. Może jeszcze Ra-V i Ann by przyjechali, ale nie będę się wypowiadał za nich.
___________
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło:)

PS czy jest tu ktos z mioch okolic?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 8 września 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Podajcie jakieś konkrety, popytam, sprawdzę i może przyjadę.
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 8 września 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Mam do Poznania 40 min drogi . Mysle ze moznaby zrobic spotkanie "przy okazji", np. koncert Kultu. Jakby nie patrzec kapela raczej wszystkim odpowiada, a z tego co wiem 22 pazdziernika w CK Zamek takowy koncert sie ma odbyc. :lol: znak rozpoznawczy koszulka KULT :lol: :lol: [/code]
___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 8 września 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Hej! :)

Dowiedziałem się z jednego postu McGregora że 22 października zawituje on w Poznaniu, na koncercie jakimś. Jesli dobrze zrozumiałem :P. Tak więc sobie myslę, że to mógłby być dobry pomysł coby się spotkać:). Ja bym chyba nawet i mógł. Pytanie tylko, czy ktoś jeszcze by się zjawił;). No i jakby co - to mały problem mógłby być też ze znajomością miasta, jako że w nim nie mieszkam i - mimo iz odwiedzam dośc regularnie (ze dwa razy na miesiąc?) - nie znam na pamięć wszystkich ulic, czy co ciekawszych knajp:P.

Ale ogólnie rzec zbiorąc, pomysł ciekawy. Czekam na odzew:).

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ma_trix



Dołączył: 1 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Swarzynice (koło Sulechowa)

Wysłany: 10 września 2003     Zjazd Wielkopolski Odpowiedz z cytatem

Pomysł ciekawy, ale 22 to srodek tygodnia:(
A kapela odpowiada mi jak naj bardziej:)
Zapytam się rodziców(niepełnoletni:)) i zobaczymy, co można by zrobić.
Nie wiem, czy byscie mnie WoGule na tym zjeździe??:)

Może jeszcze cos wykombinuję.

___________
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło:)

PS czy jest tu ktos z mioch okolic?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.