Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 7:31:09
Autor Wiadomość
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Direct Connect Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich...

Chciałbym żeby wpiasywały się tutaj osoby, które posiadają ten programik p2p. Wpiszcie na jakim statusie jesteście, dzięki temu będziemy mogli się stuff'em powymieniać :D:D...

Nie rekalmujcie tutaj hubów. Proszę moderatorów o usuwanie takich prób, chyba, że dany hub należy do jaskiniowca, wtedy myślę, że nie ma przedciwskazań, ale o tym hetman powinien zadecydować :D:D...

Liczę na szybkie połączenia z jaskiniowcami i bardzo owocne :D:D:D:D...
Na huby umawiamy się na privie :D.

Ja jestem niestety pasywny (mam wewnętrzne IP).

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Direct Connect Odpowiedz z cytatem

*Konsternacja..*
Inicjatywa, jakkolwiek, słuszna..
Być może pragniesz wymieniać się Swymi kawałkami (muzyką - wiem, że tworzysz..)..
Być może Swą grafiką (..i tym też się zajmujesz..podobno..)..
Być może też.. dokumentami textowymi, których posiadasz prawa autorskie..
..nie wiem..
Lecz czy na miejscu jest 'reklama' sieci P2P..?
Nie każdy może 'wejść w to' z czystym sumieniem co do praw autorskich/licencji.. przez co może być złamane prawo. I chociażby z tego względu - proponuję:
Ogłoszenie to zamieścić gdzieś indziej..
..na Twej prywatnej stronie..? (wielu Jaskiniowców tam zagląda..)..
..może na (Twym) statusie GG..?..< chehie >
..trza coś wymyślić..
..nie może tak ostać.

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Direct Connect Odpowiedz z cytatem

Hmmmm.... nie sądze, żeby to byłą reklama....
Ja się tylko pytam kto z tego korzysta, bo mogę się z takimi osobami umówić na połączenie, a korzystać i tak korzystają.... podobnie jak ja...

Niczego ten temat moim zdaniem nie reklamuje a na pewno (choć tego nie powiedziałeś to chyba takie podejrzenia też są) nie namawiam nikogo do złamania prawa... Mam nadzieję, że temat zostanie i Ci co korzystają z tego programu zgłoszą się tutaj :D:D:D, albo do mnie na priv :D

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 25 kwietnia 2004     Direct Connect Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to posiadanie programów typu p2p jest legalne.
Po drugie ich używanie w samo w sobie też jest legalne.
Po trzecie ściąganie plików bez praw autorskich też jest legalne.
ALE reszta jest nielegalna, więc tylko te trzy pierwsze punktyy wchdzą w grę. Proponują więc by ten temat służył jako wymiana informacji i plików TYLKO i wyłącznie własnej roboty. Tutaj powonny wypisywać się osoby mogące udostępniać swoje wszelkie prace(grafika, muzyka, literatura) przez wszystkie programy typu p2p.
Wszelkie inne informacje o nie swoich plikach powinny być usuwane i tępione z całą stanowczością.
Jako pierwszy mogę udostępnić szkice dwóch propozycji jednostek do Heroes 5, jest ktoś zainteresowany :?: [/list]

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.