Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 5:39:21
Autor Wiadomość
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Witam
Szukam chetnych i odwaznych do ujawnienia danych o sobie (a tym samym do znalezienia sie na mapie).
Chodzi mi o stworzenie mapy geogeraficznego polozeania mieszkancow jaskini (graficzne przedstawienie ksiazki adresowej). Tu jest przyklad:

http://www.markaz.com.pl/LEVY/lokacje/

Zanim zaczniecie sie smiac informuje, ze nie znam sie na html'u (cwicze dopiero 10-15 godzin) wiec jest to bardzo wczesna wersja alfa (nawet nie beta).
Jesli znajda sie zainteresowanie to super (prosze o kontakt), jak, nie to prosze moderatora o skasowanie topica.
A teraz do rzeczy.
Przede wszystkim jak uwazacie: czy lepiej po lewej stronie (kolumna roboczo nazwana mieszkancy) miec tylko spis mieszkancow, jak na poczatku listy, a statusy i sposoby komunikaci beda widoczny po wskazaniu miasta. To jeszcze nie dziala do konca, ale zalozenia sa takie, ze jak klikne sobie na liscie mieszkancow w np. LEVY to na mapie otwiera sie okienko Wroclaw w ktorym jestem ja i sposoby komunikacji ze mna (jesli nie czytelnie pisze to najedzcie kursorem na kropke wskazujaca polozenie wroclawia na mapie).
Albo na liscie mieszkancow bada imiona mieszkancow i sposoby komunikacji z nimi, a na mapce juz tylko ich polozenie (np. kropka z warszawa).
Wiadomo, ze jesli lista po lewej bedzie bez statusow to strona bedzie szybciej chodzila, ale z drugiej strony od razu wiem z kim jak mode sie skontaktowac jesli przy jego nicku beda podane sposoby komunikacji o jego stan (dostepny czy nie)?

na razie nie aktualne.

Druga sprawa czy lepiej wskazywac "kropki" z miastami (np. wroclaw, warszawa), czy choragiewki (torun - otwiera sie po wskazaniu chorągwi).

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Świetne !!!!

Podoba mi się :D:D:D... nie chce na razie nic mówić, czy podpowiadać, ale już nie mogę się doczekać ujrzenia na mapie takiej miejscowości jak Tychy :D... zajrzę tutaj za jakiś czas :D może wtedy cosik więcej powiem :D.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Witam.. ..i popieram..!

Technicznie: mapa zbyt mała; to coś z boq (..spis treści..?..chehie..) – bardziej czytelne powinno być.. Ino wiem, że to tylko wersja ‘alfa’. Mapa w przyszłości (po testach ‘beta’..chehie..) powinna być dostępna na serv’ie Jaskini.
Widzę, że Enleth widnieje na ‘lev’ej’ liście – dobrze, On wie, co, jak i dlaczego tyle zieleni..chehie.. Mam nadzieję, że pomoże, jakby co..
Ja jestem za – moje dane mogą być udostępnione.. ..no i zapraszam do Suwałk..chehie...

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ra-V



Dołączył: 4 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra alias Chimera

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Piękne!!!

Trza nawiązać współpracę z tym tematem i mapa będzie rosła aż miło :)


Btw, jak teraz - pisząc, że nie znasz HTML'a, zrobiłeś już cusik takiego to ciekawy jestem co stworzysz jak się go nauczysz! Cudo.

___________
See you in Tibia!
Lista Jaskiniowych Chimeryjczyków - tutaj
Więcej tutaj...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Świetnie!!!
na takie coś czekałem!

1) Lepsze chorągiewki, niz kropeczki :)
2) Przydałoby się w przyszłości mapę podzielić na kilka sektorów, by można trochę pozoomować :)
3) Faramir, Wągrowiec (Mniej więcej 55 km. na - mniej więcej - północ od Poznania :) )
4) Uważam, że pytanie się każdej osoby o zgodę do użycia swego miejsca zamieszkania nie jest potrzebne... Jeśli ktoś podał w profilu swe miejsce zamieszkania - to znaczy że je ujawnił.
5) Powodzenia w dalszej pracy !!!

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest extra bardzo mi się podoba i chciałbym wziąść w nim udział. Niewiem czy to jest przeszkoda że niejestem żadnym pretorianem, matem, gromowładnym czy jeszcze tam innym stopniem, ale mam nadzieje że to niejest przeszkoda żeby wspomóc ten pomysł. A dane te które są potrzebne moge ujawnić.
___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enialis



Dołączył: 27 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z miejsca, gdzie słońce nie zachodzi...

Wysłany: 8 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Super pomysł!!! Może ktoś mieszka w Szczecinie :D . A i ja jestem Enialis i w Szczecinie mieszkam :P . No i pozdrófka.
___________
«Where the hell is Koza?»
http://www.knightonlineworld.com/ - Dołącz!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Dzieki za zainteresowanie :)
Troszke odswiezylem dane na mapce.
A teraz do rzeczy.

Eon -> mi sie ta mapka jako podklad tez nie podoba, ale na szybko przeszukalem kilkanascie stron www i ta wygladala najlepiej.

Ra-V -> widze ze zainteresowales sie tematem, ale dalej nie wiem, czy moge umiescic cie na mapce?

Faramir -> Poniewaz na razie tylko ty decydowales, czy kropki, czy choragiewki, sa choragiewki. Nad zoomem juz sie zastanawialem, ale jak na razie wydaje mi sie to poza moim zasiegiem (jest to druga strona www jaka robie), jak sie podszkole to sie za to zabiore. Pytanie o zgode moze byc konieczne (ustawa o ochronie danych osobowych :wink: ), a tak serio to duzo ludzi nie podaje skad jest, lub podaje lokalizacje ze swiata fantazy. W planach mam sprzezenie tego z baza SQL z danymi o mieszkancach Jaskini (podejrzewam ze bede musial sie nauczyc PHP).

Crag -> dzieki za checi, jak mozesz to sprawdz i podaj swoj JID (dane do jabbera), te w profilu wygladaja dziwnie.

I pytanie do wszystkich: jaka macie stand. rozdzielczosc monitora i jak to wyglada? Moze lepiej dac wieksza mapke i ja narazie scrollowac, poki nie dojde do zabawy z zoomem.
I oglaszam konkursik na najlepsza mapke na podklad. Moze macie cos takiego w swoich zbiorach, albo gdzies widzieliscie. Moge wrzucic na serwer pare podkladow (jak je dostane) i zrobimy glosowanko, zeby wybrac najlepszy.

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

LEVY (cytat):
a tak serio to duzo ludzi nie podaje skad jest, lub podaje lokalizacje ze swiata fantazy.


Niektórzy jednak podali:

Augustów - Starless,
Bartoszyce - Heniek,
Białobrzegi n.Pilicą - tse tse,
Białystok - ASX76, Sulia, Jarvis, arthas
Bielsko Biała - Hexe, Regis, Lanfan, BigJames, Lobo,
Brzozów - Bury,
Nataniel - Bydgoszcz,
BYtom - Girolamo, Fartelius
Ciechanów - Ingham
Czaplinek - Jarek
Częstochowa - Bodziu, Black Dragon, Admar,
Czyżowice - Ion,
Dzierżoniów - Morgraf,
Gdańsk - Phoenix, daubter,
Gdynia - Ginterlen,
Gliwice - GriM, Voulture, Mad,
Głogów - Ponty,
Góra Śląska - Chester,
Grudziąc - KUCIN, Czarny Edd,
Grzechynia - mah,
Gubin - Elmo,
Iława - Sprzedechly,
Jarosław - Aria, Mat Pierwszy,
Jasło - Lopez,
Jelenia Góra - Garet
Kalisz - Sandro,
Katowice - Nighon,
Kęty - Intel, MiB,
Kielce - Antzuch, Kmicic,
Koluszki - Isthore,
Konin - Kriso,
Koszalin - Perin, JimmyHard, Neela,
Kotla - Murmur von Fux, Stary Ent,
Kraków - Bonhart, Hwarang, Morgan, rapy, Hisime, bobo, Labetha, Laurana,Saruman, Thant,
Legnica - Coltain, Zibiszek, Raptor,
Lubaczów - Blazifigus,
Lubin - laczus, ixcesal,
Lublin - Irma Whisperwall, Sewrey,
Łańcut - KerToiP, Kamikadze
Łapy - Merfes, Gonzo, Moandor,
Łódź - zelus, Graal, Mr.Pool, Ilness, Eru, Wiwern
Mrągowo - Bax-junior
Mysłowice - KoliJack,
Nowa Dęba - Voythieus,
Nowogród Bobrzański - Randalus
Nowy Targ - Hardack,
Nowy Sącz - Nevethir
Olsztyn - marmarcin, @lan, Executor,
Opole - Cairath, Grenadier, Eldacar, Codhringher,
Ostróda - Jabbi,
Ostrołęka - Lipa, Van den Graaf,
Otwock - Behemoth, Louri,
Oświęcim - Xivorx
Piła - metaliczek, gOOmiAcK, Aiwelosse
Pleszew - Robo,
Polkowice - Broghild,
Poznań - Yark, czyzzyk, Elvis, Nevon
Przemyśl - Mecku, Xellos Metallium,
Pszczyna - Yarxx,
Płock - Pyrakus,
Przemyśl - Gilain,
Raciąż - Draken,
Radom - Tristan, Thompson,
Radzionków - Galador,
Ruda Śląska - Voldo, Voltarian,
Rudyłtowy - Raj,
Rybnik - TEO, Fishrock
Rzeszów - Xexilex
Sandomierz - Vacant Planets,
Siedlce - Ricenbaker,
Siemianowice Śląskie - Anthon
Skawina - hadżdżi Dawud az Gossarah
Sopot - Dru
Sosnowiec - Deemon,
Starogard Szczeciński- Iron Golem,
Sulechów - Ann
Suwałki - Eon, Cthulhu,
Swarzędz - PRZEMO,
Swarzenice (Sulechów)- ma_trix
Szczecin - Tito, Rubeus, FanTom, Wasyl, Hobbitek,
Szczecinek - Macko,
Słupsk - skryty,
Śrem - Black
Świdnica - Homer,
Świętochłowice - Soul Bringer
Tarnów - DevilOKO
Tczew - Aproxymeo
Toruń - Eartless, Vincent, Marf
Tychy - Mr_Rabbit
Warszawa - Kathleen, Matijalass, krzycho, Arvilla, Hubertus, Karol Młot, Grinna,Lampi, Heimdall Ragnarok, Jenova, Waylander, redsun, Szary Wilk, Wonsky, Qter, Tarband, gagatek, Morrandir,
Warta - Gryphon,
Waslików (Podlasie) - Fuuzy
Wejherowo - Crag,
Welnin - Ran,
Wieluń - Firen
Włocławek - Wolek,
Włodawa - Milesss,
Wrocław - Nami, leaven, Farmerus, Enleth, Vandergahast, LEVY, Gizmo, Zielevitz
Wyszków - Zajka
Zabrze - Emeszar,
Zakopane - Krilan, Morghot,
Zbaszynek - razex,
Zgorzelec - Emi,
Zielona Góra - Ra-V, Tibor
Złotoryja - Arc d'Arc
Żyrardów - Uziel, Melkior

stan na 9 maja 2004

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się ten pomysł, oczywiście moje dane mogą być udostępnione.

Brawo, LEVY, jak na początkującego bardzo dobra strona, tylko pamiętaj by nie przebajerować, najważniejsza jest czytelność, teraz jest skromnie ale porządnie i wyraźnie...

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że się zgadzam na ujawniwnie gdzie mieszkam (Turek)
Namiary na Turek
-wschodnia Wielkopolska
-a dokładniej 30 km na południowy-wschód od Konina
-lub jak kto woli 40 km na północny-wschód od Kalisza
-według siatki geograficznej 52,02 N i 18,31 E
chyba takie dokładne namiary starczą :P:P:P
swoją drogą świetny pomysł
i zgadzam się z Hubertusem teraz jest skromnie, ale porządnie zrobione i przejrzyste :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Hmmmm.....

Zgadzam się z Hubertusem. Może należy podciągnąć niektóe miejscowości pod te większe, dla przykładu:

Jeśli ja mieszkam w Tychach, ale większość osób jest z Katowic i jest to większy ośrodek niż Tychy to choć mi tego trochę szkoda, to jednak żeby mapa jakoś wyglądała podciągnąć pod Katowice i mnie.

Można by później pomyśleć o tym, aby przy Zoomie zmieniło mnie z Katowic, na Tychy ;)... ale to tylko taka mała sugestia... może ją rozważysz... ;)

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ra-V



Dołączył: 4 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra alias Chimera

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Levy (cytat):
Ra-V -> widze ze zainteresowales sie tematem, ale dalej nie wiem, czy moge umiescic cie na mapce?


Fakt - tego nie napisałem - Jasne, że tak - Ra-V - Zielona Góra (tak po prawdzie to okolice - ale niech już zostanie Zielona Góra :)

A z pewnych źródeł wiem, że i Ann mieszka koło Zielonej Góry i nie będzie miała nic przeciwko coby ją też na mapce umieścić :)

Pozdrowienia!

___________
See you in Tibia!
Lista Jaskiniowych Chimeryjczyków - tutaj
Więcej tutaj...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Dorzucilem na mapke nast. osoby:
Ann, Hubertus, Iscandel, Ra-V

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Wspaniała inicjatywa LEVY! :)

Farmerus - Oleśnica (obok Wrocławia, więc niech będzie Wrocław - coby za dużo flag na mapie nie było :)).


Tak w ogóle, to se myślę, że nie trza pytać wszsystkich czy się zgadzają na umieszczenie na mapce - jesli tylko ktoś ujawnił swe miejsce zamieszkania w profilu, to chyba się tego miejsca nie wstydzi :).

Dlatego (wg mnie) spokojnie można zamieścić tam wszystkich (choćby wymienionych przez Elda) i ewentualnie (potem) usunąć ze spisu tych, którzy kategorycznie na mapce umieszczeni być nie chcą :).

Ale to tylko tak, do rozważenia... :)


Pozdrawiam1

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

SUPER pomysł - i wykonanie mnie się podoba.
Ale nie byłabym sobą...
Tak sobie na to popatrzałam i mi do głowy przyszło coś takiego - na tej mapie Polski jestesmy z Ra-Vem zaznaczeni koło siebie, ale w perspektywie całej mapy, to ta odległość się wydaje wielka - w rzeczywistości 7 km. I tak sobie pomyslałam, że teraz jak na tej mapie mamy 10 osób zaznaczonych to to jeszcze działa - ale potem może powstać problem, w związku z tym, że kilka osób będzie mieszkać niedaleko siebie i w rezultacie skupisko choragiewek troszkę tam zamota. większa rozmiarami mapka to nie rozwiązanie - trzeba bedzie przewijać, i w rezultacie się wiele nie zobaczy.
Natomiast pomyślałam sobie o takim rozwiązaniu - teraźniejsza mapa moze zostać podzielona na 17(?) województw, na którym nie będzie zaznaczanych zadnych choragiewek ino tylko bedzie na kazdym zaznaczona ilość osób w tym województwie zamieszkałych. Dopiero kloknięcie na województwo konkretne otworzy w nowym oknie mapę województwa - i tu beda horagiewki:)
To jest oczywiście tylko moja wizja, która mnie napadła o godzinie 16.05 i nie zdążyła opuścić, zanim ją wyklepałam na klawiaturze. Nie upieram się przy zadnych zmianach, tym bardziej nie krytykuje wspaniałej inicjatywy, ale - no tak jakoś mnie napadło :)

Pozdrawiam serdecznie

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Łooooo suuuuupeeeeer :D

No to i ja się przyłączę.

No więc Darkena mieszka w małym mieście na prawach wiejskich :D o jakże malowniczej nazwie: Pustków - Osiedle :D ( pamiętasz lekcję pisowni Eldzio? ;) ).

Położenie Pustkowa jest ściśle tajne i nikt nie może się dowiedzieć, że jest on położony w okolicach Dębicy.

W tej miejscowości (niegdyś nazwanej Korkolandią :P ale ktoś był przypał, żeby tak ją nazwać :) ) mieszka także Cahir aep Ceallach (nie bij, jeśli się pomyliłam w pisowni :) ) no i oczywiście Ronald :D.

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kumbat



Dołączył: 11 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Knurów

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Knurowie (40tys) i obok mnie mieszkają GriM, Voulture i Mad(pół godziny jazdy) i Nighon(godzina jazdy).
Oczywiście zgadzam sie na zamieszczenie mnie na tej mapie (Knurów jest obok Gliwic i Katowic).

___________
Grajcie w RPG papierowe...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Mnie też sie podoba ten pomysł, chociaż rzeczywiście, te chorą giewki są dosyć duże i jak będzie więcej osób, to nie będzie się moż na połapać.

Mnie oczywiście też można umieścić (Wrocław jak wiesz :)).

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Levy, może tą mapę podrzucić gdzieś w Imperium, albo i lepiej - jakiś znaczniejszych rozmiarów link do niej dać, co by wszyscy zainteresowani mogli się łatwo do niej w miarę szybko i bez niepotrzebnego błądzenia dostać, bo sama idei jest jak najbardziej godna propagowania?

Czy jakoś tak... :P

A ja pochodzę z Ryk; małego miasteczka położonego 100 km na północ od Warszawy, a 60 na południe od Lublina (na trasie pomiędzy tymi miastami)...

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Ja mieszkam w Olszytnie ;) .

Jeżeli wolałbyś mapę z zaznaczonymi województwami zamiast tej, to poszła na maila ;) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 9 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

EEE LEVY na mapce popraw tylko to że jak nacentrujesz na Wejherowo (moje miasto) to masz napisane przez ch (wejcherowo) to lekki błąd i chciałbym żebyś go poprawił. Bo mie lekko to denerwuje. Pozdrówka i gratulacje za udany pomysł.


dodane później:
Dzięki za poprawienie błedu.

___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Super wykonanie!
A mógłbyś jeszcze dorobić coś takiego, żeby po kliknięciu na nicka Jaskiniowca po lewej, pokazywało się odpowiednie okienko na mapie?

Ingham - Ciechanów (chyba, że za ciasno będzie, to Warszawa, gdzie i tak prawie cały czas rezyduję;)

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
A mógłbyś jeszcze dorobić coś takiego, żeby po kliknięciu na nicka Jaskiniowca po lewej, pokazywało się odpowiednie okienko na mapie?


to aqrat nie LEVY! :)

ale pomysł Twój podoba mie się i tak to będzie zrobione

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Pomysł świetny. Ja jestem z okolic Makowa Podhalańskiego.
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.