Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 5:37:57
Autor Wiadomość
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 12 maja 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

Właśnie, powiedźcie, kiedy moglibyśmy się spotkać! Bo mi pasuje!

W sumie to prawie obojętnie kiedy! Bo mama chce pojechać do koleżanki sewj, która w Pile mieszka, więc teraz by tyklko ustaliła kiedy się ona spotka, to ja się zabieram i jestem w Pile ;). Ten topic powstał po to, by Aiwelosse i goomiack się dogadali kiedy mogą być na takowym zjeździe. ;)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 12 maja 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

Ja bym proponował jakąś sobotę... pasują mi wszystkie (niemal) poza 14 czerwca (FCE...) Słucham komentarzy :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
gOOmiAcK



Dołączył: 5 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Piła

Wysłany: 18 maja 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

W najblizszym czasie pasi mi wszystko - chyba ze wyskoczy cos nieprzewidzianego - wtedy powiadomie. A moze juz bysmy jakis termin wstepny uzgodnili? Ja bym proponowal 30 lub 31 maja - piatek albo sobota. Co Wy na to?
___________
and may the Force be with you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 18 maja 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

Popytam się mamy ;) ale raczej tak...

pytanie, czy Aiwelosse pasuje... hmm... niech się on najlepiej wypowie...

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 27 maja 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

pogadałem całkiem sporo o tej dacie z Aiwelossem i wyszło, ze mu nie pasuje:(

Z kkolei mnie później nie pasuje i praktycznie dopiero na początku lipca będę wolny... więc trza inną datę wymyśleć...

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 5 czerwca 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

gadałem trochę z Aiwem i wyszło nam że najbliższy termin takiego zjazdu mógłby być dopiero w okolichac 18,19,20 lipca.

I mnie i jemu wtedy pasuje.

A tobie Gumi? :)

BTW: pisze jako nowego posta, coby waszą uwagę zwrócić:)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
gOOmiAcK



Dołączył: 5 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Piła

Wysłany: 21 czerwca 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

W wakacje... praktycznie caly lipiec wolny - wyjatek od 7 do 11 - a caly sierpien zajety. Wiec zjazd:) mozemy zrobic w kazdej najblizszej kwili.
___________
and may the Force be with you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 24 czerwca 2003     Do Gumowego i Aiwelosse - I zjazd pilski ;) Odpowiedz z cytatem

gOOmiAcK (cytat):
W wakacje... praktycznie caly lipiec wolny - wyjatek od 7 do 11 - a caly sierpien zajety. Wiec zjazd:) mozemy zrobic w kazdej najblizszej kwili.


to ja proponuje gdzies tak okolo 20 lipiec okolo , moze trohe przedtem
mnie i aiwemu (tak mi mowil) pasuje

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.