Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 21:34:09
Autor Wiadomość
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 14 maja 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Niech zgłaszają sie tu Osadnicy, majacy możliwosć i chęć spotkania się na pyffku lub dwóch we Wrocławiu (lub okolicy).
Zrobimy rozeznanie w ilosci takich delikwentów, a może z czasem rozszerzymy chlubną tradycję spotkań o kolejny rejon kraju.

Pozdrawiam i zacęcam do wypowiedzenia się (każdego, kto mieszka w okolicy :))

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 14 maja 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

To ja mam prozpozycję, żeby Wrocałw połączyć z Opolem! W kupie raźniej, jak to mówia owsiki ;)
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 15 maja 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Propozycja dobra Ingham, jednak jest mały problem - gdzie - dlaczego Wrocław albo dlaczego Opole - a może coś pomiędzy np. Zamek w Brzegu ?? W sobotę 24 maja planowane jest spotkanie w Opolu - serdecznie zapraszamy mieszkańców całego Dolnego Śląska - jak wypali to spotkanie to ewentualnie będzie można zorganizować coś większego.
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 16 maja 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Nie tylko z Dolnego, Górnego też, wszak słyszałem, że w Rudzie Śląskiej mieszkają piękne Osadniczki...
A Opole pośrodku Was wszystkich :) Termin daliśmy dopiero za tydzień, by wieśc mogła sie rozejśc:)

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 18 maja 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Pomysł warty rozważenie i kuszący jak diabli(co do spotkania w Opolu) :-D:-).

Za to bardzo podoba mi się pomysł Eldacar'a - coby zrobić spotkanie gdzieś po drodze między Opolem a Wrocławiem.

Jedno nie stoi na przeszkodzie drugiemu :-).

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 17 czerwca 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

jest możliwośc, że gdzieś pomiędzy 18 a 26 lipca zawitam we Wrocławiu, być może... to tylko odległa możliwość, ale kto byłby chętny sie spotkać? :)
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 26 czerwca 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety nie będzie.
Całe 3 miesiące poza domem. Straszne czasy się zbliżają :( .

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 26 czerwca 2003     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

To jak będziesz we Wrocku to Opole niedaleko...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 18 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

No!

Się ciut, ciut ruszyło w materii spotkania Wrocławskiego :). Mianowcie (a co mie tam, się od razu pokwalę! :) ), Mirabell wyraziła chęć uczestnictwa :).

Poza tym liczę na: Enletha, LEVY'ego, Nami (ją osobiście namówić może zdołam :) ), Vandergahast'a, Cirill'ę, Gizmo'a i (tak, tak!) Grenadiera (coś kiedyś wspomniał o wręczeniu komuś pewnej nagrody :):):)) oraz kogo tam jeszcze wiatr do nas przyniesie :).

Może więc siakieś propozycje terminów? Mieńsc? No i deklaracje obecności... :).

P.S. (dodame później)

Łobra - Enleth i Nami też już namówieni, to jest 4ka pewniaków :).

Póki co, całkowicie roboczy (i pewnie nierealny) termin, to piątek zaraz przed feriami - tzn. 23 styczeń 2004.
Co o nim sądzicie? :) :o

Pozdrawiam!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 18 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

JA sie pisze :D
Niestety nie wiem czy czas pozwoli, postaram sie w miare mozliwosci wydłużyć gnomon.

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 19 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Niestety, ten termin u mnie odpada w 200 procentach. Akurat 23 i 24 stycznia robię za mangera grupy rockowej i muszę być gdzie indziej. Ehhh
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Właściwie to w moim przypadku 23 też odpada, bo mam paskudne przeziębienie które raczej nie przejdzie do tego czasu. Ale w następny piątek powinno być dobrze....
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 19 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Tak myślałem, że termin zły będzie - za mało czasu. Co do łikendów trakcie ferii, cynka mam, że wtedy Mirbalell by się zjawić nie mogła - a więc (chyba, ze się coś u Niej zmieniło :) ) ferie też odpadają najprawdopodobniej...
Ale się jeszcze podpytam - a jak coś, to po feriach tysz przeca są łikendy :).

Grandierze!
Jaka jest szansa na to, że wraz ze swą zacną osobą, przywiódłbyś delegację opolską (Eldacar, Codh i ... :))?

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 19 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Tak, Farm, ja prawdopodobnie też ;P.
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgraf



Dołączył: 8 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd: Dzierżoniów

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Ja też pisał bym się na spotkanie we Wrocku. jak najbardziej. Termin właściwie nie gra roli (mam nadzieje, że będzie to jeszcze przed sesją:)), miejsce też z grubsza obojętne (byle nie na jakimś wygwizdowie:)).
pozdrawiam Morgraf

___________
Jaki zły jaki pusty jest cały świat

(S. Staszewski)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Niezmiernie miło mie to słyszeć Morgrafie! Wielką niespodziankę Nam waść uczyniłeś!
I Tyś Guineo mie wielce zaskoczył - nawet śmieć marzyć nie kciałem o tym, że będzie Ci się kciało z tak daleka jechać :).

Co do terminu... Od Mirabell wieści jeszcze nie mam, więc nie wiem co z tymi Jej feriami, ale coś trza roboczo zaproponować:
A więc, co sądzicie o piątq za 3 tygodnie (większość będzie już po sesji, tudizeż po rozjazdach - kiedy właściwie się ferie zaczynają), tj. o:
13-tym (ewentualnie 6-tym) lutym?

Komu pasi, komu nie?
Może wolicie soboty od piatków? (czyli 7-ego lub 14-ego?)


I prośba wielka do rodowitych wrocławian!, jako, żem ja wszak tylko dojezdny :) :oops: .

Rzućcie propozycją mieńsca spotkania, które spełniałoby kilka, poniżej wymienionych warunków:
1) niech to nie będzie tekno, ani hip-hop klub - to całkowicie odpada
2) najlepiej, coby to było na średniowiecze stylowane, ale to nie wymóg jakiś twardy :)
3) muszą być w danym miejscu tolerowani nieletni! - wszak nie wszyscy z obecnych będą mieli te mityczne lat 18cie :)
4) powinno być w miarę blisko od PKP (dla dojezdnych), ewentualnie musi być tam łatwy! dojazd


W materii tej liczę szczególnie na Enleth'a i LEVY'ego :).
Dajcie Panowie znać o propozycjach :).

Pozdrawiam!


P.S.
Dotychczasowa lista, zadeklarowanych chętnych (w kolejności calkowicie przypadkowej :)):
- Mirabell
- Nami
- LEVY
- Enleth
- Grenadier
- Guinea
- Vandergahast
- Morgraf
- Farmerus :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

hmm przykro mi ale mnie na ferie nie ma w dniach 2- 12 luty ponieważ wyjeżdżam na obóz judo (chociaż mama się zastawania czy mnie puścić po wczorajszym stłuczeniu żeber) ale podejrzewam ze i tak pojadę bo ja nie odpuszczę sobie 1 obozu sportowego w życiu :D wiec mnie nie będzie ta zlocie jeżeli będzie 6-tego lutego :( bo będę biegać po górach z sekcja, a ten wcześniejszy termin tez dla mnie odpada bo mama by mnie nigdzie raczej nie puściła z stłuczonymi zebrami :/. Może gdyby jakiś inny termin :D to bym mogła :) ale co do tego żeby było miedzy Wrocławiem a Opolem.. hmmm to tez nie wiem jak tam moja mama na to pójdzie (minusy bycia jedynakiem :() a co do tego 13/14 to ja już będę w domciu i jak będę sprawna psychicznie i fizycznie( mam większe wątpliwości co do tego 2) to się nalewno pojawię... tylko musi to być we Wrocławiu :/


Jedno wiem na pewno :D ze jak zlot będzie na wakacjach w Krakowie :D (jeżeli takowy będzie) to na pewno przyjadę bo mama się wstępnie zgodziła (bo tam mieszka jej przyjaciółka i tam bym miała spanie :D) tylko tez jeszcze termin tego zlotu (khe khe bo jadę tez na obóz w lecie , ale tym razem nad morze ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morgraf



Dołączył: 8 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd: Dzierżoniów

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

witam!
mnie pasią oba terminy (sesje kończę szybko i z wielkim hukiem :P ), piątek uważam za lepszy od soboty.
co do miejsca to jeśli dobrze zrozumiałem wszelkie alkoholownie odpadają (tam zwykle nieletnich nie wpuszczają, choć bywają wyjątki:)). Spotkanie w MacDonaldzie niekooniecznie było by klimatyczne :D pozostają jakieś kawiarenki, choć myśle, że spacerku w okolice rynku przyjezdni i tak nie unikną (oczywiście spacerku autobusikiem :P )
zawsze ktoś odpowiedziałny może ich odebrać z dworca i za rączkę na miejsce poprowadzić (spotkania na samym dworcu nie polecam tam nie ciekawie pachnie :? ).
pozdrawiam

___________
Jaki zły jaki pusty jest cały świat

(S. Staszewski)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

To ja się również piszę :)
W kwestii terminu nie będę się wypowiadał, bo jeszcze sam nie wiem, który będę miał wolny :).

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to raczej piątek odpada, z prostego powodu - szkoła :(. Chyba żebym się urwał ;) ale to wątpliwe. Chociaż może... ;) Ferie mam dopiero od 16 lutego :O więc jeśli któryś z dwóch kolejnych piątków po tej dacie to ok ;).

BTW: czemu się Farm dziwisz? w końcu do Kraka się ruszyłem kiedyś, a odległość mniej więcej ta sama ;).

___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

A więc tak... :)

Morgraf (cytat):
co do miejsca to jeśli dobrze zrozumiałem wszelkie alkoholownie odpadają (tam zwykle nieletnich nie wpuszczają, choć bywają wyjątki:))


Jeśli Waść znasz miejsce, gdzie i pyffko można i nie będą bykiem patrzeć na małolatów (choć przeca nie aż takich znowu młodych :)) - to pięknie.
Podaj Waść już siakieś konkretniejsze propozycje, boś chyba miejscowy (tak przynajmniej mniemam :)) - to wiedzieć powinieneś :). A jeśli żadnych póki co nie masz, to podumaj nad tem intensywnie.


Morgraf (cytat):
zawsze ktoś odpowiedziałny może ich odebrać z dworca i za rączkę na miejsce poprowadzić


Z PKP ja mogę dojezdnych odebrać - zwłaszcza, zem sam dojezdny :).


Guinea (cytat):
Jak dla mnie to raczej piątek odpada, z prostego powodu - szkoła :(. Chyba żebym się urwał ;) ale to wątpliwe. Chociaż może... ;) Ferie mam dopiero od 16 lutego :O więc jeśli któryś z dwóch kolejnych piątków po tej dacie to ok ;).


Strasznie późno Wam zrobili te ferie - kiepsko to więc wygląda... Jam myślał, że one są dużo wcześniej. Zresztą i tak zawsze komuś nie bedzie pasiło. Może jednak, jako że 13ty to ostatni piątek przed Twymi feriami, to udałoby Ci się wyrwać?
Zresztą...
Po co komplikować. Chyba jednak, lepsza będzie sobota...

To jak?
14tego lutego (walentynki :D) ? .


Pozdrawiam!

P.S.
Morgrafie, gotuj się na to, że spadnie na Cię (moze na LEVY'ego) łobowiązek gospodarzenia wszystkim zebranym :).
Ja będę wspierał aktywnie (w miarę możliwości swych skromnych) takiego gospodarza, ale jego funkcji nie mogę za bardzo pełnić:
1) wrodzona nieśmiałość
2) jam nie z Wrocławia, więc marny ze mie przewodnik by był :)

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):

To jak?
14tego stycznia (walentynki :D) ? .


Nie chcę się czepiać - ale Walentynki przeniesiono ?? Wydawało mi się że to w lutym - chociaż może się mylę ;P

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

:oops:

Wybaczcie!
Oczywiscie o lutego chodziło :D !

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Muszę przyznać że ten termin wydaje się byc dla mnie nieco bardziej odpowiedniejszy - zjawie się na 80% :)
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 21 stycznia 2004     Niech Wrocław Nie Będzie Gorszy Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że może być problem. Na razie na 50 procent tak i 50 procent nie. Wszystko wyjaśni się na dniach. Jesli już, to sobota, 15, byłaby o wiele pewniejsza w moim przypadku, ale mną akurat sie nie przejmujcie, jeśli większości pasi piątek.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.