Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 17:35:42
Autor Wiadomość
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 3 czerwca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ostatni zauważyłem że w Komnatach Weteranów zaczyna sie kłębić chaos... Już tłumaczę oc co mi chodzi. Czy dobry efekt daje robienie 7 postów pod rząd zamiast jednego dużego lub rozpisywanie sie w KAŻDYM dostępnym temacie... Fakt.. może dobrze jeśli dyskusja jest żywa ale bez przesady. Czy jest dobrze gdy jedna osoba odpisuje gdzie popadnie?? Chyba nie! Jeszcze została sprawa Offtopiców. Nie będe usuwał postów gdzie sie pojawiają ale prosze o wystrzeganie sie ich lub pisanie "sorry za offtopic". Również nie do taktu jest robienie sobie chata z Imperium... Troche powagi. jeśli chcecie żebym zamknął temat to prosze gadać taaak:] ja zarabiam na chlebek :P. No to chyba już wszystko :P

Jeszcze sprawa przyblokowanych przezemnie tematów: Jeśli ktoś chciałby aby zostały odblokowane niech napisze mi na maila, na gg lub w prywatnej wiadomości przynajmniej 1 sensowny argument

Ale niech się pospieszy bo te tematy usuwam całkowicie z forum w ciągu tygodnia od zablokowania

:)

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 14 czerwca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Proszę jeszcze o nie pisanie w jednych tematah tego co można w innych np. w temacie o mapach jakie są ulubione stwory.
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 21 czerwca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zauważyłem również że na forum w tematach o jednostkach wynikają sytuacje typu:

Ta jednosta jest najlepsza!!!
Nie bo ta!!!
Ta bo tak wyszło w testach!!!
W tych testach nie były uwzględnione wszystkie czynniki!!!!

Ludzie!!! Troche powagi! Nie zachowujmy się jak dzieci (małe) ;P
Chcecie tak zaśmiecać forum?? Przecież takie tematy to tylko zabawa, chcecie sobie coś wyjaśnić? Zapraszam na gg!! Chcecie mieć skasowanego posta? A róbcie tak :D ja tu sobie życie upiększam ;p

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 22 czerwca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Zielevitz (cytat):
Chcecie tak zaśmiecać forum??
[...]
Chcecie mieć skasowanego posta?


Ty się nie pytaj! Ty KASUJ!!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 13 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj zamykam temat "Wspaniałe bitwy" czy jakoś tak - powód?? Nikt już sie nie interesował, wcześniej też niespecjalnie sie cieszył powodzieniem. Również skreślam z listy tematów karczmę wojowników.
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ra-V



Dołączył: 4 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Zielona Góra alias Chimera

Wysłany: 14 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

A ja się spytam - po co zamykać tematy?

Jak temat nie jest trafiony - to nikt w nich i tak pisać nie będzie i moderatorzy skasują - to jasne.

Ale gdy parę postów w nim było i to dosyć sensownych - to po co go zamykać?

Jako przykład podam temat o Tibii - już był prawie zamykany - ultimatum dostał - a wystarczyło kilka postów i wszyscy wiemy co tam się teraz dzieje...


Miałem także taki przypadek, że chcę posta napisać - a tu siup - temat zablokowany - uwierzcie mi nikt się z modem kontaktować nie będzie.
Za dużo zachodu.

Więc po co to blokowanie - przecież to prawie jak usunięcie...
Temat rzadko używany sam się na dół listy przesunie - nie trza go jeszcze dobijać IMHO.

Pozdrowienia!

___________
See you in Tibia!
Lista Jaskiniowych Chimeryjczyków - tutaj
Więcej tutaj...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 14 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ra-V (cytat):
A ja się spytam - po co zamykać tematy?
[...]
Więc po co to blokowanie - przecież to prawie jak usunięcie...
Temat rzadko używany sam się na dół listy przesunie - nie trza go jeszcze dobijać IMHO.


ale do tego, dżeby to rozumieć, to lat trza...
a młode to nerwice majo...
;)

ech żizń...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 15 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Hmmm..... jeżeli mógłbym cosik o zasadach to po pierwsze pochopne zamykanie tematów - nie podoba mi się i gdzieś już o tym pisałem
ZIELEVITZ: A ja o ile mnie pamięć nie myli :wink: napisałem że ok
a po drugie i to wydaje mi się ważniejsze to do diaska :lol: nie mogę już wytrzymać SERIO :twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
tych ciągłych sprzeczek które się tu odbywają, aby wyłowić coś sensownego z tematu często trzeba przejrzeć całą stronę i szlag mnie trafia dodatkowo, że jednym z prowodyrów jest Zielevitz - eh... podam przykład pisanie tego typu wypowiedzi jest bezsensem totalnym i ponadprzeciętną głupotą :
ZIELEVITZ: O przepraszam, ja uważam że najsilniejsza (jest moją ulubioną) jest przeraza itd. więc mówię żebyś to przetestował i się okaże
W temacie na najsilniejszą (ulubioną) jednostkę 6 poziomu pozwoliłem sobie wyrazić swoją opinię że najsilniejsza jest ta i ta jednostka na co Zielevitz odpisuje że zrób sobie test i dodaje, że tak będzie odpowiadał przy każdym poście który nie będzie podzielał jego zdania.
ZIELEVITZ: Trochę przekręciłeś to co napisałem (początek) a z tym odprawianiem to nie chodziło m o to że każdego kto nie popiera mojej opini ale o to żeby zrobił najpierw test, mi w testachwygrywała naga, jeśłi cie jakoś urazilem lub napisałem niezrozumiale to bardzo przepraszam

Litości.

Jężli On nie daje sobie tutaj rady to chętnie zostanę modem działu H3 obecnie jestem wolny i niczym się nie pałam a trochę czasu już w jaskinii jestem i identyfikuję się z nią całym sercem które zaczyna mnie już boleć :wink: jak czytam te bezsensy przy poszczególnych tematch.

Proszę o rozpatrzenie mojej propozycji (sugestii) i proponuję w zamian ład i porządek.
Powiedzmy nie tym którzy nie mają nic do powiedzenia a mimo to piszą bzdury, że aż głowa boli.
ZIELEVITZ: Jeśli masz na myśli to że chcesz być TRZECIM moderatorem a nie mnie wygryźć :wink: to przyda się ktoś, jeśli Hardack nie ma nic przeciwko.

P.S. Absolutnie nie uważam, że wszystkie posty w H3 są do niczego, ale poziom bardzo tutaj spadł - kiedyś chętnie wypowiadałem się w tematach było również co poczytać a teraz żenada.
ZIELEVITZ: Czyżby sugestia że to moja wina?

Jeżeli kogoś obraziłem to z góry przepraszam i co złego to nie ja.

Tse tse na moda - dzięki

I to tyle chciałem powiedzieć.

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 15 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Tse tse na moda!!!!

Poza tym zgadzam się co do tego że tematy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Zróbcie chociaż archiwum jakieś a nie że potem giną. To po pierwsze.

Po drugie. Rzeczywiście czasem dochodzi do scysji ale z drugiej strony są przecież prowadzone rzeczowe dysputy. Można przedstawić swój pogląd na jakiś temat ale nie należy na siłę kogoś do czegoś przekonywać bo nie tędy droga.
W ogóle wszelkie te dyskusje mają przede wszystkim na celu wskazanie najlepszych bądź najgorszych elementów składowych (jednostek, czarów, zamków i co by tam jeszcze nie było). Mało tego... w dziale HoMM-III powinny pojawiać się odpowiednie niusy o prowadzonych dyskusjach
trza przecież promować, reklamować. Trza podać cel prowadzonej dyskusji... a jest zwykle jeden i ten sam wyłonienie najlepszych lub najgorszych elementów gry.

A teraz o przekonywaniu na siłę:
Granice pomiedzy dialogiem/dysputą a przekonywaniem są bardzo delikatne. Jako przykłady poprawnego prowadzenia dialogu/dyskusji/wymiany pogladów przytoczę ze dwa przykłady wypowowiedzi jakie zostały zawarte w dziale H4:

Cytat:
Widzę, że zwolennicy magii "xxx" są w znacznej przewadze, ale ja postaram się pokazać iż magia śmierci wcale nie jest gorsza


Cytat:
Nie mozesz uwierzyc w potege "xxx"?
Kiedy do glosu dochodzi "xxx" to hordy "xxx" potrafia przekonac takich niedowiarkow


I na koniec: drażni mnie "rozwalanie" tamatów bezsensownymi uwagami lub wtrącanymi fragmentami nie majacymi nic wspólnego z wątkiem głównym. Przyznam że mi także zdarza się zejść z tematu, czasem wystarczy jedno zdanie w wypowiedzi na temat (nawiązujace do innych zagadnień) by zejść z tematu. Tego powinniśmy się wystrzegać wszyscy!
Jesli offtopicujemy to trzeba przyjąć jakieś umowne oznaczenie tego fragmentu wypowiedzi. Myślcie jak to zrobić, moze tak:?

Cytat:
Tekst własciwy
--------------------------------------------------------------------------------------
Offtopic:


Dobrze by było gdyby podobna zasada przyjęła się we wszystkich działach dyskusyjnych.


ZIELEVITZ: No i jak tu się z tobą nie zgodzić?? :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 16 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Mucha na prezydenta ! (tfu to nie ten wątek), znaczy się tse tse na moda ! Może teraz, dzięki pracy nowego moda zapanuje ład i porządek :wink: Bo jak na razie to się dzieje C_H_A_O_S ! Mam dość codziennego dowiadywania się, że jakiś topic niespodziewanie zniknął lub został zamknięty bez inicjatywy drugiego moda ! A, więc ! tse tse na moda ! tse tse na moda!

Gollum napisałem już o tym - czyli ok uświadomiło mi pare osób że nie ma sensu zamykać tematów... I już!!

PS. Ziel:Czemu zamknąłeś temat " bastion czy lochy", już miałem się wypowiedzieć, a tu? zamknięty :) Infomuj nas dlaczego zamykasz np. W tym temacie :wink: Ja nie wiem, co Ci ten temat tak przeszkadzał ? :lol:

Pozdrowionka i tse tse na moda :P

Ja go nie zamykałem ale to szcegół

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 16 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

niejeden (cytat):
tse tse na moda!

mówisz i masz! :P

niejeden (cytat):
Czemu zamknąłeś temat " bastion czy lochy"
[...]
Ja nie wiem, co Ci ten temat tak przeszkadzał ?

well, takich tematów to mozna legion utworzyć

bastion czy zamek
bastion czy twierdza
bastion czy nekropolis
itd...

odrobinę sensu!!!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 16 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Zielevitz, ja mam tylko jedno zastrzeżenie do twojej pracy moda. Podpisuj się, że zamykasz temat z takiego a takiego powodu w pierwszym/ostatnim poście tematu, żeby ludzie wiedzieli i nie było pretensji, że zamknąłeś :P

To już (nie)dawno zacząłem robić :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 16 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Przez prośbę paru osób od dzisiaj "najlepszy upg 3-ciego poziomu" jest zamknięty
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 17 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Dzięki za poparcie i za zaufanie :lol: postaram się, aby od dziś przynajmniej ta część forum była wolna od bezsensu niskich lotów.
Pozatym mam plan by poprawiać orty a na koniec posta napisać ile ich było.
Czy orty poprawiać na czerwono (czy jakoś tak, czy normalnie)?
No z tym to trochę czasu zejdzie, będą również czystki różnego rodzaju :lol: .
Ale oczywiście nie ma obawy, nie mam zamiaru tyranizować :lol: .

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 17 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

tse tse (cytat):
Dzięki za poparcie i za zaufanie :lol: postaram się, aby od dziś przynajmniej ta część forum była wolna od bezsensu niskich lotów.
[...]
Ale oczywiście nie ma obawy, nie mam zamiaru tyranizować :lol: .


Rozumiem że mamy nowego pomocnika :D . Tylko żeby nie było dużo gadania a mało robienia. Bierzcie przykład ze mnie :P taki cichy a jak trzeba to coś poprawia. Z tymi ortami to bardzo meczące i jak dla mnie nie opłacalne zadanie. Ale jeżeli masz na to ochote to zobaczymy co z tego wyniknie.

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 17 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

tse tse (cytat):

Pozatym mam plan by poprawiać orty a na koniec posta napisać ile ich było.
Czy orty poprawiać na czerwono (czy jakoś tak, czy normalnie)?
No z tym to trochę czasu zejdzie, będą również czystki różnego rodzaju :lol: .
Ale oczywiście nie ma obawy, nie mam zamiaru tyranizować :lol: .


Hmm...kolor najlepiej wybierz sam, tylko najlepiej pogrubić błędy, żeby autor postu wiedział, jakie błędy zrobił :) Dla przykładu przykładzik z kolorem czerowonym:

Błąd:
" To jest błąd ortograwiczny "
Poprawa:
" To jest błąd ortograficzny "

W razie wielu błędów ort. Zaleca się usuwanie posta (decyzja dla moda) lub podpis pod jego postem, że zrobił sporo błędów i następnych razem usuniesz posta :P itp.

Pozdrawiam

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 17 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Tak wracając do tych kłótni, to Haarald zapomiał jeszcze o jednym(jak dla mnie ważniejszy), że nie chodzi o przekonywanie kogoś to takiego rodzaju magii czy jednostek, są pewne sprawy oczywiste i bezsprzeczne, ale niestety cześć Jaskiniowców, całkowicie neguje wszelkie oczywistości i wypowiada się np: " I tak behcie górą" - przecież to dziecinada.
W tej kwestii popieram Zielevitza, jak mówimy o najlepszej jednostce to łatwo to sprawdzić w walce, dlatego jedyne sensowne wypowiedzi i dyskusje to te w których uzgadnia się szczegóły. A takich postow jest też sporo(głównie dzięki Eliasowi, który ma sporą cierpliwość).
Są też takie tematy wktórych nie da się zostrzygnąc co jest lepsze(Magia). Ale niestety tam też mimo kulturalnej dyskusji, jest przekonywanie się co jest lepsze, a to jest niestety pozbawione sensu, więc mimo to takie wypowiedzi:
Cytat:
Nie mozesz uwierzyc w potege "xxx"?
Kiedy do glosu dochodzi "xxx" to hordy "xxx" potrafia przekonac takich niedowiarkow

mimo, że ubrane w piękne słowa, też są bezsensu, ponieważ ktoś cię próbuje przekonać do swego gustu, a jak wiadomo gusta często mijają się z prawdą oczywistą(Truizm).

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dagon



Dołączył: 24 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Z lasu

Wysłany: 18 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

O i bardzo dobrze się stało. :D

tse tse - wszyscy liczymy i wierzymy, że nas nie zawiedziesz. 8)

Ps. Powodzenia :D

___________
Brak inteligentnego pomysłu na podpis
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 22 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ja nieco z innej beczki: Proponuję moderatorom pewne rozwiązanie w celu uniknięcia chaosu w tematach i zakładaniu identycznych lub podobnych przez forumowiczów. Proponuję umieszczenie w formie ogłoszenia listy tematów jakie są tutaj poruszane, tak by można było uniknąć niepotrzebnego bałaganu w przyszłości.
Nie ma tu co prawda zbyt wielu wątków ale zawartość tego forum tematycznego na pewno będzie wzrastać.

W Obsydianowej Wyroczni taki zabieg był konieczny ponieważ użytkownicy bardzo często powielali tematy, a i ze znalezieniem starszych tematów były problemy. Wystarczy wszystkie topiki pogrupować tematycznie w formie listy z odsyłaczami do poszczególnych tematów.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 22 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Tak :lol: da się to zrobić tylko, że ja teraz jestem przynajmniej przez dwa tygodnie nieco ograniczony, dzisiaj wszedłem na net raptem na godzinkę (zapalenie oskrzeli i udar nie ma przelewek jak mi się poprawi to ostro ruszę do roboty) to na razie tyle i życzcie mi zdrowia :| .
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Jak na osobę, która tak straszliwie się pali do poprawiania błędów w cudzych to piszesz dość niechlujnie, zwłaszcza w kwestii interpunkcji i konstrukcji zdań przydałyby ci się korepetycje.
A udzielasz :lol:
A tak serio to nie mam pojęcia o czym mowa :wink: - jeżeli chodzi o konstrukcję to nie wydaje mi się to aż takie ważne a interpunkcja natomiast nie razi tak bardzo jak orty typu "błenduf"

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aerdil



Dołączył: 3 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 26 lipca 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej wkurzyło, skasowanie przez Zielevitza mojego tematu ''Najlepsza jednostka 7 poziomu'' i następnie założenie identycznego. :/
___________
nie inaczej
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 5 września 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Witam!

Dziś Zielevitz poprosił mie, czy nie napsiałbym tutaj czegoś w jego imieniu ;) No to pisze, a raczej cytuje to co miałem wkleić ;) :

"Teraz chwilowo nie mam dostępu do mojego jaskiniowego konta i dlatego prosze WD o napisanie tego za mnie - proszę teraz nie kwiczeć "gdzie jest Zielevitz, niech usunie ten temat/tego posta" itd. oraz nie mówić "gdzie są mody gdy ich trzeba" ja będe mógł robic swoje jak tylko konto odzyskam z góry dzięki.
A co do ciebie Aerdil to wtedy mu sie nie powodziło to bezmyślnie usunąłem wredy ludzie zaczeli protestować to zrobiłem nowy, przyznaje sie do winy"

Pozdro, WD ;)

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 8 września 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ok - Zielevitz powrócił :P

Widze że na forum zrobił się niezły bałagan więc myśle że przydało by się parę tematów odstrzelić, kiedyś mieściły się na 1 ekranie a teraz 2 albo 3, piszcie które nadają się do kasacji!

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 8 września 2004     Troche o zasadach na forum oraz info o zamkniętych wątkach Odpowiedz z cytatem

Ziele:

1. gratuluję dobrej roboty z info o nwym woGu.

Dzięki :P

2. Nie bój nic - bez Ciebie IJB (tesh) będzie stać :P

Czyżby jakaś sugestia?

3. był tu taki piękny txt, z który trybunał odbrałby się do Mej piekielnej skórki, ale aby nie powodować niepotrzebnych spięć i obrzucania się mięchem na forum otwartym proponuję GGadke lub dialog na Privie / Mejlu z Zielevitzem, gdyż jak czytam to co tu się wyrabia, to zaczynam sobie przypominać, dlaczego omijam fora związane z moją ulubioną częścią mojej ulubionej gry...

Priva wysłałem i na odpowiedź czekam

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.