Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 6:08:27
Autor Wiadomość
Roodeck



Dołączył: 19 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Starachowice

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Proponuje temat o budynkach specjalnych. Proszę o podanie 3 ulubionych budynków specjalnych (bez sanktuarium Graala).
Robię także ankietę:
Które miasto ma najlepsze wg.was budynki specjalne?

___________
Visca el Barça!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Zagłosowałem na fortecę, ze wględu na bibliotekę i ścianę wiedzy. I nie zapominając-5 poziom magii :D Itp Itd :P

Tak, więc wyżej wymienione budynyki są moimi ulubionymi, dodam też, że najlepszym, ulubionym budynkiem jest skarbiec :wink:

Pozdrowionka

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Wybieralem miedzy Cas stajnie, a Dun wir magii.
Ostatecznie wybralem Dun, bo lubie sobie poczarowac :D

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każde miasto ma użyteczne "budynki specjalne", jednak niektóre z nich przydaja się tylko w okreslonych warunkach, np. nekromanton jest bardzo przydatny, ale tylko dla neromanów.
Dla mnie najlepsze to te które są najbardziej uniwersane niezależnie od kontrolującego je gracza.
1) Wrota żywiołów - za uniwerek, przydaje się gdy klasa bohatera którą posiadamy ma marne szanse na zdobycie jednej z magii, ponadto można mieć umiejetność bez zdobywania poziomu.
No i oczywiście stocznia, bardzo przydatna budowla.
2) Zamek - za stocznię wraz z latarnią morską i do tego stajnie. Tanie bractwo miecza też jest przydatne przy obronie.
3) Lochy - za wir magii, w dodatku posiadają akademię i sprzedawcę artefaktów.
4) Tower - za bibliotekę oraz wieżę strażniczą. Jest to poza tym jeden z 4 zamków które zawsze opłaca sie zdobyć dla wybudowania budowli "+1", w tym wypadku sciany wiedzy. No i jeszcze jest sprzedawca artefaktów...
5) Inferno - za wrota wymiarów, które bardzo się przydają gdy kontroluje się więcej niż jedno z tych miast. Miasto to też posiada bractwo ognia co czyni je godnym uwagi tak jak wszystkie miasta z budynkami "+1"

Smiechem są miasteczka Tatali, niewiele tam przydatnych rzeczy... jedyne co to sanktuarium i kowal :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

A niech będzie zamek ze stajniami i bractwem miecza
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Roodeck



Dołączył: 19 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Starachowice

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Hmm, w temacie napisałem żeby podać 3 ulubione budynki i dodałem ankietę o zamkach, a wy skupiacie się tylko na ankiecie :roll: .
___________
Visca el Barça!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Bo podobnie jak z jednostkami znowu mieszane są pojęcia ulubione i najlepsze. Pytasz o 3 ulubione, a ankietę robisz na najlepsze (i to miasto, jakby nie było raczej oczywiste, że miasto zawierające nasze ulubione/najlepsze ma te najlepsze specjale (bo jeśli jest to inne miasto, to niby dlaczego wybraliśmy specjale nie z tego miasta?), więc po co jeszcze ankieta). No i sam się oczywiście nie pofatygowałeś, żeby podać własne ulubione specjale. Kolejny temat, gdzie ktoś zaczyna od rzucenia jakiegoś bardzo ogólnego pytania i zadowolony, ze zrobił sobie wątek.
___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Dobra to więc będzie:

Zamek - stajnie, bractwo miecza i fajny magazyn zasobów, poza tym ma stocznie...

Dobra, to są 4 budynki :)

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Roodeck



Dołączył: 19 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Starachowice

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Elias (cytat):
Bo(...) wątek.

Więc wyjaśnię, w jednym mieście jest kilka budynków specjalnych, więc nawet jeśli jest tam nasz ulubiony to nie koniecznie musi być to najlepsze bo inne budynki mogą być słabe. Chodzi więc o miasto które ma wg. was najlepsze budynki a nie tylko jeden.
A co do moich typów to namyślałem się...
1.Skarbnica.
2.Wrota wymiarów.
3.Wir magii.
Co do zamków to Inferno: wrota są świetne, bractwo ognia dobre(dodaje do mocy), a chmury ognia i siarki pomagaja przy oblężeniu i też są niezłe.
PS.Panie moderatorze, teraz jest OK?(inaczej nie dało się tego obciąć :) ).

___________
Visca el Barça!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aerdil



Dołączył: 3 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Sosnowiec

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Ja tak samo jak Rudon zaznaczyłem Inferno, z tych samych powodów zresztą.
Jeśli chodzi o kolejność to:
1. Wrota wymiarów
2. Skarbnica
3. Biblioteka

___________
nie inaczej
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Rudon (cytat):
Elias (cytat):
Bo podobnie jak z jednostkami (...).



Rudon!!! Nie cytuje się całego posta!!!!!

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 7 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Ulubione to:
Stajnie
Biblioteka
Wir many
Natomiast jeżeli chodzi o ogólnie, to Tower ma chyba najprzdatniejsze, ale zdecydowanie nie zgadzam się że:
Cytat:

Smiechem są miasteczka Tatali, niewiele tam przydatnych rzeczy... jedyne co to sanktuarium i kowal

To chyba wypowiada się ktoś kto nie grał tym zamkiem :P
Najslabsze wzmocnienia ma Stronghold, bo Fortress sporo daje bohaterowi broniącemu.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deresiusz



Dołączył: 3 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Wałbrzych

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Wg mnie najlepsze budynki specjalne inferno.
W ogóle najlepsze miasto to inferno.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Conflux - uniwerytet pozwala prawie od początku na poznanie najlepszych szkół magii nie czekając na rozwój bohatera. To często okazuje się decydujące w bitwach we wczesnych partiach gry, gdy siły bohaterów są jeszcze w miarę wyrównane. Do tego jeszcze dochodzi budynek pół-specjalny - sprzedawca artefaktów, który z kolei przydaje się w średnich i końcowych fazach gry.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Jak zwykle ludzie piszą... (cytat):
W ogóle najlepsze miasto to inferno


Najlepsze? :roll:
I znowu to słowo :roll:
Pytanie: Najlepsze względem najsilniejsze, czy najlepsze względem ulubione? :wink:
Radzę, opatrzać takie rzeczy, gdyż czytując to można się pomylić :wink:

Pozdrowionka

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Wiktor (cytat):
Nie wiem czy wiesz ale własnie dokonałeś pogwałcenia praw kulturalnej dyskusji. Nie wiem dlaczego (moge podejrzewać, że z braku rzeczowego argumentu lub, co bardziej prawdopobne chęci użycia skutecznego argumentum ad personam) tak zrobiłeś, więc zwracm Ci uwagę abyś zastanowił się nad tym......

Przykro mi to stwiedzić ale sam zdecydowałeś się na taki rodziaj dyskusji, decydując się na ocenianie czegoś, bez żadnego argumentu. W ten sposób wypowiadając się, powinieneś być świadom, że ktoś może się z tym nie zgodzić, zwłaszcza nazywając coś "śmiechem".
Jak chcesz kulturalnej dyskusji to używaj argumentów, bo na forum wiele jest wypowiedzi nieprzemyślanych(głupoty), typu: "Najlepsze jest to i już....."
A ty dodałeś jeszcze jakoby gwał na kulturze, bo ktoś się z tobą nie zgodził. Jeśli moja wcześniejsza wypowiedź cię obraziła, to przepraszam, ale nie było to moim celem, a jedynie zwórcenie uwagi posługiwanie się faktami.

Stronghold - ma najmniej przydatne budowle specjalne bo:
Tunel przydaje się tylko w skrajnych przypadkach, a skarjności są rzadkie w herosach.
Gildia najemników, praktycznie nie używana, bo nie po to rekrutuje się jednostki by później wymienić je na surowce, których zazwyczaj już jest ogromna ilość gdy mamy armię którą ewentaulnie można by wymienić.
Hala Walhali , tylko +1 ataku, to niewiele.
Warsztat, również średnio przydatny, bo często na mapie przygody można dokupić resztę machin.

Fortress - Obelisk krwi i Wilcze doły, obie te budowle dają wsumie +4 punkty do podstawowych umiejętności dla Herosów broniących zamku, to już sporo.
Stocznia, chyba wiadomo po co, a niestety Stronghold(nie tylko) jej nie ma.
Sanktuarium, to samo co Hala walhalii.
Faktem jest że Fortress nie ma takich budowli jak Conflux czy Bastion, ale nazywanie tego miasta "śmiechem" jest błędem.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiktor



Dołączył: 3 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Trójmiasto

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr - to co napisałem do ciebie w wiadomości prywatnej nie powinno znaleźć się na forum.
Wydaje mi się, że publiczne odpowiadanie na to co do ciebie napisałem jest wysoce niekulturalne, tym bardziej, że zacytowałeś (może to wyglądać stronniczo) nie w pełni moja wypowiedź.
Uważam, że powinnismy dyskutowac o tym uzywając "pm", jak chcesz to możemy na "gg".
Pamiętaj, że nie muszę podawać argumentów przy wygłaszaniu swojej opinii. I wiem, że ktoś może się nie zgodzić - lecz gusta nie podlegają dyskusji.
Być może potaktowałeś to jako atak na własna osobę, przyznaję, że bardzo mnie zdenerwowało to, że tak postąpiłeś.
Wydaje mi się, że te 2 posty powinny zniknac z forum bo nijak mają się do tematu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

A ja wysoce niekulturalne uważam pisanie takich wiadomości jak twoja. Po to jest forum aby wyjaśnić sprawy, jeśli coś wymaga doprecyzowania to wtedy można napisać na PW. Poza tym sprawa nawet nie jest warta funta kłaków. Jeśli uważasz inaczej to są od tego odpowiednie instytucje.
A wypowiedzi prawie zawsze należy agumentować, bo temat nie jest o gustach tylko o faktach. Jeśli coś ci się podoba to twoja sprawa jak to uargunentujesz, ale jeśli mówisz o czymś "śmieszne" wartałoby coś powiedzieć więcej, a nie zbywać całej dyskuji jednym nieuzasadnionym słowem. Wykaż trochę inwencji.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 8 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Hav Gyr!!!! Czy ty jesteś niepoważny?? Upublicznienie prywatnych wiadomości powinno podlegać pod trybunał, nie wiem czy kasować twojego posta bo to dowód :). Pownieneś chociarz spytać się Wiktora czy możesz, to tak jak ty byś napisał maila wyłącznie do mnie a ja bym napisał o nim w miejscu publicznym!
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 9 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

No cóż korzystając z chwilowej przerwy w tej burzliwej polemice na temat upubliczniania prywatnych postów ( swoją drogą dosyć to niegrzeczne ) wcisne swoje zdanko na temat budynków specjalnych w herosach.
No cóż wiem że może i sie powtarzam ale znowu postawię na bastion. Skarbiec konkretnie ułatwia każdą grę nawet jeśli gramy innym zamkiem. Jest to budynek uniwersalny.Poza tym pięć poziomów gildi magii , magiczny staw który co tydzień dorzuca nam trochę surowców i dwa budynki do zwiększenia populacji poziomu 2 i 5. Całkiem przyjemne budynki:]

___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 12 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
Stronghold - ma najmniej przydatne budowle specjalne bo:
Tunel przydaje się tylko w skrajnych przypadkach, a skarjności są rzadkie w herosach.
Hala Walhali , tylko +1 ataku, to niewiele.



lol
tunel jest dosyc waznym budynkiem i nie wykozystywanie go to ignorancja, powiem nawet ze jest zarowno wada strongholdu jak i zaleta ale na pewno nie jest obojetny
a +1 do ataku to akurat w sam raz i chyba nie ma co tu sie spierac, trza tez wziasc pod uwage ze mozna to zbudowac od razu wiec odwiedzajacym hirkiem zdobywamy miasto i dostajemy skila a nie tak jak przypadku inferno, tower oraz fortres trzeba czekac przez co czesto rezugnejemy z tej opcji

a najlepsze budynek specjalny to biblioteka w tower





Rindiglas (cytat):

Skarbiec konkretnie ułatwia każdą grę nawet jeśli gramy innym zamkiem. Jest to budynek uniwersalny.Poza tym pięć poziomów gildi magii , magiczny staw który co tydzień dorzuca nam trochę surowców i dwa budynki do zwiększenia populacji poziomu 2 i 5. Całkiem przyjemne budynki:]


co do skarbca to tzraba obracac duza iloscia kasy zeby sie ta inwestycja zwrocila ale przyznam ze wtedy jest nie do pogardzenia

a staw to chyba najbardziej porazkowy budynek w h3, prawie nigdy sie nie zwraca a kosztuje co naprawde duzo

extra generatory sa dobre jak grasz danym zamkiem jako glownym, druga sprawa fajnie jak by te dodatkowe jednostki byly kluczowe a dwarfy i enty dla mnie to badziewiaste wojo no cuz darowanemu sloniowi nie zaglada sie w trabe.

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 12 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
Haav Gyr (cytat):
Wiktor (cytat):
Stronghold - ma najmniej przydatne budowle specjalne bo:
Tunel przydaje się tylko w skrajnych przypadkach, a skarjności są rzadkie w herosach.
Hala Walhali , tylko +1 ataku, to niewiele.



lol
tunel jest dosyc waznym budynkiem i nie wykozystywanie go to ignorancja, powiem nawet ze jest zarowno wada strongholdu jak i zaleta ale na pewno nie jest obojetny
a +1 do ataku to akurat w sam raz i chyba nie ma co tu sie spierac, trza tez wziasc pod uwage ze mozna to zbudowac od razu wiec odwiedzajacym hirkiem zdobywamy miasto i dostajemy skila a nie tak jak przypadku inferno, tower oraz fortres trzeba czekac przez co czesto rezugnejemy z tej opcji

a najlepsze budynek specjalny to biblioteka w tower

Sory mistrzu, ale tunel jest najmniej przydatny i ciągłe wyzwanie wszystkich co inaczej myślą od ignorantów, powoli staje się nudne.
A co do tunelu, to może ty grasz w mapy w których musisz uciekać, ale ja jak gram to w normalnych warunkach nie uciekam, po prostu staram się wygrać, a miast bronią tacy herosi którzy i tak są nie wiele warci. Lepiej maksymalnie osłabić przeciwnika by łatwiej odbić zamek najsilniejszym herosem. Owszem tunel może być przydatny, ale tylko w sytuacjach podyktowanych przez twórcę mapy. Ale jego ogółne przeydatność w grze jest mizerna.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rindiglas



Dołączył: 6 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Rzeszów

Wysłany: 12 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):

a dwarfy i enty dla mnie to badziewiaste wojo


Hmmm... co jak co , ale z tym ze dwarfy i enty sa badziewiaste to sie nie zgodze. No cóż każdy lubi inną taktykę gry i może dla ciebie Siny są to jednostki nieprzydatne , jednakże nazywanie ich badziewiastymi zakrawa na lekką przesadę.

___________
"Jestem elfem i nic co elfie nie jest mi obce."

"Tam na dole zostało wszystko to co cię męczy
Patrząc z góry wokoło świat wydaje się lepszy"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sewrey



Dołączył: 11 lutego 2001
Posty: 164
Skąd: Lublin

Wysłany: 13 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Moje typy:

1. Skarbiec
2. Stajnie
3. Wir magii
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 13 lipca 2004     Budynki specjalne Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
w kazdym poscie jest napisane ze jest to moje zdanie, forum jest miejscem wymiany opinii to co sie podoba jednym nie musi sie podobac innym, jaskinie zamieszkuja rozne stwory a orkowie do lagodnych nie naleza wiec ich opinie sie sa tez cukierkowe

tunel sie przydaje srednio w co 2 grze stronholdem i jest to bron dla obu graczy i nie potrzeba do tego specjalnych ustawien poprostu wystarczy pomylec jak go wykozystac.

Wyrażanie swoich opini jest normalne, ale tylko jak posługujesz się kulturalnym językiem, to że lubisz stronghold nie oznacza że możesz wprowadzać "barbarzyńskie" wypowiedzi, typu to jest najlepsze a inni są niemyślącymi ignorantami.
Wiedz, że też lubię ten zamek, a dotej pory nie skorzystałem ani razu z tunelu, najwyżej mój przeciwnik do ucieczki.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.