Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 15:20:51
Autor Wiadomość
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Witam!!

Pozwoliłem sobie założyć te temat, bo do konwentu został nieco ponad tydzień, a na Forum informacji o tym kto, gdzie i z kim śpi jak na lekarstwo :(
Chciałbym, aby wpisywali się tutaj Jaskiniowcy, którzy będą na konwencie i pisali czy będą (czy wolą) spać w namiocie, czy pod dachem.
Mile widziane oferty przyjącie do namiotu ;), a także dot. grupowania się w trójki "pokojowe" ;), coby potem, w Byczynie, mieć to z głowy (i żeby nie było problemoof zbrakiem miejsc noclegowych).

Do topiq dołączam ankietę, ftóra da nam pewne informacje dot. dodatkowych noclegoof ;)
Zachęcam do dysputy

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja w sytuacji awaryjnej mogę poprostu zastosować taktykę z wycieczek szkolnych - wejść do opokoju, walnąć się na fotel/krzesło/coś podobnego (z braku takowych, nawet podłoga) i zasnąć. :P
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Enleth (cytat):
wejść do opokoju, walnąć się na fotel/krzesło/coś podobnego (z braku takowych, nawet podłoga) i zasnąć. :P

Czy to nie będzie najlepsze wyjście biorąc pod uwagę, że za spanie w namiocie płaci się tyle, co za pokój ;) ? Chyba że te pokoje tak strasznie niewygodne ;) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

hmmm... skoro mowa o noclegu to ja zdajsie robię tak jak zawsze na wyjazdy :P. Jadę w ciemno, a gdzie trafie tam będę ;). I bez różnicy czy namiot (choć preferowany), czy pokój czy pobliskie dzrewo na cmentarzu :lol: .

Zdravim
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Super, niezwykle mnhie cieszy wasza postawa ... a ja potem dołoże z własnej kieszeni, jak nas ktoś policzy... 20 złotych żal, ehhh :(
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

mam wrażenie, że nie o to samo Wam chozi!

tu nie o oszczędność (skąpstwem zwaną) idzie
ale - jak sądzę - o pogardę dla warunków nocowaia na tak wyjątkowym spotkaniu jak Konwent.

dixi

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Ja śpię w pokoju.
Z Faramirem.
Szukamy jeszcze jednej osoby.
(jowialnie uprzedzam, że najpewniej będziemy dysputować teozoficznie :P)

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że pokoje pokojami, ale i tak do późna będziemy siedzieć na jakiejś świetlicy czy w jednym pokoju :D wszyscy :D razem :D dysputować :D czy cuś :D
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Ech, wielkie problemy tu widzę, a tak naprawdę problemu nie ma... To przeca nie jest wycieczka dzieci z podstawówki, na której nauczyciele wieczór sprawdzają, czy wszyscy są na swoich miejscach :P. Kto będzie chciał, położy się gdzieś i zaśnie. I tylko i wyłącznie problemem tego delikwenta będzie, czy to będzie łóżko/krzesło/podłoga/namiot czy co to tam jeszcze (no powiedzmy pod warunkiem, że nie spocznie na czyichś rzeczach, nie zatarasuje sobą przejścia itp). Kto zaś zamiast spać będzie chciał teozofować czy coś, to sobie będzie teozofował... Niewykluczone jest też, że z pokoju 3-osobowego nagle się zrobi pokój 10-osobowy, a inny będzie pusty. Ale kto by się tym przejmował?
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

A ja bym zrobił drugą ankietę... kto czytał na stronie konwentowej komunikat... mam wrażenie, że nieliczni... ehhh... A ładnych parę dni temu prosiłem, by sie grupowac pokojami i zmawiać...

Aha - jak widze run na namioty jest zerowy patrząc na ankietę...

PS. i dzięki za pogardę, tylko nie wiem czego dotyczy tak dokładnie...

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

pogarda dotyczy spraw ciała wobec spraw ducha

jeśli jes Konwent, to nie ma większego znaczenia dzie i na czym sie śpi

tylko tyle
żadnych podtekstów!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 4 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

My do pokoju idziemy w trójkę:

Ja
Lobo
Daron

Bez żadnych podtekstów, dobraliśmy się stopniem ześwirowania :P. Pewnie i tak z noclegu nie będziemy korzystać. Jak widzicie usunełam Ilnessa z racji, że jedzie on na obóz i nie będzie go w Byczynie.....i kto mnie będzie słownikiem prał? :(

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 5 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Zakwaterownie hmmm nie zastanawiałem sie nad tym wcześniej, jade kąpletnie w ciemno jak zawsze zresztą :P, a gdzie bede spał wszystko mi jedno nawet podłoga sie nada ot to :D

im liczniej w pokoju tym lepiej

chyba mnie ktoś na miejscu przygarnie : P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 6 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Coby było jasne - opłaty będziemy inkasować na wejściu :) Aha - odwołuję wyżywienie - na skutek protestów i wątpliwości, że cena za wysoka jak na grill-ognisko - wszystko we własnym zakresie. Tak więc koszt Konwentu to tylko zakwaterowanie czyli 20 złotych za całość.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

1. nie przywioze namiotu, bo nim nie dysponuje (jakbym miał, to bym zabrał).

2. Szukam kogoś, fto może przyjąć jednego zbłąkanego diabełka do pokoju :) (ew. 2 takich, co to z w/w diabełkiem zasiedlą jeden pokój :) ).

3. Gren - no tyś siechyba nie wyspał!! Ja mam wozić ketchup i musztarde przez 1/3 Polski?? A co mają powiedzieć Ci z nad morza jadą?? No chociarz Ketchup i musztarde załatwcie na mieńscu (+ jakieś plastikowe widelce, noże, kubeczki i serwetki :P). A co do kiełbasek- Ja im kiepsko wróże, jak ktoś pojedzie za dnia, niech jesio upał będzie, to ich kiełbaski do śmieci z mieńsca pójdą!!

Ja zapewne i tak zabiore kaske i zakupie co trzeba na miejscu :P

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Aha - odwołuję wyżywienie - na skutek protestów i wątpliwości, że cena za wysoka jak na grill-ognisko - wszystko we własnym zakresie.


Eeee.....EEEEEE?????????!!!!!!
Co to ma być? no fajnie -_-. Skoro im za drogo niech nie jedzą. Ja nie mówię, ktoś może mieć ciężką sytuację, ale bez przesady......

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Popieram Darkenę, 20złotych to nie jest jakis majątek, a mieszczą się w tym o ile się nie mylę dwie kiełbaski(bo dwa ogniska chyba będą), trochę chlebka na zagrychę, może jakis napój, talerzyki i sztućce plastikowe, plus jakiś keczup/musztarda.

Jeśli zaopatrzymy się w to wszystko we własnym zakresie cena będzie chyba podobna, więc w czym problem?

Ewentualnie mozna wprowadzić opcję płacisz-jesz, nie płacisz-nie jesz, choć nie jest to zbyt przyjemne dla tej drugiej kategorii przygladać się jak inni się obzerają. Tak czy owak targanie ze sobą przez 120 kilometrów kiełbasy, keczupu i kanapek nie specjalnie mi sie usmiecha...

A co do knajp, jadłodajni i tym podobnych, to jak Darkena słusznie zauważyła może nie wystarczyć takich miejsc na wykarmienie 90 głodnych jaskiniowców i nawet większej ilości tubylców, chyba, że ktoś ma ochotę godzinami stać w kolejce...

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

To Ja mam inną propozycje- jest to coś a'la opcja płacisz-jesz, nie płącisz-nie jesz. Chodzi o to, że fto nie kce wozić stuffu ze sobą, to bierze kaskę, a my potem kupimy na miejscu dla większej ilości ludu (wykluczając pośrednictwo organizatoroof- będzie to we własnym zakresie, ale kupione hurtem na mieńscu :) ).

Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chodzi o to, że fto nie kce wozić stuffu ze sobą, to bierze kaskę, a my potem kupimy na miejscu dla większej ilości ludu (wykluczając pośrednictwo organizatoroof- będzie to we własnym zakresie, ale kupione hurtem na mieńscu ).


Też mieliśmy z Lobem taki pomysł....ale najpierw opowiem ci kawał:

Wchodzi MiB do mięsnego i mówi:
- poproszę 72 kiełbasy i 40 chlebów.

Trza by najpierw znaleźć jakąś hurtownię czy cuś. Ale rozejrzymy się :). Ffkońcu MiB będzie dzień wcześniej, a ja gdzieś około 5 rano 13 sierpnia. Damy radę.

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Hmmm...

A) MiB noclegować chyba bidemy razem, jako, że razem chiba pojedziemy ;)... myślę, że w drodze się ustali :D;
B) Co do jedzenia, to jest kwestia, którą z tego co widzę, najlepiej będzie rozwiązać na miejscu pokojami :D. Dla przykłądu, trzy pokoje wybierają swego przedstawiciela co bierze wór i leci do sklepu, trzy kursy dziennie przez 3 dni :p równa się każdy idzie raz :P. ALe kwestia też do obgadania.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Płacisz - jesz - nie płacisz nie jesz - heheheh, wybaczcie, ale tak się nie da - jak mam pwoeidzieć firmie ile ma przygotować zestawów? A potem się okaże, że połowa nie xchce płacić - nie o to chodzi, że zostanie kupa żarcia, ale trzeba za nie ZAPŁACIĆ!

Ogniska są zaplanowane dwa - zgadza się - każde z nich miało kosztowac 20 złotych ale pomyślałem, że 40 dychy to już przesada lekka więc ograniczyłem do jednego - w sobotę, jako podsumowanie dnia i jako nasze święto, by to ktoś koło nas skakał, a nie samemu za kiełbachami...

Po drugie - to nie miało byc badziewie typu kiełbaska bułka napój tylko normalny grill obsługiwany przez firmę - tak przeciez napisałem. A na nim oprócz przysłowiowej kiełbachy jeszcze szaszłyki i karczek - dla każdego, a nie do wyboru... Ale skoro za drogo...

Aha - mogę zamówić pewną ilość kiełbach, powiedzmy za 700 złotych - wtedy każdy by zapłacił po dysze to by jeszcze zostało na napoje... czy buły. Zastanówmy się powiedzmy do jutra wieczór, bym w poniedziałek mógł zadzwonić gdzie trzeba.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem albo jeszcze raz wprowadzamy korektę i każdy na wejściu buli te dwie dychy, albo zaopatrujemy się sami.

Myślę, że pomysł MiBa jest najlepszy, niezależnie od tego, jak wyjdzie z odniskiem, bo niektórzy potrzebują coś więcej do jedzenia niż tylko kiełbaskę z ogniska raz na dzień :) . Na miejscu (ewentualnie teraz na priva ;) ) dogadamy, kto pójdzie w delegacji do sklepu(ów) i dotaszczy to wszystko na miejsce. Ja mogę chodzić :) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 7 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Ale Wy jesteście przyziemni!
Atmosfera konwentowa bedzie pokarmem! Dla ducha!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 8 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

mmm... grill... szaszłyk... karczek...
:(
A konwent jest raz w roku, w dodatku to pierwszy... naprawdę nie możemy się szarpnać o te kilka złotych więcej i mieć kapkę luksusu?

No, ale mówię jak rozpuszczony lisz... co się stało, to po ptakach. Ja w każdym razie do każdej zbiórki żarciowej się dorzucę, byleby nie była absurdalna.

I rację ma Ingham! Bo przecie nie jemy, żeby żyć, ale żyjemy by jeść... eee... odwrotnie? Mnie to w każdym i tak nie dotyczy :twisted:.

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 8 sierpnia 2004     Zakwaterowanie Odpowiedz z cytatem

Gren - hmm... wiesz, może Ja cuś przegapiłem, ale nic o karczq i firmie nie słyszałem :) Jeśli taki grill miałby być za 2 "dychy", to Ja nie wiem o co chodziło tym, co to się sprzeciwiali??

Ja jestem jak najbardziej za :)

Zdravim

MiB

BTW: Dark:
#1. A sprzedawca na to- nie możliwe :P
#2. o, Moja mieć zarobek, Moja mieć roczny utarg :P

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.