Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-25 11:30:45
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 22 sierpnia 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Cd - z zamkniętego w archiwum topicu. Wszak treningi przed rewanżem pora zacząć :)
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 sierpnia 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Jakoś mi zabrakło zawodników do składu.

Mam nadzieję że w przyszłym roku takiej sytuacji nie będzie.

Po moich popisach latania nad murawą doszedłem do wniosku że Bramkarza pozycja jest bezpieczniejsza dla mnie. I jeżeli Misza się zgodzi będę pragnął go zastąpić.

Korki na rok przyszły wskazane.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 23 sierpnia 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Siabadabada Piłke mam
Siabadabada Korki mam
Siabadabada w Piłkę gram
:D:D:D:D:D Chce być w wychodzącej jednostce, na pozycji snajpera. Ostatni mecz pokazał, że Jaskinia właśnie na tej pozycji mnie potrzebuje :D.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 27 sierpnia 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Czy tego chcecie czy nie... lewej strony nie oddam :P
Po za tym... za rok będzie pełny osprzęt piłkarski z mojej strony :)
Rabbit! Piękne bramki... żal mi tylko tego konkursu karnych... (wprost w bramkarza :()

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Moandor



Dołączył: 24 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łapy woj. podlaskie

Wysłany: 27 sierpnia 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Cytat:
żal mi tylko tego konkursu karnych... (wprost w bramkarza :()



Ingi lepiej przycelował w karnych :D :D

___________
Póki Bóg nie odsłoni przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie sie mieścić w tych paru słowach:
Czekać i nie tracić nadziei!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 18 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy się załapię do składu, lecz się zgłaszam..

Proponuję powoli zgłaszać poważną chęć grania, coby pozycje każdy znał z dużym wyprzedzeniem i z myślą o nich chadzał dzieś se popykać...

P.S. Czuję się dobrze na każdej pozycji..
P.S.2 Wygrać cza, nie..?!

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 31 sierpnia 2000
Posty: 164
Skąd: okolice Warszawy

Wysłany: 18 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Eon! Nie wygłupiaj się! Tyś był podporą naszego ataku! A Królik egzekutorem :)
Ja oczywiście tyż się zgłaszam, chociaż nie wiem czy mnie na bramkę jeszcze wpuścicie :).

___________
Ludzie nie potykają się o góry, lecz o kretowiska...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 19 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Misza (cytat):
Ja oczywiście tyż się zgłaszam, chociaż nie wiem czy mnie na bramkę jeszcze wpuścicie :).

Misza... nie wiem jak Ci idzie w środku pola... ale Tarbanda na bramkę nie chce puścić... ponieważ był naszym motorem w środku pola... poprostu filar drużyny... Więc... trochę podszkolić będzie trzeba szanownego imć Miszę w szlachetnej sztuce obrony naszej metalowej ramki... :) wszak tylko wyleczyć Cię trzeba z notorycznego pojawiania się na 11 metrze pola karnego... (podobny przypadek jest w mojej ukochanej drużynie... też trzeba wyleczyć bramkarza z wychodzenia poza pole karne... ale on "chyba" wie co robi... ;) ).
A ogólnie to postawa całej drużyny naprawdę zaskoczyła moje wszlekie oczekiwania.... obserwując przedmeczowo chciałem byśmy nie ulegli do zera bądź jednego straconego gola... wszak nie potrafiłem ocenić umiejętności... (sam też wspaniałym graczem nie jestem) ale wierzę, że za rok to gospodarze będą musieli ugiąć przed nami kolana.. i w meczu i może w pomeczowym relaksującym konkursie karnych.
Na konwencie Byczyna 2005 trzeba wznieść transparent: "Veni, Vidi, Vici" wszak planujemy zwycięstwo! :)

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 20 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Sam (cytat):
Misza... nie wiem jak Ci idzie w środku pola... ale Tarbanda na bramkę nie chce puścić... ponieważ był naszym motorem w środku pola... poprostu filar drużyny...
Zważywszy, iż Tarb doszedł do wniosq, że bezpieczniej będzie dla jego zdrowia na bramce, predyspozycje ma - a na treningu przedmeczowym Misza sprawdzał się wg. mnie jako świetny stalowy defensywny (nie widziałem w przodzie - nie chcę tu dyrygować...) proponuję jednak tę rotację na przyszły 'razik'..chehie..
A filary to podporą bramki są najlepszą..chehie.. Więc jak..?

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Na przyszły raz. Mam nadzieje że będzie kilka wariantów osób na każdą pozycje.

I dobierzemy skład optymalny.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 20 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Może pojawię się, w drugim konwęcie. Wsumie niestoi dużo przeszkód do tego. Jeśli będę to zgłaszam sie do gry. :) Pozycja może być każda, bo na każdej wmiare potrafię grać.
___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 20 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w przyszłym roku nadal będzie zapotrzebowanie na moje "zdolności" piłkarskie ;P to mogę znowu wystąpić... ;)
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 21 września 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Koszulka numer trzynacie dla Trzynastego Wojownika :>
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 5 października 2004     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

:cry: :cry: :cry:
No i jest duża szansa, że nie zagram :( :( :(
Na początku Września dokładnie 05 o ile mnie pamięć nie myli, miałem bardzo nieszczęśliwy wypadek. Skręciłem i potłukłem w trakcie jednego z meczy staw skokowy w prawej nodze... efekt jest taki, że dzisiaj mam problemy z chodzeniem, o bieganiu nie mówię bo po prostu nie jestem wstanie biegać. Lekarz poinformował mnie, że na razie wskazane jest odłożenie wszelkich sportów (full kontakt, że tak powiem) na conajmniej rok ,a najlepiej dwa lata :(.
O mowie w grę Piłkę na razie mogę na 100% zapomnieć do Kwietnia/Maja. W tym okresie również udam się ponownie do lekarza. Znając mój organizm :twisted: liczę na powrót do zdrowia przez zimę, ale lekarz po prostu nie dał mi zbyt dużych szans na rozegranie jakiegokolwiek meczu w trakcie Konwentu.

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 7 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

No i proszę :).
Rozmawiałem już z Tarbandem i został poinformowany. Jak widać moje ciało ma większe (skille) niż myśleli lekarze :P. Z nogą już wszystko w porządku, biegać moge, choć staram się nie przemęczać. Od Lutego/Marca mam zamiar rozpocząć małe treningi przygotowawcze (przyda się odrobienie formy). Na początek tylko bieganie, potem bieganie z piłką i w końcu gra (choćby jeden na jeden z kumplem - miłośnikiem piłki).

Panowie. Trzeba się zrewanżować za ostatnie spotkanie :). Przegraliśmy we wspaniałym pojedynku 3:2. Mam nadzieję, że w tym roku w podobnej atmosferze będziemy mieli to szczęście i my wygramy spotkanie :). Zachęcam piłkarzy do treningów wraz z nadejściem wiosny (a była jakaś zima :P? ).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 7 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Koszulka numer trzynacie dla Trzynastego Wojownika :>


Ingi... raczej nada się koszulka numer dwanaście, w końcu nas było dwunastu... parszywa dwunastka :P

A numer Sześć jest mój.. nie oddam go, nawet jeśli nie będę grał :P

Rabbit (cytat):
Zachęcam piłkarzy do treningów wraz z nadejściem wiosny (a była jakaś zima?).


Trening już od lutego rozpocznę na boisku "trawiastym", a narazie pozostaje tylko WueFowe granie Halowe :) (A zimy nie było - czyżby dziadek Mróz zamarzł w drodze?:) )

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mollach



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z lasów cierni

Wysłany: 8 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

tutaj jeszcze macie jednego zawodnika do gry wiec jak bedzie mecz to moge w nim wystapic , moge grac na kazdej pozycji ale raczej nie bramka :P
___________
......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 15 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

a tutaj macie świerzą mlodą krew :P :P mi tam obojętne gdzie ale na bramce nie umie :)
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 15 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

No i ja kce do drużyny :P
Ja na bramce umie, ale Tarb i Misza chiba sobie wzieli tą pozycje :>
Winc mieńsce dzie indziej :D

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 17 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Mollach (cytat):
moge grac na kazdej pozycji ale raczej nie bramka :P

O tak... potwierdzam... polecam Mollach'a jako maskotkę... idealnie łączy balet z piłką nożną ;)

WorldDragon (cytat):
Ja na bramce umie, ale Tarb i Misza chiba sobie wzieli tą pozycje :>
Winc mieńsce dzie indziej

Sprawdzimy twoje umiejętności ;)
Nigdy nie mów nigdy... w tym roku zamiast "parszywej dwunastki", miło by było ujrzeć chociaż "trzynaście duchów" ;)

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mollach



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z lasów cierni

Wysłany: 18 stycznia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

e tam baletu przeciez nie stosuje to bylo tak dawno a ty to caly czas wypominasz a przeciez i tak kondycje ja bede mial z calej druzyny najlepsza no i w koncu na obrone moge sobie stanac nikt zywy nie przejdzie mnie chyba ze raczej wczesniej mnie z boiska sciagna za faule ale trudno moge zagrac jako srodkowy pomocnik tez albo jako napastnik cofniety to sie zobaczy albo tez jako rezerwowy :P


balet co to ma byc :twisted:

___________
......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 20 marca 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Pierwszy mecz w nowym roku rozegrany. Podsumujmy.

Mecz zakończył się remisem 8:8. Z tego strzeliłem jedną bramkę i zaliczyłem dwie asysty. Niestety okazało się również, że na nogę muszę bardzo uważać. 15 minut przesiedziałem na ławce w drugiej połowie z powodu kontuzji. Ale po 15 minutach wróciłem na boisko :). Cieszę się, że właśnie teraz udało mi się pierwszy mecz rozegrać. Dla kogoś kto ma natłok pracy (święta idą, kochany hipermarket znowu wykorzystuje ludzi) oraz egzaminy, taki wypad na boisko to jest COŚ :). Coś co lubię :).

Zapraszam Was do wyjścia z domu. Zebrania chłopaków i pokopania w piłkę :). Albo conajmniej iść pobiegać sobie. My, mężczyźni potrzebujemy wysiłku fizycznego (co nie znaczy, że kobiety mają siedzieć w domu ;)).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 marca 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie.

Obsada pozycji na boisku zostanie ustalona dopiero po treningach. Marzeniem moim by było można wybrać z kilku graczy. Zapowiedzi kto co może mało mnie interesują. Wolę sprawdzić na miejscu kto i co potrafi.

Zachęcam do treningu sam już zacząłem.

Q Chwale
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 7 kwietnia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

też sie zgłaszam, pozycja w zasadzie poza bramką obojętna. z treningami problemów nie mam - szkoła sportowa jednak :]
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 8 kwietnia 2005     FC Pazur Behemota - sekcja jaja kulistego ;) Odpowiedz z cytatem

Wraz z Mollachem rozpoczęliśmy treningi 21 Marca, równo tydzień później złapałem kontuzje (naderwane mięśnie) Mimo wszystko w tydzień udało mi się zaliczyć ok. 10 bramek jak i 15 asyst... dokładnych statystyk nie prowadziłem...

:arrow: Jak narazie nadawałbym się na defensywnego pomocnika (lewa strona oczywiście;) Pressing mi dobrze w tym roku idzie ;) dużo przechwytów... ale piłka jeszcze się bardzo dobrze nogi nie trzyma... trza na trawie zacząć grać na pełno wymiarowych boiskach ;)

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.