Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 15:17:42
Autor Wiadomość
Erdamon



Dołączył: 22 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Wyżyna Bracada

Wysłany: 18 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Jakie jest wasze zdanie na temat HoMMOnline? Co sądzicie o szkicach koncepcyjnych .

Ja uwarzam że te szkic są lepsze od tych z HoMM 5.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 18 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Szkice są całkiem fajne, ale wolałbym zobaczyć szkic anioła(byle nie anielicy takiej jak ta z H5) :)
___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 19 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Cóż... przyznam, że po zobaczeniu dwów pierwszych szkiców mógłbym uznać tę grę za robioną przez fanów. Wampir i Krasnolud wyglądają jakby ich żywcem wyciąć z H3 :D ... niestety druga seria szkiców to inna historia... złe proporcje (czyt. przegięte), nierealistyczne bronie (kosa - błee :x )... całość wygląda jak zwykłe heroic fantasy...

Na szczęście pomiędzy szkicami widać dużą rozbieżność stylową; dwa pierwsze są w tym samym stylu (piękne i przesyycone detalami), barbarzyńca jest jakby malowany pastelami, lisz i kapłanka wyglądają jak klony postaci z Warcrafta... a diabol... ech...z tą swoją zbroją przypomina mi nieszczęsną anielicę...


Cóż... mam nadzieję, że najnowsze szkice nie mają nic wspólnego z HoMMOnline... bo po dwóch pierwszych nastawiłem się do tej gry, w miarę optymistycznie...

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 19 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Cóż muszę powiedzieć, że diabeł i tak o niebo lepszy od tego z HoMM IV. A najbardziej podoba mi się chyba krasnolud... co do wampira mam mieszane uczucia. Niby taki faktycznie wyjęty z mojego ulubionego HoMM'a III ale jednak coś w stosunku do niego traci :? .

Tak przy okazji to myślę, że styl najnowszych szkiców będzie raczej dominował (a zwłaszcza diabła). Ostatecznie Korea blisko ma do Japonii; Ojczyzny mangi i anime...

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 19 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie okey...
ale osobiście boję się że w dalszej części może być zbyt bajkowo..
wszystko musi mieć umiar

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Warmilius



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Jelenia Gora

Wysłany: 20 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

mi osobiscie bardzo podobaja sie te postacie nie mam zadnych zastrzezen:D zeby tak dalej
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 20 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

A ja właściwie chyba wogle nie chce mieć z tą grą nic wspólnego, bo z zasady jakoś kompletnie nie trawię gier tworzonych wyłącznie pod multiplayer. Po grze oczekuję jakiejś ciekawej historii, wciągającego świata, który chciałoby się stopniowo poznawać, przemyślanych kampanii... a NIE udowadnianie innym graczom kto jest lepszy. Do jednego worka wrzucam takie gry jak sieciowe strzelanki FPP, MMORPG, strategie on-line czy takiego potworka, który niegdyś wyszedł i nazywał się 'Legends of Might and Magic' - wrzucam, zawiązuję ów worek i nie zaglądam :P.

Jednakże, jeśli miałbym być obiektywny (przynajmniej w stosunku do gatunku gry), to generalnie podzielam zdanie Fuuzy'ego - dwa pierwsze szkice są genialne i idealnie pasują do prawdziwej gry fantasy.... ale potem robi się gorzej. Władca bestii ma stopy chyba dwa razy większe niż głowę, nekromanta ma z kolei dłoń większą od głowy, a kosę większą od niego samego (nie mówiąc już o tym, że chyba z jakiejś bajki dla dzieci się urwał), Kapłanka zdecydowanie bardziej pasuje do jakiegoś anime albo mangi japońskiej niż do gry fantasy, a diabeł w sumie ma chyba wszystkie wymieniony wyżej wady :P Złe proporcje części ciała i broni, mangowatość, 'bajkowość', a do tego jeszcze pastelowe kolory. brrr....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dru



Dołączył: 11 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Ravenshore

Wysłany: 21 listopada 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Jak Fuuzy i Acid zgadzam się z twierdzeniem ze dwa pierwsze arty wyglądają jak jednostki z HoMM3. co do pozostałych szkiców to mam mieszane uczucia ale na pewno wyglądają lepiej niż bajkowe rysunki które zaprezentował nam do tej pory MuadDib. Jeśli natomiast chodzi o samą idee gry to zależy na jakim świecie byśmy stąpali... najbardziej boje się tego ze Heroes V a HoMM Online nie będą się wiązać w żaden sposób ze sobą.
___________
Koniec jest zarazem poczatkiem...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 28 grudnia 2004     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Taak ja myślę, że to będzie HoMM III z poprawioną grafą. Szkice o niebo lepsze niż te z piątki. To będzie wyciąganiepieniędzy z naszych kieszeni i tyle.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 4 stycznia 2005     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Ee to ma byc skierowane na rynek azjatycki, prawda? Jezeli tak, to nam raczej nie przypadnie do gustu :( Z reszta, nie widze homm w stylu online. Online tylko mmorpg. Might&Magic online, to bylo by cos! :>

Ps - gdzie te szkice mozna znalezc? :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 marca 2005     HommOnline Odpowiedz z cytatem

Heroes lepiej by wypalił jako RTS, poza tym mmorpg byłby płatny !!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.