Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 17:37:34
Autor Wiadomość
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 26 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Jest temat o muzyce, której słuchamy, jest o naszych ulubionych czasopismach... Ale nigdzie nie mogę się doszukać takiego który traktował by o naszych hobby. Aż dziw bierze, żołądek coś skręca a kiszki marsza grają... ;)

Wpisujcie tu co was interesuje, może zbieracie znaczki pocztowe wydane w ZSRR w latach 1934 - 56, kupujecie wszystkie numery Pani Domu w dwóch egzemplarzach (na wszelki wypadek ;) ), albo też macie hobby całkowicie normalne, na przykład uprawiacie jakąś dyscyplinę sportu, czy też lubicie wędkować?

Być może znajdziecie w Imperium bratnią duszę o podobnych zainteresowaniach?

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 26 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
Ale nigdzie nie mogę się doszukać takiego który traktował by o naszych hobby. Aż dziw bierze, żołądek coś skręca a kiszki marsza grają... ;)

Wpisujcie tu co was interesuje, może zbieracie znaczki pocztowe wydane w ZSRR w latach 1934 - 56, kupujecie wszystkie numery Pani Domu w dwóch egzemplarzach (na wszelki wypadek ;) )


Ależ o takich anormalnych zainteresowaniach topic jest - "Malutkie zboczenia..." - natomiast o zainteresowanych normalnych, wbrew pozorom, też jest. W profilu każdego mieszkańca ;)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 26 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Damiaen (cytat):
Ale nigdzie nie mogę się doszukać takiego który traktował by o naszych hobby. Aż dziw bierze, żołądek coś skręca a kiszki marsza grają... ;)

Wpisujcie tu co was interesuje, może zbieracie znaczki pocztowe wydane w ZSRR w latach 1934 - 56, kupujecie wszystkie numery Pani Domu w dwóch egzemplarzach (na wszelki wypadek ;) )


Ależ o takich anormalnych zainteresowaniach topic jest - "Malutkie zboczenia..." - natomiast o zainteresowanych normalnych, wbrew pozorom, też jest. W profilu każdego mieszkańca ;)


Cóż, moglibyśmy się tak sprzeczać i wmawiać sobie, że nie warto też pisać tego i tamtego, bo gdzieś mimochodem ktoś o tym wspomniał. Poza tym komu na Bogów chciałoby się przyglądać wszystkim profilom, skoro ich liczba przekroczyła dawien dawna tysiąc. O ile wygodniej jest przeczytać jakiś temat.

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 27 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

No dobra to napiszę o swoich hobbych :P

- kolekcjonowanie mang (różnych, nie mam ulubionego/ukochanego rysownika)
- czytanie/zbieranie książek - od jakiegoś czasu co poniektórym Jaskiniowcom zaczynam służyć jako biblioteka ( :P )
- ciągłe powiększanie swojej filmoteki ;)
- jakiś czas temu było judo - na jakiś czas teraz zawieszone
- słuchanie muzyki (takiej dobrej....mhmmm :))
- oglądanie filmów (to już nałogo :])
- granie w Warcrafta na BNie - ostatnio mi się już za to dostało - że za długo/dużo gram
- no i oczywiście buszowanie po Imperium i dopisywanie swoich uwag, jeżeli mam pomysła co i gdzie napisać ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 27 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
Cóż, moglibyśmy się tak sprzeczać i wmawiać sobie, że nie warto też pisać tego i tamtego, bo gdzieś mimochodem ktoś o tym wspomniał. Poza tym komu na Bogów chciałoby się przyglądać wszystkim profilom, skoro ich liczba przekroczyła dawien dawna tysiąc. O ile wygodniej jest przeczytać jakiś temat.


A ja miałem nadzieję, że emotikonka na końcu zdania nada mej wypowiedzi ironiczny, żartobliwy charaktet ;)

A co do zainteresowań:
- poezja
- literatura
- muzyka (gitara + punk, rock)
- hisotria (amatorsko)
- filozofia (amatorsko)
- windsurfing (czasami:))
- anallizowanie ludzi (uwielbiam przyglądać się ludzkim reakcjom! i ich życiu, ogólnie...)

...z czego poezja i literatura na miejscu pierwszym. Potem po kolei: muzyka, filozofia i analiza ludzi, historia, a na końcu windsurfing.

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 27 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Moje hobby?

Główne, najważniejsze, i które daje mi najwięcej przyjemności, to bannowanie userów na forach gdzie mam uprawnienia administratorskie. (Czasem żałuję, że nie ma opcji "Bannuj wszystkich użytkowników forum", bo powoli wszystkim się należy...)
Oraz pisanie recenzji, bo mogę sobie jechać po grze/stronie/książce jak kosiarka po świeżym trawniku, i mi przedmiot krytyki nie odda.

Wiesz co, chyba nie wiem, czy mam ochotę Cię w rzeczywistości spotykać .. :P :) - Hexe

Nikt cię nie zmusza. :P W rzeczywistości jestem troskliwym, radosnym i miłym facetem.

Ok, ok, możecie się przestać smiać...


A pozostałe, to m.in. kolekcjonowanie książek, czytanie ich, rozgryzanie łamigłówek w grach, pisanie solucji (dla własnej satysfakcji, trzymam je na dysku i poprawiam, mimo że nigdy nie ujrzą światła dziennego), historia II Wojny Światowej, piłka nożna (ale tylko, jeśli gra Real Madryt i NIE przegrywa)... I wiele, wiele innych! :P

No i oczywiście wyrzynanie hord wroga w takich fajnych grach jak eRTeeSy czy eFPePeki. :P

Damiaen (cytat):
(...) Poza tym komu na Bogów (...)


Z małej litery się pisze. Z dużej piszemy tylko imię Boga Stwórcy.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 27 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Faramir (cytat):
Ja ;) (cytat):
Cóż, moglibyśmy się tak sprzeczać i wmawiać sobie, że nie warto też pisać tego i tamtego, bo gdzieś mimochodem ktoś o tym wspomniał. Poza tym komu na Bogów chciałoby się przyglądać wszystkim profilom, skoro ich liczba przekroczyła dawien dawna tysiąc. O ile wygodniej jest przeczytać jakiś temat.

A ja miałem nadzieję, że emotikonka na końcu zdania nada mej wypowiedzi ironiczny, żartobliwy charaktet ;)


Na początku tak sobie właśnie pomyślałem, ale później przydumałem (zapiszcie to słowo w swoich kajetach dzieci... ;) ), że jeśli mówisz poważnie, to mógłbym wyjść na głupka traktując tą wypowiedź z przymrużeniem oka...

Poza tym to o jeden post więcej... ;)

Uwaga ta wypowiedź ma charakter na wskroś ironiczny, żartobliwy... :)


Ghost (cytat):
Damiaen (cytat):
(...) Poza tym komu na Bogów (...)

Z małej litery się pisze. Z dużej piszemy tylko imię Boga Stwórcy.


Ha, a czy wiesz czy nie jestem politeistą i czy nie piszę o konkretnych bogach? ;)

A moje hobby?

- koszykówka, a w szczególności streetball...
- muzyka, a w szczególności Talib Kweli, czyli dobry (inteligentny i mądry) amerykański hh...
- fantastyka, a w szczególności Sapkowski, tudzież moja twórczość... ;)
- internet, a w szczególność Osada, tudzież imperium...
- gry komputerowe, a w szczególności seria HoMM, BG i Fallout...
- historia, a w szczególności XX wiek i czasy współczesne...
- ładne dziewczęta, a w szczególności moja Paulinka. Kocham Cię, ty dobrze o tym wiesz! Sorry, za tą prywatę! ;)

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

No cóż... czas zacząć wymieniać:
- filatelistyka --> maniak jestem
- II wojna światowa (no Ghost widzę że się jakoś dogadamy :D )
- samoloty wojskowe świata
- filmy fantasy (ale takie z sensem)
- kolekcjonowanie filmów (nie wszystkich :wink: )
- rysunki przedstawiające świat przyszłości (zniszczony)
- gry komp. rozgrywające się w świecie fantasy, jak i te które przedstawiają futurystyczną wizję upadku cywilizacji
- rower, oooo tak... nie ma jak kilkaset km się przejechać --> czytaj kogoś :twisted:
- nie był bym sobą, gdybym tutaj nie wymienił Heroes III :D

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Wiedze, że historia ukochana jest, a dyskusja na stoliku historycznym ma temepraturę skraplania tlenu...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crazy



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Nargothrond

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Książki... dużo książek... i podobnie jak Nami zaczyna mi już brakować miejsca na nowe książki (w domu oczyściłem 2 półki, wynosząc ich zawartość na strych, żeby więcej miejsca się zrobiło :P)
Oprócz tego, sporty, raczej zespołowe... tenis stołowy...
Robienie tych swoich pseudo stron, czym niejednego doprowadziłem już do szału... :P
Czy denerwowanie innych podpada pod hasło "hobby"? :P

___________
Nie bierz życia na serio.... i tak nie wyjdziesz z niego żywy!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

A ja mam jedno wielkie Hobby - DRUGA WOJNA ŚWIATOWA I WSZYSTKO Z NIĄ ZWIĄZANE !!!!!!!!!!!
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Cyra



Dołączył: 4 maja 2001
Posty: 164
Skąd: Morąg

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Moje hobby to czytanie horrorów... najchętniej czytam Kinga, chociaż paru innych też :) Bardzo lubię czytać Kinga w oryginale, jest to jednak inne doświadczenie niż czytać tłumaczenia. W ogóle uwielbiam czytać, oprócz horrorów najczęściej fantastykę, pod każdą postacią, czasopismo też prenumeruję od lat wielu. Poza tym zawsze lubiłam rysować i do niedawna często to robiłam, ale teraz absorbuje mnie bardzo praca zawodowa i nie mam na to tyle czasu ile bym chciała. Cóż jeszcze... hmmm.... gotowanie też można uznać za moje hobby.... w pewnym sensie... a w zasadzie kolekcjonowanie przepisow... z wykonaniem bywa różnie... :D
___________
Good to be back...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

- Jeżeli siedzenie przy komputerze na IJB może być hobby to i takie mam ... heheheh a tak naprawde to jeszcze rok temu pożerałem książki ( nie dosłownie ) a teraz prawie wogle nie czytam ...
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Dragonthan (cytat):
- II wojna światowa (no Ghost widzę że się jakoś dogadamy :D )


Niekoniecznie, bo tym zajmuję się czasami i wiem raczej o najważniejszych rzeczach. :P

Ach, zapomniałbym... MILITARIA! Tak!

BTW, czy ktoś może się jeszcze pochwalić trzymaniem PRAWDZIWEGO Magnum .44 czy Ingrama MAC10? Czy może jakiejkolwiek broni palnej? :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 29 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Konserwacja wszelakich powierzchni płaskich - sprzątanie, które daje szybko widoczne efekty :).

IJB - to raczej nałóg, ale hobby w pewnym sensie jest nałogiem...

Książki, muzyka, radio.

Sprawianie radości innym oraz kilka pozostałych zajęć, które daje satysfakcję.

Iii, czyli taki zwyczajny raczej jestem :).

Pozdrawiam,
DruidKot

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

- Książki, książki i jeszcze raz książki - uwielbiam czytać bez względu na tematykę chociaż przyznaję iz preferuję fantastykę, s-f, różne mitologie a czasami filozofię

- bonsai - dopiero na poziomie początkującym ale mam nadzieję, że kiedyś będę w tym dobry

- trochę z racji studiów lubię patrzeć na zachowania innych ludzi, ich wzajemne relacje, a w szczególności na konflikty i ich rozwiązywanie

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Emeszar (cytat):
- bonsai - dopiero na poziomie początkującym ale mam nadzieję, że kiedyś będę w tym dobry


Ujjj ja mam w domu książek o tym do czorta a do tego są one w 3 językach :/ (mój tatuś się tym zajmuje)


A ja w sumie zapomniałam o najważniejszym ;) o kulturze Japonii jako takiej i wszystkim co się z nią wiąże...No bo w sumie to można uznać za hobby (zbieranie o niej książek i powoli wczytywanie się w nie, bo wybrany przeze mnie kierunek studiów wymaga tego ;))

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):

Ujjj ja mam w domu książek o tym do czorta a do tego są one w 3 językach :/ (mój tatuś się tym zajmuje)


- Bonsai i dodatkowo jesteś z Wrocławia. Jak jeszcze napiszesz, że Twój tata ma coś wspólnego z Polską Asocjacją Bonsai lub Akademią Bonsai we Wrocławiu to składam niski ukłon z wyrazami szacunku.
Osobiści uważam ten rodzaj "sztuki" za jedeną z najwspanialszych jaką stworzyła ludzkość. Od momentu kiedy tylko zetknąłem się z nią po raz pierwszy wiedziałem, że to jest to czym muszę się zająć :)

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Emeszar (cytat):
Bonsai i dodatkowo jesteś z Wrocławia. Jak jeszcze napiszesz, że Twój tata ma coś wspólnego z Polską Asocjacją Bonsai lub Akademią Bonsai we Wrocławiu to składam niski ukłon z wyrazami szacunku.


Ma wspólnego i to dość dużo ;) podejrzewam, że jest tam u nich w radzie czy coś :). Ja swego czasu razem z nim jeździłam na warsztaty i dobrze się bawiłam formując drzewka. Teraz ojca prawie w Polsce nie ma, ponieważ jeździ po świecie i się szkoli u różnych tam mistrzów...


Cytat:
Osobiści uważam ten rodzaj "sztuki" za jedną z najwspanialszych jaką stworzyła ludzkość. Od momentu kiedy tylko zetknąłem się z nią po raz pierwszy wiedziałem, że to jest to czym muszę się zająć :)


Tak samo miał mój tato :) i nadal się tym zajmuje od jakiś 10 lub 12 lat, miał wzloty i upadki ale to wszystko przezwyciężył i ma się teraz dobrze.
Tak samo jak z mojego zamiłowania do Japonii wyszedł mój [przyszły] kierunek studiów - Japonistyka :). Po cześć to przez niego, bo on zaraził mnie miłością do Kraju Kwitnącej Wiśni :)


A Bonsai uważam mimo wszystko za niezwykłe, ponieważ jakby nie patrzeć potrzeba wiele lat, aby wychodować drzewa, a do tego, żeby o nie ciągle dbać aby stało się naprawdę wartościowe i piękne ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Skoro już jesteśmy troszeczkę w temacie Japonii to gorąco zachęcam do przeczytania książki Lian Hearn. Co prawdą są one powieściami typu fantasy, ale bardzo dobrze i wyraźnie przedstawiają kulturę i zwyczaje tego kraju.

A co do bonsai to wymaga ono pełnego zaangażowania i oddania a dodatkowo we wspaniały sposób uczy cierpliwości i wytrwałości do celu.
Polecam wszystkim, którzy jeszcze nie wiedzą czym się zająć, ale ostrzegam, iż jak już wpadniecie to po uszy :)

No a teraz pojdę poprawić naciągi na moim fikusie :)

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

A ja dla odmiany zajmuję się plecionką z kolczugi :). Co prawda koszulki kolczej jeszcze na swym koncie nie mam, ale rękawiczkę zrobiłem z kółeczek kolczych. Oprócz tego sporą ilość łańcuchów, bransoletek i naszyjników. Naprawdę polecam to twórcze zajęcie, gdyż wspaniale relaksuje, a przy okazji można sobie własną zbroję uszyć ;)
___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Na sam początek wysilę się na oryginalność :wink: (no, chyba że ktoś mimo wszystko już to wymienił):

-Często występuję w teatrze i chociaż daje mi to więcej powodów do stresu i nerwicy niż satysfakcji to naprawdę to lubię.

-Druga rzecz, przy której spędzam dużo czasu to astronomia (chociaż tutaj przeważa raczej wiedza o naszym układzie słonecznym niż o całym wszechświecie) i dlatego też czekam z niecierpliwością na zrzucenie przez sondę Cassini próbnika Huygens (czy jak to się pisze) na Titana.

-Z powodu mojego zamiłowania do książek fantasy niektórzy z moich sąsiadów zaczynają posądzać mnie o Insomnię, gdyż czytam zwykle w godzinach nocnych psując sobie wzrok (btw. Sapkowski & Salvatore rock the arena :wink: )

-Oprócz czytania trochę też piszę choć (tak jak powyżej) są to opowiadania treści tylko i wyłącznie fantastycznej.

-Odrobinę interesują mnie też wschodnie bronie białe i choć moja wiedza na ich temat jest niewielka i umiejętności walki nimi raczej nikłe to posiadam kilka egzemplarzy.

-Dodawanie kolejnych tez, twierdzeń i praw do mojego osobistego kodeksu moralnego (nad którego przestrzeganiem powinienem chyba mocno popracować :cry: ).

-Nie wiem czy można nazwać to hobby ale chyba jak każdy człowiek na ziemi uwielbiam dyskutować na temat moich przekonań religijnych (czy też na temat ich braku).

-Często "wykłucam się" z ciocią, która jest psychologiem, na temat definiowania ludzkiej psychiki. Ciocia uważa (jak większość psychologów zresztą) że psychologia jest na tyle rozwiniętą nauką że wiele rzeczy można bez przeszkód definiować, a ja natomiast upieram się przy moim zdaniu że psychologia to nie nauka ścisła i że czegoś takiego jak definicja osobowości nie ma... chyba jestem jej najcięższym pacjentem do tej pory :P .

-Nie wiem czy uwielbienie do wszelkiego rodzaju stworzonek futerkowych (i nie tylko) można nazwać hobby ale jeśli tak to ja takie mam... jeśli nie to nazwijcie to obsesją :wink: .

-Komputer w wielu formach. Granie, rozmawianie, podstawy programowania i trochę eksperymentów z grafiką.

-Anime i manga (w tej kolejności) jak i inne aspekty kultury japońskiej.

-Język angielski, którego "się uczę" i "uczę".

-I na koniec (pomimo mojego braku sympatii dla psychologów-ścisłowców) lubię obserwować ludzi, porównywać ich zachowania i wyciągać z nich wnioski (ostatecznie ludzie powinni uczyć się na błędach, lecz nie tylko na swoich ale także na tych które popełniają inni ludzie).

No to chyba tyle. Jak przypomnę sobieo czymś, o czym zapomniałem to dopiszę.

Pozrawiam

wylewnie przedstawiający swe hobby Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

A ja zbieram różne niepotrzebne śmieci, które swego czasu były użyteczne, np. bilety, nieaktualne mapy, książki o ZSRR itp. Np. ze starego słownika wyrazów obcych dowiedziałam się, że kapitalizm to wyzysk człowieka przez człowieka...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Specter



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Z najgłębszych czeluści spaczonej jaźni...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Ja zbieram karty Magic: The Gathering. Boże... One przyćmiły mi umysł, pozbawiły racjonalności myślenia, stały się moim nałogem i wogóle...
Można zatem rzec, że to moje hobby :)

Lubię także skrobnąć co nieco. Napisać jakieś opowiadanie czasem, poemacik, wierszyk... Głównie czterostronne historyjki, które cieszą się w mojej szkole sławą, raczej z powodu irracjonalizmu ów zajęcia (według klasy) nieżeliby ich twórczego pszesłąnia. Ale cóż- Life is brutal.
Gram też na keyboardzie i rysuję, ale to tylko na lekcjach i z nudów.

Zastanawiam się czasem, po jaką cholerę wybrałem profil mat-fiz!?

___________
"To gaze under its hood, is to invite death"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Hobby zwykłe i niezwykłe... Odpowiedz z cytatem

Destero (cytat):
-Oprócz czytania trochę też piszę choć (tak jak powyżej) są to opowiadania treści tylko i wyłącznie fantastycznej.


Czemu tego nie opublikujesz w Osadzie :)?


Specter (cytat):
Lubię także skrobnąć co nieco. Napisać jakieś opowiadanie czasem, poemacik, wierszyk...


To samo pytanie co do Destero :) Mamy nowe zalążki na Gawędziarzy czy Minstreli a wy cicho siedzicie i się nie chwalicie, że umiecie coś fajnego stworzyć, nie ładnie :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.