Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 22:47:04
Autor Wiadomość
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 27 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Od pewnego czasu zastanawia mnie i nurtuje pewna rzecz i dziwię się, że nikt o tym jeszcze nie napisał. News o przypuszczalnym przejęciu Ubisoftu przez Electronic Arts porządnie mną wstrząsnął. Przypomniała mi się w tym momencie inna gra do której mam sentyment: Imperium Galactica II (Sim kosmiczny z ambicjami). Grało (i gra się w nią świetnie) i kiedy jakiś czas temu (oj dawno to było, dawno) doszły mnie plotki o powstawaniu części trzeciej to nieposiadałem się z radości. Jednak jedna z firm zajmujących się projektem upadła (odnośnik do 3DO). Potem projekt przejęła inna firma (odnośnik do Ubisoft), która z biegiem czasu zostawiła projekt (nie pamiętam dlaczego) i w końcu trafił do trzeciej firmy (odniesienie do EA), która z sima, którym miała byź Imperium Galactica III, zrobiła startegię taktyczną czyli Nexusa.
Chodzi mi o to, że obawiam się o losy serii jeśli dojdzie do przejęcia Ubisoftu przez Electronic Arts. Co otrzymamy? Strategię czasu rzeczywistego? Może grę RPS (wredne odniesienie do Warcrafta III). Nie wróżę dobrze piątej serii sagi jeśli dojdzie do przejęcia. Mam nadzieję, że ta nowina nie znajdzie potwierdzenia (choć po przeczytaniu zapowiedzi z CDA nie wiem czy może być gorzej) a jeśli tak to wyjdzie na dobre piątce. Ale z drugiej strony... ile można czekać? A jakie jest wasze zdanie na ten temat??

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 28 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Z jednej strony - EA kojarzy mi sie raczej z ladnymi "szybkimi" gierkami dla malo wymagajacych graczy ale z drugiej.. czy starali by sie o Ubisoft gdyby nie zalezalo im na projekcie?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 28 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Anthon (cytat):
Z jednej strony - EA kojarzy mi sie raczej z ladnymi "szybkimi" gierkami dla malo wymagajacych graczy ale z drugiej.. czy starali by sie o Ubisoft gdyby nie zalezalo im na projekcie?


Właśnie ... sądze że EA to najgorsze ręce w jakie może HoMM wpaść... Gry EA kojarzą mi się z grami które na pierwszym miejscu stawiają grafikę a dopiero później gdzieś z tyłu jest grywalność :(

po drugie ... nie chcę czekać na homm 5 aż do 2008 roku :(

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Usłyszałem od kogoś (wolę nie mówić od kogo, w razie gdyby informacje te były nieprawdziwe, bo może grozić mu linczowanie :twisted: ), że EA przejęło sporą część akcji należących do Ubisoftu. Czy ktoś coś o tym słyszał? Czy te informacje są prawdziwe? Ehhh... mój optymizm powoli szlag trafia :? .

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Wątpię, szczerze mówiąc, by Electronic Arts przejęło UbiSoft. Ta francuska firma wyrosła już na światowego magnata jak EA... Tak łatwo się łyknąć nie dadzą raczej, za dużo kasy mają. Prince of Persia 2: Warrior Within, Beyond Good & Evil, XIII, Rainbow Six, ... To wszystko się NADAL dobrze sprzedaje

Val Gaav (cytat):
Gry EA kojarzą mi się z grami które na pierwszym miejscu stawiają grafikę a dopiero później gdzieś z tyłu jest grywalność :(


Jesteś tego pewien? Seria NBA Live!, Need for Speed: Underground, seria Medal of Honor, Command & Conquer - to są gry dopieszczone na maksa, lista jest poza tym jeszcze dłuższa. Większe zastrzeżenia miałbym chyba tylko do serii o Harry'm Potterze i serii FIFA Football...
Gorzej z HoMM - nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie gdy weźmie się za to EA... Może wyjść coś ekstra, może wyjść coś do kitu - nie wiadomo.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

A cena będzie jak z Księżyca :( Spójrzcie na gry EA wydawane w Polsce. Nawet jeżeli je tłumaczą, to trzeba słono płacić :evil:
___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

To jest akurat najmniej istotny problem bo kto będzie naprawdę chciał mieć HoMM-V to wyda nawet te 150 zł odkładając kaskę z wyprzedzeniem.

Nie wspomnę już o innej możliwości pozyskania gry... Jednak lepiej zapłacić autorom za miesiące pracy niż zassać p2p czy wzbogacić kieszeń jakiegoś ruska na bazarze.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wątpię, szczerze mówiąc, by Electronic Arts przejęło UbiSoft. Ta francuska firma wyrosła już na światowego magnata jak EA... Tak łatwo się łyknąć nie dadzą raczej, za dużo kasy mają

no ale jak sie ma lub będzie miało 20 do 30% udziałów firmy to juz mozna nieżle nanieszać . Ja troszke polatałem po stronach the economist i Ubi składa się z kilkunastu udzilowców gdzie najwiekszy ma 35 % udziałów resta znacznie mniejsze . Dlatego wykupujac nawet 20 % EA stanie sie udziałowce o znaczeniu strategiczny z której zdaniem będą sie liczyc czy chcą czy nie chca .
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Destero



Dołączył: 6 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Przybywamy z wielu miejsc... zdążamy do jednego...

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

A więc jednak to prawda :( ... Tego brakowało tylko. Już tak blisko tej cholernej zapowiedzi to teraz Electronic Arts zaczyna mieszać. Ehhh... coś czuję, że Heroes of Might and Magic V kupimy już za Euro jak tak dalej pójdzie :( ....

Rzekłem

Destero

___________
Paradoxically, sins one can consider as forgiven are those he can't forgive himself... kore no nindo da
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Swoją drogą... Są dwie firmy, które wydają mało produktów, ale za to każdy jest dopieszczony na maksa. O jakich mówię?

O Rockstar Games oraz Blizzard Entertainment - być może te dwie firmy skusiłyby się na kupno praw do HoMM gdyby pozycja Ubi Softu była zagrożona?

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

popatrz na gierki EA sprzed 10 lat.
ja odkad pamietam, a historie grania zaczynalem od spectruma, atari, commodore i pegazusa, ze gierki EA byly jednymi z lepszych!

po tej fatalnej przygodzie z rynkowym krachem pewnej gierki, EA robil tylko giery akcji.

ja powiem to tak:
Ubisoft to dno i 10 metrow mulu. powtarzam, ze ta firma nie zrobila zadnej naprawde dobrej gry.
EA wrecz przeciwnie. Wymiencie mi kiepskie tytuly EA :)


byc moze EA ma jakies plany do serii HOMM?
kto wie?


pozostaje modlic sie o dobrych specow od public relations.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Evander (cytat):
Ubisoft to dno i 10 metrow mulu. powtarzam, ze ta firma nie zrobila zadnej naprawde dobrej gry.


Beyond Good & Evil, seria o Raymanie, Prince of Persia: Sands of Time i sequel Warrior Within, XIII, Rainbow Six... Chcesz jeszcze? Ja mogę ci walnąć kilka nazw z dubeltówy, jeśli chcesz.

Cytat:
EA wrecz przeciwnie. Wymiencie mi kiepskie tytuly EA :)


Pięć ostatnich FIFA Football, Need for Speed: Hot Pursuit 2, pięć ostatnich NHL, seria o Harry'm Potterze, obydwa dodatki do Medal of Honor. Jakby mi się chciało, to bym coś znalazł w mojej pamięci coś jeszcze.

Nie dawaj się ponieść emocjom i miej argumenty w zanadrzu, pamiętaj.

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Re Evander
A czy nie obawiasz się tego iz Ea Zajmuje się grami z obszaru akcji a nie turówkami . To nieco inna stylistyka inne podejscie ....w grze strategicznej turówce walory jakim dysponuje EA tracana wartosci chyba że przełozy sie to na pole Walki... Ja tam wole aby pod szyldem EA był kontynuacje FIFA ,NBA Live ale nie HoMM. Powiem szczerze że najbardziej wolałbym aby podjeli sie tego Rosjanie wydaje mi sie iz meliby dryg do gry i odpowiednie przygotowanie merytoryczne ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Klaang



Dołączył: 19 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: a nie powiem...

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Smętne wieści mości panowie. Zgodnie z tym co w bieżącym CDA napisali:
Electronic Arts odkupiło od holenderskiej Talpa Beheer B.V., za kwotę 85-100 milionów dolarów 19,9% akcji Ubi Softu.
Pocieszające jest jednak to, że Ubi Soft, jako "francuska firma" może liczyć n awsparcie rządu w staraniach o pozostanie samodzielną instytucją.

Quapla'

___________
Zasada 18 - ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się , że pomimo tego , że EA przejęło część akcji UbiSoftu , to jeszcze nic strasznego się nie stało. Pakiet kontrolny chyba w dalszym ciągu pozostaje w rękach Francuzów , a w razie problemów Ubi może liczyć na pomoc rządu.
Gdyby projekt Heroesów był rzeczywiście zagrożony , to F. Cambounet zapewne by się wypowiedział na ten temat.
Nie widzę powodów do siania paniki.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

ASX76
Cytat:
Gdyby projekt Heroesów był rzeczywiście zagrożony , to F. Cambounet zapewne by się wypowiedział na ten temat.
A skad ta gwarancja ,iz Fabrice Cambounet jeszcze ma wpływ na projekt HoMM ?[img][/img]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 30 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
Jesteś tego pewien? Seria NBA Live!, Need for Speed: Underground, seria Medal of Honor, Command & Conquer - to są gry dopieszczone na maksa, lista jest poza tym jeszcze dłuższa. Większe zastrzeżenia miałbym chyba tylko do serii o Harry'm Potterze i serii FIFA Football...
Gorzej z HoMM - nie wiadomo, czy coś z tego wyjdzie gdy weźmie się za to EA... Może wyjść coś ekstra, może wyjść coś do kitu - nie wiadomo.

Hmmm... z tego co wiem to prawdziwi fani wyścigów zachwycali się TOCA .. lub jeszcze jakimś innym tytułem... Need 4 speed im się źle kojarzył (główne zarzuty to brak realności kierowania...) Nie wiem jak jest z Need 4 speed underground... Myślałem też o fifie ... chociaż zaznaczam , że od dość dawna gram juz tylko w rpg i strategie więc ciężko mi się wypowiadać :wink:
Ale myśle że EA prędzej zrobi RTS z herosów a nie turówkę :( Dlaczego tak sądzę ?? Ano EA robi możliwie najnowsze wszystko i najpopularniejsze ... a gry strategiczne turowe nie należą do tych najchętniej kupowanych przez szerokie grono graczy ....

Ale może się mylę ????

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Evander



Dołączył: 11 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: "Z różnych miejsc"

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

re Ghost:
bede pamietal ;-)

ja po prostu gram od tak dawna, i nie przypominam sobie zeby logo EA migalo mi przed kiepskimi gierkami.

aczkolwiek co do obaw ze EA robi tylko zrecznosciowki to sie zgadzam.
tyle ze podana Prince of Persja strategia rowniez nie jest :D




powiem wam tyle - EA moze nas jeszcze zaskoczyc.
oni nie od zawsze robili arkadowki.

i mam wrazenie ze chyba bardziej poradzili by sobie z HOMM niz Ubisoft.

a dlaczego tak sadze?

"Val Gaav:
Ano EA robi możliwie najnowsze wszystko i najpopularniejsze ..."

wlasnie dlatego - bo Herosi to jest popularna gra :D


a co do wzmianek o Blizzardzie, to mozemy tylko pomarzyc, jakby Blizzard zabral sie do robienia heros to mieli bysmy megahicior.
no ale oni sa zajeci Wow, a Ubi pewnie nie odpusci Homm nikomu bez walki.


nie wiem, mnie szczegolnie wiesci o zakusach EA nie martwia, jedynie zeby nie probowali zatrzymac prac nad Homm i bedzie dobrze.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Val Gaav (cytat):
Hmmm... z tego co wiem to prawdziwi fani wyścigów zachwycali się TOCA .. lub jeszcze jakimś innym tytułem... Need 4 speed im się źle kojarzył (główne zarzuty to brak realności kierowania...) Nie wiem jak jest z Need 4 speed underground... Myślałem też o fifie ... chociaż zaznaczam , że od dość dawna gram juz tylko w rpg i strategie więc ciężko mi się wypowiadać :wink:


Need for Speed: Underground to akurat naprawdę dopracowana wyścigówka - co prawda, do symulatora jej baardzo daleko, ale jest niesamowicie grywalna. ;P
FIFA! Tego terminu się NIE ODMIENIA!

Cytat:
... a gry strategiczne turowe nie należą do tych najchętniej kupowanych przez szerokie grono graczy ....


Trzeba eksperymentować - takie gry jak np. skradanki też nie należą do najchętniej kupowanych gier (teoretycznie). Ale to nie przeszkodziło dobrze się sprzedać takim grom jak Tom Clancy's Splinter Cell czy Thief.

Evander (cytat):
a co do wzmianek o Blizzardzie, to mozemy tylko pomarzyc, jakby Blizzard zabral sie do robienia heros to mieli bysmy megahicior.
no ale oni sa zajeci Wow, a Ubi pewnie nie odpusci Homm nikomu bez walki.


WoW jest ukończony już, teraz to będą patche dodawać co najwyżej i czuwać nad serwerami.
A co do Rockstar... Gry robią zawsze na wysokim poziomie - Lemmings, Max Payne 1 i 2, seria Grand Theft Auto... Może taka próba ze strategią turową też dobrze by im wyszła?

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Need for Speed: Underground to akurat naprawdę dopracowana wyścigówka - co prawda, do symulatora jej baardzo daleko, ale jest niesamowicie grywalna. ;P


... a grałeś w Burnouta?... to są wyścigi ;)
Z realizmem nie mają wiele wspólnego, ale za to grywalność jaka... hehe... zagraj, polecam. Po powrocie do NFS, poczujesz jakbyś przesiadł się z mercedesa na fiata 126p (przede wszystkim uderzy Cię NUDA panująca na ekranie :))

Cytat:
Trzeba eksperymentować - takie gry jak np. skradanki też nie należą do najchętniej kupowanych gier (teoretycznie). Ale to nie przeszkodziło dobrze się sprzedać takim grom jak Tom Clancy's Splinter Cell czy Thief.


Nie należą?
Sprawdź lepiej w ilu kopiach sprzedała się seria Metal Gear Solid... zdiwisz się...

Evander (cytat):
a co do wzmianek o Blizzardzie, to mozemy tylko pomarzyc, jakby Blizzard zabral sie do robienia heros to mieli bysmy megahicior.
no ale oni sa zajeci Wow, a Ubi pewnie nie odpusci Homm nikomu bez walki.


Szczerze mówiąc wizja "megachiciora" mi nie pasuje...
patrząc na ich ostatnie dzieło (WoW - beznadziejny skrót ;)) bierze mnie ochota na wymioty... nie pamiętam kiedy ostatnim razem grafika wywarła na mnie tak negatywne wrażenie - jest paskudna, począwszy od modeli skończywszy na cukierkowo-pastelowych kolorach... na szczęście widziałem tylko screeny... oby "na żywca" prezentowała się lepiej...

Ghost (cytat):
A co do Rockstar... Gry robią zawsze na wysokim poziomie - Lemmings, Max Payne 1 i 2, seria Grand Theft Auto... Może taka próba ze strategią turową też dobrze by im wyszła?


Rockstar to firma, której gry sprzedają się w milionowych nakładach - nie widzę powodu aby zajęli się produkcją gry na PC. Poza tym, choć ich gry bardzo sobie cenię sądzę, że prędzej spartolili by heroesa niż wynieśli go na wyższy poziom...w dodatku Rockstar i fantastyka nie pasują do siebie... wszędzie szukałbym aluzji polityczno-społecznych ;)

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Klaang (cytat):
Zgodnie z tym co w bieżącym CDA napisali (...)

Wiesz, po ostatnim ich "wybryku" wolę czekać na oficjalne info.
----------------------------------------------
Poza tematem odnośnie Blizzardu:
Fuzzy (cytat):
"oby "na żywca" prezentowała się lepiej...

Nie prezentuje się, mówi ci to gość, który długo na to czekał, a jak pograł to podziękował. Chyba, że ktoś jest fanem Diablo z Heroic'ową grafiką.

Blizzard zawalił Warcrafta II i III, tam jest dobranocka, a nie mroczny klimat, którym się chełpią. Warcraft I był najlepszy z serii, mój pierwszy RTS iw niego gram do dzisiaj. Szkoda, bo świat i jego historię ma fajną (jedyne, co w Warze zostało dobrego. Znam się trochę na Azeroth :wink:)

Jeżeli HoMM5 miałby tak wyglądać kolorystycznie jak WoW czy W3, to podziękuję. Dobranockę to sobie mogę obejrzeć na TVP, a "Bob Budowniczy: Buduje Most" z netu.

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Heimdall Ragnarok (cytat):
[Jeżeli HoMM5 miałby tak wyglądać kolorystycznie jak WoW czy W3, to podziękuję. Dobranockę to sobie mogę obejrzeć na TVP, a "Bob Budowniczy: Buduje Most" z netu.

Jeżeli HoMM 5 będzie bardzo grywalny i odpowiednio zbalansowany... to ja będę w niego grał nawet jeśli diabeł będzie miał wielkie różowe serce na klacie, a atakować będzie plastikową łopatką :lol: :lol: :wink:

............................................
To oczywiście żart który ma zwrócić wam uwagę na to, że bardziej od grafiki liczy się grywalność ....
.......... O grafikę w homm 5 się nie martwię bo jest mi prawie obojętna...
.......... O co się martwie ? o balans , grywalność i o atrakcyjność rozwiązań w samej grze

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Vaal Gaav
Cytat:
O grafikę w homm 5 się nie martwię bo jest mi prawie obojętna...
.......... O co się martwie ? o balans , grywalność i o atrakcyjność rozwiązań w samej grze
No w tym Prawie jest dosyc sporo bo ja dla przykładu takim czymś jak rycerz w traperkach (artwork)raczej grc nie kcem ...[color=yellow]co do balansu, grywalnosci i nowych rozwiazan to nic dodac nic ujać

Ktoś już wczesniej mądrze zaznaczył iz w przypadku przejecia kontroli nad projektem przez EA istnieje duże ryzyko iz seria pójdzie w kierunku RTS -u bądż pojdzie to w RPG zastępujac M&M bo to że ona zniknie to jest raczej pewne
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 31 stycznia 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Fuuzy (cytat):
... a grałeś w Burnouta?... to są wyścigi ;)
Z realizmem nie mają wiele wspólnego, ale za to grywalność jaka... hehe... zagraj, polecam. Po powrocie do NFS, poczyjesz się jakbyś z mercedesa przesiadł się na fiata 126p (przede wszystkim uderzy Cię NUDA panująca na ekranie :))


Co nie przeszkadza w tym, że Underground nadal jest świetną grą.

Cytat:
Nie na leżą?
Sprawdź lepiej w ilu kopiach sprzedała się seria Metal Gear Solid... zdiwisz się...


A mnie MGS nie obchodzi, sprawdź sobie opinię przeciętnego gracza na temat skradanek... Nie chodzi mi o ilość sprzedanych kopii, a o to, co myśli typowy gracz.

Cytat:
patrząc na ich ostatnie dzieło (WoW - beznadziejny skrót ;)) bierze mnie ochota na wymioty... nie pamiętam kiedy ostatnim razem grafika wywarła na mnie tak negatywne wrażenie - jest paskudna, począwszy od modeli skończywszy na cukierkowo-pastelowych kolorach... na szczęście widziałem tylko screeny... oby "na żywca" prezentowała się lepiej...


Taki był zamiar - wszystko idealnie pasuje do klimatu WarCrafta. :P

Cytat:
Rockstar to firma, której gry sprzedają się w milionowych nakładach - nie widzę powodu aby zajęli się produkcją gry na PC.


Oj, zdziwiłbyś się... Zajmują się - myślisz że po co by wydawali Maxa Payne'a I i II albo jakiekolwiek GTA na PeCety, gdyby im się to nie opłacało? Jak tylko spadnie sprzedaż chociażby San Andreas na konsole, to zaraz Rockstar otrzymuje ogromnego kopa pieniężnego - PeCety... Nie widzę powodu, dla którego by NIE mieli się zajmować produkcją gry na PC.

Cytat:
w dodatku Rockstar i fantastyka nie pasują do siebie... wszędzie szukałbym aluzji polityczno-społecznych ;)


Ta... Jak np. aluzja w Grand Theft Auto: San Andreas do sieci fast-foodów - jedna z hamburgerami, druga z kurczakami, a trzecia z pizzą... Dziwnie znajome, prawda? ;)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 1 lutego 2005     Heroes V - przejęcie Ubisoftu przez EA Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):

A mnie MGS nie obchodzi, sprawdź sobie opinię przeciętnego gracza na temat skradanek... Nie chodzi mi o ilość sprzedanych kopii, a o to, co myśli typowy gracz.


Hę? Nie chodzi? Pozwól, że Cię zacytuję:
Ghost (cytat):

Trzeba eksperymentować - takie gry jak np. skradanki też nie należą do najchętniej kupowanych gier (teoretycznie). Ale to nie przeszkodziło dobrze się sprzedać takim grom jak Tom Clancy's Splinter Cell czy Thief.


Jak inaczej mogłem to zrozumieć?

Cytat:
Taki był zamiar - wszystko idealnie pasuje do klimatu WarCrafta. :P


Jeśli zamiarem było wprowadzenie mnie w obrzydzenie - to udało im się :P



Cytat:
Oj, zdziwiłbyś się... Zajmują się - myślisz że po co by wydawali Maxa Payne'a I i II albo jakiekolwiek GTA na PeCety, gdyby im się to nie opłacało? Jak tylko spadnie sprzedaż chociażby San Andreas na konsole, to zaraz Rockstar otrzymuje ogromnego kopa pieniężnego - PeCety... Nie widzę powodu, dla którego by NIE mieli się zajmować produkcją gry na PC.


Hę? Co do Maxa się zgodzę - gra została wydana pierwotnie na PC i sprzedała się nieźle (głównie z powodu Matrixowych bajerków i ciekawego klimatu) - ale Max został wydany w momencie kiedy next-genowe konsole majaczyły się jeszcze na horyzoncie. Wówczas nie było konkurencji dla PC (pod względem technicznym oczywiście) więc wydawanie Max'a na umierającego PSX'a byłoby bezsensu - dla tego Rockstar wydał Max'a w pierwszej kolejności na PC.

Poza tym, wydanie GTA na PC opłacało im się bez względu na sprzedaż (na pewno wyszliby na plus) - GTA zostało wyprodukowane na konsole a dopiero potem powstała konwersja na PC (a jeśli o konwersję chodzi, to ta niewiele kosztuje), która wbrew pozorom wcale tak wiele nie zarobiła (gdyby zyski były ogromne GTA zostałoby wydane równocześnie na PC i PS2)... rynek oryginalnych gier PC jest bardzo mały.
... wciąż nie widzę powodu dla, którego Rockstar miałby się zająć produkcją gry TYLKO na PC (bo jak wiadomo Heroesów na konsole się nie sprzeda - 3do próbowało...i są efekty)...

Cytat:
Ta... Jak np. aluzja w Grand Theft Auto: San Andreas do sieci fast-foodów - jedna z hamburgerami, druga z kurczakami, a trzecia z pizzą... Dziwnie znajome, prawda? ;)


W San Andreas jeszcze nie grałem, ale może w najbliższym czasie wymienię swoje Second Sight na najnowszą produkcję Rockstar...

PS.
Co masz do MGS'a?!! *przyjmuje postawę średniowiecznego fanatyka*

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.