Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 20:52:12
Autor Wiadomość
Feanor



Dołączył: 5 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Valinor zwany w Polsce Wyrzyskiem

Wysłany: 17 lutego 2005     "Eragon" - zagadki Odpowiedz z cytatem

Uffff, trema, mój pierwszy temat :D No dobra, ostatnimi czasy wyszła w naszym pięknym kraju za sprawą wydawnictwa "MAG" książka o tematyce fantasy - "Eragon" Christophera Paoliniego. Proszę zarządców Heroeslandu o utworzenie nowej kategorii zagadek sfinksa - Zagadek z "Eragona". Sądzę, że ten 15-letni wtedy autor stworzył całkiem ciekawy, zróżnicowany świat. Drodzy Jaskiniowcy, podpisujcie się pod tym apelem i wyrażajcie swoje opinie na ten temat, a w razie gdyby został utworzony, twórzcie swoje zagadki. Oczywiście na temat. Czas ankiety: 30 dni. Czas start!!! :D
___________
Zdravim
Feanor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 17 lutego 2005     "Eragon" - zagadki Odpowiedz z cytatem

Piszesz do Ra-v'a prośbę na maila/PM tudzież gg o założenie nowego rodzaju zagadek i robisz jak zezwoli. Zagadki wysyłasz do Sprzedechly'ego a jak on nie będzie miał czasu na wrzucenie ich to możesz do mnie podesłać na maila (tego zawsze odbieram, bo jabbera i gg w czasie szkoły unikam), to je wrzucę . Wydaje mi się, że Eragon jest kopalnią tak jak Tolkien czy HP, zresztą tak jak duża część tematów co będzie można zobaczyć już niedługo(mam nadzieję :)) po nowych kategoriach. A książkę posiadam w domu, ale jej jeszcze nie przeczytałam bo "Potop" mnie czeka, ale jak coś to zawsze mogę pomóc przy tworzeniu zbioru ciekawostek i szczegółów z których wychodzą najlepsze zagadki :D
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.