Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-18 12:59:43
Autor Wiadomość
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 19 lutego 2005     Nieumarli Odpowiedz z cytatem

W tym temacie możecie mówić, dyskutować, pytać o nieumarłych.
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 19 lutego 2005     Nieumarli Odpowiedz z cytatem

Taki temat już jest.
A w każdym razie podobny.
Podejrzewam, że moderatorzy i tak zaraz ten topic usuną...

EDIT: Nie będę się z tobą sprzeczał, pozwolisz że zacytuję:

Cytat:
Zawsze zastanawiała mnie nacja nieumarłych... do dziś nie mam do końca sprecyzowanego zdania na ich temat:


Voila.

___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 19 lutego 2005     Nieumarli Odpowiedz z cytatem

Fristron z Avlee (cytat):
Taki temat już jest.
A w każdym razie podobny.
Podejrzewam, że moderatorzy i tak zaraz ten topic usuną...



Nie, ten temat jest o nieumarłych a tamten o nekromantach a tu jest różnica ( Zresztą nie będe ci jej tutaj wyjaśniał bo sam chyba wiesz :) ) . Zobaczymy, jeżeli taka będzie wola moderatorów to ten topic usuną.

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vexawn



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Szczecin

Wysłany: 19 lutego 2005     Nieumarli Odpowiedz z cytatem

Taak nieumarli to to, co lubię najbardziej :). Przedstawie trochę swojej teorii na ten temat. Otóż jak wiadomo (albo i nie :P) człowiek składa się z ciała astralnego i fizycznego które są połączone srebrną nicią (powiało parapsychologią :P ?). Po śmierci po prostu ta nić się urywa i ciało astralne podróżuje po płaszczyznach równoległych. Tak się dzieje w przypadku normalnych ludzi. Jednak niektórzy są karani tym, iż ciało astralne nie może opuścić fizycznego, które już umarło. I tak nieumarli są skazani na wieczną tułaczkę na wpół żywi a na pół martwi :). Karą np. dla samobójców bywa wieczne oglądanie swojej śmierci. Nieumarli nie są to tylko czołgające się zombie. Możemy ich nie widzieć, ale często wyczuwamy ich obecność, chłód jaki nas wtedy przenika i widzimy wspomnienia które tak na prawdę nie są nasze. Możemy też te osoby znać i nie wiedzieć , że są nieumarłymi. Taka jest przynajmniej moja teoria na temat nieumarłych. No może nie dokońca całkowicie moja ale dużo z mojej inwencji :P. Nieumarli to to co tygryski lubią najbardziej :)
___________
Hail my Friends !!!
Grzejniki są aha aha gorące :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.