Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 20:56:37
Autor Wiadomość
Alamar



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z Czarnej Wieży w której płynie magia czysta (a tak naprawdę z Gorzowa Wlkp.)

Wysłany: 6 marca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Zobaczyłem taki temat w kąciku Heroesa III. Tam jednak nie mam żadnej ulubionej mapy, a w dwójce, owszem. Piszcie więc, które mapy Wam się najbardziej podobały. Moje typy to Dobro vs Zło i Siedem Jezior.
___________
Mogą mnie zabić, ale mnie nie przestraszą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LarvaExotech



Dołączył: 10 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 9 marca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Bez dodatku to:

Zerwany Sojusz (Broken Alliance)
Bohaterowie! (Heroes) <-- ta mapa jest po prostu wymiatająca

Z dodatkiem:

Woda i Piach

i jeszcze kilka takich...

___________
I odpuść nam nasze wina... jako i my odpuszczamy naszym winodajcom......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 21 marca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

nie ma to jak stary dobry Beltway... no i klasyka Broke Alliance
___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 21 marca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Hellburn (cytat):
Broke Alliance


Jedyna plansza jaką jakoś takoś pamiętam......

___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aramil



Dołączył: 1 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Naggaroth, kraj mrocznych elfów

Wysłany: 3 maja 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

No moja ulubiona mapa to Woda i Piach:D
Nie wiem czemu, ale mi sie podoba:D:P

___________
"We are the most civilsed race in the world. We have more exquisite ways to kill than any other."
Lord Vraneth the Cruel , master of Har Ganeth
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Marten



Dołączył: 12 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: Ciemne Miasto

Wysłany: 16 czerwca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Z dodatku będzie to zdecydowanie Dominion. Dla mnie ta mapa to niedościgniony ideał, przez nią o mało z kumplami nie wylecieliśmy swego czasu z budy.. :twisted: wyścigi po artefakty na początku rozgrywki, sojusze, które kończyły się zanim na dobre zdążyły się rozpocząć.. i te emocje.. no po prostu nr 1 dla czysto towarzyskich rozgrywek wieloosobowych. Nie jest to może jakaś wybitnie zbalansowana mapa... jedni mają gorszy start, niż drudzy, ale zabawa jest naprawdę przednia. Takie rzeczy wspomina się po latach z łezką w oku :cry:

A jeśli chodzi o podstawkę, to standardowo najlepiej wspominam Beltway i Broken Alliance.. z tej prostej przyczyny, że tylko te dwie mapy były dostępne w demie, w które to młóciliśmy dość długo, zanim dorwaliśmy w swoje łapy pełną wersję. Zresztą nawet w pełnej podstawce ciężko znaleźć lepsze mapy.. może conajwyżej Heroes i Enroth trzymają podobny poziom.

___________
No matter how dark the night, morning always comes...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 16 czerwca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Panowie panowie, chyba żaden z was mi nie powie, że nie grał na najlepszych mapach:

- "Africa MT" - trzecia w kolejności najtrudniejsza mapa Heroes II

- "Afryka" oraz jej poprawka "Afryka 2" - druga w kolejności najtrudniejsza mapa

- "Azja" - najtrudniejsza mapa do Heroes II jaką kiedykolwiek stworzono, nie przeszedłem jej mimo aż 20 prób...

- "Revolution" - klasyka umiejętności strategicznych

- "Rozbiór Polski" - również nielada wyzwanie dla prawdziwego stratega Heroes II

- "Polska" oraz "Poland" - dwie mapy z cylku multiplayer, świetne do gry wieloosobowej

- "Dragon Wars" - wyzwanie dla wielbicieli Warlocka - 3 takie zamki przeciw sobie

- "Europe" - wyzwanie dla budowniczych, na tej planszy XL było zaledwie po dwie cenne kopalnie...

- "Winterlands" - również nie była usłana różami...

- "Four Corners" - typowa mapa do masowej rzeźni

- "Lost Continent" - klasyka

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Marten



Dołączył: 12 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: Ciemne Miasto

Wysłany: 17 czerwca 2005     Ulubiona mapa. Odpowiedz z cytatem

Hmm rzeczywiście zapomniałem o Winterlands.. ta mapa również była rewelacyjna, natomiast nigdy nie rozumiałem, co takiego ludzie widzą w Lost Continent :?

Dragonwars jest niezłe, ale niestety tylko dla jednego gracza.. dla mnie HoMM była zawsze przede wszystkim grą towarzyską i to najlepiej przy jednym kompie :twisted:

Pozostałe mapy to zdaje się amatorskie produkcje.. no cóż kiedy grałem w HoMM2, o dostępie do netu mogłem sobie pomarzyć.. kiedy dorwałem w swoje ręce te mapy nikt już w otoczeniu w Herosy nie grał (no chyba że w 3 część) :( W każdym razie pamiętam Polskę i Europę. Co prawda nie grałem w nie wieloosobowo, ale nie wywarły na mnie jakiegoś większego wrażenia. IMO sprawiają wrażenie przerobionych map random z wieloma rzeczami upchanymi na siłe. Nie wykluczone że grałem w jakieś wczesne wersje.. z fanowskimi mapami niestety nie jestem na bieżąco.

___________
No matter how dark the night, morning always comes...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.