Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 16:45:48
Autor Wiadomość
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 7 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich.

Zawsze uważałem, że nekromancja w H3 jest zbyt silna, zwłaszcza na dużych mapach. W tym temacie możecie przedstawiać swoje pomysły, jak ją osłabić.

Moja propozycja jest taka:
:arrow: do ożywienia nieumarłego (nie tylko szkieletu, jak się ma Płaszcz nieumarłego króla) trzeba tyle punktów życia żywej jednostki, ile posiada nieumarły. Na przykład szkielet uzyskamy po zabiciu 2 Rusałek (2*3=6). Oczywiście z jednej istoty będzie można ożywić 1 nieumarłego. A tak przy okazji, to ze smoków powinno się ożywiać nieumarłe smoki, też zależnie od PŻ smoka i Płaszcza.
:arrow: Dowódcy Nekropolis usunąć możliwość ożywiania nieumarłych z nekromancji (tylko w WoGu).
:arrow: niech codziennie ginie parę nieumarłych z nekromancji.

___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bartolomeos



Dołączył: 21 września 2004
Posty: 164
Skąd: Jelenia Góra

Wysłany: 8 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Trang Oul (cytat):

Zawsze uważałem, że nekromancja w H3 jest zbyt silna, zwłaszcza na dużych mapach. W tym temacie możecie przedstawiać swoje pomysły, jak ją osłabić.


Chcesz osłabić nekromancję i jednocześnie ją wzmocnić? To nazywa się paradoks :)

Nie wydaje mi się, żeby nekromancja w h3 była zbyt silna. Poza tym, pierwszy raz słyszę w ogóle o takim problemie. A co sądzą o tym inni?

___________
Wiem że nic nie wiem
Sokrates
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 8 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Ja również uważam, że nie jest zbyt silna, jak dla mnie to jest w sam raz, a przy zastosowaniu odpowiedniej taktyki da się wygrać nawet z dużą liczbą szkieletorów. Oczywiście w przypadku gdy wróg ma ich dużo najlepiej bronić się w zamku. A poza tym jak komuś nie pasuje zawsze może polować na Dyplomację, a wtedy szanse się wyrównują, lub można sobie wybrać kogoś z Talentem Magicznym(Czarnoksięstwem).... Ogólnie jednak bym nie panikował, może gdyby wróg wybrał Vidominę to wtedy bym się zastanawiał na tą dyplomacją albo bohciem z Talentem Magicznym, ale w innym przypadku nie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 8 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Bartolomeos (cytat):
Chcesz osłabić nekromancję i jednocześnie ją wzmocnić? To nazywa się paradoks :)

Czy naprawdę często zdarza się walka z dużą ilością smoków, i to jeszcze z Płaszczem nieumarłego króla, bo kościane smoki są słabiutkie jak nie wiem.

A co szkieletów, to na dużych mapach można ich uzbierać ponad 1000 (mówię tu o żywym graczu). Jak grałem np. na mapie "Tysiąc wysp", to wygrałem nie dzięki 6 Krwawym smokom ani innym stworom, tylko dzięki tysiącu kościejów. Komputer tylu nigdy nie uzbiera, bo walczy wszystkimi jednostkami i naraża słabsze i przez to graczowi wydaje się, że Nekromancja jest słaba.

Płaszcz możnaby osłabić, żeby dawał szkielety/ożywieńców/zjawy/wampiry. Przy smokach musiałoby pozostać jak jest, chyba że doszedłby smok-zombie.

___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 8 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Trang Oul (cytat):
Komputer tylu nigdy nie uzbiera, bo walczy wszystkimi jednostkami i naraża słabsze i przez to graczowi wydaje się, że Nekromancja jest słaba.


Nie można porównywać siły nekromancji do umiejętności komputera. Sprawdź swoją nekromancję z kimś z pierwszej ligi z TO :P. Zobaczysz jak "strasznie" jest silna. Pamiętaj, że komputer inteligencją nie grzeszy, więc bez takich testów ;).

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 8 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nekromancja jest jednym z największych uroków nekropoli.
Moim zdaniem nekromancja jest właśnie taka jaka powinna być. Jeżeli się ją umie wykożystać to uczyni ona posiadacza potężnym, a jak nekromanta jej nie umie wykożystać to nic mu ona nie da.

___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 10 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Nekromancja to siła nekropoli . By to zrównoważyć i dać innym zamkom szanse ghoust dragon został bezlitośnie osłabiony względem innych 7 poziomowych jednostek ...

wynik ???
Necro na ogromnych XL-kach jest prawie niepokonane. A na M raczej jest za słabe i nie ma szans ...

Oczywiście Mka Mce nierówna więc powiem tak : Necro jest dobre na mapach z dużą ilością graczy komputerowych i zamków ... Na mapach gdzie mało graczy i innych zamków jest słabe .
.........................................
Znacznie lepiej niż w h3 zostało to rozwiązane w h4 tutaj inne zamki miały również specjalne zdolności a bone dragons nie były osłabione (i bardzo dobrze)
Niestety mimo, że kierunek dobry to źle zostało to zbalansowane (niestety)

Podsumowując jestem za rozwiązaniem z h4 ... ale znacznie zmienionym i zbalansowanym :) . Bez wskrzeszania wampirów wolałbym się na duchach zatrzymać... + jakieś dobre specjalne zdolności dla innych zamków (wskrzeszanie, dyplomacja , summoning)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 11 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Nekromancja jest zbyt silna tylko posiadając płaszczyk...na XL bardzo prosty do zdobycia...primo że często komponenty są na mapie, secundo: czego braknie można kupić u handlarza artefaktami (owszem szanse na pojawienie się są małe, ale wystarczające).
Co to bowiem jest za gra gdy np. Vidominą na 20 poziomie+płaszcz po każdej bitwie dostaje się 2-40 liczy?

___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 11 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Po co osłabiać w HoMM-III nekromancję? Umiejętność ta nie jest znowu aż tak poteżna jak się wydaje. W HoMM-IV owszem, nekromancja jest zbyt potężna.

Jedyne czego można się doczepić w grze a co związane jest z nekromancją to brak specjalistycznych umiejętności drugorzędnych w innych zamkach (lub przynajmniej w części z nich). Dziwne jest to że tylko nekromanci posiadają specyficzną umiejętność. Możnaby się także doczepić zbyt małej liczby poziomów.... powinno być pięć odnośnie wszystkich umiejętności drugorzędnych.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Umiejętność nekromancji w H3 staje się niezwykle potężna gdy posiada się undertaker cloak (czy jakoś tak). Wszystkie 3 części tego artefakty łączonego bardzo łatwo znaleść na mapach losowych L i XL zatem dobry nekromanta potrafi łatwo zdobyć dużą przewagę. Nekromancja bez tego artefaktu i tak na większych mapach daje jakąś przewagę.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Dla graczy na poziomie expert Nekromacja prawie na każdej mapie jest zbyt potężna na M szczególnie, gdzie na początku 2 tygodnia zdobywa się 300+ szkiletów oraz wszystkie kluczowe swoje jednostki z zamku.

Jak ją osłabić bardzo prosto, wylączyć bohaterów ze specjalnością necromancy, i ustawić poziom maxymalny na basic, co w połączeniu z Amplifterem daję akceptowalny maxymalny poziom nekromacji na każdym rozmiarze mapki.

Taki patent jest zastosowany w TO, jest to całkiem nowe rozwiązanie i jak do tej pory sprawuje się b. dobrze.

___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
Jak ją osłabić bardzo prosto, wylączyć bohaterów ze specjalnością necromancy, i ustawić poziom maxymalny na basic, co w połączeniu z Amplifterem daję akceptowalny maxymalny poziom nekromacji na każdym rozmiarze mapki.

Pozostaje jeszcze kwestia skeleton transformer , który gdy np na XL mamy wiele różnych zamków umożliwia zamianę pierwszopoziomowych jednostek z każdego zamku w szkielety . Można w ten sposób niezłą armię stworzyć ...
Ale skoro wszyscy tak bardzo chcą osłabiać nekromancję to co z diplomacy ??? To też dość potężna umiejętność ... Zależnie od mapy często może być bardziej przydatna od Necromancy ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Nekromancja jest w porządku , Necropolis jest dobre , ale nie ma świetnej armi i tym nadrabia i to jest w sam raz , dzięki tej umiejetności to jest dobry zamek(4 , 5 , 6 poziom i tak jest super) Jeszcze szkieletornie wybudować i np rekrutować chlopów czy jakieś jednostki pierwszo poziomowe i uśmiercać je tam.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Hmmm, jeśli chodzi o nekromantów i nekromancję to przypuszczam że ci którzy mówią o osłabieniu tej zdolności mają na myśli tzw "rush" nekromantów-gdzie z początkową albo nieco tylko podbudowaną armią idzie się bez zatrzymywania i rozwala wszystko co jest wystarczająco słabe-zbiera się armię kilkuset szkieletów w ciągu 2 tygodni i nie ma wtedy przeciwnika który takiej sile mógłby się oprzeć-ale to jest urok gry nekromantami i tego niewolno zmieniać.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Chodzi mi o to, że nekromanci bardzo łatwo zdobywają setki szkieletów i dlatego inne armie nie mają szans na mapach, gdzie jest dużo słabych stworów. Chociaż szkielety to istoty pierwszopoziomowe, nierzadko decydują o sile armii (żywego gracza).
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 12 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Tak , ale w tym siła zamku necropolis , coś takiego jak przyrost feniksow we Wrotach Żywiołów , jak jest ich dwa razy więcej to bez problemu biorą archanioła +odradzanie.
Więc tak już ma być(nie zapominajcie o szkieletorni)nekromancja jest dobra , nawet super , ale nie jest za mocna , poprostu taka ma być.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Macready (cytat):

Więc tak już ma być(nie zapominajcie o szkieletorni)nekromancja jest dobra , nawet super , ale nie jest za mocna , poprostu taka ma być.

Nie jest za mocna ??? No cóż moim zdaniem jest za mocna ... A przyrost fenixów +4 na tydzień to też przesada jeżeli już o tym tu wspominamy ...

Zresztą rozwiązanie problemu jest dość proste inne zamki też powinny mieć jakieś inne elitarne skille . I naprawdę każdy zamek jest na tyle unikatowy, że da się coś wymyśleć ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Szkielety nawet w dużej liczbie nie mają zadania być główną armią a raczej jej plecami-szkielety idą zazwyczaj na pierwszy ogień bo mimo iż nie dorównują centaurom czy pikinierom to są całkiem mocne. Ale nekromanci mający równe armie z Castle +1k szkieletów (kilka tygodni-może nawet miesiąc na słabszych/mniejszych mapach) właśnie szkieletami wyrównują szanse. Mając w zasadzie 2 dobre jednostki (wampiry i czarni rycerze) oraz 1 masówkę potrafią nawiązać równą walkę z silniejszymi zamkami (pod względem jednostek)-po to istnieje nekromancja i dlatego taka musi zostać. Co do feniksów/hydr/behemotów/ghost dragonów itp. to mają one statystyki około 20...przy statystykach tytanów, smoków, arcydiabłow i archaniołów powyżej 24...W/w jednostki mogą być zmiecione z pwierzchni ziemi przez jednostki 6 poziomu (no może oprócz feniów...ale ich przyrost też da się ograniczyć)...natomiast szkielety vs smoki, archanioły lub arcydiabły to raczej dostają ostro w du**.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Promilus (cytat):
natomiast szkielety vs smoki, archanioły lub arcydiabły to raczej dostają ostro w du**.

Hmmm ... Jakoś zawsze gdy grałem Necro to szkielety rozkładały wszystkie 7 poziomowe jednostki ... Może rzecz leży w liczbach przeważnie miałem ich 5k ... Na rekordowej mapce 9k ... Samymi szkieletami wygrać się oczywiście nie da ale Necropolis ma też inne jednostki :) co do 7 poziomowych to na na XL i tak zajmiemy jakieś inne zamki niż nasz więc i z czasem do naszej armii dołączymy np black dragony ...

Zachowując nekromancję na tym poziomie na jakim jest i by rzeczywiście była osłabiona przez słabe ghoust dragony trzeba by zakazać łączenia armii nieumarłych z armią żywych . Oczywiście taki death knight mógłby włączyć do swej armii np Archangels ale najpierw musiałby nie mieć żadnych nieumarłych jednostek w swojej armii ....
Takie rozwiązanie wydaje się całkiem logiczne biorąc pod uwagę że wszystkie żywe istoty brzydzą się nieumarłych ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Pewnie grałeś na najłatwiejszym poziomie i było mało 7-poziomowych jednostek , nekromancja musi być taka jaka jest, popatrz na jednostke 7-poziomu z Necropolis jest strzasznie słaba ,daleko mu do innych 7-poziomowców, ma gorsze statystyki od feniksa i czasem zdaża mu sie przegrać z nim , a co dopiery gdy jest go dwa razy więcej.W necropolisz są dwie dobre jednostki Wampiży Lordzi i Upiorni Rycerze , Lisze są takie średnie(z ich poziomu napewno są lepsze ptaki gromu , gorgony i minotaury , reszty nie wiem) więc coś musi wzmacniać ten zamek.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Jestem świadom słabości jednostek nekropolii, a także ich atutów. Szkielety starają się wyrównać szanse, jednakże ni nie wskórają przciw silnym jednostkom 5, 6 i 7 poziomu-nawet tysiące szkieletów ginie gdy grając np. Castle rzuci sie bless i najpierw zaatakue strzelcami (czyli kusznicy+mnisi) co znacznie uszczupli szeregi szkieletów-archanioły zniszczą sporo czarnych rycerzy-którzy z mojego doświadczenia nawet w 2x wiekszej liczbie nie mają z AA szans (nawet z potencjalnym podwójnymi uszkodzeniami)...później wkraczają do akcji halabardierzy, championi i krzyżowcy atakujący 2 razy-a z max uszkodzeniami po 1 rundzie walki masz połowę szkieletów, połowę czarnych jeźdżców i kilku smoków mniej. Losy takiej bitwy może odmienić tylko:
1. Spowolnienie.
2. Klątwa
3. Zapomnienie
4. Oślepienie
5. Czar masowego rażenia jak np. inferno, ewentualnie czar implozja na archaniołach.
6. Szaleństwo
-------No i ewentualnie dla wzmocnienia-----
1. Ręka śmierci
2. Przyspieszenie
3. Modlitwa (dziwne że bles nie działa a modlitwa działa)
4. Tarcza.
I mówię te słowa będąc wielbicielem nekromantów i ich pięknych kampanii będących w H3 i H4 prawdziwym wyścigiem z czasem. Taktyka nekromantów to jak najszybsze wyprodukowanie licznej armii-a nie SILNEJ armii. Nekromanci to sila liczności, a nie jakości.

___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Jak sie ma artefakt składny Płaszcz Króla Ożywieńców to nekromancja to potężna moc , da się wskrzeszać zjawy i lisze , jak się ma nekromancje na exp i oczywiście ten art.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Artefakt ten ma mocno przesadzoną moc-dlatego o ile w kampani SoD jest całkiem użytecznym dodatkiem, to w walce PvP jego użycie jest częstokroć zabronione (można mieć elementy-ale nieposkładane)
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

...Jasne zbanujmy wszystko po kolei i zostawmy samych barbarzyńców z umiejętnościami ofensywy i płatnerza.... Dyplomacja, Nekromancja, większość czarów, niektóre zamki out i gra będzie spox :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 13 marca 2005     Jak osłabić nekromancję? Odpowiedz z cytatem

Hehehe , mi się ten artefakt podoba , szczególnie gdy jest w moim posiadaniu.
Zgadzam się z przedmówcą , zabrać tą moc nekromantą to tak jakby zabrać cały atak Twierdzy , obrone Cytadeli , czy czary Fortecy.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.