Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 14:16:58
Autor Wiadomość
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No w końcu po tak długim czasie oczekiwania, jest zapowiedź Heroes V, uważam że od tej chwili zapewne bedzie się pojawiać coraz więcej informacji o naszych kochanych heroskach. A więc moje pytanie do was, co sądzicie screenshotach z gry?? Można je znalezc na oficjalnej stronie http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/screenshots.php . Osobiscie dalej jestem w szoku po zapowiedziach Herosów V i jedyne co moge wykrztusic to że chyba będe musiał kupic nowy komputer, bo na moim starym to taka grafika 3d nie pojdzie :cry:
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

:shock:
S Z O K
Obawiam się, że moje najgorsze sny się sprawdzają.
To już na pewno nie są Hirki nasze stare hirki :(. na początku to pomyślałem, że weszłem na stronkę World of Warcraft, ale jak zobaczyłem tego "anioła" to już wiedziałem, że o pomyłce nie ma mowy.

Nie wiem jak sama gra, bo z grywalnością może być różnie, ale już wydaje mnie się, że HoMM 3 dalej będzie górą.

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Dobra juz sie uspokoiłem :)
A co do screenshotów to:

:arrow: pierwszy screenshot według mnie wygląda bardzo ładnie, przedstawia zapewne mape główną, grafika w pełni 3d wprost przesliczna. Rycerz na koniu też w całej okazałosci, uwazam iż wygladą bardzo ciekawie, posiada swój klimat, jest to zapewne bohater, co można zauwazyć po fladze którą trzyma, oraz po tym iz jest na mapie przygody :) Na tym screenshocie widać również wiatrak, chatke<bodajże chłopków> oraz skrzynie ze skarbem.Według mnie najładniejszy screenshot.

:arrow: drugi screenshot to już inny klimat, a mianowicie zamek Inferno, od razu rzuca sie w oczy to iż są tam same "demony", brak jest jednostek nieumarłych i bardzo dobrze bo nie bedziemy mieli takiego dziwoląga jak w Heroes IV<pomieszany zamek, zarówno kreegans jak i nieumarli> Mimo wszystko ten screenshot jakos nie przypadł mi do gustu, Sukkub i Nigtmare wyglądają ok , ale ta postać na smaym srodku.....hmmmm.....niezabardzo przypadła mi do gustu

:arrow: Trzeci screenshot to o ile sie nie myle pole walki, wygląda bardzo ładnie, bardziej boje sie o postacie w tej walce wystepujące, Anioł<Anielica> :?: wygląda jak z wczesniejszego artworka, mimo wszytko uważam iż wygląda dobrze, nawet mi sie podoba :) Innaczej sprawa prezentuje sie z demonem, hmmm uważam że mógłby byc ciekawiej zrobiony...jeżeli jednak tak bedzie wyglądac pole walki to jestem jak najbardziej za :lol:

:arrow: czwarty, ostatni już screenshot przedstawia znów mape przygody, mozna na nim zauważyc bohatera, ale także pewną jednostke którą widać na drugim screenie. Swiadczy to zapewne o tym,że jednostki bedą mogły poruszać się po mapie przygody bez bohaterów :!:
Na tym screenie można równiez zauwazyć znajomy budyneczek, tyle że we wczesniejszych wersjach zamiast rusałki<duszka> znajodował sie tam ktos inny:)

Ogółem jestem bardzo zadowolony ze screenów 1 i 4, 3 jeszcze może byc a 2 hmmmm niezabardzo jednostki Inferno przypały mi do gustu.
Czekam na wasze opinie :!:

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

succub i mnie sie podoba;
ale poza tym jest słodko, bajkowo, cukierkowo (nawet w Inferno), słodycz powala z tych screenów... troche mi niedobrze, ale poczekam i tak kupię
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No, no..screeny bardzo pikne. Oj napewno Heroes V będzie popularne ;). Bardzo wciągająca grafika :). A zwolennicy starego Herosa będą się musieli przyzwyczaić. A ja jak zwykle będe w opóźnionym tempie. Mam za słaby komputer :(. Mnie przy paintcie zwyklym laguje, to daje wiele do myslenia :D.
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rytu Mullich



Dołączył: 17 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z nikąd(to taka kraina)

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ja jestem pełen obaw po obejrzeniu tych 4 screenshots.Obawialem sie tego najbardziej a mianowicie przecukierkowej grafiki.I jak z obrazków wynika taka grafika bedzię w Heroes5.I po mojemu jeżeli tak ma wyglądać moja ulubiona gra w części 5 to w dalszym ciągu będę grał w część 3.I jeszcze jedno co mnie najbardziej zdenerwowało.Wynika z tego że tworcy gry mają gdzieś opinie graczy na temat Heroes5.Mówili że będą wysłuchiwać i wprowadzać do gry jak najlepsze pomysły graczy oraz to co najlepsze było w całej sadze Herosa.A tu nic z tego.Mówi się trudno a gra się w Herosa 3 dalej.W sumie to może za bardzo tragizuje ale i tak jestem zawiedziony(jak na dzien dzisiejszy). :twisted: :twisted:
___________
Wałbrzych wita(Piaskowa Góra zaprasza).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Dodałem ankiete i zmieniłem troche temat. Owszem o gustach sie nie dyskutuje, ale jeżeli mapa przygody ma wyglądać tak jak na screenach to jestem jak najbardziej za. Nie można ciągle żyć przeszłoscią<Heroes 3>. Niektórzy uwazają że screeny z Heroes V są zbyt bajkowe, ale taki jest według mnie klimat herosów. Jedyne do czego moge sie przyczepić to niektóre jednostki Inferno, ewentualnie Anielica :) Ale mapa przygody :?: Nie zgadzam sie, według mnie zrobiona jest bardzo starannie, z dbałoscią o szczegóły, a możliwosc zmiany kamery tylko tą mape przygody polepsza.
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Mnie się podobają.
To oczywiście już inna gra, ale po co niby mieliby robić taka samą grę jak H3, która jest swietna.
Komu się nie spodoba to zostanie przy trójce. Być może to bedę również ja, ale nowe screeny mi się podobają.
Tylko z taka grafika to komp bedzie musiał się troche pomęczyć. Czy ktoś wie jakie wymagania bedą?

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xenor



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Hajnówka

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

A w Inferno dalej będzie można się zgubić ;p... Podoba mi się zwałaszcza I i IV screen. Ten duszek jest przeslicznie zrobiny, a te góry w oddali na I... i to niebo! Prześliczne! Oby sobie z tym komp poradził... ale cóż, zawsze można wyłączyć niektóre detale. O grafike po tych 4 screenach mniej się obawiam, ale za to co z fabułą? Ile będzie zamków? Jaki podział? Jednostek? Te pytania bardziej nurtują...
___________
Avathar - Legenda Zielonego Smoka, najlepsze tekstowe RPG!
D.K.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

:shock: :shock: :shock:

Co to jest?! Heroes?!
Na wiele rzeczy mogę przystać, ale nie na to! Nie na grafikę 3D.

Nie sposób powiedzieć, że screeny są brzydkie, bo wręcz powalają. Niesamowite, klimatyczne, ale... to nie jest to :(

To będzie całkiem inna gra, i mogę tylko mieć nadzieję, że grywalna. Zbyt często jak się chce za dobrze lub zbyt odbiega od tego co dobre kończy się to porażką. Oby nie w tym przypadku...

___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.........!!!!!!!!!!!!!!



Co to u kaduka jest??!!!!!!!!

TO mają być Herosi?

No jak tak, to ja dziękuje....

Kompletna klapa się zapowiada!!

3D w Herosach.... niech mnie ftoś uszczypnie....

A te stworki.... Mahadevo!

MAHADEVO POMÓŻ!!


--------

Z drugiej jednak strony na pewno przyciągnie to nowych fanów.
Je jednak jestem "starej daty" i jakoś nie widzę siebie grającego w H5-3D :(

---------

@Tristan - ten stworek na 3 arcie to może być neutralny obrońca przejścia ;)


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rytu Mullich



Dołączył: 17 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z nikąd(to taka kraina)

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Pierwszy raz gdy ujrzałem(dzisiaj rano) te screny to sie bardzo rozczarowałem i wkurzyłem.Natomiast teraz po dokładnym przeanalizowaniu tego i owego nie jest tak tragicznie.Po pierwsze to są tylko 4 screenshots i nie wiemy czego się tyczą.Taka grafika 3D w sumie wcale się żle nie prezentuje World of Warcraft wygląda wyśmienicie.Moim zdaniem następne obrazki wszystko wyklarują.Ma także ukazać się wkrótce grywalne demo.Tak czy inaczej na pełną ocenę Herosa5 będziemy jeszcze musieli troche poczekać.A jak na razie to w dalszym ciągu nie możemu stwierdzic czy będzie to HIT czy też KLAPA.
___________
Wałbrzych wita(Piaskowa Góra zaprasza).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Gdy zobaczyłem po raz pierwszy te screeny to zostałem niemalże powalony z fotela, jednak po ponownym przejrzeniu obrazków mój entuzjam osłabł. Grafika przypomina mi inne dzieło Nivalu, mianowicie "Etherlords II", tutaj jest oczywiście o niebo lepsza, ale skojarzenia pozostają (patrząc na trzeci screen jestem niemal pewien, że przy ciosach naszych jednostek będziemy mogli podziwiać zbliżenia). Ale po kolei:

:arrow: 1. Zdecydowanie najładniejszy screen, bohater (jak mniemam) ludzki prezentuje się znakomicie, jak również sama mapa przygody, wszystko szczegółowe i cieszy oko. Może trochę cukierkowato, ale nie wiadomo jak będą wyglądać tereny np. nieumarłych, więc z ostateczną decyzją warto poczekać.

:arrow: 2. Nareszcie Inferno oddzieliło się od Nekropolis! A co samego obrazka z gry to mam mieszane odczucia. Z jednej strony demony prezentują się o wiele bardziej demonicznie niż poprzednich częściach (a już na pewno niż w "HoMM IV"), ale nie wbudzają większych emocji, lepsze postacie są wg. mnie w "Disciples II". Ale poczekamy, zobaczymy. Ja i tak najbardziej czekam aby dowiedzieć się jak będą wyglądać Nieumarli.

:arrow: 3. Screen trzeci jak już mówiłem, nasuwa mi na myśl "Etherlords II" i przez to najmniej mi się podoba. Mam nadzieję, że nie będzie skracania tur jak w E2 poprzez uderzające z nieba pioruny. Ekran walki wydaje mi się jednak, że będzie podobny do "HoMM III" a takie zbliżenia zobaczymy tylko przy starciach jednostek.

:arrow: 4. I na koniec przyjemny obrazek z mapy przygody, w którym nasz ludzki bohater spotyka na drodze jakiegoś demona (niskiego poziomu zdaje mi się), który stoi na straży lub spaceruje po mapie. Choć zgaduję, że on tam jednak pilnuje. Wydaje mi się, że jednostki będą poruszać się na mapie przygody jak w "HoMM IV", ale pewnie co niektóre będą swobodnie spacerować.

Podsumowując, to już nie są ci sami Herosi, z którymi spędziliśmy tyle czasu. Poszli oni z duchem czasu w 3D co siłą rzeczy nieco odmieni klimat gry, czy na lepsze? Mam nadzieję, że tak, choć wolę teraz powstrzymywać swój entuzjazm, bo screeny nie rozwiały moich wszystkich wątpliwości a dostarczyły kilka nowych.

Pozdrawiam wszystkich.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze....

Nie obchodzi mnie, że to jest w 3d... wiele gier widziałem i dziwnym trafem do moich ulubionych należą gry w pełni trój wymiarowe...

Po drugie...

Mam gdzieś to, że grafika różni się od HIII... szczerze mówiąc nie byłbym zadowolony gdyby H5 było trójwymiarową trójką...

Po trzecie...

Naprawdę... mało mnie obchodzi czy ta gra jest mroczna czy nie... wolę zrównoważoną atmosferę niż tandetną sielankę/zło...


... ale do jasnej cholery (za wyrażenie przepraszam)... dlaczego ten chłam jest w tak złym guście... mam gdzie to, że to nie wygląda jak Heroesy - nie kupiłbym żadnej gry która tak wygląda... ech... WoW i inne ekstrawagnacje Blizzarda zdobywają coraz większą popularność


... a teraz omówię aspekty techniczne...

Tekstury... pomijając fakt, że są beznadziejne (:P) ich jakość jest bardzo wysoka (jak na strategię)... pod względem technicznym nie mam wiele do zarzucenia... choć nie widziałem ich z bliska...

Cienie... przyznam, że są dobre... wspaniale ukazują żałosne modele...

Modele... typowo PeCetowo-Warcraftowa tandeta... żenująco niska jakość...

Otoczenie... cóż... nie mogę wiele zarzucić... odrobinę zbyt jaskrawe ale to mógłbym przecierpieć...

Drzewa i rośliny... słabe... bardzo słabe... w porównaniu z tym co będzie w Oblivionie te krzaczki nawet nie zasługują na uwagę...





Mam ogromną nadzieję, że EA wykupi Ubisoft nim gra osiągnie zaawansowane stadium... bądź co bądź daje to możliwość na rozpoczęcie prac od nowa... poza tym... cóż... zemsta :twisted: ... nic tak nie boli jak niewolnicza praca :twisted:

... poza tym bardzo obawiam się o drugą grę z "Might and Magic" w tytule...


PS.

... a to zabawne... to to jest od 12 lat... no proszę... już widzę jak żabki i inne stworki bryzgają krwią dookoła...


... Dopisane-Po-Chwili...

Kochanemu Nivalowi życzę bankructwa.

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

O Jezu!

Nareszcie jakieś konkrety dotyczące naszej wymodlonej gierki! Czemu, do cholery musiałem się o tym dowiedzieć akurat w szkole??? Teraz siedzę na gracie w pracowni i grzeję kolanka (siedząc) do biegu. W domu trzeba będzie się wsiąść za uaktualnienia serwisu (o ile ktoś nie zrobił tego za mnie).

Powiem tyle - mamy oficjalną stronę, mamy oficjalne źródło informacji i mamy nalepkę "12+". Mamy cztery nowe screeny i mogę o nich powiedzieć tylko tyle, że nie mam zamiaru grać w klona Warcraft III. To jest koszmar! Ten beznadziejny anioł naprawdę będzie w grze! Heroes V i tak kupię, ale _nie wierzę_, że będzie lepsze choćby od Heroes IV (które mimo masy baboli, jest kosmicznie grywalne). Zmieniamy klimat na kiczowatą bajeczkę.

A grafa jest gorsza od grafy z czwórki. Teraz postacie miast składać się z mnóstwa szczegółów (jak w Heroes IV) wyglądają jak wyciosane z klocka drewna. Dno. Jedyne co mogę dobrego o nich powiedzieć to to, że przedstawiają jakieś sytuacje, ale jak mniemam w grze ich nie braknie. Dobra, kończę już, bo zaraz odetną mi Internet.

Wszystkiego najgorszego dla Nivial...

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enialis



Dołączył: 27 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z miejsca, gdzie słońce nie zachodzi...

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

No ładnie, widzę że nowe Hirki zostaną pogrzebane przez fanów jeszcze przed wydaniem... A ja się tylko dziwię kto myślał jeszcze że "piątka" będzie miała bajkową grafikę 2D. Owszem, starzy fani byli by pewnie zadowoleni, ale nikt inny by nie kupił takiej gry, a chyba nie o to chodzi wydawcy...?
___________
«Where the hell is Koza?»
http://www.knightonlineworld.com/ - Dołącz!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Nie przekreślajmy jak to niektórzy mówią "tej bajki". Niewadomo jak to będzie do końca, ale nie powinno się krytykować gry z powodu kilku screen`ów, która ma wyjść dopiero za rok!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Coz duzo zostało juz powiedziane .ja mam także negatywne odczucia wzgledem postaci Janioł , i Bulgot na Karku niestety będą .Klimat bajkowy przesiaknięty cukierkowoscią choć juz mniejszą mangą . Nie wiem czy screeny przestawiają obraz sytuacji na polu bitwy bądż poruszania się na mapie przygody czy też są to obrazy intro . Jeśli to pierwsze to byłoby jeszcze nienajgorzej a jeszcze gdyby była mozliwośc zoomowania bądż zmieniajaca się perspektywa to byłoby dobrze . Ogólne wrażenie Warcraft po japońsku . Jednakze ja czekam na pierwsze screeny z pola walki ....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Obawiam się że pierwszy screen przedstawia mapę przygody. Jeśli tak to jak dla mnie odpada. Według mnie nie powinno się tworzyć mapy przygody w 3D bo to wygląda zbyt kanciato i do tego jeszcze ten rzut.

Kolejne screeny wydają się przedstawiać pole bitwy zwłaszcza drugi. Przy takich dziwolągach to trudno się połapać. A gdyby miał się pojawić upgrejd to w ogóle byłby problem.

Szczerze powiedziawszy nie takiego HoMM-V oczekiwałem. Zakładając fakt, że na zachodzie będą jęczeć z zachwytu czarno widzę kształt HoMM-V.

Może i kupię ale coś czuję że długo sobie w nią nie pogram. Liczyłbym bardziej na ekipę tworzącą Eqilibris. Gdyby uzyskano pełny dostep do kodu źródłowego wówczas można sprowadzić HoMM-IV do stanu używalności.

Aż ciśnie mi się na umysł porównanie z wierszem, w którym Marian Paździoch kręci waty (cukrowe) i efekt tej gry będzie taki sam jak koniec tego wiersza.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Ja wole poczekać na jakiś trailer, albo grywalną betę, wtedy ocenię czy SuX czy RoX!! (serce podpowiada, że lepiej to drugie) to drugie). Z drugiej strony gdyby przeprowadzić małą ankietę pośród graczami z całego świata na temat "Czy chcą taką bajkę..?" i wysłać ją do UBI, to może programiści zlitują się jeszcze? W końcu cały rok to kupa czasu :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Anonymous (cytat):
Ja wole poczekać na jakiś trailer, albo grywalną betę, wtedy ocenię czy SuX czy RoX!! (serce podpowiada, że lepiej to drugie) to drugie).


... a czy to ma jakiekolwiek znaczenie?... twórcy i tak nie zmienią zbyt wiele jeśli chodzi o koncepcję potworków... dodadzą najwyżej kilka polygonów i tyle..

Haarald (cytat):
Jeśli tak to jak dla mnie odpada. Według mnie nie powinno się tworzyć mapy przygody w 3D bo to wygląda zbyt kanciato(...)


Kanciasto wygląda - to fakt... ale to wcale nie znaczy, że nie da się robić pięknych obiektów na PC - jedynym problemem jest to, że developerzy produkujący gry na tą platformę mają brzydki zwyczaj do uproszczania modeli kosztem lepszych tekstur... jeśli chcesz zobaczyć dobre modele to zagraj w jakieś gry na konsole... tam grafika - pomimo tekstur w gorszej jakości - jest znacznie lepsza (ale to tylko moja opinia - żadna organizacja za nią nie stoi ;))

... cóż... zgadzam się, że na zachodzie gra będzie się podobać...
... wystarczy sobie poczytać oficjalne forum...
... czasem się zastanawiam czy Ci ludzie nie są podstawieni ("opór nie ma sensu" ;))... zaraz... oni muszą być podstawieni... to musi być SPISEK wymierzony w biednych fanów... ergh... oby MMX nie wyszło...

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Arrgh. Nie cierpię, gdy z gier o raczej mrocznej fabule leje się miód - o ile w Warcraft'cie taka grafika pasuje, to w HoMM... Arrgh. To jak ubrać świat Wampira: Maskarady w jaskrawe kolorki.
Nie wspomnę już o badziewiastych teksturach czy kanciastych jak jasna cholera modelach.

Ktoś się może czepiać, że w takim np. Battle for Middle-Earth też są kanciaste modele i słabe tekstury - ale porównajmy skalę tych gier... Ludzie...

Sorry, ale jeśli HoMM V będzie chociaż odrobinę przypominać czwóreczkę, to ja w to to nie zagram...

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ASX76



Dołączył: 27 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

To ja może przypomnę , że JUTRO jest 1 KWIETNIA :!:
Czy nie zastanawia Was , że ta informacyjno - screenowa bomba wybuchła tuż przed PRIMA APRILIS :?: Zaiste , zdumiewający zbieg okoliczności... :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

@ASX76:

A czy oni tam mają Prima Arpilis?

Ale mam nadzieje, że masz racje!!!!!!!!!!!


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 31 marca 2005     Zapowiedź Heroes V!!Pierwsze screeny!! Odpowiedz z cytatem

Może zrobili to specjalnie, żeby gracze dali im spokój na jakiś czas. (marzenia) Ja mam jeszcze gazetki, w których Warcraft 3 wygląda dość śmiesznie w porównaniu z tym, w który możemy teraz grać.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.