Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-19 9:48:19
Autor Wiadomość
Giater



Dołączył: 16 stycznia 2002
Posty: 164
Skąd: Milkburg

Wysłany: 15 kwietnia 2005     Czas na „Giater Grey” Odpowiedz z cytatem

Chłód teleportu jeszcze trząsł mym ciałem, gdy stanąłem na środku Osady. Zaskoczenie pewnie było wymalowane na mej twarzy bardzo wyraźnie, lecz wokół nie było nikogo kto mógłby to zauważyć. Coś musiało iść nie tak! Ale jakże miło znów stanąć choć na chwile na ziemi Imperium. Czasu miałem nie wiele. Skierowałem swe kroki do Tawerny. Niestety zastałem ją zamkniętą. Przyspieszyłem kroku i udałem się w kierunku oberży Pod rozbrykanym ogrem.
Już miałem prosić o wrzątek, gdy zorientowałem się, że oberża oferuje napitek Giater Grey, czyżby moje ziółka? Wspaniale!
Siedząc już kubkiem gorącego naparu w dłoni wspomniałem stare czasy, gdy popijałem ten krzepiący napój w Tawernie. Wtedy najczęściej miałem przed sobą kartę pergaminu i pióro w ręce. Ale zaraz, zaraz przecież coś mam. Sięgnąłem do podróżnej swej sakwy i wyjąłem niewielki zwój.
Niestety, czas dobiegł końca, obok mnie roziskrzył się portal wabiący swym lazurowym blaskiem. Muszę iść. Zostawiam ten niedopity kubek Giater Grey (pewnie kiedyś jeszcze wpadnę by go dopić) i pergamin z tym oto tekstem (wersja robocza):

Pożegnanie Imperium
I
Już odejść nadeszła pora
Wyruszyć gdzie nogi poniosą
Opuścić granice Imperium
Lecz idę bogaty! – choć boso
Bogactwo zabieram w swym sercu
Z pamięcią osób i zdarzeń
Wyruszam zbrojny w nadzieję
Nikt nie ograbi mnie z marzeń
Że...

Ref.
Jeszcze tu kiedyś powrócę
I pieśń zwycięstwa zanucę
By pod Hetmanem sławnym
Z proporcem czerwono – czarnym
Na którym pasy w krzyż białe
Imperium nieść nową chwałę


c.d.n.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Giater



Dołączył: 16 stycznia 2002
Posty: 164
Skąd: Milkburg

Wysłany: 22 kwietnia 2005     Czas na „Giater Grey” Odpowiedz z cytatem

Białym krzyżem podzielona
Jak węgiel czarna
Jak krew czerwona
Ta, co honorem naszym w boju
Ta, co dumą w czas pokoju
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.