Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 15:28:52
Autor Wiadomość
Melodia



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z planety Galaxia, a dokładnie z Adium-Tor, czyli Ostatniego Bastionu...

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Witam! Razem z Nagashem wpadłam na pomysł założenia Kalendarza urodzinowego Jaskiniowców. Jako iż zapomniany Nagash, który ma dzisiaj urodziny otrzymał życzenia tylko od 2-óch osób, proponuje aby ktoś kto zna się na rzeczy założył taki oto Kalendarz. Codziennie na stronie głównej będą pokazywały się pseudonimy osób mających w danym dniu urodziny. Takim sposobem możemy składać życzenia jubilatom i żaden z nich nie będzie poszkodowany. Mogę zebrać daty urodzin i podesłać pod adres kogoś, kto być może się tym zajmie.

Z góry dziękuję (Thank you from mountain :D )

Pozdraviam

Melodia

___________
J B I T B
A E S H E
S H E S
K E T =)
I M
N O
I T
A A
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Jeżeli, to by widniało na stronie głównej, to IMO gości by odrzuciło ;P. A poza tym, chyba nie ma sensu robić kalendarzu dla 1000 mieszkańców. Już o wiele dla tych, którzy mają tytuł Jaskiniowca, bądź Weterana, np. Nagash, Ty - nie macie takich tytułów ;P. A zrobienie urodzin dla byle osób, które wypowiadają się jedynie na forum H5, było by absurdem. Z pewnością zgorszył by się gość ;P. Druga sprawa, to że nie każdy sobie życzy, by wznosili za niego toast. Kolejnym problemem, jest miejsce umieszczenia. Strona główna służy do oficjalnych newsów w sprawie jaskini i raczej dużąąą grupę osób by, to wkurzyło. Zrobieniem tego na forum, nie problem, ale dosyć mocno jest tu napchane, a jakaś mała tabelka z imionami, mogła by niszczyć wygląd forum. Ogólnie jestem za/przeciw, czyli bez zdania ;P.
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Do zrobienia, zanotowane.
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej proponował, by wyświetlały się osoby obchodzące swoją którąś tam rocznicę przybycia do Jaskini.

Real realem, niech jego święta i wydarzenia pozostaną w sferze wzajemnych, prywatnych uprzejmości między poddanymi Imperatora. W świecie virtualnym zaś winniśmy obchodzić uroczystości stricte virtualne.

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Sandro (cytat):
wydarzenia pozostaną w sferze wzajemnych, prywatnych uprzejmości między poddanymi Imperatora.




I to jest najważniejsze. Jeżeli komuś zależy i się przyjaźni z drugą osobą to złoży jej te życzenia - obojętnie jaki to będzie sposób. Real to real - dla większości IJB jest w jakiś sposób zapomnieniem o tym co jest wokół nas. Jeżeli chcecie obchodzić święta to proszę bardzo - ale nie urodziny realowe (te można prywatnie, zresztą tak jak to czynimy - nie każdy życzy sobie, żeby wszyscy wiedzieli kiedy ma urodziny, albo nie każdemu chce się składać życzenia - to też jest prywatna sprawa) - można - tak jak San powiedział - obchodzić daty wejścia w Bramy Imperium.
O moich urodzinach wiedzą Ci co chcą i im na tym zależy - reszta nie ma obowiązku o tym wiedzieć i niech tak zostanie. Bo po co to życzenia mają być sztuczne i wymuszone? Nie o to chodzi w dniu urodzin, żeby dostać ich jak najwięcej - tylko o to, żeby były szczere i płynące z głębi serca.

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melodia



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z planety Galaxia, a dokładnie z Adium-Tor, czyli Ostatniego Bastionu...

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Hmm.... A więc jak widze większość nie popiera tej propozycji, ale jak zauzażyli Nami i San można by zrobić coś a'la jubileusz przejścia Bram Imperium. Jak tam zresztą chcecie. To był tylko pomysł.

Pozdraviam

Melodia

___________
J B I T B
A E S H E
S H E S
K E T =)
I M
N O
I T
A A
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

załóżmy próbny topic albo zróbmy ankietę na ten temat i zobaczymy ile osób byłoby zainteresowanych. jeżeli o mnie chodzi, to łatwiej mi zapamiętać datę urodzin niż moment przyjścia do Jaskini. Ale wymyśliłem coś następującego - aby datę przyjścia do Imperium zapisać jako imieniny - wtedy na głównej stronie wyświetlało by się powiedzmy: 18 stycznia - imieniny Vandergahasta i kogośtamjeszcze.
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Vandergahast (cytat):

Ale wymyśliłem coś następującego - aby datę przyjścia do Imperium zapisać jako imieniny - wtedy na głównej stronie wyświetlało by się powiedzmy.


Ale czemu ciągle na głównej stronie ?? Nie może to być już na forum, tak jakby chociaż bodajże na tibia.pl, gdzie pisze ile osób ma w danym dniu urodziny, (tu lepszym pomysłem jest data przyjścia do osady. I taka nazwa powinna być, a nie "imieniny".

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Popieram San'a. Rocznica przybycia do jaskini na forum ;))))
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vandergahast



Dołączył: 19 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

ok, niedoczytałem, więc niepasuje wam że na głównej? mi tez nie :] niech będzie na forum. a co z moim pomysłem?
___________
Jestem wicemistrzem :]

Mój chomik ma balkonik.

Shit happens. All the time.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melodia



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z planety Galaxia, a dokładnie z Adium-Tor, czyli Ostatniego Bastionu...

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Rozumiem. Więc będzie coś takiego? To, że na forum to też dobry pomysł. Co tam będzie to już sami zdecydujcie.


Pozdraviam

Melodia

___________
J B I T B
A E S H E
S H E S
K E T =)
I M
N O
I T
A A
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 18 kwietnia 2005     Kalendarz urodzinowy Jaskiniowców... Odpowiedz z cytatem

Witam,

jak ktoś chce pamiętać o moich urodzinach i złożyć mi życzenia, to ja nie wadzę - niech się mnie spyta, odpowiednią datę powiem. Ja się będę tym bardziej cieszyć, że mu na mnie zależy i o mnie pamięta. Tyle. Nie widzę potrzeby, żeby całe Imperium musiało o tym wiedzieć (zresztą, jak się zrobi długa lista tych, co urodziny obchodzą, to się to opatrzy i nikt tak naprawdę regularnie tejże listy sprawdzać nie będzie). A jak ktos już naprawdę chce, żeby mu dziesiątki osób życzenia składało, to niech sobie odpowiedni status ustawi na komunikatorze czy w inny sposób zakomunikuje całemu światu, że oto mija kolejna rocznica, jak kroczy po tym padole. Jak dla mnie jednak takie coś nie ma większego sensu, bo spora część z tychże życzeń będzie tylko zwyczajowym "Wszystkiego najlepszego". Nic z głębi serca, że tak powiem.

Tak poza tym, to w różnych tematach niektórzy podawali swoją datę urodzenia ("..więc kimże fkońcu jesteś?"), ew. w Toastach było coś o tym. Jak ktoś chce, to może sobie archiwum przejrzeć i znaleź to, czego poszukuje.

Za to pomysł z rocznicą - całkiem, całkiem. Ale nie na głównej, a na Forum.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.