Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 12:00:58
Autor Wiadomość
Nabu



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 3 maja 2005     Problem przy wysyłaniu Odpowiedz z cytatem

Podczas wysyłania odpowiedzi do topiku " Jaskiniowe szachy - specyfikacja " i wysyłania odpowiedzi na priva, pojawia się ( po dłuższej chwili ) napis : Could not connect to devnet.pl: 60 : Operation timed out.
Moja odpowiedź do tematu pojawiła na szczęście się na stronie, odpowiedź na priva zaś w " do wysłania ".

Nie zostało natomiast wysłane ( albo nie doszło ) powiadomienia na mojego maila o nowej wiadomości w skrzynce - zdarzyło się to u mnie pierwszy raz, do tej pory wszystko było ok.


IE 6.0

Pozdrawiam.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aryene



Dołączył: 22 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...

Wysłany: 3 maja 2005     Problem przy wysyłaniu Odpowiedz z cytatem

Mam ten sam problem dzisiaj i wydaje mi się. że ma to związek z ogólnie spowolnionym działaniem jaskini. Jednak mino pojawienia się komunikatu posty dodaja się na forum, a wiadomości PW. z tego co wiem. będą w folderze do wysłania dopóki ich odbiorca nie przeczyta ;)
___________
Najgorzej jest poznać własne bóstwo...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 3 maja 2005     Problem przy wysyłaniu Odpowiedz z cytatem

Ja korzystałem z FF i również identyczny błąd wyskoczył. Posty i koryspondencje osobiste dochodzą, to znaczy że błąd nie jest poważny. Jak pamiętam, problem dość popularny, bo już wcześniej miał miejsce, ale raczej nie ma aż tak rażących powodów do obawy.
EDIT: Błąd także spowalnia przy wysyłaniu posta.

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 4 maja 2005     Problem przy wysyłaniu Odpowiedz z cytatem

Nietechniczny ludu słuchajta ;)

1. "spowolnienie pracy serwera" -> TO jest problem związany z przeglądarkami akurat - tutaj jest odpowiedź

2. Problem z pocztą - jest to problem NIEZALEŻNY od przeglądarki [ bo poczte śle serwer ],
ale z tego co mi wiadomo, tylko Ixi ma kontakt z osobami od tegoż serwera, więc pozostaje tylko czekać.
I tak - słanie @, kiedy "listonosz" ma kłopoty może wydłużyć czas wysyłania posta,
ale prawdopodobnie Wam chodzi o spowolnienie z pkt. 1 ;)



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.