Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2023-06-7 22:16:19
Autor Wiadomość
CoyoteDołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 7 maja 2005     W sprawie piractwa Odpowiedz z cytatem

Witam,

ja Jaskiniowiec Coyote przepraszam wszystkich mieszkańców Imperium za rozpowszechnianie piractwa w odrębie Jaskini. Będąc moderatorem na NIEHirołsowym forum, zachowałem się niegodnie wobec innych. Przepraszam najbardziej tych, którzy zdążyli zauważyć mój zły uczynek i przede wszystkim Trybunał, który najbardziej stara się zadbać o prawo w Jaskini. Niech to będzie dla mnie WIELKĄ nauczką, że prawa panujące tutaj trzeba przestrzegać i nie można lekceważyć. Jest, to tym większy grzech, bo zrobiłem to jako moderator, który dba o porządek na forum. Jeszcze raz przepraszam.

Jaskiniowiec Coyote.

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.