Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-24 6:14:40
Autor Wiadomość
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Na stronie http://www.mightandmagicgame.com/teaser/uk/ pojaiwł sie trailer z Heroes V, na chwile obecną go sciągam, opiszcie swoje opinie związane z trailerem :!:


Dodane poźniej: Już go sciągnąłem..........wyjątkowo denny.......zrobiony w stylu matrixa i wogóle niewiadomo o co w nim chodzi :( Co to wogóle ma być??

___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Hę?

czy Ubisoft tak sobie widzi Heroes 5?

Coraz bardziej mój zapał na H5 się zmniejsza...

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Nie ma co narzekać ... Przynajmniej anioł tu wyglądał w miarę normalnie .... kurdę jak to był nieulepszony to normalnie nie będę ulepszał ... :wink:

(acha .. Anioł na szkicach koncepcyjnych podobał mi się , ale w samej grze w tym 3d wyszedł wyjątkowo brzydko . Zasłońcie na którytmś ze screenów jego górę i spójrzcie na te nogi przecież to wygląda jakby się powiesił na drzewie :evil: )

A tak poważnie to trailer skupia się na konflikcie demony vs rycerze ... cóż i ten kościany smok ...
Naprawdę nie ma na co narzekać . Wiem , że często czepiałem się a to screenów a to innych elementów z h5 ale ten trailer naprawdę jest najlepszy z tego co do tej pory pokazali ... Oczywiście jeśli to ma być całe intro do h5 to jest przeciętne ale jeśli to przerywnik lub tylko część intro to bardzo DOBRZE :)

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tristan



Dołączył: 22 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Radom

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ale Val Gaav ta walka między aniołęm i diabłem wygląda jak z filmu matrix :( Jedynie co mi sie podobało to wygląd początkowy miasta, no ja nie mówie że aż tak słabo..........ale spodziewałem sie trailera z większym rozmachem.......
___________
Zapraszam na moją stronke www.klimbert.republika.pl :) Prosze wpisujcie sie do księgi gosci i zaglądajcie na forum :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anthon



Dołączył: 19 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Minoc

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem swietny trailer! Mogl byc dluzszy, zawierac elementy przedstawiajace nam sama gre, ale to tak jest swietnie!
Warto dodac, ze trailer ma w sobie to "cos", co sprawia, ze ogladajac go, przypominaja mi sie gry z seri M&M oraz HOMM...
No i zawarte jest w nim czesciowe wytlumaczenie fabuly.. ciekawe..

edit: zastanawia mnie jedno.. w filmie przedstawiony jest anil-mezczyzna. Jak wszyscy wiemy, w grze wystepowac maja anielice. Czyzby jego smierc miala zostac jakos wykorzystana w celu zamiany plci jednostki? Brzmi glupio, ale to dziwne, ze w trailerze aniol ma odemienna plec, niz na screenach..
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 18 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Tristan (cytat):
Ale Val Gaav ta walka między aniołem i diabłem wygląda jak z filmu matrix :(

Nie mogę zaprzeczyć :) Ja też tak pomyślałem w pierwszej chwili ... Ale mi ten Matrix jakoś nie przeszkadzał .
Nie jestem zachwycony tym trailerem . Nie powalił mnie na kolana a w sumie tego bym po nim oczekiwał . :(

Ale i tak jest jedną z najlepszych rzeczy które Ubi do tej pory pokazało ...

Dopisze jeszcze :

Wolę pomarudzić na screeny które się poukazywały (gryf , anioł - wisielec , warcraftowość,)
niż znęcać się nad tym intrem które jest poprostu średnie ... Podczas gdy niestety wiele screenów jest nie do zaakceptowania przy pierwszym spojrzeniu . Owszem idzie się przyzwyczaić . Nawet ten Gryf po spojrzeniu nań po raz piętnasty już tak nie razi , ale chodzi mi właśnie o to że intro obejrzałem raz i nie mam żadnych wątpliwości czy zarzutów . Cóż to chyba w takim razie jest najlepsze co do tej pory zobaczyłem

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emeszar



Dołączył: 15 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Zabrze

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

No cóż ja również nie popadłem w jakiś zachwyt po obejrzeniu tego filmiku.
Ogólnie nie jest chyba aż tak żle, ale szkoda że nie ma wstawek z samej gry co rzuciłoby trochę więcej światła na to jak V ma wyglądac.
Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego bohater najpierw przywołuje anioła, a potem kościstego smoka, a co bardziej mnie zastanawia to dlaczego w ogóle przywołuje te jednostki? Czy mam to rozumiec jako zapowiedź, iż najmocniejsze jednostki będę dostępne tylko pod wpływem czarów? ( a może za dużo się doszukuję :) )
Zobaczymy jak to będzie. Źle nie jest

___________
Ukochani przez Bogów umierają młodo!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Emeszar (cytat):
Dlaczego bohater najpierw przywołuje anioła, a potem kościstego smoka, a co bardziej mnie zastanawia to dlaczego w ogóle przywołuje te jednostki?

Może to nie jest kościany smok tylko ten zapowiadany "smok światła" jak przetłumaczył Val Gaav; te kości chyba maja jakąś powłokę
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem po raz pierwszy:
Co to jest :!: :?: Jakaś kpina? Gdzie są moje Heroes'ki :!: :!: :?: I rozpacz

Obejrzałem 10 razy:
Hmmm... ta krótka walka anioła z diabłem nawet, nawet. Szłoby to zrobić lepiej, ale takie kiespkie nie jest.

Obejrzałem xx razy:
No tak, jeżeli to 'coś' będzie miało grywalność HoMM 3 to może się przyzwyczaję :D.

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ymir



Dołączył: 31 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Połączenie(w trailerze)władcy pirścieni i matrixa dziwne troszkę
Ale po obejrzeniu kilka razy. Nie tracę że to będzie dobra gra ale pożyjemy zobaczymy


P.S zauważyliście,że demon przybiegł(pojawił się)sam czyżby miało być tak ja w HIV
jednostki bez bohatera niewiem zagram zobaczę

zdravim Ymir

___________
"It's not a dream Ymir is real"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emanet



Dołączył: 7 września 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Po obejrzeniu trailera mam wrażenie, że ten smok na końcu nie jest istotą przyzwaną, a raczej czymś w rodzaju duszy, która wydostaje się z tego pokonanego bohatera. A może demona, który go opanowuje.
Przywołanie Anioła (prawidłowej płci!) wygląda przecież zupełnie inaczej.

A zamek jest zupełnie inny niż na tych ostatnich obrazkach - mroczny, owiany jakąś tajemnicą, no i na zupełnie nie bajkowym podłożu.

Ale to chyba będzie się miało raczej nijak do faktycznego wyglądu na mapie przygody.
Wydaje się, że stworzenia nie będą przyzywane - tak jak miało to miejsce na początku filmu - to po prostu taki zabieg mający uatrakcyjnić trailer.

___________
Dziś jest czas ...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

3/6
co mają znaczyć te "meteoryty" z górki ? czyżby powtórka z warcrafta ?
początek walki jak z matrixa sama walka ok zakończenie super :P
co to jest ten smok na końcu.
czasami nie wiadomo o co chodzi :/

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Hellburn- To raczej Warcraft był powtórką z M&M. W koncu do Enroth demony przybywają wraz z spadającą kometą. Więc ten fragment filmiku jest jak najbardziej w porządku. Sam filmik też jest dość dobry (nie licząć idiotycznego pokażania uników demona niczym z Dragonballa :roll:).
Co do gry to co ma filmik do rozgrywki? To tylko film, który ma ładnie wyglądać. To tak samo jakby się sugerować intrem z Heroes 3 (nie licząc wyglądu jednostek).
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Co wy chcecie od tego trailera?

Normalnie mroczny klimat, piękna walka dobra, ze złem, w której fkońcu zło wygrywa :twisted: ...

Poprostu cudo :)

A może ten smok, to nie tyle demon, ile zapowiedź tego,
że nasz rycerz bez skazy zaprzedał duszę sługom śmierci?

Dla mnie super :)


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Douger



Dołączył: 13 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Łuków

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mamy krótkie wyjasnienie fabuły. Demony atakuja ludzi ,ale aniołki już nie są takie dobre jak w trójce :) Więc ludzie wzywają zdechlaków. Według zapowiedzi nie będzie to zbyt dobry pomysł. A tak przy okazjii nie za ciekawa sytuacja :z jednej strony banda rozwścieczonych demonów chcąca zrównać wszystko z ziemią ,a z drugiej nekromanci .Ciekawe jak sobie rycerzyki poradzą . Hhehehehe
___________
Guns N' Roses 4ever!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Jestem pod wrażeniem :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: Dla mnie jasne jest ze to jest intro... a przynajmniej jego czesc .... Jednakze nie tego spodziewałem sie po trailerze.... liczyłem na pokazanie fragmentow gry... fabułe wolałbym poznac na koncu gdyz ona jest hmmm rzecza wazna ale jezeli gra ma duza grywalnosc to nawet badziewna fabułe mozna strawic .... Ogolne wrazenia mam dobre ale liczyłem na cos hmmmm nowego.. tymczasem wszystko mi przypomina Warcrafta i WP ... Przeraża mnie też "kompleks" miecza..... strasznie nie współgra mi ten wielgachny miecz naszego małego bohatera :oops: :twisted: Anioł i Demon ogolnie lux !!!! Szkoda tylko ze tutaj jest meski aniol a nie w grze ... no chyba ze to bedzie zwiazane z fabuła ..... ale nawet hmmm mysl o aniolach kobietach nie bardzo mi pasuje ..... Mam płonna nadzieje ze ten z trailera to ten z gry ale sadzac po screenach ta nadzieja jest baaaaaaardzo mała .... Swoja droga Drakolicz podoba mi sie w 100% :twisted: wiem ze to ifilmik a nie gra ale podobnie go sobie wyobrazałem....

Reasumujac mama pozytywne wrazenia po trailerze ale jednoczesnie i obawy... Fakt ze trailer jest dobry oznacza dla mnie jedno skupiono sie bardziej na wygladzie niz na grze ....

Pozdrawiam
Rycerz Mike
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fabi



Dołączył: 17 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: K-ce

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ten Trailer był bardzo dobry chodź ta walka anioła i demona to jak z matrixa
Ten Dragolicz(Czy coś innego) podoba mi sie bardzo

___________
Swiat: Isara
Nick: Prawa Autorskie Zastrzezone
Lev: 16
Mlev: 9
Profesja: Paladyn
Skille: Nie Powiem Bo Słabe
Eq: Cianie Bo Miał Haka :(
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kolnid



Dołączył: 14 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: Przeczyce

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mnie się tan trailer spodobał. Można z niego wywnioskować, że HOOM będzie bardziej mroczny. Mam nadzieję, że tylko fabuła taka się stanie. Co do jednosten to nie ma o czym dyskutować. Są ładne, ale raczej nie będzie się nimi walczyć, screeny są inne i byłoby beznadziejnie gdyby diabeł miał takie wyniki. Mnie kościany smok pozytywnie zaskoczył. Pozdrawiam.
___________
4H to sposób na życie, a mianowice:
Heroes, Hip-Hop, Honor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nigdy nie zaakceptuje wersji Heroesow w 3d....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiwern



Dołączył: 13 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Teraz ja się wypowiem....
Cóż, no cały trailer, szczerze mówiąc przypadł mi do gustu(5/6).
Scena a'la matrix, nie była , aż taka zła(choć anioł tak dziwnie mieczem wywijał :? )
Lecz najlepszy był koniec, ten smok cienia.....ojjjj....po prostu cudo :D .
Teraz jestem pewien, że Nekropolie, spotkamy w nowych Hirkach(co do H5 wypowiadać sie nie będe...)....tak myśle....

___________
Wiwern-łowca bestii i innych maszkaron.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Emeszar (cytat):
No cóż ja również nie popadłem w jakiś zachwyt po obejrzeniu tego filmiku.
Dziwi mnie tylko jedno. Dlaczego bohater najpierw przywołuje anioła, a potem kościstego smoka, a co bardziej mnie zastanawia to dlaczego w ogóle przywołuje te jednostki?


Anioła przywołał... ale smoka nie, Kościsty przyleciał po pokonaniu rycerza :P
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Intro, bo to intro chyba będzie, może być (widziałem lepsze). Niezła jest w nim muzyka... Ten chór przypomina mi chwile z Fantasy General, a w to mi sie dobrze grało. Oby tak było z H5.
Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Trudno z trailera wyciągać wnioski o samej grze i jej zasadach. To poprostu zapowiedź fabuły (chociaż wątpię) albo raczej próbny balon czy wprowadzenie mniej więcej w klimat gry, który i tak nie będzie pewnie niczym więcej jak walką dobra ze złem. Ponieważ jest on nijaki więc wnioskuję, że na grę jeszcze sporo poczekamy... Dla mnie to odrzucona wersja intro do gry.
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elendil



Dołączył: 14 marca 2005
Posty: 164
Skąd: z Arnoru

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Mnie ten trailer się nawet podoba. Walka anioła i demona faktycznie nieco matrixowa, ale reszta po prostu cudo!!! No i wszystko wskazuje na to, ze tym razem to diabły będą najlepsze, a nie archanioły (choć gdyby w grze pojawiły się takie jak w tym filmiku, to według mnie powinny być nie do pokonania).
___________
Jam jest Elendil, syn Amandila.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mitrandir



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Mysłowice

Wysłany: 19 maja 2005     Heroes V Trailer/Filmiki z Gamespot Odpowiedz z cytatem

Trailer super. Tylko ta walka za matrixowa. Dla mnie dalej niejasne jest pojawienie się tego smoka cienia.
Po obejrzeniu screenów stwierdzilem, że Heroes powinien byc przde wszystkim strategią a nie pokazem 3D. Chociaż nigdy nie wiadomo jak moze być grywalna ta gra.

___________
Pozdrawiam Mitrandir
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.