Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 17:06:36
Autor Wiadomość
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 6 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

Kochani jaskiniowcy! Mam do was pytanie: czy ktos wie cos szerzej o tak mało znanym dodatku h2 - Desecrated Lands? Jedyne, co wiadomo, to edytor map i wgląd w statystyki. Mozliwe, że znajduje sie tam cos więcej... wieksza tajemnica. Tylko co? A może którys z Was coś wie? Gdzie mozna znaleźć ta tajemniczą część!? To mnie ostatnio trapi...

Ov von Sikus II vvel Vinius unizony (i wypalony)

___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bartezzik



Dołączył: 4 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Smoczy Gród (Siedlce)

Wysłany: 7 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

Desecre.... co?
___________
"Gdy przyglądałem się Mrocznym Elfom, które odwiedziły Szarogórze... Poczułem w głebi duszy, że do nich należe... Że należe do ciemności..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 7 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

"Heroes Of Might And Magic II: Desecrated Lands" oferowało:
- możliwość rekrutowania za odpowiednią opłatą naprawdę silnych bohaterów z dobrymi jednostkami
- tzw. Utilities: Save Game Editor i Tainer Money. Ten pierwszy dawał możliwość ingerencji w zapisane stany gry (zarówno w grze pojedyńczej, jak i kampanii) i zmainę liczebności wojsk, rangi bohatera itp. Drugi zaś służył wyłącznie zwiększaniu zasobów finansowych królestwa.
-nowe scenariusze, zabrakło jednak nowych budowli i jednostek

Producentem tego dodatku była firma Dark Entertainment, wydany został na początku 1998 roku.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 7 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

odp. tak, wiem... w każdym razie dzieki. tylko: czy on na 100% nie zawierał nowych jednostek!? i czy wiadomo, gdzie można go nabyć?
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 8 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, bez ekscytacji.

Po pierwsze: to NIE był oficjalny dodatek.
Po drugie: był to głównie po prostu zestaw map stworzonych przez fanów i zebranych przez kogoś. Oprócz tego zawierał także kilka amatorskich narzędzi do lekkiego 'podkręcania' gry. O możliwości rekrutacji bohaterów na wyższym poziomie nic mi nie wiadomo.
Po trzecie: grupa 'dark entertainment' jako żaden producent czy frma komputerowa nigdy nie istniała, z tego co mi wiadomo.
Po czwarte: nie, informacje, na których bazujecie z Karczmy pod Wszechwiedzącym Dębem nie są oficjalne i stanowią jedynie zbiór przypuszczeń autorów strony ;)
Po piąte: sprzedawany był czasami jako darmowy dodatek do kilku rzeczy lub samej gry HoMM2. Obecnie nie można go nigdzie nabyć. Był po prostu tak rzadki i tak mało popularny, że mało kto nim się przejął. Sam go nie widziałem i nie znam nikogo, kto by widział, ale opowieści o kimś, kto znał kogoś, kto znał kogoś, kto podobno to widział czasem się pojawiają na forach i/lub w recenzjach.

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 8 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

Niestety, w przypadku nabycia dodatku wolałbym odpowiedź twierdzącą.. Na pewno ktoś go musi mieć... Konia z rzędem temu, kto mi znajdzie ten dodatek. A skoro jest darmowy, każdy jaskiniowiec mogłby go pobrac i ocenic. Poszukiwania dodatku czas zacząć!
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

for heaven's sake....

zbyt odkrywczy to ty nie jesteś. Może gdzieś ktoś go ma, ale kogo to obchodzi? Na 100% nie ma go nigdzie w sieci, a szczerze wątpię, żeby jakiemukolwiek fanowi zza siedmiu gór chciało się odkurzyć, zrzucić na dysk owy dodatek i jeszcze udostępnić go do ściągnięcia, zwłaszcza, że nikt nie wie, że on go ma.

Równie dobrze ściągnij z sieci INNY zestaw map do HoMM2 i będzie to dokładnie taki sam "dodatek", jak toto....

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 9 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

trzeba ne było gasic mego zapału, przecież edytor bohaterow, nowe mapy i nie wiadomo co jeszce (wszak w karczmie była nieoficjalna i domyślna lista...)... a mapke mozna pobrac z krypty kartografów :)
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

nie wiem co definiujesz przez "nie wiadomo co jeszcze". Tam naprawdę praktycznie nic nie było i powtarzam jeszcze raz, że to nie był żaden dodatek, a jedynie zbiór plików różnych. Mapy wiesz skąd brać, a jeśli tak bardzo zależy ci na edytorze bohaterów, to proszę bardzo:
http://www.acid.iconrate.net/temp/h2editor.rar
Edytor pozwala po prostu edytować zapisane gry - w tym wszystkich obecnych bohaterów.
(nazwijmy to drobną rekompensatą za zgaszenie zapału :P)

___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 9 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

Wielkie dzięki :) ale najbardziej byłbym zadowolony... z nowych jednostek :) w kazdym razie - edytor się przyda.
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 9 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

nowych jednostek na 100% nigdy nie było.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aramil



Dołączył: 1 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Naggaroth, kraj mrocznych elfów

Wysłany: 24 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

...a ja widziałem gdzieś na jakiejś stronce kiedyś ten dodatek ale po formacie dysku ulubione też mi się skasowały :( może jeszcze sobie przypomne co to za stronka, dam znać ;)
___________
"We are the most civilsed race in the world. We have more exquisite ways to kill than any other."
Lord Vraneth the Cruel , master of Har Ganeth
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 24 czerwca 2005     Tajemnica HoMM 2 - Desecrated Lands Odpowiedz z cytatem

to lepiej sobie przypomnij :)
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.