Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2020-02-28 4:07:47
Autor Wiadomość
DragonthanDołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 26 czerwca 2005     Profantasy - Campaign Cartographer 2 Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z szanownych forumowiczów posiada ten program, używał go kiedyś? Potrzebuje polskiego opisu tego programu, albo spolszczenia do niego (jeśli istnieje).

A żeby nie było tak w ciemno to rzuce kilka słów o samym programie: jest to program przeznaczony do tworzenia map osadzonych w starożytnym klimacie, choć moża również (z niektórych poprawek i dodatków do niego) narysować mapę współczesnego miasta, lub planu zamku, podziemnych przejść itp. Jest on dość skoplikowany i pojęcie wszystkich jego funkcji zajmuje sporo czasu (a program ma wiele możliwości).

Strona producenta:
www.profantasy.com
UWAGA: link chwilowo nie działa, pewnie jakiś remont na serverze mają, cierpliwości.

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.