Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-29 14:13:25
Autor Wiadomość
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 2 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie i zastanawiam i nadal sie zastanawiam i tak jak sie zastanawiam to zastanawiajace rzczy przychodza mi do głowy ale w tym moim ciągłym zastanawianiu nie mogę soebie odpowiedzieć na zastanawiające mnie pytanie dlaczego w serwisie Homm5 w Jaskini nic sie nie dzieje skoro conajmniej od dwóch miesięcy dostalismy tyle nowych wiadomości o których w tamtym serwisie zastanawiająco nic nie wspomniano :?

Czy wklpanie kilka zdan raz na tydzien w tamtym serwisie to jakiś szczyt możliwości nieosiągalny dla mieszkancow a tym bardziej dla Moderatorów serwisu :(

Powiem tak... z całym szacunkiem dla moderatorów i obsługi strony - nie wątpie że macie wiele innych ciekawszych lub mniej ciekawszych zajęc ale informacje dochodzące do nas o homm5 nie są zbyt intensywne dlaczego więc nie aktualizować zaraz po ukazaniu się jakiejkowielk wieści serwisu tej części Homm poświęconej ?? Uważam żejaskinia to świetny pomysł ale widze że jedyne miejsce w którym się coś dzieje to tak naprawde Forum :? i źle :( bo niektórzy omijają fora z daleka a jesli na stronie też nic nie znajdą to wogóle nie mają po co do jaskini zaglądać a przecież tego chyba nikt nie chce !!??


W Jaskini jestem od miesiaca... nie mam pojecia nadal kto jest kim i jak sie tego dowiedzieć... np jak dowiedzieć sie kto jest odpowiedzialny za serwis Homm5 poświecony?? tego nie wiem :( a przecież nie musiałbym zakładać tematu na forum bo napisałbym prosto do tej osoby !! Dlatego proponuje załozyć ( o ile do tej pory nie ma) post w którym wypisane będzie białe na czarnym kto jest kim w jaskini :) Dzięki z góry za poparcie mojego pomysłu :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 2 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Robisz to znowu - NIE CZYTASZ ZE ZROZUMIENIEM!!!!

:arrow: Autorzy:
1. W menu H5 mamy magiczny lynk -> "Autorzy", poczytaj sobie...
2. Poczytaj newsy z 2005-06-07 dot. H5 [ czytaj na głównej ].

:arrow: Dlaczego nie ma aktualizacji w H5:

Bo zabroniłem je dodawać. I ja nie żartuje. H5 przechodzi reorgaizację.
Nowe sosoby doszły do grupy twórców, a ja sam zabrałem się za uprzątnięcie serwisu.
Do czasu, gdy serwis uprzątnę, aktualizacji nie będzie.


Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 2 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Raczej z uwagą :) ale ok postaram sie :)

Co do Homm5 czekam z niecierpliwościa na zmiany :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 2 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze dodam (ponieważ jeszcze Cię wtedy chyba nie było w imperium), że z ponad miesiąc temu na Forum Obsydianowej wyroczni panował całkiem spory bałagan i tam też ciężko było wyszukać jakieś wartościowe informacje ....

To tak żebyś nie myślał , że Załoga h5 nic nie robi :wink:

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 2 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Bynajmniej tak nie myśle :) porprostu zwróciłem uwage na to co mi sie rzuca w oczy i to wszystlo :) ale skoro Autorzy każa czekać ... nic innego nie pozostaje :)
___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 3 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

A co z serwisem MM? Czy autorzy przypadkiem się nie obijają :) ? Od dłuuugiego czasu są trzy działy, w tym 2 nie działają (nic tam nie ma). A moze dołączyc kogoś do serwisu, kto by wniósł trochę świerzości? A może kogoś z zapałem i rozległa wiedzą? (o Acid Dragon się chyba na tym dobrze zna :) ). Bo od dawna nie było newsów, nawet o aktualizowaniu strony. A tych co sa, troche nie rozumiem...
___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 3 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz coś tam zrobić, to zgłoś się poprostu do autorów serwisu, bo narzekać każdy może :P
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Szon



Dołączył: 26 maja 2005
Posty: 164
Skąd: Katowice

Wysłany: 3 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

A to może ja zaproponuje coś :)

Zorganizujcie wszystkich do poprawy każdego kolejnego działu w jaskini skoro jest tyle do zrobienia zacznijmy pokolei :)

Wyodrębnijmy najważnejsze sprawy które trzeba wykonać i niech wszyscy którzy moga i potrafią sie zabiorą za to :) następnie przejdzie się do kolejnych działów i tak dalej :) to co zrobimy już będzie na długo a aktualizacje newsów może prowadzić juz ktokolwiek :) w ten sposób przy pełnej mobilizacji można zrobic wszystko przed końcem wakacji :) wystarczy tylko skoordynowac prace i będzie dobrze :) osobiście znam sie tylko na HTMLu więc nie wiem czy to wystarczy ale jesli potrzeba to jestem gotowy przyąłczyć się do tego wymyślonego przeze mnie "Planu wakacyjnego" :P co wy na to :)

___________
Wzajemna lekka niechęć, dzieląca oba oddziały, tliła się cicho, nie podnosząc głosu.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 3 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Szon, nie wypali. Do zrobienia działów są chętni, ale chodzi tutaj o brak czasu nie chęci.

Teknikalia 3mają, bo wszystko w IJB ma sie teraz 3mać jednego standardu który jesio ukończony nie jest i o to w zsadzie chodzi :)

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 3 lipca 2005     Servis Homm5 i obsługa!! Odpowiedz z cytatem

Moi mili - wszystko fajnie, ALE [ no tak, zawsze musi być jakieś "ale" ;) ].

Aktualnie w IJB mamy 4 [ słownie: czterech ] AKTYWNYCH
[ na tyle, aby naprawiać, poprawiać i zmieniać ;) ]
webmasterów znających NA TYLE DOBRZE PHP i MySQL,
aby zabrać się za reorganizacje i naprawianie serwisów,
a roboty jest naprawdę sporo - coś o tym wiem,
bo pod moją opieką znajduje się... zaraz... zaraz... 6-7 serwisów!
Ja już nie mówie co ma Enleth na swoich barkach!


Co do M&M - Misza jest ostatnio zagoniony - tyle.
Acid zna się na grach z serii HoMM i MM bardzo dobrze,
ale AFAIK Misza o M&M też coś niecoś wie ;)


Ja ogólnie proszę o:
a) cierpliwość
b) zgłaszanie się do pomocy do SZEFOSTWA danego serwisu!



Zdravim

MiB

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.