Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2023-06-7 19:55:58
Autor Wiadomość
EnlethDołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 sierpnia 2005     Większe przeróbki Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj, wczesnym popołudniem, powinien pojawić się nowy system logowania. Umożliwi on trochę nowych rzeczy, o których będzie w swoim czasie - na razie istotne jest, aby działał.
Od razu mówię, że automatyczne logowanie nie zadziała za pierwszym razem, będzie potrzebne zalogowanie się jeszcze raz. Nie mam też pewności, czy logowanie bez zapamiętywania będzie funkcjonować jak należy - generalnie, proszę nie tyle nie oczekiwać sprawnego działania, co wręcz oczekiwać błędów. Dotychczasowe testy wprawdzie żadnych jeszcze nie ujawniły, ale nie były wystarczająco dogłębne.

Oczywiście, wszelkie błędy do zgłoszenia tutaj. Dam znać, od kiedy.

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.