Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2020-02-28 3:48:17
Autor Wiadomość
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 10 maja 2004     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

Poszukiwani chętni do prowadzenia ballad (i gry) w fRPG. Mile wiedziane doświadczenie w "papierowym" RPG. Konatkt ze mną:) gg.8693188
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 26 grudnia 2004     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

"Poszukuję drużyny na wyprawę w poszukiwaniu Bjorgenheimu - mitycznej warowni starodawnej rasy Umrów, gdzie zgromadzone są skarby Sześciu Królów Dolin Turth. Kierunek wyprawy - kontynent Falamar. Preferowany transport - barkas. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przygodzie oraz snucia kolejnych etapów eklektycznej historii prosimy o odezwę. Cel wyprawy - bliżej nieokreślony skarb i przygoda. Zainteresowani - pytać o/u Thurvandela".

Tak... zamierzam zorganizować wyprawę, dla grupy ludzi obdarzonych odrobiną fantazji i wyobraźni. Chodzi o takie ni to rpg, ale ni to opowiadanie. Konkretnie... kilka osób, które ustanowią drużynę (o ile jacyś chętni będą, to kolejność przyjęć chronologiczna). Drużyna wyrusza na wyprawę pobieżnie opisaną powyżej. Każdy z członków drużyny pisze kolejne rozdziały historii, ale w miarę możliwości by trzymały zwięzłą fabułę i klimat (niestety tu musiałbym zdać się jedynie na zaufanie do współtwórców, gdyż nie jestem moderatorem i nic nie zmienię, w wypadku, gdy ktoś zacznie bezsensowne wygłupy w treści, jakie często przydarzają się podczas sesji - zatem prosiłbym o odrobinę powagi i powstrzymanie się od psucia nastroju).
No historia toczy się w miarę kolejnych postów w temacie. Jako że pisałoby opowieść osób wiele, to całość nabrałaby pewnej losowości i nieprzewidywalności akcji, w której autor kolejnej części musiałby się dostosować do poprzedniego. Gdyby pojawiło się z czasem kilka nowych postaci chętnych do włączenia się do historii, zostaną jakoś składnie wplecieni w fabułę. Aby tutaj nie zanudzać powiem tyle, że w założeniu planuję dwa tematy. Jeden temat byłby kwestiami technicznymi, gdzie załatwiane byłyby sprawy od kuchni, jak kandydatury, komentarze czy ogłoszenia, natomiast drugi to ten w którym pisana bedzie historia, całkowicie pochłonięty w klimacie i fabule.
Przydałby się jeszcze trzeci na regulamin i zasady działania całości. Tak w ogóle to przydałby się osobny pokoik złożony z trzech tematów, ale nie wiem czy otrzymam na to zgodę zarządu, do której jednak się zwrócę z prośbą, o przyznanie tej krztyny miejsca na forum. Tym bardziej że jestem tu nowy i nie chcę się nadmiernie panoszyć, a jedynie wprowadzić swój koncept w życie Imperium, który myślę, że mógłby być ciekawą przygodą dla zainteresowanych mieszkańców. Wszelkie pytania i zgłoszenia chęci do projektu proszę kierować w temacie "Dzrwi do karczmy lekko uchylają się... " mam nadzieję że karczmarz mnie nie zabije za to że mu zgromadzenia w karczmie robię, ale gdzież organizować wyprawy jak nie w karczmie właśnie.

Z góry przepraszam za wszelką zuchwałość wobec władz Imperium i proszę o ewentualną przychylność mieszkańców Jaskini. :)

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 27 grudnia 2004     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

Takie "coś" istnieje już w Imperium i zowie się "fRPG" jest to w Innych Światach[!] proszę dokładniej oglądać i czytać fora... Toczą się tam Ballady - każdy dopisuje swój kawałek opowieści...Wszystko już działa od jakiegoś czasu i ma się dość dobrze...
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 27 grudnia 2004     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

aha ;). No mnie chodziło o opowieść piasaną przez wiele osób, niż normalnego (f)rpg, ale w sumie pocieszę się frpg :), bo mój koncept i tak nie zdobyłby chyba zbyt wielkiego uznania. Próbować zawsze warto było.
___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 27 grudnia 2004     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

No i jeszcze The RPG Story ;)
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vinius



Dołączył: 12 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Miasteczko niedaleko zamku króla Maximusa...(Hunterville)

Wysłany: 19 czerwca 2005     Poszukiwani chętni! Odpowiedz z cytatem

to chyba nie jest nabór do oficjalnego serwisu w heroes.net.pl hehe :)
ale mogę pomóc, co mi tam. wszak nie kce się chwalić, gdyż to nie przystoi szlachcicowi, ale jestem członkiem oficjalnego serwisu i znam sie na tym. gotowy do współpracy! ale to juz chyba nieaktualne hehe :D
bardziej chętny do współpracy jestem z Thurvandelem. Vinius gotowy do wyprawy! ah, ten czar starych tematów, gdzie ludzie zamiast błagać o przyjęcie do grupy byli zapraszani...

___________
Ku chwale Imperium!

O von sikus II
vel Vinius
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.