Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2020-07-6 11:38:35
Autor Wiadomość
ColonDołączył: 15 marca 2001
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 września 2003     Q: Co się stało z moim postem? Odpowiedz z cytatem

Co się stało z moim postem?

W pierwszym rzędzie trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, czy dany post nie naruszał powszechnie przyjętych zasad kultury, nie byl obraźliwy wobec Mieszkanców Imperium, nie niósł treści powszechnie uznawanych za niedopuszczalne (np. rasistowskich) ani nie był spamem.

Jeśli tak nie było, to trzeba pamietać, że uprawnienia do moderowania posiada w Imperium, w różnym zakresie, ponad 20 Mieszkanców. Najpierw należy zwrócić sie więc z prośbą o wyjaśnienie do Moderatora danego forum czy Stolika w Osadzie.

Jeśli odpowiedź Moderatora jest niezadowalająca, drugą instancją pozostają Osoby będące szefami danego serwisu, np. Guinea w Osadzie czy Giater w Kantynie AW. Dopiero ostatnim, wyjątkowym krokiem w przypadku dalszego istnienia konfliktu powinno być odwołanie się do Trybunału.

Warto też zwrócić uwagę, że członkowie Trybunału nie posiadają uprawnień do moderowania (w tym usuwania lub modyfikowania wypowiedzi) poza forum Trybunału, chyba, że wynikają one z jednoczesnego pełnienia innych funkcji.

Inkwizytor Imperialny

Colon

___________
Colon

Viajero y descubridor
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.