Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-23 23:36:34
Autor Wiadomość
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 1 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Tutaj chciałbym, aby znalazły się zaobserwowane ciekawe i godne polecenia uwagi na temat cen w naszych sklepach.

To znaczy jak ktoś coś widział to niech powie gdzie i za ile.

Ja na początek polecam

Heroes I + Heroes II Gold do nabycia w Carrefour al. Jerozolimskie w Warszawie za 9,99 zeta. Taniocha i warto mieć.

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 1 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

U mnie to sklepy komputerowe są tak zuborzałę że ja pierdziu!! W niektórych to podchodzi sie do goscia i pyta sie o Heroesa, a ten pokazuje Zupełnie inną gre (np. Flying Heroes ;/).
___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 10 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Heroes III SOD z CDProjektu - Tesco Skierniewice za 19.90.
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 11 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

HoMM III Cień Śmierci - 19,90 zł
HoMM III Ostrze Armageddonu - 19,90 zł

do nabycia w sklepach sieci Empik

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 14 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Heroes końplit - 9 płyt od jedynki po czwórkę plus muzyka. Kosztuje 99 zeta (empik). Jeden problem, to końplit jest niekompletne, bo nie ma Heroes Chronicle. Jak to zobaczyłem to zacząłem się zastanawiać - po kiego kiedys kupowałem oryginały...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 14 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Heroes końplit - 9 płyt od jedynki po czwórkę plus muzyka. Kosztuje 99 zeta (empik). Jeden problem, to końplit jest niekompletne, bo nie ma Heroes Chronicle. Jak to zobaczyłem to zacząłem się zastanawiać - po kiego kiedys kupowałem oryginały...


No i jeszcze nie ma WoG'a :D oraz jednego dodatku do H4 też nie ma (WoW) to tyle :D

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 14 października 2003     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

A nie ma gdzieś wszystkich Chroniclesów w zestawie? Chętnie bym sobie pograł :P.
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 28 maja 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

www.play.com.pl

Polecam :)

___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 3 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

W Empiku sprzedają teraz zestawy:
- Homm 4 + Homm 3:SoD
- Homm 4 + Homm 4: The Gathering Storm
za... 29,90!!!


Czyżby to znaczyło, że Homm4 niedługo wejdzie do Extra Klasyki...

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 4 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

o matko... a może ci się przywidziało? Bo wiesz... karencja ci minęła :P
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 10 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

CD Projekt podał w czwartek, że do sklepów trafiło właśnie wydanie kompletne H4 z dwoma dodatkami za 59,90. Jeszcze nie widziałem...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 10 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

W niektórych sklepach internetowych zestaw jest - nawet za 49,90 :) .
___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rotgier



Dołączył: 1 września 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 16 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Ponowię pytanie w sprawie Heroes Chronicles. Czy można gdzieś dostać całą serię? Na allegro czasem coś kapnie, ale są to tylko pojedyncze części Kronik...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 17 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Od dawna tego nie widziałem, a też szukam...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hysterian



Dołączył: 5 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Suwałki

Wysłany: 17 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Dżiny jakoweś z butli dziś uwalniałem i mnie chyba zdrowo po łbie łupnęły ulatując, tedy krótko napiszę: Heroes Chronicles drogą kupna pozyskałem onegdaj w markiecie allegrowym. Cztery jeno pierwsze sagi części niestetyż w puzdrze źrenice me zoczyły. Jako potwarz żem to potraktował a już szczególnie gdy na jaw wyszło, iżby trza hamerykańskiej wersyi coby "Drzewem żywota" i czemś tam o "Miesiącu pałającem", (po zaciągnięciu sznurkami z sieci webowej) się cieszyć. A już o dwóch ostatnich częściach historyi można całkiem zapomnieć...

Nic to. Mali mili ludzikowie z ziemi kitajskiej na serwerum swojem trzymają paczkie rarową, co wszystkie kampanije Kronik zawiera i jedynie niewiele więcy niż jedyn miegabajt mierzy. W łepetynie mi jeszcze od tych dżinów łupie, tedy nie pomnę jakiż to link tam prowadził... Jak strzeźwieję alibo inną drogą ku opamiętaniu przywiedzion będę to adresum odpowiedni w wątku tem dopiszę. A może miłościwie nam w Jaskini nad porządkiem czuwający zezwolą gdzieś mi tę paczkię tutej bliżej podrzucić?

Updatum (po kwilce pisane):

Zerknąć można tutej, ale sza, coby Smoka nie zbudzić:
http://www.acid.iconrate.net/down.php?id=http://www.acid.iconrate.net/download/HC.rar

Ze słowami pozdrowień...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 18 września 2004     W sklepie zobaczyłem i uwierzyłem. Odpowiedz z cytatem

Hysterian (cytat):
A może miłościwie nam w Jaskini nad porządkiem czuwający zezwolą gdzieś mi tę paczkię tutej bliżej podrzucić?

chiba pozwolą ;)- kontakt na priva nam cza!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.