Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-16 7:05:02
Autor Wiadomość
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze trochę - jak fto ma taki już baardzo wysoki jejq to się tych dowodów nie bedzie uczł:) W razie potrzeby sam sobie wyprowadzi:P w realu byłam swiadkiem takiego czegoś, gdy prof. na wykładzie wywołał do tablicy studenta, który dość lekce sobie wazył zasady zachowania na tymże to wykładzie. Poproszony o przedstawienie jakiegoś wzoru fizycznego westchnął - i z powodu, że go nie pamietał tudzież nie znał wcześniej - wyprowadził go sobie zaczynając od jakiegoś prostego prawa:) Zuzył na to trzy tablice ale podołał - profesor już się go nie czepiał.

Nie wiem czy znacznikiem jego nieprzeciętnej badź co bądź inteligencji jest to, że w środku zimy chodzi po mieście w krótkim rekawku i w trampkach, z grzebieniem i fryzjerem pogniewał się we wczesnej młodości i zdaża mu się spóźnić na ostatni autobus do domu - nic sobie z tego nie robiąc drałuje do domu 20 km trasą szybkiego ruchu. Jechałam kiedyś z nim autobusem - była chlapa na dworze i pełno błota - nie miał miejsca siedzącego, więc zwinął się w kłębek na podłodze i zasnął:) Nic sobie nie robi ze swiata zewnętrznego - doskonały materiał na szalonego naukowca:)

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Jesli o mnie chodzi - miałem 49/65 poprawnych odpowiedzi, a ze względu na kryteria ocen dla młodszych zdobyłem... 103 pkt IQ:/. Zdenerwowałem się i chyba pójdę do jakiegoś psychologa czy coś, zrobić sobie poprawny test, a nie takie coś :).

Jesli ktoś jest zainteresowany - podaje poniżej poprawne odpowiedzi.

1c
2d
3c
4c
5d
6a
7b
8c
9d
10d
11b
12b
13b
14d
15b
16d
17a
18c
19b
20d
21a
22b
23c
24b
25d
26c
27d
28a
29d
30b
31a
32c
33a
34d
35d
36b
37d
38a
39a
40c
41b
42c
43b
44d
45c
46b
47b
48c
49a
50c
51d
52b
53c
54a
55d
56c
57a
58a
59a
60a
61c
62b
63b
64d
65d

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

heh... poczytajta sobie http://news.di.com.pl/?lp=4927. Jest się z czego cieszyć, choć z drugiej strony, jeśliśmy tak inteligentny naród, a takie problemy ma, to cuś jest nie tak. Chyba słyszałem całkiem ciekawe wytłumaczenie tego stanu rzeczy, a mianowicie: po 1990 roq, średnia pensja w Polsce podniosła się o 15%, a budżet państwa o około 7%, co z tego wynika?? Ano to, że mamy głupich polityqw, ftórzy zaniżają nam Nasze jOjQ!!

BTW: Wiem, że to nie najlepszy temat do rozważań nad polityką polski, ale nie mogłem siem pows3mać :)

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

A mnie wyszło IQ 118. Pocieszyć się mogę tylko tak, że jak kilka lat temu zrobiłem sobie podobny test, w którym młodszy wiek powodował ułatwienia zamiast utrudnień, to nie zmieściłem się skali :P

A samym wynikiem faktycznie nie ma się co przejmować, choć jakieś odbicie w rzeczywistości oczywiście ma - ale praktycznie tylko w przedmiotach ścisłych.

Eld: co do tych studiów - my jesteśmy w takiej komfortowej sytuacji, że zawsze pozostaje nam Uniwersytet Opolski :D

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Temet wyołał istną burzę mózgów jak widzę, no to znowu grosik ode mnie:
Był sobie profesor matematyki (doktor nawet). Wykładał na uczelni, żył sobie spokojnie, aż tu pewnwgo dnia z kaloryfera zaczęła mu cieknąć woda. Wezwał więc hyrdaulioka. Ten postukał tu, postukał tam - naprawił kaloryfer i zażądał 500 zł. Na to profesor:
- panie 500 zł za naprawienie kaloryfera, skąd ja mam brać na to pieniądze, jestem tylko biednym profesosrem matematyki
Robotnikowi żal się zrobiło profesorka:
- panie zapisz się pan do nas do spółdzielni - wyślą pana na kurs, 2 razy w tygodniu pójdziesz pan postukać w rury, a zapłacą porządnie. Tylko przy zapisywaniu podaj pan wykształcenie podstawowe, bo tam nie lubią inteligentów. Tak też profesor zrobił i od tej pory jego sytuacja finansowa znacznie się poprawiła. Po jakims czasie "z góry" przyszło rozporządzenie o podnoszeniu poziomu wykształcenia i cała spółzielnia została wysłana na przymusowe douczanie. Na lekcji matematyki profesor zostal wezwany do tablicy. Do policzenia zadania potrzebny był mu wzór na pole koła. Niestety profesor akurat go zapomniał. - Nic to - pomyślał sobie - mogę go przecież wyprowadzić. Zaczął pisać. Zapisał jedną tablicę, drugą, trzecią... i wychodzi mu minus pi er kwadrat. Hmm gdzieś jest błąd - myśli sobie. Starł więc tablicę i liczy od nowa. Zapisał znowu 3 tablice i nadal wychoddzi mu minus pi er kwadrat. Znowy podrapał się głowę, ale błedu nie znalazł. Pisze więc 3 raz i znowu ten sam rezultat. Profesor stoi przed tablicą zrezygnowany. W końcu zdesperowany odwraca się do klasy, od której nie spodziewał się żadnej podpowiedzi. A tu cała sala jak jedden maż szepce: Zmień granicę całkowania.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

- tesh widziałem gałązkę, a nie palmkę ;)
- balonik drugi miał biała górę zamiast czerwonej, a nie jakieś tam poczarnobylowe trzecie rączki ;)
- tesh uważam, że mają 49 lat.

Więc wyjdzie 58 pytań, a nie 55 ;)

Chciałem poruszyć jeszzce inną sprawę - sporo młodych narzekało, że im niskie wyniki wyszły.
Test był przeznaczpny dla osób powyżej 16 roku życia!!
dla młodszych robi się inne testy, ten nie był miarodajny!

Swoją drogą sporo tu rzeczy brakowało - diagramów z literkami, anagramów.
I było za mało pytań z fizyki a za dużo siatek.

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 20 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Chciałem poruszyć jeszzce inną sprawę - sporo młodych narzekało, że im niskie wyniki wyszły.
Test był przeznaczpny dla osób powyżej 16 roku życia!!
dla młodszych robi się inne testy, ten nie był miarodajny!

muszem Ciem kolego oświecić- rzece MiB i wyciąga Kaganek Ośiwaty zza zbroi :P- mam powyżej 16, a poniżej 19 lat :wink: .

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eartless



Dołączył: 18 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Torunia

Wysłany: 21 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Ja jestem studentem fizyki technicznej....

Mam pełno całek, pochodnych i wzorów fizycznych. Z matmy zawsze jak się przyłożyłem to dobrą ocenkę wyciągałem, a IQ mi wyszło równiuśkie 100!!!


Nie wiem, o co w tym chodzi! Ale jeśli mam skończyć jak profesorek wcześniej wymieniany przez kogoś to wole mieć swoje niskie iq i świadomośc tego, że mam normalne życie z imprezami i dziewczynami.

___________
Mój numer gg: 697328

"Coś się kończy, coś się zaczyna"

A.Sapkowski
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 22 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Ciekawe, dlaczego poczuliście, że właśnie o Was pisałem. Czy ja gdzieś o tym wspomniałem?
___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
KerToiP



Dołączył: 4 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Łańcut

Wysłany: 22 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

miałem IQ 118 :P
___________
"Kiedy wschodzi słońce dostajesz to jako dar od rodziców,
swoje dzieci obdarowujesz tymże,
kiedy umierasz twoje dzieci kładą to na twojej mogile."

Jak ktoś zna odpowiedz to prosze na PW :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ran



Dołączył: 9 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Welnin

Wysłany: 26 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

szukacie głąba

here I am :) mam 77 i 14 latek :) idealny material na głąba ;)

___________
Welnin, nigdy Was nie zapomnę...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 26 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Test to jakaś manipulacja. JA miałem 134 ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć. Kto mnie zna wie o czym mówie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
wersalus



Dołączył: 2 marca 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 października 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

mnie wyszlo 111 i jakos sie nie przejmuje, prawdziwe testy wygladaja troche inaczej wiem bo ze wzgledu na stan musialem przejsc takie testy wyszlo lepiej a ten test byl robiony pod telewizje wiec nic dodac nic ujac
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Porke



Dołączył: 14 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Osada "Pazur Behemota"

Wysłany: 28 listopada 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Test sprawdza umiejętność logicznego myślenia, więc humaniści zapewne mieli nieco gorsze wyniki. Ja brałem udział w innym teście tak ze 2 lata temu i wyszło mi 125, jeśli komuś test się nie udał, to nie musi się martwić, gdyż to, że ktoś ma niskie IQ nie oznacza wcale, iż jest człowiekiem głupim, być może po prostu ma inne zdolności.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grothard



Dołączył: 16 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: z osady

Wysłany: 3 grudnia 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Ran (cytat):
szukacie głąba

here I am :) mam 77 i 14 latek :) idealny material na głąba ;)


No a ja mialem tylko 75, ale ja mam tylko 12 lat :!: wiec sie nie liczy :wink:

a zawsze (teraz tez) bylem z matmy dobry(najlepszy w klasie) !!

___________
The man with nothing to lose.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 5 grudnia 2003     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Pod tym adresem można przetestować swoje AJKJU.

http://www.kurde.pl/flash/iqtost.html



Szczęścia życzę :P




PS
Mi wyszlo 36,25... ekhm... aż tak wielkiego wyniku się nie spodziewalem :D

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kriso



Dołączył: 8 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 lutego 2004     Narodowy Test Inteligencji Odpowiedz z cytatem

Grothard (cytat):
Ran (cytat):
szukacie głąba

here I am :) mam 77 i 14 latek :) idealny material na głąba ;)


No a ja mialem tylko 75, ale ja mam tylko 12 lat :!: wiec sie nie liczy :wink:

a zawsze (teraz tez) bylem z matmy dobry(najlepszy w klasie) !!


A ja też mam 13 lat i mi wyszło 135IQ

Test Narodowej Inteligencji dawno był, tak więc temat mocno zdezaktualizowany.

Zamykam.
Wszelakie zażalenia do mnie.

Pozdrawiam. - Hexe

___________
PRO AETERNA REI MEMORIA - QU WIECZNEJ RZECZY PAMIĘCI
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.