Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-20 11:56:27
Autor Wiadomość
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Bramy Imperium otwarte...
nowych przybywa co dzień
Q Chwale Jaskini!

ale nie zdziwiłbym się, gdyby się nieco gubili w możliwościach...
a tylu tu starych :) wyjadaczy ;), że aż strach się o coś pytać, żeby na siakiegoś obśmiewacza nie trafić!

tu jest Wasza strefa!
to znaczy, każde pytanie
KAŻDE
dotyczące Imperium Jaskini Behemotha
możecie tu zadać
i - ja to gwarantuję! - nie zostaniecie obśmiani, a wręcz przeciwnie, życzliwie poprowadzeniu q wyjaśnieniu...

nowych zapraszam do pytania, przedstawiania się i wogle...
a weteranów do pomocy młodszym - ale tylko okresem zamieszkiwania w Imperium - mieszkańcom Imperium

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Ja ze swej strony proponowalbym zmianę nazwy topica na siakąś klarowniejszą dla kogoś, kto w Imperium nowy jest. Nawet niech będzie banalna, typu: "Jesteś Nowy? - zajrzyj tutaj!" czy coś w tm guście...

Jam pewnikiem mało domyślny jest :), ale gdyby nie post wprowadzajacy to nijak bym się nie domyślił co to za mieńsce.
A Nowy nie będzie przeca czytał wszystkich tematów po kolei, by odnaleźć ten jeden, koń-kret-ny.

Ale to jeno mały propozyszyn, do rozważenia :)...


Pozdrawiam

P.S.
Pościka tego (po jakimś tam czasie) proszę (unizenie :) ) deletnąć.

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Farmerus (cytat):
"Jesteś Nowy? - zajrzyj tutaj!" czy coś w tm guście...


całe się nie zmieściło :D

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bury



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Brzozów

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

A wiec patrzyłem na forum na zakładkę Grupy i patrze na adepci. Inforamcja jest nastepujaca ze ta grupa jest juz zamknieta i nie przyjmuje sie nowych osób. Jestem juz adeptem a nawetr młodszym dowódcą :) Pyanie brzmi czy ja kiedys bede zapisany jako ten adept?? a potem jak awansuje jako młodszy dowódca itd??
___________
......dziwny jest ten świat
http://www.gladiatorzyaren.webd.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bury



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Brzozów

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Mniej wiecej jaki okres czasu czeka sie na dostanie klucza do osady??
___________
......dziwny jest ten świat
http://www.gladiatorzyaren.webd.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry pomysł...
Jestem całkowicie i niepodważalnie nowy, toteż szukając miejsca na forum, gdzie mógłbym udzielić swego posta, niestety tak trafnego nie znalazłem...
Popieram inicjatywę Hetmana i jestem gotów wspierać Green Zone swoim barytonem.

P.S.(dodano24 maja): Pogrubienie i styl poprawiłem..chehie..

___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Bury (cytat):
Mniej wiecej jaki okres czasu czeka sie na dostanie klucza do osady??


Do Osady możesz dostać się tylko kiedy Grododzierżca uznasz, że możesz. Jesli udzielasz się w Jaskni, to pewnie nie powinno być żadnego problemu z tym, by się do niej dostać. Wystarczy się tylko - jak mi się wydaje (a wydaje chyba całkiem nieźle ;) ) - skontaktować się z Guineą.

Eon (cytat):
Bardzo dobry pomysł...Jestem całkowicie i niepodważalnie nowy, toteż szukając miejsca na forum, gdzie mógłbym udzielić swego posta, niestety tak trafnego nie znalazłem... Popieram inicjatywę Hetmana i jestem gotów wspierać Green Zone swoim barytonem.


Bardzo nam miło, z chęcią posłuchamy :).

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 17 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Bury (cytat):
A wiec patrzyłem na forum na zakładkę Grupy i patrze na adepci. Inforamcja jest nastepujaca ze ta grupa jest juz zamknieta i nie przyjmuje sie nowych osób.

grupa zamknięta, to taka do której musisz mieć zgodę moderatora (tzn nie możesz sam się wpisać, tak jak do grupy otwartej)

Bury (cytat):
Jestem juz adeptem a nawetr młodszym dowódcą :) Pyanie brzmi czy ja kiedys bede zapisany jako ten adept?? a potem jak awansuje jako młodszy dowódca itd??

ponieważ masz już klucze imperialne to jeno przypomnij komendantom o uaktualnieniu Twojego statusu w AW

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bury



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Brzozów

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Na Stoliku Aw w Kantynie jak wchodzę pisze ze nie mam uprawnien. Co zrobic aby takowe otrzymac. Trzeba wykonac jakas misje?? Czy skontaktować sie z moderatorem ?? Czy może coś jeszcze innego?? Dzięki za wyjaśnienie pytań :wink:
___________
......dziwny jest ten świat
http://www.gladiatorzyaren.webd.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

GG- 8714989

Można walić do Mię o każdej porze dni i nocy. NIE ukrywam się (już ;) ) przed światem, więc jak jestem niedostępny, to Mnie faktycznie nie ma.
Służę radą dla każdego i praktycznie w kazdym zakresie (jak czegos nie wiem, to odsyłam do innych, a mam ich paru na GG ;) ).
Wbrew pozorom nie gryzę, nie wyglądam strasznie i wiem co to znaczy być GreenHornem (pierwszy post dopiero po 4-5 miechach od zarejestrowania się- Hetman cuś o tym wie- zapewne pamieta proklamację Pear Aspear Ad Astra jesio ;) ).


Eon- jedo pytanko- Ty zawsze się tak kwieciście i nienegannie wyrażasz??
Jak tak, to ciekawy styl- gratuluję- a jak nie, to uwierz mi- tu chyba tylko Faramir ma bzika na punkcie poprawności (przynajmniej ortograficznej), więc mozna sobie poużywać na języq polskim ;).

[edit]Dnia 5 Księżyca Nowej Nadziei VIII ACC poprawiłem swój numer GG.. coprawda zmieniłem go jush dawno, ale dopiero teraz przypomniałem sobie, że go tu wpisałem :P
[/edit]

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

1164109 - niedawnom zmienił numer (z pięć miechów temu:P)

A co do poprawności językowej - nie ukrywam, że mam na jej punkcie pewne malutkie zboczenie. Wszelkie archaizmy mię wcale nie przeszkadzają, tak samo, jak niektóre zapożyczenie z innych języków (zostałem do nich przekonany odkąd do Jaskini się zapisałem :) ) jednak wszelakich "sh" zamiast "sz", "x" zamiast "ks", etc. - nie lubię i pewno nie polubię. Znaczy się, że pisać tak nie będę :).

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
AtakeeR



Dołączył: 7 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Mahakam

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

GG: 3289276
Tlen: atakeer@tlen.pl


Nowy raczej nie jestem (roczek za pasem :D).
Mogę służyć pomocą - również o WoGu, ale nie pytać się mnie jak przejść kampanie! :D.

I jedna uwaga - przy pierwszym kontakcie radze szybko powiedzieć, że jest się z Osady/Imperium/JB etc. bo można przypadkiem szybko dostać blokadę za "denerwujący kontakt z kimś kogo nie znam i nie chce poznać :D". Ale to tylko taka mała dygresja :).

Popieram [ort]a! - przydał by mi się przy moderowaniu karczmy :D.

___________
Jam jest AtakeeR z Mahakamu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

UWAGA!

subtopic ortograficzny wydzieliłem
i raczej nie kce tego robić znów!

bo miało być TUTAJ miło dla greenfornów :P

a co do prezentacji "starych"...
a niech!
za ich wprowadzanin takiego topica nie było :P

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 18 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie wiem tyle ile bym chcial, ale jesli moge pomoc to rowniez zostawie swoj nr GG:5281616

P.S.
A tak wogole to witka "nowi":)

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 20 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

jestem "nowa", całkiem "świeża" czy jak to kto chce sobie nazwać. Dziękuję bardzo za stworzenie takowego tematu na forum, bo z pewnością i mnie, i niejednemu greenhorn'owi (a może i nie tylko:) się przyda.

Pomysł z podawaniem numerów GG bardzo trafny. Zaraz wezmę coś do pisania i je wszystkie skrzętnie zanotuję:> I nie omieszkam użyć przy najbliższej okazji.

Pozdrawiam wszystkich Starych i Nowych,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 20 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Hexe (cytat):
Pomysł z podawaniem numerów GG bardzo trafny. Zaraz wezmę coś do pisania i je wszystkie skrzętnie zanotuję:> I nie omieszkam użyć przy najbliższej okazji.


looknij Waćpanna tutok:
http://osada.heroes.net.pl/nowiny.php?typ=ww
a szczególnie tu: http://osada.heroes.net.pl/files/kontakty.txt
sporo oufka zaoszczędzisz...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 20 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

5426310

Służę Radą :)

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 21 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Ech te nieszczesne kontakty (nr. GG i ew. Tlenowe nicki ), juz dawno mialy byc w profilach.
___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 21 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

LEVY (cytat):
Ech te nieszczesne kontakty (nr. GG i ew. Tlenowe nicki ), juz dawno mialy byc w profilach.


byłoby miło, gdyby się pojawiły odpowiednie pola, ale gdy się ściągnie listę wszystkich numerów gg, to sprawa kontaktów jest raczej rozwiązana. Teraz mam wszystkich"pod ręką":))

pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 21 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

No to ja też się tu polecę bo mimo iż nie jestem jakimśtam guru to co przeżyłem to moje i mogę "zielonym" wytłumaczyć co, jak i gdzie.Już parę nowych na dobrą drogę naprowadziłem(ino skąd oni znali mój numer :) )

GGadać do mnie na 1807505

Ps.Hexe, ty też z Bielska? Zaggadaj, może się znamy i nawet o tym nie wiemy :)

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 22 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Lobo (cytat):
Już parę nowych na dobrą drogę naprowadziłem(ino skąd oni znali mój numer :) )

Z ciekawości sprawdzałam i wyszło mi na to, że lista numerów GG Osadników czsami się nie zgadza z tym, co podajecie:)
Może czas na uaktualnienie?

Lobo (cytat):
Ps.Hexe, ty też z Bielska? Zaggadaj, może się znamy i nawet o tym nie wiemy :)

Tak jest, zaggadam, jak tylko będziesz:) Swoją drogą, miło jest spotkać ziomka:D

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Blazifigus



Dołączył: 9 września 2000
Posty: 164
Skąd: Lubaczów

Wysłany: 22 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):
Z ciekawości sprawdzałam i wyszło mi na to, że lista numerów GG Osadników czsami się nie zgadza z tym, co podajecie:)
Może czas na uaktualnienie?


Uaktualnienie w toku :) . Informuje jednak, że proces aktualizacji odbywa się na podstawie danych wpisanych w proflilach osady(i częściowo na podstawie własnych informacji). Jesli ktos tam nie ma wpisanego, lub ma nieaktualny numer GG, to prosze o poprawienie. No chyba, że nie chce byc uwzględniony.

482226 - ten numer zawsze jest aktualny jeśli chodzi o mnie :wink:

___________
Red Dragon
- Kart Hadaszt(przerwa)
Tibia
- Layla Sunshine(Elder Druid)
level 32
magic level 41
Thoria
Playstation 2
- Time Splitters 3:Future Perfect
- Pro Evolution Soccer 3

Updated 17:58 - 11.08.2005,
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 22 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Blazifigus (cytat):
Uaktualnienie w toku :) . Informuje jednak, że proces aktualizacji odbywa się na podstawie danych wpisanych w proflilach osady(i częściowo na podstawie własnych informacji). Jesli ktos tam nie ma wpisanego, lub ma nieaktualny numer GG, to prosze o poprawienie. No chyba, że nie chce byc uwzględniony.

To ja bym prosiła, żeby mi objaśnić, gdzie mam wpisać swój, bowiem nie widzę żadnego pola w profilu, który by mi pasował do tego celu.

Blazifigus (cytat):
482226 - ten numer zawsze jest aktualny jeśli chodzi o mnie :wink:

No, sprawdziłam. Rzeczywiście, zgadza się:)

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 22 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

hexe (cytat):

To ja bym prosiła, żeby mi objaśnić, gdzie mam wpisać swój, bowiem nie widzę żadnego pola w profilu, który by mi pasował do tego celu.


Miejsce jest jeno w Osadzie. Na Forum takiego nie znajdziesz.

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 22 stycznia 2004     Greenhorn Zone => Jesteś Nowy? => Zajrzyj tutaj! Odpowiedz z cytatem

Witam,

Faramir (cytat):
Miejsce jest jeno w Osadzie. Na Forum takiego nie znajdziesz.


to ja prosze, żeby zbyt szybko nie uaktualniać bazy. Chciałabym najpierw do Osady klucze dostać, co by mnie też uaktualnienie objęło:D

Pozdrawiam,
hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.