Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-03-28 17:05:51
Autor Wiadomość
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 stycznia 2004     Jak zalogować się w Wyroczni Odpowiedz z cytatem

No dobra, nie wiedzialem gdzie się zapytać, wiec pytam tutaj. Właśnie zrejestrowałem się na forum, tylko na jakimś innym niż to, niby to samo ale tematy inne i część jest w języku angielskim(rejestrowałem się przez Osadę).Więc czemu tutaj nie mogę się zalogować??jako to jest z tym??Czy aby tutaj się zalogować trzeba być członkiem Osady??

P.S. Przepraszam że tutaj, ale kompletnie się zagubiłem :oops:

[UT: Mówiąc szczerze, niezbyt rozumiem: tu czy nie tu się rejestrowałeś?... Do Osady nie trzeba należeć, by mieć tu konto, lecz trzeba wypełnic formularz, który jest w Osadzie, a nastepnie poczekać na kontakt kogoś z Pretorian, która to osoba dokona rejestracji. Ten post pozostanie tu przez kilka dni, po czym go skasuję.]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 stycznia 2004     Jak zalogować się w Wyroczni Odpowiedz z cytatem

Cytat:
No dobra, nie wiedzialem gdzie się zapytać, wiec pytam tutaj. Właśnie zrejestrowałem się na forum, tylko na jakimś innym niż to, niby to samo ale tematy inne i część jest w języku angielskim(rejestrowałem się przez Osadę).Więc czemu tutaj nie mogę się zalogować??jako to jest z tym??Czy aby tutaj się zalogować trzeba być członkiem Osady??

P.S. Przepraszam że tutaj, ale kompletnie się zagubiłem

[UT: Mówiąc szczerze, niezbyt rozumiem: tu czy nie tu się rejestrowałeś?... Do Osady nie trzeba należeć, by mieć tu konto, lecz trzeba wypełnic formularz, który jest w Osadzie, a nastepnie poczekać na kontakt kogoś z Pretorian, która to osoba dokona rejestracji. Ten post pozostanie tu przez kilka dni, po czym go skasuję.]


Ja tez cos o tym wiem, na konto w osadzie czekam juz dosc dlugo, a zajrejstrowalem sie na forum w osadzie. Ale zamist byc zalogowanym na TYM forum jestem na innym forum , musialem sie logowac przez kanadyjski serwer ezboard czy cos takiego. Pozniej nawet nie wiem gdzie jak przegladalem osade znalazlem post muwiacy o tym ze ezboard cos tam robi nie tak i w zwiazku z tym trzeba poczekac na polskie forum, tam juz nikt nie zaglada a na TO forum nie wiem jak sie zalogowac. Moze ktos doswiadczony powie??

[UT: przyznawanie kont było przez jakiś czas niemożliwe ze względów technicznych. Teraz ruszyło, wszyscy, którzy skłądali podania wkrótce dostana potwierdzienia. Ci, którzy podań jeszcze nie składali, mogą to zrobić tu: http://osada.heroes.net.pl/chcialbymKonto.php]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Jak zalogować się w Wyroczni Odpowiedz z cytatem

Jak można sie zarejestrować na tym forum bo nigdzie nie widze napisu zarejestrój????????????????????????????? POMÓŻCIE
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 10 lutego 2004     Jak zalogować się w Wyroczni Odpowiedz z cytatem

To nie jest topic do tego typu rozmow wiec ktos go niedlugo wykasuje. Do tego czasu jednak podaje linke do podania o konto IMPERIALNE a wiec takze do wyroczni. To podanie zostanie rozpatrzone w czasie. Jakim - mozliwie szybkim, ale jest troche zaleglosci z powodu awarii.


http://osada.heroes.net.pl/chcialbymKonto.php


P.S.
UT podawal go nieco wyzej. To jedyna droga.

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.