Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 23:31:41
Autor Wiadomość
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Witajcie znów! Z jednodniowym opóźnieniem wynikajacym z mojej nieobecności na sieci rozpoczynamy kolejną ankietę i dyskusję. Tym razem wracamy do materii technicznej:

:arrow: Jaka powinna być optymalna rozdzielczość ekranu w Heroes V?

Odpowiedzi są oczywiste nie wymagaja komentarzy... Jedynie uwaga wyjaśniająca. Jeżeli rozgrywa się grę w rozdzielczości wyższej niż ta, dla której jest ona optymalizowana, obraz jest jedynie w bardzo niewielkim stopniu lepszy. Zaś jeśli rozdzielczość jest niższa od optymalnej, obraz jest wyraźnie gorszy.

Wszystkich odpowiadających na ankietę proszę gorąco o uzasadnianie swojego stanowiska. Komentarze i uzasadnienia są znacznie wartościowsze od liczbowego wyniku! Przez czas trwania ankiety temat bedzie przyklejony. Bardzo proszę o posty z rzeczowymi argumentami - im będą one wyższej próby, tym większa szansa na nasz wpływ na kształt Heroes V! Do wypowiadania się w tym wątku zachęcam także gości.

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sir Wookash



Dołączył: 30 marca 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Wybrałem rozdzielczość 1024x768. I w zasadzie nie ma czego wyjaśniać, jest to po prostu optymalna opcja na mój sprzęt. Jako, że HoMM jest jedną z nielicznych gier komputerowych, w które gram to nie mam zamiaru upgrade'ować świetnie służącego mi komputera na potrzeby tej jednej gry... Tak więc mój wybór jest bardzo subiektywny.
___________
Peace!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja stawiam na 1200x1024. Herosi Piątka wyjdą najwcześniej za rok, a do tego czasu taka rozdzielczość nie będzie wyśrubowana.
___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

1024 x 768, z czysto egoistycznych pobudek - u monitor mam dobry, a i komp niezgorszy i żadnych problemów u mnie z tym nie będzie :)
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Zależy od wielkosci monitora . Przy 15-17 calowych optimum to opcja 3 , przy monitorach 19 i wyzszych opcja 4
robert
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

No myślę że 1024 wystarczy bo chyba nikt nie ma zamiaru oglądać mrówek na ekranie :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ururam Tururam



Dołączył: 17 października 2002
Posty: 164
Skąd: Próżnia między światami

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Robert:

Przy siedemnastocalowym monitorze lepsza jest rozdzielczość 1200 od 1024...

g3d:

E, czemu nie! Szczególiki stanowią o klimacie!

___________
Hoc est opus!
(Caffa et bucella per attractionem corporum venit ad stomachum meum.)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Trzecia opcja jest chyba najlepszym wyjściem. No ale, kto powiedział, że musi być tylko jedna roździelczosć. Powinno dać się w opcjach gry wybrać tą, która będzie najbardziej nam odpowiadała.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Jezeli ma to bys domyslna rozdzielczosc, to raczej taka, ktora bedzie mozliwa do uzyskania na prawie kazdym sprzecie. Ale skoro ma to byc renderowana grafika, to raczej mozna wykluczyc zupelnie archaiczne sprzety (karty graficzne), ktore nie poradza sobie z sensowna rozdzielczoscia - ograniczeniem jest tu monitor.
1024-768 - standard dla 15-cali, jest chyba najodpowiedniejszy, monitory 14-calowe i gorsze juz zanikaja, a 15 nadal trzymaja sie mocno. A biorac pod uwage, ze gracze to zwykle ludzie mlodzi nie dysponujacy zwykle jakimis szczegolnymi zasobami finansowymi na ulkepszenie sprzetu (a wieksze monitory nie sa raczej tanim elementem), zwiekszenie wymagan powyzej tego skutkowaloby dla Ubisoftu ograniczeniem sobie rynku.
Oczywiscie wyzsze rodzielczosci tez by sie przydalo obsluzyc, ale chyba raczej tak jak to zostalo zrobione w H4 - im wyzsza rozdzielczosc, tym wiekszy obszar mapy widoczny oraz dodatkowe info na ekranie. Chociaz przydaloby sie moze dla tych wyzszych rozdzielczosci mozliwosc zmiany skali mapy (mniejszy obszar, ale bardziej szczegolowy).

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Nie zabiorę głosu w tej dyskusji z oczywistego powodu - ponieważ nasze głosy nie bedą miały znaczacego wpływu na to jaką rozdzielczość zastosuje UBISOFT.
Po pierwsze: Należy wziąźć pod uwage fakt, ze w krajach zachodnich bardziej ludzi stać na lepszy sprzęt niż u nas czy w Rosji.
Po drugie: Wiekszy zbyt znajdą w krajach zachodnich i USA, gdzie piractwo nie jest tak uciążliwym zjawiskiem jak u nas. moze to głupio zabrzmi ale po co brać pod uwagę kraje, w których 50% posiadanych gier (jesli nie więcej) to piraty. Zadna strata.
Po trzecie: Gra ma wyjść w 2005 lub 2006 roku.... do tego czasu zapewne dużo się jeszcze w standartach zmieni.

Dziwię się więc, ze taki temat został poruszony. Rynek rządzi się własnymi prawami... resztę dopowiedzcie sobie sami.

[UT: Pesymizm, duży pesymizm... A może kompleks zaścianka polskiego? Gdyby było, jak mówisz, nie pojawiałyby się polskie wersje gier - a wszak są!]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ginterlen



Dołączył: 10 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Gdynia

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Czesc, ja zaglosowalem na opcje 4 poniewaz gustuje w ladnej grafice! Zauwazyc nalezy ze teraz optymalna rozdz. jest 1024:768 ale mysle ze za rok lub dwa napewno pojdzie to w gore conajmniej o jedn stopien a wiec dlatego glosuje za opcje 4! Pozdrawiam......
___________
3861572 - nr GG

Gladiatorzy Aren
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Jak na dzień dzisiejszy na pewno byłaby to 1024x768. Jednak - jak napisał Haarald - trudno powiedzieć, jaki standart będzie za rok, w szczególności w USA i Europie Zachodniej, która będzie głównym rynkiem zbytu. Choć z drugiej strony wątpię, by w ciągu roku rozdzielczość 1024x... przestała całkowicie obowiązywać, gdy nadal niektórzy używają 800x600.
___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Acid Dragon



Dołączył: 3 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: planetoida Terra

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

1024 x 768 byłoby OK przynajmniej dla mnie. Jednakże mam nadzieję, że na 800 x 600 nie będzie bardzo drastycznej różnicy. Chciałbym, aby gra w miarę możliwości była dostosowywana do obu tych rozdzielczości.
___________
Neutralność nie zawsze jest możliwa...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr.Pool...



Dołączył: 24 września 2000
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ukrywać, że standartem obecnie kupowanych komputerów są monitory 17" (od 450 PLN) i 19" (od 770 PLN) mniejszych i większych raczej się obecnie nie sprzedaje. Więc chyba nie ma co ukrywać, że rozdzielczość 1024x768 jest rozdzielczością początkową (z mniejszych się już nie korzysta, osobiście bardzo ubolewam, że H3 (800x600) nie odpala się w wyższej rozdziałce). Tak więc optymalną będzie rozdzielczość 1280x1024, a wskazaną do pojawienia się jako opcja dodatkowa również 1600x1200.

Haarald napisał:
Cytat:
Nie zabiorę głosu w tej dyskusji z oczywistego powodu - ponieważ nasze głosy nie bedą miały znaczacego wpływu na to jaką rozdzielczość zastosuje UBISOFT.
Po pierwsze: Należy wziąźć pod uwage fakt, ze w krajach zachodnich bardziej ludzi stać na lepszy sprzęt niż u nas czy w Rosji.
Po drugie: Wiekszy zbyt znajdą w krajach zachodnich i USA, gdzie piractwo nie jest tak uciążliwym zjawiskiem jak u nas. moze to głupio zabrzmi ale po co brać pod uwagę kraje, w których 50% posiadanych gier (jesli nie więcej) to piraty. Zadna strata.
Po trzecie: Gra ma wyjść w 2005 lub 2006 roku.... do tego czasu zapewne dużo się jeszcze w standartach zmieni.

Dziwię się więc, ze taki temat został poruszony. Rynek rządzi się własnymi prawami... resztę dopowiedzcie sobie sami.


Wychodząc z takiego założenia to cały ten topik powinniśmy zamknąć gdyż z Polakami i dla Polaków nie warto czego kolwiek tworzyć w świecie multimediów bo będzie to finansowo nie opłacalne.

Uważam że każdy poruszany temat ma na celu wciągnięcie w wir tworzenia Gry oraz wzmożonego wyczekiwania na jej pojawianie się. Co z punktu widzenia marketingu powinno zaowocować dość dużą sprzedażą już w pierwszych tygodniach po premierze.

___________
... i tylko tyle mam do powiedzenia ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Wybrałem 1024 x 768. Jest to najbardziej optymalne wyjście, najwięcej ludzi ma właśnie takie monitory, a przecież ich nie wymienia siętak często jak bebechów od kompa..
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eru



Dołączył: 28 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

800x600-mam słabego kompa, ale w czasie wydawania H5 będę miał lepszego ale pomyślmy o tych ze słabym sprzętem , aby takze i oni mogli cieszyć się nowymi hirołsami
___________
Nie trać nigdy cierpliwości,
to jest ostatni klucz,
który otwiera drzwi
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Ja byłbym za opcją nr 3. Podobnie jak wielu innych użytkowników mam dość słaby monitor(14 cali). Wiem na pewno, że nie wymienie go aż odmówi współpracy. I na takim sprzęcie rozdzielczość ponad 1024x768 w zasadzie nie wchodzi w grę. Może wiele osób się ze mną nie zgodzi i upgrade monitora na 2 cale większy przynajmniej według mnie jest bez sensu. Lepiej chyba wydać te pieniądze na inny komponent a za 700 zł można kupić dobry procesor, trochę RAM-u lub kartę graficzną. I nie sądzę, że myślą tak tylko Polacy. W końcu proporcje między cenami komponentów powinny być podobne w wielu krajach.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elias



Dołączył: 6 czerwca 2000
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

A porownywales moze widok H4 w rozdzielczosci 800x600 i 1280x1024. Roznica jest kolosalna. W takiej niskiej rozdzielczosci na ekranie widac tylko maly kawalek mapki i bardzo okrojone menu. Dlatego ja bym jednak zaczal od rozdzielczosci wyzszych, a nizsze zrobil jesli jest to mozliwe.
A 1024x768 daje sie wyciagnac na moniorach 14 (jesli monitor jest stary to moze miec problemy, ale nowsze spokojnie sobie radza tylko z mniejsza niz optymalna czestotliwoscia - do dluzszego ogladania to raczej niezalecane, ale troche sobie mozna pograc - az sie oslepnie :twisted: )
Bardziej chyba jest istotne, zeby gra nie chodzila tylko w jednej wybranej rozdzielczosci, ale w i w wyzszych tez (w nizszych tez, jesli sie da). Ja na ten przyklad mam monitor 17 TFT, ktory czestotliwosci nizsze niz 1280x1024 wyswietla aproksymujac, co widac chociazby kiedy sie odpali H3 - wyraznie jest to niewyrazne.
No i na pewno przydaloby sie jakies ograniczenie zapedow wykorzystywania mozliwosci najnowszych kart graficznych. Pewnie, ze bedzie ladnie jak beda slicznie wyrenderowane cienie, mgielki i odblaski, ale zeby to mozna bylo w razie czego powylaczac, zeby poszlo to na slabszych kartach, bo ja nie chcialbym specjalnie dla H5 kupowac sobie nowa karte graficzna.

___________
There can be only one!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Valturman



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Z dalekiego Cienia

Wysłany: 10 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Puki co stawiam na pozycje 4 = to powinno wystarczyc, aby wszystko bylo piekniei ladne oraz nie zabilo niewypasionych kompów. Zreszta jaka by nie byla - PC i tak beda mialy czkawke jesli rozdzielczos gry bedzie inna niz ustawienia monitora
___________
Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzia obrócę oko swej jaźni na jego drogę. którędy przeszedł strach nie ma nic jestem tylko JA.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eon



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: ..zza wydm przy ognisq...

Wysłany: 11 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

No cóż.. Hero zawsze było (może już pomijając IV) grą z naciskiem na treść i jakość, a nie na jakieś fajerwerki techniczne.. I tak w sumie powinno być. Ludzie na słabszych maszynach (..monitorach) powinni też mieć tę przyjemność grania w V. Lecz rynek gier rżądzi się swymi nieubłaganymi prawami i jasnowidzę 1200:1024 jako optimum (1024 będzie też..).
___________
Cytat:
"Wiedzcie to, bracia moi umiłowani. Każdy człowiek ma być prędki do słuchania, nieskory do mówienia, nieskory do srogiego gniewu;"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 11 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Rok temu 40% użytkowników wchodzących na pewną stronkę uzywało rozdzielcześci 800x600 (dane ze statsów) . Nie wiem jak jest teraz ale wiele się pewnie nie zmieniło. Pewnie wynika to z tego, że duzo ludzi odwiedza www w szkole, gdzie sprzęt jest taki jaki jest.
Co do samej dyskusji...
Nie ma bardziej bezsensownej na tym forum - każdy przeciez powie to jakiej uzywa aktualnie. A propozycje wysrubowanych rozdzielczości są w pewnym sensie... przechwałkami?


I jeszcze co całej dyskisji o H5 - nie piszę nigdzie czego bym chciała i jak ma być, bo dla mnie nie ma znaczenia jak potoczą się losy tej części sagi - opcje sa dwie - albo bedzie to wypasiona super hiper 3D z bajerami z rozdzielczością 2000 na inny milion, z obracanymi polami walki, z sama jeszcze nie wiem czym...
Albo bedzie to dobra gra - taka jak brzydka i niedopasiona H2 lub H3 - kultowa gra, zabierająca mi pokaźną część życia.
Na H4 czekałam jak wariatka, z Ra-Vem całymi dniami gadalismy jak to będzie; i co - dwie godziny po zainstalowaniu gry poszłam spać - tutorial mnie zanudził.
Dlatego tym razem nie nastawiam się na takie "łojeju" - może lepiej nie wymyślać cudów...

Przepraszam za to, że to piszę, że piszę to tutaj - ale akurat teraz mnie zmogło:)

Pozdrawiam - i życzę Wam i sobie takich wypieków na twarzy jak przy tutorialu H3:)

[UT: Czemu albo-albo?? Możliwe jest zarówno i jedno i drugie, jak i ani jedno ani drugie. Zaś Ubisoft w odróżnieniu od 3DO, którego zdanie graczy niezbyt obchodziło, chce się dowiedzieć, co mamy w tej sprawie do powiedzenia.]

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 11 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

He, he ten 1 glos na 1600x1200 to ja (ma sie ten sprzecior :))
A tak powaznie to chyba nie myslicie ze nie bedzie mozliwosci zmiany rozdzialki? przeciez teraz to juz chyba standart.

[UT: Będzie na pewno! Tu tylko poruszona jest kwestia dla jakiej rozdzielczości gra ma być optymalizowana!]

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 11 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

[UT: Będzie na pewno! Tu tylko poruszona jest kwestia dla jakiej rozdzielczości gra ma być optymalizowana!]

UrTurze, dla każdej :D

[UT: Hmmm, optymalizacja dla każdej rozdzielczości przypomina mi żądanie, by każdy zarabiał powyżej średniej. Wewnętrzna sprzeczność!]

Mnie w sumie mało obchodzi jaka będzie rozdzielczość, ważne by grało się miło i przyjemnie :wink:

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 11 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

SAM-UeL (cytat):
[UT: Będzie na pewno! Tu tylko poruszona jest kwestia dla jakiej rozdzielczości gra ma być optymalizowana!]

UrTurze, dla każdej :D

Mnie w sumie mało obchodzi jaka będzie rozdzielczość, ważne by grało się miło i przyjemnie :wink:

O dobrze gada, piwa mu nalecie gospodarzu, byle bez wody, jeno najlepsze co macie... 8)

Jedyny sensowy głos w dyskusji, bo jesli USoft zdecydował się niemal od razu na 3D, to po co pytanie o rozdzielczość????? :?: :!:
Pewnie wymagania będą i tak za duże(jak na mój sprzęt), więc katować się przy 800x600 czy 2888x 3299 będzie mi obojętne, po prostu nie będe grał aż nie będe miał lepszego sprzętu, lub wrócę do trójki :P

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 12 lutego 2004     Domyślna rozdzielczość ekranu H5 Odpowiedz z cytatem

Stawiam na 1024 x 768.Ta rozdzielczośc jest optymalna dla mojego PC.Gram często w homm i zawsze na takiej.Nic dodać nic ująć. :D
___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.