Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-10 12:50:06
Autor Wiadomość
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 19 września 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę, potrafi ktoś narysować behemotha od przodu?? potrzebny pilnie na logo do jbh3.

___________________________________

Wiedzieć że się nie wie, to wielka wiedza,
Ale niewiedzę uznawać za wiedzę to choroba...

___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 29 września 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Mam prośbę do was. Potrzebuję obrazka kajuty kapitana okretu - tekiego np. pirackiego. Nie musi to być obrazek wykonany własnoręcznie:) Może to być np. screen z jakiejś gry - nie gram wiele i nie znam gier - ale może ktoś z was posiada jakieś gry o tej tematyce. Widziałam ostatno w empiku grę "Piraci z Karaibów" - może ktoś posiada? Albo coś podobnego? Proszę o odpowiedź - ewentualnie radę gdzie takie coś mogę dostać.

Dzięki z góry.

zlecenie wykonane (dopis moderatora)

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wonsky



Dołączył: 11 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 30 września 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Zasylam mailem screena z "Pirates Gold". Moze to o taka kabine tu chodzi.
___________
Khazad ai-menu !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 5 października 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Chyba gdzieś to jush było, ale wartałoby to teraz przypomnieć:

:arrow: Skin do Winampa z IJB- jakby to było naprawdę spoko zrobione, to nie zmienię skinka tak łatwo i szybko (tylko trza by to zrobić naprawdę porządnie- nie może być mowy o jakim kolwiek elemencie z podstawowego Winampa, wszystko zJaskiniowane :wink: ).
:arrow: Windows Media Player- tak samo jak wyżej :)
:arrow: Temathy Pulpitu (Themes, czy tak jakoś)- zetsaw/y ikonek, tapet, dźwięqw ( :!: ), qrsorqw, dobranie kolorqw etc.
:arrow: Layotu IJB!! Nie Wiem, czy ftoś mię nie zabije, czy cuś takiego, ale padł pomysł zrobienia szablonów wyglądu działów (od funkcji PHP używanych w IJB, po szablony wyglądu) i teraz chciałbym prosić, aby nasi graficy narysowali jak widzieliby wygląd jaskinii (kolorki, gdzie logo, menu, jak to ma wyglądać), a nuż widelec ftoś skrobnie cuś fajnego i jOjO użyje tego w IJB (dokłądnie nie jOjO, ale twórcy serwisów będą je musieli dostosować, ale co do tego dysqsja toczy się kaj indziej :wink: ). Takie przykładowe schematy w fromie pliqw *.jpg przesyłajcie do mię (mib@heroes.net.pl) lub do jOjA (o ile się zgodzi), na jego mejl.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 5 października 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

MiBie spod kiborda'eś mi to wyjął!

miałem dziś o takich zamówieniach pisać!!! (było kiejsik, ale tu mieńsce należne ma!)

popieram i czekam na propozycje!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 6 października 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Oferta pracy:

Poszukiwany osoba zajmująca się grafiką, któraby przyszykowała wygląd graficzny słownika. Ja osobiście widzę taki słownik jako coś powiązanego z ksiegą zaklęć z herosków, aczkolwiek bardzo chętnie widziane są inne propozycje.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt mailowy: eldacar@heroes.net.pl.

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 20 października 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedna morsko-piracka kwestia. Tym razem szukam obrazka pirata tudzież kapitana statku - w kazdym razie kogoś z okrętami powiązanego - ale raczej umundurowanego niz w rozchłestanej koszuli, z papugą na ramieniu i hakiem zamiast dłoni. Bardzo proszę - pogrzebcie po dyskach, poprzeglądajcie gierki, pognebcie znajomych jak i ja Was gnebię.

mail do mnie: ann@heroes.net.pl

zlecenie wykonane (dopis moderatora)

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 25 listopada 2003     Praca Odpowiedz z cytatem

Mam kolejną prośbę, tym razem całkowicie PRYWATNĄ, dlatego nie wiem, czy wypada tu o nią prosić.
Kciałbym przygotować nową stronkę (wpierw ofkoz skończę projekty dla IJB :) ) i dotego celu potrzebuję nietypowego rysunq.
Mianowicie ma on przedstawiać... drzewo :). Wiem- drzew Ci w Polsce -póki co- dostatek, ale mię chodzi o specjelne drzewko :).
Musi to być rysunek o wielkości MINIMUM 1024:768 (potemi tak będę przycinał, a chcę mieć dośc duże pole manewru), przedstawiający drzewo- ciemne, stere, przysadziste, wyowijane jakimiś lianami. Ogółnie rysunek w mrocznym klimacie fantasy. Umiejscowienie- pień po lewejprawej, i.. 1 gałąź na górze obrazka (względnie gruba, bo kcem na tym umieścić text).
Nie powinno być niczego innego.
Obrazek nie musi być własnoręczny, wystarczy skan/screen/ etc. Jeśli
ftoś posiada takowy na stanie lub wie, gdzie można takowego poszukać, to byłbym wdzieczny o udostępnienie gotowejgrafiki/ linq :).


BTW: Jest to moja prywatna prośba i jeśli ftoś uwarza, że nie powinna się tu znaleźć, to proszę o wykasowanie tego posta.

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 30 marca 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Zanim za coś się wezme. Co z tego zostało wykonane, bo ja chętny do roboty. Zwłaszcza pulpit pod Windows'a przygotować (zlecenie MiB'a). Może mod mógłby zaznaczać co juzwykonano?? dobra, dobra, pozaznaczam :D

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 30 marca 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

zamówienie:
tapeta na pulpit
na pewno nadal jest aktualne!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 31 marca 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Tapeta pod Windows XP (Nie wiem czy ruszy na innych systemach). Na tapecie jest bezposredni link do Jaskinii Behemota (pewnie jeszcze nigdy czegos takiego nie probowaliscie :D, polecam), oraz do mnie na strone troszku mniejszy.

Tapete można znaleźć na:

http://kk-19.w.interia.pl

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 31 marca 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

hmmm...
a może taka więcej klimatyczna?

w sumie drzewko ładne, ale czy kojarzy sie z IJB???

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 31 marca 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Tak, wiem. Już jutro powinna być kolejna tapeta ;), tym razem jakiś motyw z HOMM'a :). Drzewko natomiast bardzo mi się podoba na tapecie, dlatego od niego zacząłem :>.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów.

PS. zgłaszajcie tutaj jeśli macie problemy, bo takowe się pojawiają... spróbujemy coś zaradzić. (choć wątpię czy zdołam bez siadania do danego komputera). Ewentualnie na gg zapraszam.

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

No jeśli, któraś z tych tapet jest mało klimatyczna ja rezygnuje, hahaha... Na stronke dorzuciłem kilka (możę troche więcej) rzeczy... Nawet mi się to spodobało : P Zapraszam do odwiedzin...

PS jOjO, jak chcesz coś wyszukanego to zapraszam na GG, zapisałem sobie Twój numer z GG, ale cosik chyba nie umiem Cię zastać. Z tlena raczej nie korzystam (a jeśli to na prawdę bardzo żadko).

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

fęx
grejt fęx

ode mie
:arrow: podeszlę Ci zdziś ćcionecke Jaskiniowo, coby napisy tyz piknie wyglądały
:arrow: po niedzieli - jak serwer ruszy jak trza - dostaniesz dostęp do ftpa, ino musem to siakoś systemowo rozwiązać, dla grafików wogle
:arrow: co do tapet, to pewnikiem lepi poczekać na siakieś siuper odlotowe pomysły, ale za to...
:arrow: wciąż i nieustannie marzy mie się cały zestaw ikonek i innych takch dla userów łyndołsa
podumałbyś nad tym?

PS.
nie ma mie na GG? ekhm... jakby Ci to rzec... ;)
PPS.
a nie wolisz Ty zamiast _ zwykłej spacji? abo kropecki i spacji?
Mr. Rabbit...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 19 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Witam, witam...

Zapraszam do mnie do zakładki tapety. Pojawiła się nowa :D również Jaskiniowa, a w projekcie już są jej modyfikacje :D.

Hetmanie, mogę prosić jeszczo raz o czcionke Jaskiniową :D... Gdzieś mi się tamta zapodziała :cry:

Zdravim
Kosnik King Herbu Behemota ;) :P

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 19 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Praca... praca... :D

Właśnie umieściłem na mojej stronie nowość dla Jaskiowców. Tak jest, już są :D:D Pierwsze ikony o charakterze Jaskiniowym. Również w zakłądce tapety :D. Serdecznie zapraszam.

Zdravim
Kosnik King

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Tak, tak...

Tapeta Numer Five zaktualizowana. Napis poprawiony a czcionka zmieniona na Jaskiniową ;). Zapraszam do sciągnięcia i wrzucenia na swój pulpit ;).

Zdravim
Kosnik King Herbu Behemota

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Aktualizacja Ikon.
Wersja 1.2 zawiera już 42 Ikony ściśle związane z Jaskinią. Zatem zachęcam do pobierania. W najbliższym czasie będą kolejne aktualizacje, albowiem mam jeszcze kilka pomysłów na Ikony.

Prośba:
Jeśli macie jakieś pomysły to piszcie. Na pewno się przydadzą ;).
Zdravim
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś odwiedza ten temat???? :?: :!: :?:

Hmmm... tak czy owak dzisiaj pojawiły się pierwsze Jaskiniowe Kursory, jak zwykle na razie są tylko u mnie na stronie :D.

Zdravim

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 23 sierpnia 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

ja zaglądam!
ofkoz, że zaglądam
a reckę dam w luźniejszem czasie...

a wogle, to warto chiba dać to do HL - Skarbnica, oraz info do Czasu! a i ja chętnie niusa zapodam

i już się zacznie coś wiency dziać!!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr.Pool...



Dołączył: 24 września 2000
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 21 września 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Mnie na Gwałta potrzebna Grafik lub kilku Grafików, a teraz kilka słów o zleceniu:

1) Potrzebny grafik który zrobi ładną KARTĘ BOHATERA do nowo powstającej ARENY WALCZĄCEJ (AW).

2) Druga sprawa to jakaś pierwsza strona, która połączy ze sobą wszystkie turnieje które są i powstaną w IJB.

3) Wizerunek AW - to chyba będzie najtrudniejsze.

4) Stronki które będą przedstawiały statystyki.

to takie najpilniejsze rzeczy.

___________
... i tylko tyle mam do powiedzenia ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 września 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

To od czego mam zacząć :?:
Zgłoś się na priv to pogadamy o tem ;).

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 21 września 2004     Praca Odpowiedz z cytatem

Mr.Pool... (cytat):
Mnie na Gwałta potrzebna Grafik

zgłoś się do Xexa
powołaj się na mie!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.