Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-26 22:49:33
Autor Wiadomość
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 9 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Hm, czasem wolę, by zamiast "wielkimi problemami" zajmowali się gotowaniem herbaty. Mniej szkodliwe dla tak zwanej ludzkości...
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 9 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Ja nie znam swojego pozimu IQ. Mój kolega chwali się, że ma bardzo wysoki poziom inteligencji, ja jakoś tego nie widzę, bo się zachowuje nienormalnie.
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 9 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Lucas (cytat):
Ja nie znam swojego pozimu IQ. Mój kolega chwali się, że ma bardzo wysoki poziom inteligencji, ja jakoś tego nie widzę, bo się zachowuje nienormalnie.

I znowu się wypowiem, i znowu w podobnym tonie.
Jak mi powiesz, że taki Einstain (pisaliście że 160) był normalny, to nigdy nie uwierzę. Jakby był normalny to by się nie zajmował takimi dziwnymi badaniami...

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Ech ta inteligencja. Tak naprawdę testy na inteligencję, mogą określić tylko to, czy ktoś jest debilem czy nie.
Nie są w stanie ując całej gamy pozostałych istotnych informacji.
Cociaż trzeba przyznać, że testy te rozwijają się i bada się różne aspekty, jak to kilka osób zdążyło nadmienić.
Łatwiej jest zdiagnozować samochód, niż człowieka z jego inteligencją i innymi przyległościami.
A z chwaleniem się poziomem inteligencji jest jak łz łażeniem w markowych ciuchach.

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Infero



Dołączył: 5 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: bywam tu i ówdzie ale częściej ówdzie

Wysłany: 21 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój czy to naprawde takie ważne ile ktoś ma IQ!
Jezeli ma wiecej od ciebie to nie oznacza ze sie do ciebie nie odezwie i nie nawiążecie ciekawej rozmowy. A jesli ktoś ma mniej od ciebie to nie znaczy, że nie powinienes z nim gadać.
Nie uważacie że to jest troche szufladkowane, bo czy osoba o wysokim IQ nie może popełniać błedów, a osoba o mniejszym IQ nie może zabłysnąć genialną myślą.

___________
"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 22 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Człowiekowi żyjącemu w dzisiejszych czasach dostaje się kilkanaście tysięcy razy więcej informacji niż człowiekowi żyjącemu w średniowieczu, dlatego nie można porównać IQ dwóch osób bo jedna osoba ma więcej informacji np. o języku angielskim a druga wie więcej o współczesnych militariach. Nie da sie tego porównać aby wyszedł wynik uczciwy.
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 22 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Według mnie ten poziom nie jest najważniejszy, liczy się wnętrze - to jaki jesteś.
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melodia



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: Z planety Galaxia, a dokładnie z Adium-Tor, czyli Ostatniego Bastionu...

Wysłany: 24 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Ja miałam IQ 84 :D . Miałam gorszy dzień, ale i tak jestem z siebie dumna :) :) :) :) .
___________
J B I T B
A E S H E
S H E S
K E T =)
I M
N O
I T
A A
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 24 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Nagash (cytat):
Człowiekowi żyjącemu w dzisiejszych czasach dostaje się kilkanaście tysięcy razy więcej informacji niż człowiekowi żyjącemu w średniowieczu, dlatego nie można porównać IQ dwóch osób bo jedna osoba ma więcej informacji np. o języku angielskim a druga wie więcej o współczesnych militariach. Nie da sie tego porównać aby wyszedł wynik uczciwy.


Nie myl wiedzy (czyli tych wszystkich informacji) z IQ. Ciągle mówisz (nie tylko ty) o wiedzy, a temat był o IQ.

Test IQ bada naszą zdolność logicznego myślenia. Czy zauważyłeś tam jakieś pytania z wiedzy?? Fakt było tam kilku aktorów, ale wystarczy włączyć telewizję raz na jakiś czas, żeby oswoić się z tymi twarzami. Ponadto tych pytań było tylko cztery (jeśli dobrze pamiętam).

Podoba mi się postawa Melodii, bezgraniczny optymista :D
I tak trzymać... :D

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Trang Oul



Dołączył: 22 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 31 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Nie chcę się chwalić, ale miałem 128. Podejrzewam, że miałbym więcej gdyby nie te zniekształcone mordy.
___________
Wszyscy rodzą się po to, aby umrzeć i dołączyć do mojej armii nieumarłych.

http://wogofani.fora.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 31 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

IQ można ćwiczyć :P?? Są książki do ćwiczeń niby swojego IQ. Nie jestem pewny ale to póxniej chyba o nawyki chodzi i przy badaniach powsatje sztuczne IQ. A może jednak da się je modyfikować?
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 31 marca 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Owszem, IQ można ćwiczyć i rozwijać, zauważ Rabbicie że inteligencja ma różne aspekty i aqrat aspekt zadaniowy i wiedzowy, który najczęściej mierzą te popularne testy z książek można z powodzeniem sobie podnieść, ofkorz od tego nie skoczy nam współczynnik inteligencji więcej niż o standardowy błąd pomiaru, ale takie ćwiczenie mózgu na pewno przyniesie kożyści.

Zauważmy że człowiek cały czas się rozwija więc i jego inteligencja też, to naturalne że poprzez naukę i zdobywanie nowych doświadczeneń rozwijamy też inteligencję, o inteligencji płynnej i skrystalizowanej pisałem już w tym topicu wyżej, więc nie będe się już powtarzał, odsyłam osoby zainteresowane do tamtych postów.

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

No dobra, tak szczerze, topic był o średniej jaskiniowców. Przynajmniej takie były założenia tytularne :)
tak sobie myślę, że przeciętna jaskiniowców wyrasta ponad przeciętną :D

Pomijam oczywiście jak moje 1200 skromne IQ podnosi tę przeciętną, wszak skromnym należy być, a że przy okazji markowe ciuszki adidaska nike i innych zarażonycch syrenek posiadam to i poziom ubiorowy stricte również zawyżam.
Podsumowując wykazujemy się silną tendencją wzrostową w każdym niemalże kierunku i tak trzymać należy.
q chwale ofxykor :)

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 21 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Hehe, tak się tylko wydaje, po prostu ci, co mają niskie się do tego nie przyznają :) Ja w każdym razie nie podzielęs ię moimi wynikami ;) Nadmienię, ze uważałem się za bardziej inteligentego :]
___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Infero



Dołączył: 5 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: bywam tu i ówdzie ale częściej ówdzie

Wysłany: 28 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Dajcie spokój taki temat to straszny snobizm!!!!!!!!!!!
___________
"Przylądek się nagle w morzu zbudził
I spojrzało zza wzgórz słońca oko-
A stamtąd pobiegł złoty ślad tak wysoko
Jak moja droga do świata ludzi"
R. Browning
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 28 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

... a gdyby się okazało, że 80% Jaskiniowców ma IQ poniżej przeciętnego poziomu? To też byłby snobizm?... Tak długo, jak nikt nie chwali się i nie wymyśla wyników wyglądających jak numer telefonu nie widzę powodu do zmartwień...
___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 28 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Popieram Fuuzego.

Gdzie tutaj jest snobizm???
Równie dobrze temat Co na cd.. jest snobistyczny, bo przechwalają się jakiej muzyki słuchają...... (oczywiście to tylko taki przykład). Jak się uprzeć to wszystko można podpiąć pod jakiś typ.

A zresztą może dam sobie z tym spokój, temat od IQ odbiegł już dawno, dawno temu....

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 29 kwietnia 2005     Narodowy IQ test. Średnia Jaskiniowców! Odpowiedz z cytatem

Infero (cytat):
Dajcie spokuj taki temat to straszny snobizm!!!!!!!!!!!


Dajcie spokuj taki post jak w polu cytatu to straszna głupota!!!!!!!!!!!
A propo IQ... To za każdy wykrzyknik powyżej czterech = -7 IQ od stu.

Miałem na IQ Teście 2004 114 punktów. Jestem snobem płci, eee... Modrońskiej?
Melodia miała 86 punktów. Jest snobem płci żeńskiej?
Gren chwalił się swoją czy-pieńć-dziesiątką. Jest snobem płci Kancelarnej?

-.-

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.