Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-30 3:46:12
Autor Wiadomość
Hisime



Dołączył: 7 lutego 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

ja się jednakowoż tu dorzucę, bo wbrew temu co się sądzi o rozmowach o pogodzie (że to niby z braku tematów itd), to prowadząc konwersację na wyżej wymieniony temat można się wiele o rozmówcy dowiedzieć, wystarczy tylko faktycznie słuchać tego co mówi a nie puszczać uchem.


Poza tym zazwyczaj rozmawiamy o tym co nas otacza, wywiera na nas wpływ, a więc i o pogodzie nieszczęsnej, jak również o szkole, domu, filmach, książkach, muzyce, ukochanych, zwierzątkachi całej serii mniej lub bardziej ważnych spraw.


Zatem nie dyskryminujmy pogody, pojawia się ona wszędzie:)

Wyobraźcie sobie książki fantasy bez przejmujących opisów pogodowych, że niby co, zakapturzona postać, środek lasu,noc i na przykład nie wieje zzgrożliwy wicher? albo nie siecze kłujący zimny deszcz?
a obok niby nie przelatuje nietoperz albo coś co nietoperza udaje?

Choćby niektórzy nie chcieli pogoda warunkuje nasze życie a według mnie coś co warunkuje moje życie zasługuje na wspomnienie od czasu do czasu.

Niby dlaczego mam się nie przyznać, że lubię ciepłe letnie noce, na łące z butelką wina i kimś.....?

Co w tym głupiego?

i cieszę się, że są osoby, które tak jak ja lubią siedzieć np w jeziorze jak pada deszcz
albo wskakują do sadzawki w parku przy tymże
świadczy to o pewnych ich cechach osobowych


Zanim więc ktoś podniesie głowę i wrzaśnie:" Znowu o pogodzie?!!!"
niechaj się zastanowi czy czasami nie warto.....

___________
nosce te ipsum
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sevorn



Dołączył: 29 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: Przychodzę z cienia i w cieniu znikam...

Wysłany: 9 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

Ja poznaję powoli zakamarki IJB... i tak się złożyło, że trafiłem tutaj..

Nie będę się rozwlekał tylo napiszę krótko.. Uwielbiam zimę szczególnie taką jaką mam u siebie teraz... na zewnątrz -15°C, pełno śniegu skrzypiącego pod butami i brak wiatru. Wieczorkiem spacer w takich warunkach jest cudowny. Mogę przeymyśleć parę spraw, odprężyć się odpocząć...

___________
Some memories
are better
Forgotten...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 9 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

Szczerze?

Lato. Tylko takie prawdziwe. Ciepło, pięknie, jasne kolorki...

Zimy nie znoszę... Temperatura beznadziejna, kolorki nieciekawe... No i zimno, przez co trzeba ubierać się na trzy warstwy...

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 9 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

Na TVN. Ludzie, co to za temat w ogóle? :) Jeszcze chwila i ktoś założy "Która godzina?" ;))) Eeeech :)

No, a tak serio, skoro juz się do tematu przekonałem, to będzie pokrótce: bardzo późna wiosna. Jak jest ciepło. Najlepiej zaraz po burzy, bo wtedy takie świeże, fajne powietrze. I ogólnie chce się żyć :)

Czemu zaznaczam, ż ebardzo późno? Bo w czasie wczesnej jest zawsze przesilenie wiosenne, a w czasie przesilenia zazwyczaj wpadam w okołomiesięczną depresję. Nie ja jeden zresztą. W tym okresie jest najwięcej samobójstw :)

Pozdrawiam, Aiwe

___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kazgah



Dołączył: 19 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: Imperium

Wysłany: 19 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

Najbardziej lubie lato gdzie jest 35-40 stopni :D , a noce cieple i bez chmurne gdzie mozna sobie popatrzyc na gwiazdy.
Zgadzam sie z Ghostem , tez nie znosze zimy.

___________
" It is said that every strong man has a weak point"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xenor



Dołączył: 20 sierpnia 2004
Posty: 164
Skąd: Hajnówka

Wysłany: 19 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

Bleh... Tylko nie zima... nie nawidzę mrozu... Tylko lato, zimny, lekki wietrzyk, temperatura 30'C... I najlpeiej po deszczu... To jest pogoda ;]...
___________
Avathar - Legenda Zielonego Smoka, najlepsze tekstowe RPG!
D.K.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vexawn



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Szczecin

Wysłany: 19 lutego 2005     Ulubiona Pogoda Odpowiedz z cytatem

No przyznaję, że temat dziwny albo conajmniej nietypowy :P. Moja ulubiona pogoda jest na otwartej przestrzeni w nocy, lekki wiatr, chłodno. Tworzy to mi niesamowitą atmosferę i jest bosko :).
___________
Hail my Friends !!!
Grzejniki są aha aha gorące :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.