Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-10 23:08:55
Autor Wiadomość
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 14 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

No z cechem przystopowałem, za co przepraszam... przez te dwa ostatnie tygodnie nie miałem możliwości żadnych ilustracji sporządzić, zresztą i tak nikt się tym za bardzo nie interesuje z tego co widzę, więc i tydzień może to poczekać, bo i ten tydzień będę nieco nieobecny.

Wrócę to porobię kilka ilustracji i zagonię co aktywniejszych do pracy :P.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 15 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Ten cech po prostu żyje własnym życiem. Jak ktoś chce to rysuje, maluje itd.... Ale brakuje systemu dodawania i galerii i jakoś tak cech jest, a go nie ma ;P.
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 15 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

ja tam mówie że jak coś bedzie trzeba to do mni myslę ze zrobie :)
___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 16 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wrócę to porobię kilka ilustracji i zagonię co aktywniejszych do pracy


Zagonić?

:evil:

Żeby ci to nie poszło w drugą stronę.....

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 16 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ale brakuje systemu dodawania i galerii


No niby Warsztaty miały czymś takim być :P

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 22 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

ekhm... "zagonię co aktywniejszych" - chodziło mi o to że kto będzie chciał, to też poilustruje... ja siem tam w dozorcę ni uzurpatora bawić nie mam zamiaru ;)

Gonić nikogo nigdzie nie będę, bom człek mało ruchawy i biegać nie lubię :).

Mr. Rabbit (cytat):
i jakoś tak cech jest, a go nie ma ;P.


No toć chcę właśnie chociaż te ilustracje zrobić żeby cech był i był :). Dlatego "ołówkowych" proszę (z naciskiem na proszę, co do gonienia :P), by coś porysowali, to poumieszczamy i będą sobie czytelnicy podziwiać.

Warsztaty można w sumie prowadzić i dalej cosik tam zamieszczać, i o tym dysputować (aczkolwiek system zamieszczania tam rysunków jest dla mnie na razie tajemnicą, ale Darkena z tego co wiem je prowadziła, więc chylę ku niej czoła by nieco je rozruszała, albo mnie ciemnego oświeciła :)). Galeria powstanie jak będą prace, żeby pustkami nie świeciła, tak więc wszystek rzeczy sprowadza się na razie do tego, by rysować i jeszcze raz rysować (co mnie też się tyczy, więc idę coś tam nagryzmolić za chwilkę ;) )

Aha... no i powitajmy w naszym gronie ZiTheRa.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Widać po Avatarze :) mięśnie jakieś takie nijakie ;). :lol: (żartobliwie);

A tak poważniej to dalej nie mam tej wizji Twojej jakoś... Jak widzisz ten cech? Jakie tematy? Co mieliby ludzie robić w tym cechu...

Ale nie jakieś dyrdymały, tylko konkrety. Rzeczowo. Na przykład:

na Tibia.pl organizowałem swego czasu konkurs dla grafików, może coś w tym stylu w Imperium by spróbować zrobić. Nie musi to być tylko dla grafików, ale dla wszystkich a graficy wypowiadali by się i decydowaliby w ankiecie która praca wygrała... czy jakoś tak... pomysłów idzie prae zbudować ;) liczę na Twoją inwencję ;). nagrody by się jakieś znalazły na pewno :). Jeżeli nie będziesz miał pomysłu to mogę ten konkurs przenieść do Jaskini i tutaj prowadzić a na Tibia.pl dać indo, że teraz w Jaskini się odbywa pod czujnym ;) okiem Imperium.

http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=14828
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=14829
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=20997

Zapraszam do przejżenia tych 3 topiców.

Mile widzian również wszelka inna inwencja na rozruszanie tego cechu ;).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 22 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

ja mam z palca dla przypomnienia kilka zleceń:
:!: logo Stowarzyszenia
:!: alternatywny zestaw batoników dla forum (KOMPLETNY!)
:!: ilustracje do działów i serwisów (oryginalne - własne!)

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Mnie Hetmanie chodziło o postać cechu... bo zlecenia to jak zawsze ;).

Tak a propos (przede mną 56MB ściągania :( - wersja 30-dniowa, ale damy radę 8) );

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

A ja może poinformuję, że za ~36 godzin będę mieć do dyspozycji tablet. Przyda się, szczególnie że coś na to logo Stowarzyszenia mi się zaczęło formować w myślach...
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 27 lutego 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Nie można narzucić konkretnej formy cechu... musi być to przede wszystkim grupa ludzi współpracujących ze sobą i połączonych w szczytnym celu upiękaszania Jaskini. Będzie robota, będą chętni na jej wykonanie to i cech nabierze odpowiedniej formy. By nadawać formę, trzeba mieć materiał, który można kształtować. Oczywiście by nad czymś pracować trzeba określić cel, no i tutaj już stoi przed nami takie cele sobie wyznaczyć.

Pomysł konkursu jest rzeczywiście bardzo dobry, choć nie wiem na ile dużo osób wzięło by w nim udział, gdyż podejrzewam, że znakomita większość która para się grafiką, bądź choćby lubi sobie czasem porysować to właśnie członkowie cechu, więc konkursowiczów nie byłoby zbyt wielu, aczkolwiek można zawsze spróbować.

Czyli pytanie do wszystkich: czy konkurs takowy organizujemy? (postronne osobistości rysują, a cechowe żury będą oceniać i nagradzać ;)) Szczegóły dokręcimy po powszechnej aprobacie idei Mr. Rabbita.

Można również wszem i wobec ogłosić konkursik na owo logo (znaczy się projekt loga, a już ewentualnym wykonaniem to się właśnie cech zajmie), bo i każdy przecie może mieć jakiś godny uwagi pomysł (a tu już pole do popisu mieliby wówczas wszyscy, a i logo by było).

BTW... do których konkretnie działów i serwisów ilustracje są potrzebne i w jakiej formie? Czy po prostu tak o się porozglądać i coś niecoś porysować tam gdzie ewentualnie pomysł najdzie :) (czy też powypytywać się prowadzących serwisy?).

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 22 kwietnia 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

To ja może odświeżę temat - taka reaktywacja reaktywacj ;)
Cytat:
brakuje systemu dodawania i galerii

A może by się na ten cel tymczasowo nadała Kopalnia? - prawie skończone toto, dodawać i opisywać pliki można, a dodatkowo wyszło by co tam jest do poprawienia (jedyne co działa średnio to podgląd plików). (Dla niewtajemniczonych: Kopalnia to taki system download docelowo dla całego IJB, który zastąpi wszystkie obecnie istniejące działy download. Są tam uprawnienia dostępu, autoryzacja plików, dodawanie/poprawianie i możliwość opisywania zawartości). Jeśli będzie zainteresowanie to zapraszam na komunikator po szczegóły.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 23 kwietnia 2005     Graficy - Reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Świetny pomysł Melkior! Będzie można przy okazji zobaczyć, jak to będzie wyglądało w Galerii :).
___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.