Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 1:53:21
Autor Wiadomość
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 4 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Jeśli trza pomóc to jestem chętny... Ale trza coś z tym zrobić... i to szybko...
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grothard



Dołączył: 16 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: z osady

Wysłany: 4 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

ja proponuje zeby ktos wszedl pod stolik (kto sie odwazy? :lol: ) i zobaczyl kto tam najwiecej tego g**** pisze.
i potem tylko przekonac te osoby (az tak duzo ich nie ma) zeby nie pisaly tyle.

___________
The man with nothing to lose.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 4 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Witam,

mam nadzieję, że moje narzekania, które za chwilę upublicznię mają podstawy jedynie w tym, że był utrudniony dostęp do Jaskinii, a nie z tego, że słomiany zapał się niektórym udzielił...
Z ciekawości już dwa razy dzisiaj pod stolik zaglądałam. I znów brud zaczyna się zbierać, znów wraca się do poprzedniego poziomu... :(

Ludzie! Jak już powstała idea odśmiecenia podłogi, to trzymajcie się tego! Bo ja mam wrażenie, że podpisywaliście się rękami i nogami pod wezwaniem Tarba, a teraz to już nikomu nie zależy...

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ann



Dołączył: 15 lipca 2002
Posty: 164
Skąd: Ci^&%$ce

Wysłany: 4 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

heh - Hexe - jedni sie podpisywali rękami i nogami, inni z sensu wyzute posty płodzą* - nie myl pojęć, proszę.



*Rzecz jasna nie chodzi mi o posty besensowne - bo takie na PodStoliku własnie swoje miejsce mają, lecz o posty z treści i sensu wyzute - w stylu:
:)
Ja też :)
hehe
^^

Powyżej zacytowałam kilka postów następujących po sobie:) Na ognisku jest więcej treści:)

W sumie takie posty w niczym nikogo nie urazają - ale po prostu są nudne - znajdą się 2 czy 3 osoby, które w ten sposób sobie konwersują kilkanascie razy na łepka - potem wchodzi tam ktoś niewtajemniczony i tylko zakładki musi przerzucać - a Pointy, ewentualnie płenty, żadnej - osłabiające.

Heh niech to co piszemy będzie smieszne, lub choć zrozumiałe dla większej liczby ludzi, niz my sami:)

Koniec pogadanki - heh - a przed belferką się łapami zadnimi zapieram:)

___________
Ludzie myślą czasem jak zabić czas, a to czas ich zabija.
Alfons Allais
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 4 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Heh edukować a nie karać. Tak było by lepiej. Ale jak to mówią żeby się nie rodziły głupie pomysły (typu: "~"; "(_!_)" ) to trzeba coś inszego zaproponować. Może siakieś pomysły macie?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 5 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Tarbandzie, trzeba tam napisać, że takie zachowanie nie będzie tolerowane, a jak ktoś zacznie takie bzdety wypisywać to jego post zostanie wymazany z Podstolika.
Także najpierw edukowac a potem karą zagrozić, to powinno pomóc na Podstolikowe problemy

___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 5 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Wybaczcie mój pesymizm, ale obawiam się, że mimo najszczerszych chęci akcja oddebilniania (pod)stolika nie powiedzie się. Powód? Nie można na siłę wprowadzić klimatu. Klimat jest, jaki jest i nie można powiedzieć sobie: "A teraz stwórzmy klimat taki, jaki był kiedyś". To się nie powiedzie, bo nie jest naturalne.
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 6 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Hubertusie z tego co wiem kasowania nie będzie niestety (ale niech Gren się wypowie).

Faramirze przeca to my klimat tworzymy jak pokażemy że można zrobić bezsens porządnie a nie głupkowato to się poprawi klimat... już ja tą wojnę do końca doprowadzę. Zapraszam do inteligentnego bezsensu na podstoliku...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 6 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Tar, nie o to chodzi. Ja po prostu wyznaję zasadę, że nie można powiedzieć: "Stwórzmy klimat" i go stworzyć. Albo jest zapotrzebowanie na klimat (i wtedy pwostaje samoczynnie, bez żadnych akcji ani żadnych ustaleń) albo go nie ma.

Mimo iż akcję popieram, to jednak jakoś nie wierzę... :(

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 6 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Aby Was podnieść na duchu powinienem powiedzieć coś w rodzaju: "Wygramy, bo słuszność jest po naszej stronie!". Ale tak nie powiem. Powiem za to coś innego... wygramy, bo grabie są po naszej stronie ;).
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Inczej mówiąc, my jesteśmy po właściwej stronie Grabek :D.
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Faramirze czyżbyś chciał poprzez swoją zasade przyznać że była potrzeba tworzenia grzybowego klimatu? Toć mnie się zdaje że tworzenie klimatu jest wykonalne i to na poziomie jakości o wiele wyższym niż dotychczas widzieliśmy. Ino potrzebna jest wola mieszkańców a jak obrazuje powyższa ankieta zwolenników zmian jest więcej niż "grzybków".
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Grzybowy klimat!?
Czy wy wiecie co piszecie!? Jaki grzybowy klimat!? Grzybki wstawiają (pod)stolikowcy, którzy na ognichu siedzą... to właśnie na ognisku powstał kult grzyba... on nie ma nic wspólnego z klimatem... klimat stanowimy my! A nie jakiś durny grzyb, którego sobie rysują na ognisku mieszkańcy. Co do (pod)stolika... będzie trudno wrócić do starego biegu, a raczej wrócimy do niego po części... Nie uda się w 100% zwalcyć bezsensu... przynajmniej narazie się nie uda...
Pozdrawiam!

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Nie, nie!

Rety, jeśli ktoś w ten sposób interpretuje moje słowa, to może ja lepiej zamilknę... :|
Dla mnie grzyb jest śmieciem, który zaśmieca podstolik i nabija staty, wrrr, nie widzę w nim żadnego klimatu :/

A co do mojego zdania... nie rozumiecie mnie chyba. Uważam, że jeśli mówimy: "Powróćmy do starego klimatu" to wymuszamy to. A nic wymuszonego, nie jest naturalne. A bez naturalności, to długo nie pociągnie. Jaśniej?

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ion



Dołączył: 15 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Czyżowice

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Wszyskimi rękami, nogami i uszami podpisuję sie pod TAK. Między innymi dlatego, ze ilość postów przybywa tam w szybkim (za szybkim) czasie, a po część dlatego, że przeciez mamy Ognisko Osadowe. I chyba to ono jest chatem, a nie PodStolik, prawda?
___________
„Im więcej się uczymy, tym bardziej uszkadzamy nasze zmysły. Zbliż się za bardzo, a oszalejesz. Wiedza nie daje mocy. Wiedza daje zniszczenie” – cytat z systemu RPG „Call of Cthulhu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Kolejny pomysł:
Po prostu stwórzmy nowy Podstolik2 i przenieście do niego wszystkie zasługujące na to posty a stary zostawcie bezsensowiczom.Innej rady nie ma.

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 7 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ion (cytat):
Między innymi dlatego, ze ilość postów przybywa tam w szybkim (za szybkim) czasie, a po część dlatego, że przeciez mamy Ognisko Osadowe. I chyba to ono jest chatem, a nie PodStolik, prawda?


Ale na (P)S możesz poczytać to, co nn tam napisali. Na Ognisku nie masz tej możliwości.
Choć, jak widać, ta zaleta (P)S stała się jego główną wadą...

Według mnie, wszystkie te bezsensowne posty należałoby wykasować. Miejsce się zwolni, a i żalu nikt nie będzie miał po ich stracie. Większość z nich nie jest na tyle ważna, żeby pozostałe kwestie zostały wyrwane z kontekstu.
A tych, którzy "wymigują się" od sprzątania, pozbawiłabym na jakiś czas możliwośc pisania czegokolwiek.
Ale to tylko moja opinia. Jak się nie weźmie tego w ryzy, to nigdy nie dojdziemy z tm do ładu i składu.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ion



Dołączył: 15 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Czyżowice

Wysłany: 8 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Szczerze, to nie myslałem w ten sposób. Ale masz rację. Zgadzam się, Hexe. Mam tylko wątpliwości, czy gwałtowne usunięcie wzystkich nieznaczących postów jest odpowiednie. I pozostaje też pytanie, jak wybrac posty "znaczące". A może usunąć wszystko jak leci i zacząć od początku? Tylko, że taka myśl trochę mnie przeraża.
___________
„Im więcej się uczymy, tym bardziej uszkadzamy nasze zmysły. Zbliż się za bardzo, a oszalejesz. Wiedza nie daje mocy. Wiedza daje zniszczenie” – cytat z systemu RPG „Call of Cthulhu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 8 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Witam,

Ion (cytat):
I pozostaje też pytanie, jak wybrac posty "znaczące". A może usunąć wszystko jak leci i zacząć od początku? Tylko, że taka myśl trochę mnie przeraża.


Na pewno te, co do których wątpliwości żadnych nie ma... Wiadomo, o jakie chodzi, cytować nie będę.

Usuwać wszystko - w żadnym wypadku! Czytałam początkowe zakładki na (P)S - zniszczyć coś tak wspaniale absurdalnego nie można!

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ion



Dołączył: 15 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Czyżowice

Wysłany: 8 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Ależ mi też nie chodziło o usuwanie tych początkowych postów, bo przecież wtedy PodStolik spełniał swą rolę.

Tak się zastanawiam: może sprawa powinna się znaleźć w Uczonych Debatach?

___________
„Im więcej się uczymy, tym bardziej uszkadzamy nasze zmysły. Zbliż się za bardzo, a oszalejesz. Wiedza nie daje mocy. Wiedza daje zniszczenie” – cytat z systemu RPG „Call of Cthulhu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 11 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

o matko... tak czytam i czytam...
Wszystko pięknie, ładnie, ale bez sensu, wybaczcie...
Jak określić sensowne posty na stoliku "luzackim"?, wywalać posty? a po co? określić regulamin? bzdura - pomijam już zastrzeżenie nr jeden, ale to się qpy nie trzyma, bo nie da sie takiego regulaminu określić. Trzeba pisać, myśleć jak się pisze itp, ale nie od każdego tego da się wymagać. A na marginesie - czy aby powodem tego, że PS jest zasmiecany nie jest to, że właściwie to nikomu nie chce się już gdzie indziej zaglądać do OSady, bo nuda wieje i zostaje tylko idiotyczna rywalizacja na PS?

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 11 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
A na marginesie - czy aby powodem tego, że PS jest zasmiecany nie jest to, że właściwie to nikomu nie chce się już gdzie indziej zaglądać do OSady, bo nuda wieje i zostaje tylko idiotyczna rywalizacja na PS?


:shock: :shock: :shock: to wogle wolno takie mysli mieć!?! :shock: :shock: :shock:

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 11 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Ja przepraszam bardzo, ale cóż pan, panie Grenadier, pierniczysz? Toż większego banialuka dawno nie widziałem! Naprawdę, są jeszcze Osadnicy, którzy czytają opowieści i prowadzą przy Ognisku rozmowy na tyle poważne, na ile to możliwe... Żadne Darony czy inne takie nie będą się podszywać poziomem swoich wypowiedzi przy (P)S pod całą osadę ;P
___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 13 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

Więc popierniczę sobie dalej (nie ma to jak qltura wypowiedzi...) - ognisko jest niestety poza Osadą więc nie ma o czym tu dyskutować. Pomijam juz fakt, że w razie czego mogę dostarczyc równie wiele przykładów także rozmów bez sensu - w końcu parę osób za to oberwało...
A co do czytelnctwa - faktycznie, tłumy... Np. dzieło Mirabell "Basnie z Lasu Kłów" od lipca zeszłego roku przeczytało 25 osób! łał, czapki z głów bo to daje trzy (słownie 3) osoby na miesiąc..., "Srebrne skrzydło" od kwietnia 36 więc nie wiem kto tu...

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grothard



Dołączył: 16 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: z osady

Wysłany: 13 marca 2004     Uwolnijmy (Pod)Stolik od bezsensu niskich lotów Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z Grenem - w osadzie niczego ciekawego ni ma.
(p)s - same bzdury
inne stoliki - nic ciekawego
bajania - j/w.

tylko ognisko i opowiadania sa cos warte. Ale to za malo. Teraz jush ni odwiedzam osady tylko forum - ni ma po co
ale kiedy (P)S powroci to osada powroci!

ps: najbardziej "aktywnym" (P)S'owcem jest Daron Snyderthdend

Od niego trza zaczac

___________
The man with nothing to lose.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.