Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-6 12:25:48
Autor Wiadomość
Saruman



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Pewna miejscowość pod górami BIAłyMI

Wysłany: 4 czerwca 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

hmmm....

Wszystko zaczęło się w dniu w którym zdobyłem H4.

Jakto przy każdym co jest związane z Herosami ogarnęła mnie euforia i extaza.Kilka razy byłem w osadzie i przeglądałem sobie działy ,ale nigdy nie wchodziłem na tajemniczy napis "Osada"

Za którymś razem weszłem na ognisko ,pamiętam ,że chciałem się czegoś dowiedzieć na temat h1. Wszyscy na ognisku wpominali Tajemniczą "Ae" ,no cóż pomijając to że niczego się nie dowiedziałem :))))
To na ognisku zawitał Gremlin to on właśnie spytał mnie czy będę mieszkańcem.No iiii.... w chwilę potem wysłałem zgłoszenie (choć z problemami nie wiedziałem gdzie jest owe "U Progu" )

Pamiętam jeszcze moje gorączkowe pytania o termin otrzymania hasła.
Ale to czego się najbardziej bałem to to ,że ktoś już ma nick Saruman :DDDD

___________
"The road goes ever on..."
"Droga biegnie ciągle wprzód..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 5 czerwca 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Saruman (cytat):
(...)Ale to czego się najbardziej bałem to to ,że ktoś już ma nick Saruman :DDDD


Chwileczkę, chwileczkę!

Z tego co pamiętam, ty na poczatku miałeś nick grzekrolokowski, czy jakoś tak...

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 5 czerwca 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

A ja zostałem osadnikiem, ponieważ odczuwałem nieodpartą potrzebę wzięcia udziału w procesie oczyszczania rzeki...
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Valturman



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Z dalekiego Cienia

Wysłany: 7 lipca 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja znalazłem jaskinię jeszcze przed powstaniem osady. Uczestniczyłem w turnieju H4. Potem powstała osada, więc w niej zamieszkałem.
___________
Nie wolno się bać. Strach zabija duszę. Strach to mała śmierć, a wielkie unicestwienie. Stawię mu czoło niechaj przejdzie po mnie i przeze mnie. A kiedy przejdzia obrócę oko swej jaźni na jego drogę. którędy przeszedł strach nie ma nic jestem tylko JA.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 8 sierpnia 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Nie u mnie to było tak.
Najpierw byłą ciemność. Potem H1. Szukałem map do H1. Znalazłem jaskinie Behemotha. Stwierdziłem że jest kiczowata (była tylko o H3 i jeszcze sie rozwijała). Po nawet nie wiem jak długim/krótkim czasie zdobyłem H3. Znowu brakowało mi map. Przypomniałem sobie ze kiedyś znalazłem taką strone co ma dziwną nazwe bodajże z Behemothem w tytule (serio!). Szybko znalazłem. Patrze! Ja pierdziu. Jest tu wszystko. Tylko co to jest ta osada?? Wchodze. Hmmm wygląda ciekawie. A zapisze sie. Co mi tam po dwóch dniach odejde. Zapisałem sie. Wchodze na ognisko (pierwsze miejsce które odwiedziłęm po zalogowaniu w osadzie). Tam pamiętam ze byli jacys goście :?: . Ale nawet nie wiem. Wiem ze jeden miał 30 pare lat i drugi był na litere M w ksywie :shock: . A ten co miał 30 z hakiem lat to siedział w pracy. I o ile sie nie myle (a moja pamięc jest mylna!) to to był Grenadier. Zresztą on mi powiedział wszystko co gdzie jest. Zresztą do dzisiaj go męczę pytaniami 8) za co jestem wdzięczny bo bez niego bym był cofnięty :wink:

___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 8 sierpnia 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

A może to był Misza :lol: On jest często w pracy i jest na m i ma ponad 30 lat :D
___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Matin



Dołączył: 24 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 13 sierpnia 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego zostałem osadnikiem? Z checi poznania nowych fanów heroesa oraz poznania licznych tajemnic swiata heroes.Można fajnie pogadać przy ognisku oraz wziąść udział w licznych zadaniach organizowanych przez Rade Starszych.Bardzo podoba mi sie pomysł targu. :D Pozdrowienia dla wszystkich osadników!

Ps:Do jaskini dotarłem przez bezimiennego
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
ma_trix



Dołączył: 1 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Swarzynice (koło Sulechowa)

Wysłany: 28 sierpnia 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Jak kiedys szukałem mapek do herosów. Najpierw dostałem się na stronę heroes.wr.pl. tam troszkę pobuszowałem, ale znalazłem parę linków. Była tam między innymi jaskinia. Jak tylko wlazłem na stronkę, to odrazu kliknęłem osadę. Nie wiem dlaczego, ale odrazu mi się tam spodobało. wysłałem zgłoszenie i czekałem gawędząc przy ognisku. Ja tez poznałem goscia, który miał cos koło 30 lat i siedział w przacy. Męczyłem swireszcza - Valturmana pytaniami jak Zolwik Grenadiera. Wytłumaczył mi parę rzeczy i mędzy innymi przez niego jestem takim osadnikiem.

pozdrowienia z matrycy

ma_trix

___________
Nie ma tego dobrego, co by na złe nie wyszło:)

PS czy jest tu ktos z mioch okolic?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
alienn



Dołączył: 20 maja 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 29 sierpnia 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

adres osady podał mi pewien osadnik, którego imienia jednak nie ujawnię, bo zapewne nie chce się przyznawać do znajomości ze mną... to już jest taki wredny typek :D
sprawdziłam - ciesząc się świeżutkim stałym łączem (do którego już niestety nie mam dostępu :(). poprosiłam najpiękniej jak umiałam o klucze do osady i (jak widać) dostałam je.
od tego czasu jest to stały przystanek w moich wędrówkach po sieci. nie zawsze jednak można zauważyć moją obecność, bo najczęściej ukrywam się w mroku...
a część o grach zignorowałam i nie zaglądam tam do tej pory.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
TomaszTEO



Dołączył: 6 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: Rybnik

Wysłany: 4 września 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Heh jestem tu z kilku powodów. Głównie dla Heroes III a dokładniej:
zawsze marzyłem by stworzyć doskonałą stronę o H3.
Nie potrafiłem takiej znaleźć w sieci a ma HRPL była cóż robiona praktycznie bez wsparcia.
Do imperium trafiłem na drodze hmm licytacji...
otóż napisałem do znanych serwisów w sprawie współpracy.
Jaskini Behemota odpowiedziała najszybciej i b. dużo zaoferowała
już na początku. Spodobała mi się atmosfera panująca i ta uprzejmość i ufność hetmana. Wszystkie czynniki zadecydowały jednoznacznie:
W CHWALE IMPERIUM ! Dzięki temu mogę teraz w pełni podziwiać tą zacną stronę wiedząc, że jestem jej częścią :)

___________
"A wielkie trąby zagrzmią wśród dusz ludzkich gdy król nadejdzie"

"Ten który walczy z potworami winien uważać się by samemu nie stać jednym z nich.
Gdy spoglądasz w otchłań ona również patrzy w ciebie..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 21 września 2003     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

W zasadzie ankieta w przedstawionym formacie nie ma sensu, chociażby dlatego, że nie można zaznaczyć kilku odpowiedzi na raz. Ale nie o to chodzi - w końcu dała początek dla wszystkich tych wypowiedzi...
Początek... każdy jakoś zaczynał... nawet ja ;)
Na stronkę skierował mnie mimochodem Qter coś tam przy jakiejś okazji wspominając. Zdaje się wspomniał o opowiadaniach, a mi zdarzyło się wcześniej do spółki z jenym takim gościem napisać opowiadanko w klimacie fantasy. Zaglądnąłem więc do Jaskini i Osady. Zapisałem się po jakim takim rozeznaniu się w zawartości osady. Wcześniej grałem sobie dość ługo w h2 i h3, więc tematyka mi odpowiadała. Jako, że miałem wtedy jeszcze tylko modem pomogłem sobie kopiując całość na dysk - oj zajęło to trochę miejsca i czasu, ale przynajmniej mogłem się porządnie rozejrzeć. Skontaktowałęm się z Grenadierem w celu umieszczenia opowiadanka. Opowiadanko ostatecznie nie trafiło od Jaskini. (chociaż część Jaskiniowców zapoznała się z jego zawartością). {btw: teraz można to zrobić na mojej stronie}. Po jakims czasie czytania opowiadanek innych postanowiłem napisac własne, które tym razem dla odmiany już nadawało się do umieszczenia. Ale tak naprawdę zapisałem się dla niepowtarzalnego klimatu, jaki tutaj panuje. Gdzie indziej można spotkać na raz tylu ludzi o podobnych zainteresowaniach...
{może tylko na planowanym konwencie:) }
A w skrócie to by było tak: h2->h3->opowiadania->forum(osadnicy)

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 14 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj widać, że brakuje kilku odpowiedzi w tej ankiecie. Zagłosowałem jednak, że dla Heroes. Ale od początku.

Osadnikiem jeszcze nie jestem. Czekam już jakieś dwa tygodnie na utworzenie mojego konta, ale jakieś problemy techniczne są (albo ktoś mnie zwodzi :twisted: ), i nic nie poradzę :(. Nie mniej mysle, że w najbliższym czasie trafie również do osady. Na razie tylko Forum.

Dlaczego zaznaczyłem zatem Heroes?? Z prostego powodu. Kiedyś trafiłem z tego powodu do Twierdzy Smoka. Tam szło pogadać o Heroes'ach i uzyskać info na temat nowych części. Teraz po połączeniu uznaje powód trafienia do Twierdzy Smoka jako ten, że trafiłem do Jaskinii Behemota a za niedługo (mam nadzieję) do osady.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 14 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Mr_Rabbit (cytat):
Na razie tylko Forum.

ekhm...
raczej Imperium
(forum to określenie czysto tekniczne)

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Magik



Dołączył: 18 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z Cio Cio Bongo na końcu Moża Płytkiego

Wysłany: 24 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Ja zostałem osadnikiem tak naprawdę z ciekawości i dla zabawy.
Dostawałem się tutaj długo, bo mieliście jakieś problemy. Myślałem, że bycie tutaj jest naprawde fajną zabawą, że nie będzie tutaj tak nudno i znajdę tu dla siebie miejsce. Jednak jestem bardzo zaskoczony... POZYTYWNIE. Mam tu wiele tematów, w których mogę wypowiedzieć swoje zdanie i jest tu bardzo ciekawie. Przynajmniej jak na razie.

Tak sobie myślę (sobie;)...Czy by nie przydał się temat "Dlaczego zostałeś Jaskiniowcem/mieszkańcem Imperium". Bo Magik Osadnikiem jeszcze nie jest, a jego wypowiedź jak podejrzewam dotyczy Jaskini...
Sulia

___________
Shadow is not the only thing that spy you, I`m behind you, your dearest Boss®.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hubertus



Dołączył: 21 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 25 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Cóz.... pojawiłem się tu po raz pierwszy gdy szukałem informacji o Heroesach. Poszperałem po imperialnych stronach i spodobał mi sie ich profesionalizm a jednocześnie prostota opisów... Następnie wszedłem na forum i ognisko.... no i oczarował mnie klimat jaki tu panuje... wiedziałem juz że chcę tu zostać.....no i zostałem :)
___________
"Czy to jest wina ogrodnika, że tulipany schną w wazonie?"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Magik



Dołączył: 18 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z Cio Cio Bongo na końcu Moża Płytkiego

Wysłany: 25 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Tak dokładnie to była moja wypowiedź jako mieszkańca. Myślałem, że to jedno i to samo. No to przepraszam, że mój post się tutaj znalazł ale chyba warto przeczytać pozytywne rzeczy o tej stronce.

Nie masz za co przepraszać. Ja tylko głośno tam myślałam czy aby nie wprowadzić nowego tematu:). Cieszę się, że tak pozytywnie myślisz o stronce.
Sulia

___________
Shadow is not the only thing that spy you, I`m behind you, your dearest Boss®.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 25 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

A ja jeszcze(narazie) nie jestem Osadnikiem i wbrew pozorom mi się wcale do tego nie śpieszy, w obecnej chwili moją potrzebę samorealizacji odnośnie herosów zapokaja konto w Imperium i wypowiedzi na forum.
Ale nie wykluczam że wkrótce złożę wniosek do osady :wink: . A powód? po prostu zwylka ludzka ciekawość. :D

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 26 marca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Choć nie jestem jeszcze Osadnikiem to wpiszę się tu... I basta! Napiszę jednak dlaczego chciałbym nim zostać. Otóż pociaga mnie mozliwość publikacji tu sweych (watpliwej jeszcze jakości) dzieł literackich. Jeśli jednak nie zostałbym osadnikiem, to nie będę żałował - poznałem tu wiele osób z którymi rozmowa jest prawdziwym balsamem dla duszy miłośnika dobrej literatury, wiele osób z których poznania jestem naprawdę dumny i zaszczycony. I nikt mi tego nie odbierze... No chyba, że by mi wyprali mózg. He, he....
___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

A było to tak:

- Echhhh... Pop. Nie zauważyłeś czegoś?
- Pop (mój brat); Nieeeee......
- A ja tak.
- Co?
- No bo my nic tylko gramy w tego Heroes ]I[ i gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy, gramy.................... (jakby co: to było albo u taty w pracy, albo na kółkach internetowych)
- Fakt.
- No i?
- Co?
- Ja chciałbym poznać naszą ukochaną grę od nieco "głębszej" strony.
- To wrzuć ja do jeziora, a później spróbuj wyłowić z 35 metrów.
- Zaiste.

Minęło jakieś pół roku:

- Ja: Patrz!
- Co?
- Czytaj: megamod! Wake of Gods! - krzyczałem machając CD - Action.
- Woooow!!!!
- Ciekawe tylko skąd można wziąć takie cacko?
- To jest poza naszym zasięgiem.
- Nie gadaj. Można ściągnąć z internetu.
- Człowieku! Gdzie my teraz znajdziemy internet (to było bardzo, bardzo dawno temu)
- Może kiedyś.....
- Co jak co, ale cudów nie ma.

Minęło jakieś pół roku:

Wchodzę do domu, a tu przedpokój zawalony pudłami. W tym momencie upuściłem wszystko, co miałem w rękach.
- O k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k-k....................
- O kapusta kiszona - dokończył Pop
- Właśnie.......
Podążam do salonu, a tam [mocno zgaszony opis] wspaniała, potężna, błyszcząca, pachnąca sklepem maszyna.
- Jezu....
- i jest modem.

Od tej pory zacząłem regularnie grać w Heroes ]I[. Kupiło się dodatki, poprzechodziło wszystko co było do przejścia.

Minęło jakieś pół roku:

- Co robisz? - pytał Pop.
- Szukam tego Łejkof gots.
- Zdurniałeś?
Ale po pewnym czasie ukazała mi się przed oczami koszmarna strona która niby miała być stroną o WoG - u.
- Co za potworność......
- Ale da się ściągnąć tego Wakefgod.
Nie wiedziałem, że patrzę na dziadka dzisiejszego raju, zwanego "Krainą WoG".
Komputerek zostawaliśmy w spokoju na całą noc. Rano skończył się ściąganie i zainstalowałem go. Pograłem, pograłem i przerzuciłem się na inne gry.

Minęły jakieś dwa lata:

Miłość do Herosów powróciła. Google => "Heroes 3". Wyskakuje 45526565043750843520137 stron o Heroes ]I[, a w tym gąszczu 1 strona zwąca się "Jaskinia Behemota". [a teraz w WIELKIM przyspieszeniu] Czytam sobie forum, zaglądam do różnych zakamarków, odnajduję "Krainę WoG", zachwycam się na możliwościami, ściągam WoG - a i powala mnie ilość rzeczy, które zostały dodane od poprzedniej "wersji".
Mam jakiś problem (nie pamiętam jaki). Lecę na forum "Sny Bogów". Tam znajduję link do strony Acid Dragona. Oglądam, czytam i jestem pod wrażeniem. Pisze do niego emaila, że jest super. On mi odpisuje, ja mu itd. itd.
Po pewnym czasie chcę zostać członkiem IJB. Wysyłam klucze. Znajduję Osadę. Podoba mi się. Wysyłam prośbę o klucze. Dostaję i.......

......wreszcie przybyłem tutaj.

Jest to wersja BARDZO skrócona, nie wiem czy na pewno tak (w końcu to już tyle lat....) i nie do końca w takiej kolejności, ale sens pozostaje ten sam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Kozlov



Dołączył: 4 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Poznan

Wysłany: 23 maja 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Moje pierwsze spotkanie z Jaskinią odbyło się na nocce (chyba nie muszę tłumaczyć co to :lol: ) Wpisałeeeeem w wyszukiwarce "mapy do h3". No i proszę. Wyskoczyła Jaskinia. Pościągałem parę mapek itd. Po ich obejrzeniu uznałem je za całkiem dobre (sam parę zrobiłem). I tak czasami wracałem do działu download. W końcu nawet WOGa sciągnąłem:) Pewnego dnia coś mnie tknęło. Byłem bardzo ciekawy co tu właściwie się "wyprawia" i postanowiłem wstąpić nie tylko z powodu mojego maniactwa do Heroesów, ale żeby mieć możliwość podzielenia się wrażeniami z gry, a przede wszystkim pojechać na pierwszy w życiu jakiś zlot (nigdy na takim nie byłem) :cry: To by chyba było tyle.....!
___________
The matrix has you!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 23 maja 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Moje pierwsze zetknięcie odbyło sie na początku 2001 roku. Miałem modem i dostęp do internetu = ok 4-5 razy na miesiąc. Wchodziłem tu, żeby ściągnąć mapki do heroesa. Wniosek o klucz złożyłem dopiero w marcu 2004 r. bo teraz już nie jestem modemowcem. I tak od dokładnie już 2 księżyców jestem w Jaskini:). I siedzę sobie tutaj i klikam posty, i staram się dostać jakieś zadanie. :)
___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enialis



Dołączył: 27 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z miejsca, gdzie słońce nie zachodzi...

Wysłany: 23 maja 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

No ja chciałem poznać ludzi na forum, a nie być gościem... ale w ankiecie zagłosowałem na "dla opwiadań", ale to niechcący.
___________
«Where the hell is Koza?»
http://www.knightonlineworld.com/ - Dołącz!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 25 maja 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Crag (cytat):
I siedzę sobie tutaj i klikam posty, i staram się dostać jakieś zadanie. :)


looknij do Kantorka

na pewno się nadasz!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deresiusz



Dołączył: 3 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Wałbrzych

Wysłany: 5 lipca 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Dlaczego zostałem osadnikiem? Hmm.. No...Dla Heroesów... tak dokładnie to nie powiem, bo sam nie wiem. :oops: Chciałem po prostu więcej dowiedzieć się o Heroesach.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 23 grudnia 2004     Dlaczego zostałeś osadnikiem? Odpowiedz z cytatem

Dla Osadników. Gdy poznałem ten niezwykły styl po prostum poczułem, że tu chcę żyć.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.