Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-5 6:30:12
Autor Wiadomość
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Ghost (cytat):
przyznacie, trochę irytujące jest przełączanie się między tematami...

Jeśli chodiz o przełączanie sie miedzy ankietami, to mogę je po prostu przykleić (coby na stałę były na samej górze) - coby ich szukać nie trzeba było.
W sumie te kilka klików potrzebne do zagłosowania i tak zajmie mniej czasu i energii mniej zabierze, niż pisanie posta.... :).

A i oszczędzi mi wiele pracy związanej z podliczaniem głosów :P...





P.S.

A oto LISTA KANDYDATEK w dodatkowych MINI WYBORACH CZŁOŃKIŃ JURY SJ-7:!:

czyli

Wyborów pomniejszych, dodatkowych jako już rzekłem, przeprowadzanych specjalnie dla tych, którzy zawiedzeni są wykluczeniem w ostatniej chwili (z powodów technicznych) Jurorek spośród Kandydatek na Miss :).
Niestety inaczej się tego zrobić nie dało... :oops: :roll:
Może następnym razem...



W kolejności alfabetycznej na MISS JUROREK (i nie tylko) kandydują :):



Avatar kandydatki numer jeden - Aerilien







Avatar kandydatki numer dwa - Darkeny







Avatar kandydatki numer trzy - Hexe







Avatar kandydatki numer cztery - Phaere







Avatar kandydatki numer pięć - Sulii







Avatar kandydatki numer dziewięćdziesiąt dziewięć ? zYzY (siostra hetmana - u khazadów różnice w wyglądzie między pciami są niemal niezauważalne...lecz są, toteż, jak widać, modna pani zYzY [czy może chroma?] trochę różni się od khazada naszego kofanego)


___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Farm: Mam taką nieśmiałą propozycję:

Jesli głosowanie odbywało by się za pomocą sposobu nr 1, to mógłbyś przesłać część głosów do mnie, a ja bym podliczył.

Jakbyś miał zbyt dużo do roboty....

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

A jakby Konqe nie dał sobie rady, to ja bym z chęcią pomógł - w tym tygodniu mam w cholerę wolnego czasu...
___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Jesli głosowanie odbywało by się za pomocą sposobu nr 1

Heh :)...

Się chyba niedostatecznie jasno wyraziłem :)...

Jak na razie, przygotowuję się do realizacji opcji 4tej, jako, że mi się najmocniej podoba :D.

A pozostałe opcje (ewentualnie siakaś nowa) ruszą, jeśli mie przekona ktoś, że są fajniejsze/lepsze
lub, jeśli po prostu głosy się znajdą jakieś, że 4ta jest niefajna i zrezygnować z niej trza :D.

Ale, jeśli jednak ruszy opcja nr 1, to czemu nie :).
Pomoc zawsze mile widziana.... :D

Dziki Panowie!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Opcja 4.
Pomysł z ankietami najbardziej mi do gustu przypadł. Jak ktoś wcześniej wspomniał będziemy mieli sposobność obserwować przebieg konkursu. Te emocje! :)

Słanie emaili do Farma... :P Żebyśmy się później nie zdziwili widząc wyniki :wink: A na poważnie... Byłoby to zbyt tajne.

Posty na forum - nie podoba mi się. Intuicja :)

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 29 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Sulia (cytat):
Słanie emaili do Farma... :P Żebyśmy się później nie zdziwili widząc wyniki :wink: A na poważnie... Byłoby to zbyt tajne.


Poza tym, Farm zdziwił by się odbierając pocztę pewnego dnia ;)

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 30 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Ghost (cytat):
Poza tym, Farm zdziwił by się odbierając pocztę pewnego dnia


Taaaaa.... prawda. Ktoś wynalazł elektrycznego vąglika :D ? A tak serio: Faktem jest, że pewnego dnia otwiera skrzynkę, a tu....... 70 emailów! Taka może być niestety rzeczywistość. Ale jest inne wyjście: można wydac edykt, mówiący o konieczności słania głosów na specjalnie utworzone do tego konto (np. miss@heroes.net.pl). 25 MB pomieści tysiące głosów. Hasło do tego konta miałby tylko Farm, który to przesyłał by część listów do mnie i Ghosta, którzy policzali by punkty i przesyłali do niego. Proste, ekonomiczne, supertajne. Tylko jedna wada: to nie byłyby wybory miss avatara. Może to brzmi dziwnie, ale na Forum niewiele by się działo przez czas wysyłania swoich typów. W końcu my sobie ślemy, a ktoś tam liczy i od czasu do czasu informuje, że wybory nadal trwają.

Wokół wyborów Miss zawsze jest dużo szumu, a takowy powstałby właśnie przy opcji 4. Gdybyśmy chcieli zastosować taką taktykę przy wyborze 2, mozna by było co np. tydzień podawać aktualne wyniki, a nie tylko te ostateczne. Też były by emocje.

Sulia (cytat):
Żebyśmy się później nie zdziwili widząc wyniki


Czy mówimy o jakimś kancie? Myślę że Farmerus, ja i Ghost możemy być godni zaufania. Przecież gdyby wygrał np. (sorry za przykład) Uruman Turumam to wiadomo, że to są żarty. Przecież nie bralibyśmy pod uwagę głosów popierających męskie avatary. A czy wygra taka, czy taka, to już zadecydują głosujący.

Sulia (cytat):
Te emocje!


Myślę że emocje były by podobne, gdyby częściowe wyniki podawano raz, na jakiś czas.

Sulia (cytat):
Byłoby to zbyt tajne


Tu masz świętą rację :lol: . Ale trochę by pomogły okresowe wyniki, o których już pisałem.

Ponownie (cytat):
Jak ktoś wcześniej wspomniał będziemy mieli sposobność obserwować przebieg konkursu


Ale istniała by duża szansa na to, że gdyby jakaś Osadniczka objęła by znaczne prowadzenie, to dużo osób mogło by sugerować się wynikami. Kiedy nie wiadomo na kogo głosować (wszystkie są piękne :lol: ) to walnę sobie całą pulę w jedną, co ma największe poparcie (to oczywiście przykład....).

Mam nadzieję, że wybory dojdą jednak do skutku.

Pozdrawiam

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 30 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Czy mówimy o jakimś kancie? Myślę że Farmerus, ja i Ghost możemy być godni zaufania.


W żadnym wypadku nie kwestionuję Waszego zaufania. To jasne jak słońce :)

Konqe (cytat):
Ale istniała by duża szansa na to, że gdyby jakaś Osadniczka objęła by znaczne prowadzenie, to dużo osób mogło by sugerować się wynikami.


Swój rozum każdy ma a głosować zapewne też potrafi sam.

Opcja 4 zatwierdzona :)
Konkurs na pewno się odbędzie.

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 30 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Wokół wyborów Miss zawsze jest dużo szumu, a takowy powstałby właśnie przy opcji 4. Gdybyśmy chcieli zastosować taką taktykę przy wyborze 2, mozna by było co np. tydzień podawać aktualne wyniki, a nie tylko te ostateczne. Też były by emocje.


Tiaaa - my sobie ślemy, a na forum pojawia się info z wynikami - to ma być entuzjazm konqrsowy? :P

Konqe (cytat):
Przecież gdyby wygrał np. (sorry za przykład) Uruman Turumam to wiadomo, że to są żarty.


Nie "Uruman Turumam" tylko "Ururam Tururam" :P
Ja mógłbym w sumie wystartować, gdyż Edwin Odesseiron staje się w BG2 kobietą - to chyba przechodzi przez jakieś luki, prawda? :mrgreen:

Sulia (cytat):
Byłoby to zbyt tajne


Masz rację - ktoś by sobie pomyślał że strzeżemy tajemnicy narodowej (może nie tajemnicy, ale czegoś równie ważnego)...

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 30 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Ekhm... JUŻ USTALONE ZOSTAŁO, ŻE PROPOZYCJA CZWARTA JEST PROPOZYCJĄ, KTÓRA ZOSTANIE WYKOŻYSTANA... Przynajmniej ja słyszałem taką wersję :)

Chyba Farm mie nie zabije... :D Niebawem startujemy!

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 30 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Sulia (cytat):
Konqe (cytat):
Czy mówimy o jakimś kancie? Myślę że Farmerus, ja i Ghost możemy być godni zaufania.


W żadnym wypadku nie kwestionuję Waszego zaufania. To jasne jak słońce :)

A ja podważam :P . Ot, tak dla zasadny, nikomu nie należy ufać w 100% ;) (t, taka moja mała spiskowa teoria dziejów).
Dlatego popieram wszystkie opcje, w których głosuje się za pomoca różnorodnych automatów i skryptów :) .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 31 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

@lan (cytat):
A ja podważam :P . Ot, tak dla zasadny, nikomu nie należy ufać w 100% ;) (t, taka moja mała spiskowa teoria dziejów).
Dlatego popieram wszystkie opcje, w których głosuje się za pomoca różnorodnych automatów i skryptów :) .


Przewidziałem, że napiszesz tego posta... Czyżby moja manipulacja nieświadomym ex-radnym Twierdzy Smoka miała przenieść się tutaj? :mrgreen:

Nieświadomym ex-radnym to Ty co najwyżej jesteś, bo z Twojej wypowiedzi jednoznacznie wynikało, że oczekujesz takiej reakcji i nie chciałem Ciebie rozczarować :P ;) .
Wracamy do tematu ;) .


Note to Up: Mówiłem, że jest nieświadomy :P

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 31 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

DruidKot (cytat):
Chyba Farm mie nie zabije... :D

Daruję :)...

I ten no...

Chciałem jeno przypomnieć, żeby:

ci z Was, któzy chcą zachować swoje ewentualne komentarze na temat swoich typów dla potomności, pisali je tutaj
gdyż najprawdopodobniej, po wyborach Ankiety zostaną usunięte :).


:D

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 31 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

UWAGA!

Z POWODU PEWNYCH NIESPRZYJAJĄCYCH CZYNNIKÓW, WYBORY ZOSTAJĄ ODŁOŻONE NA CZAS PÓŹNIEJSZY

Mamy nadzieję, że niebawem ruszymy :)

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 31 marca 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

A jednak ruszamy...

Ale, z uwagi na bariery techniczne, w nieco zmienonym kształcie...

Echh... :oops:

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

zYzY jest śliczna :lol: Czy wszystkie imiona u Khuzdów są konstruowane w ten sposób (np. kOnE)

Ale i tak Hexe..... ech. Gdyby dało się zagłosować jeszcze na Sulię, Phaere, Darkenę i oczywiście zYzY...

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

nie! to nasza rodzinna specyfika
reszta khazadów ma zwyczajne imiona
ino u nas jest starodawny zwyczaj, że mają zdublowaną, uwspakowioną (w sensie zasad pisowni) sylabe

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Najpiękniejsza to była Sulia około ostatniej północy....
Jak jeszcze kto nie widział:
http://republika.pl/zygfryd_grucha/wybory.png

:D

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 1 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

ROTFL :D :D
Hej, to ja głosowałem na wkońcu jaki avatar?? :D

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Scythia Nymavais



Dołączył: 12 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Przeglądam to forum i korzystajaąc z okazji chciałam serdecznie pogratulować osobom, ktore zechciały sie zajać tymi wyborami z kilku prostych względów mianowicie, wiem jak ciezko przeprowadzić cos takiego bo miałam okazje byc organizatorem takiej zabawy gdzie indziej. Wbrew pozorom nie jest łatwo ustalic idealnego systemu punktacji - mysle, ze tutaj całkiem dobrze sobie poradziliscie :wink:
Nie jest łatwo zadowolić wszystkich :wink:

Pamietajcie, ze to tylko zabawa i nie zrazajcie sie niepowodzeniami
jesli potrzebne by Wam były wskazówki to z checia podziele sie moimi doswiadczeniami :)

Pozdrawiam i zycze miłej zabawy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Scythia Nymavais (cytat):
jesli potrzebne by Wam były wskazówki to z checia podziele sie moimi doswiadczeniami


Scythio: głosowałem w jednej z ankiet na Twojego avatarka.

Moja sprawa jest następująca: jeśli żeczywiście masz doświadczenie, to podziej się ze mną nim, bo ja mam go prawie zero. Jeśli znasz się na html, albo php, to mam nadzieję, że moge liczyć na Twoją pomoc. A na pewno bedzie potrzebna.

Pozdrawiam

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Enleth (cytat):
Najpiękniejsza to była Sulia około ostatniej północy....

Sulia gra w Shreku 2 :D ?
Swoją drogą szkoda Scythio, że nie można głosować na twojego avatara, widziałem już go wcześniej u innej osoby i mnie mocno zainrygował.

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Sulia wyglądała...... nieszczególnie :D . Jak widac prima apiris (to chyba z łaciny....) daje się wssystkim we znaki. Może ja tez zmnienię się na chwię?

Swoją drogą: Scythia jest na liście kandydatek. I ma naprawdę bardzo ładną postać! Ale Ann i Hexe......... *milczenie jest złotem*

A tak na marginesie: Eniu, jakiej przeglądarki używasz?

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Swoją drogą: Scythia jest na liście kandydatek.

Faktycznie, starość nie radość :? . Pamięć już nie ta. I więcej nie napiszę, bo bym musiał podać, na kogo głos oddałem ;) .

Cytat:
A tak na marginesie: Eniu, jakiej przeglądarki używasz?

Przecie masz napisane, że Konquerora :P . Mnie bardziej ciekawiło, czy pliki stylu sa poprawnie odczytywane, bo mi w Mozilli ich po prostu nie czyta i aby coś widzieć, to używam IE :( .

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enleth



Dołączył: 20 sierpnia 2003
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 2 kwietnia 2004     Amatorskie Wybory MISS AVATARA wg SJ-7 :) Odpowiedz z cytatem

@lan (cytat):
Sulia gra w Shreku 2 :D ?

Człowieku, ty weź spisz testament przed zlotem wrocławskim - za to Miłośniczki Rumu ci dadzą dożywocie w Skrzyni :D

Konque (cytat):
A tak na marginesie: Eniu, jakiej przeglądarki używasz?

Nie widać? Konqueror. Wersja 3.2.1, ta sama co całe KDE. Od razu uprzedzę pytanie "co to jest KDE?" i dodam, że to jedno z wielu dostępnych (i moje ulubione) środowisk graficznych Linuksa.
PS. Ciekawa zbieżność imienia pytającego i nazwy przeglądarki :D

___________
Jeśli chcesz żeby coś było zrobione dobrze, zrób to sam...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.