Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-2 6:27:25
Autor Wiadomość
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 2 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Ci to mają dobrze ja jak wejde na jaskinie to w siódmym niebie jestem :P (dlatego wchodze często :D), oczywiście też moge pomóc w końcu szkółka się kończy :) i czasu coraz więcej :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

A więc zabawe "Status GG" do odwołania przejmuje Enialis. Napisałem już do Ciebie na priv, co masz zrobić, więc czekamy :D. Pozdro. Będę jutro po północy, więc myślę, że do tego czasu już ze wszystkim się uporasz i zabawa ruszy dalej :D.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Pójdę do klasztoru, umartwię się, założę poqtne szaty i do końca życie będę się odżywiał dżdżownicami i popijał wodę z kałuży, tudzież wysysał rtęć z termometrów.

Po próżnicy zaproponowałem Cragowi robótkę (ręczną), a zamiast zajęcia w IJB czekało go rozczarowanie i gorycz niespełnienia!!!

Kayam się! Teraz Enialis będzie piastował ten urząd, aż do povrotu naszego ukochanego i miłościwego KRÓLA :D:D:D Mogę nieco pomagierować. Jednak pamiętaj, że z tego tematu ankietę może zrobić tylko Król, lub mod Baru więc......

==============

Voldo: z Twoich propozycji wysuwam wnioski, że jesteś amatorką różnego rodzaju trunków :D. I jeszcze to wszystko po łacinie. Myślę, że możemy to potraktować jako całkiem niezłą propozycje do najbliższej ankiety, ale tylko jeden z tych statusów. Jak już o alkoholu, to w jednostkach :D.

==============

Ja jednak mam coś, co zdeklasuje wszystkie pozostałe, przejdzie do historii, będzie cytowane przez nauczycieli podstawówki, będą to znali wszyscy informatycy w wieku od 3, do 104 lat! Wymyślone przez częściowo zmechanizowany, analityczny mózg Enletha (częstotliwość mózgu 10,55 GHz):

:idea: Największe tragedie świata: Hiroszima '45, Czernobyl '86, Windows '95 :idea:

Ach! Szkoda, że ja tego nie wymyśliłem :D:D:D Teraz wszystko wymyślone na tym szablonie będzie uchodziło za nieorginalne. Bądź pochwalony Enleth!!!

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Enialis



Dołączył: 27 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z miejsca, gdzie słońce nie zachodzi...

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

No więc tak:
z propozycji Voldo wybrałem jedną, i mam nadzieje że najlepszą. Do Konqe wiadomość, że wiem że ankiet robić nie mogę (jakoś się domyśliłem :P ). To będzie robił Rabbit (chyba), a ja będe tylko pomagał (tak myśle przynajmniej, ale inaczej być nie powinno, i mam nadzieje nie będzie). A pomysł Enletha chyba ma mój głos :D . I dzięki wielkie raz jeszcze Rabbitowi za danie mi szansy.

___________
«Where the hell is Koza?»
http://www.knightonlineworld.com/ - Dołącz!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Pomysł Enia jest suuuuuuuuuuuper dzienki Konqe za jego wpisanie tutaj, status ma moje pełne popracie :D :D :D a co do statusów Voldo też są niezłe są bedą gościły na moim gg zamiennie :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):
Wymyślone przez częściowo zmechanizowany, analityczny mózg Enletha

No proszę, to ja już kilka lat temu słyszałem status wymyślony przez Enia, mimo że jego samego nie znałem. Podejrzane :P ;) .

To może ktoś inny już to kiedyś wymyślił, a ja nie słyszałem :P

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 3 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

No właśnie :| pojawił się mały problem techniczny, więc nowa ankieta znajduje się tutaj: http://imperium.heroes.net.pl/viewtopic.php?t=1601 czekamy na głosy :D i na propozycje rozwiązania problemu :D.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 4 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Nie wiedziałem, że Enleth jest autorem tego sławnego obrazka w wersjach kilkujęzycznych krążących od lat po sieci zawierającego tekst o katastrofach :PPP

Słyszałeś teorię memetyki i psychomemów? :P
Według tej teorii, jeśli ledna osoba coś gdzieś wymyśli, ktoś inny może to wymyślić łatwiej nawet nie wiedząc że już powstało :P

--------scalone--------
Słyszałem :p

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 5 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Aż taką wielką amatorką alkoholu nie jestem (choć nie unikam) ale za to fascynuje mnie łacina. Przed wczoraj miałam małą robótkę w poszukiwaniu zwrotów na porzegnanie maturzystów. Na te kilka z jajem trafiłam przypadkiem :D .
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 6 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Drogi Enialis.

Jeżeli nic nie ulegnie zmianie (a nic na to nie wskazuje), to ze względu na pewne moje problemy prywatne oraz spory natłok pracy otrzymujesz temat status gadu-gadu przynajmniej na cały okres wakacji (rozważam możliwość również całkowitego przekazania Ci zabawy). Oczywiście ja postaram się również brać udział w zabawie (mam nadzieję, że nie będę miał z tym problemu), ale jako uczestnik :D.

Jeżeli masz jakieś pytania to wal śmiało... możliwe, że odpowiem z poślizgiem i opóźnieniem, ale odpowiem na pewno.

A więc oficjalnie temat teraz należy do Ciebie :D a z końcem tygodnia dam Ci na priv znać czy na stałe ;). Oczywiście masz prawo odmówić, ale nie chciałbym tego.

PS
Na początek spróbuj jakoś rozwiązać problem tekniczny o którym wspomniałem.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 12 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Nadeszła kolejna edycja naszej zabawy. Każdy, kto nie chce poczuć chłodu stali mojego miecza na karku, MUSI zmienić swój status na:

=> Największe tragedie świata: Hiroszima '45, Czernobyl '86, Windows '95 <=

Natomiast teraz, możecie głosować na nowe propozycje, które widzicie w powyższej ankiecie. Potrwa one 7 dni - aż do wygaśnięcia aktualności teraźniejszego statusu. Od dzisiaj TEN temat będzie oficjalnym forum KSG. Kombinuje też, jak połączyć z tym drugi temat, założony w skutek problemów z ankietą. Przepraszam też za opóźnienie w założeniu tej ankiety, ale były problemy z serwerem, oraz brak czasu z mojej strony.

Ja zagłosowałem na Media Markt :D

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Voldo



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Ruda Śląska (koło Katowic)

Wysłany: 12 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Media Markt jest WIELKI :twisted: .
___________
"Cum tacent, clamant" - Milczenie jest wymowniejsze od słów
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ghost



Dołączył: 25 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: ...no właśnie?

Wysłany: 12 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

"Poszerzaj swoje horyzonty, wyburz blok na przeciwko" rządzi, heh. Czasem mam ochotę wcielić to przysłowie w życie, zwłaszcza jeśli pod blokiem będą stali łysi panowie z bejzbolami :twisted:

Ghost: współczuję z mojego całego, żelaznego serca - Koń.

Współczujesz mi mojej niskiej inteligencji (z której jestem dumny), czy dresów z bloku na przeciwko?
Ghost


Ghost, wcale nie myślę, że jesteś mało inteligentny :D. Oczywiście, że współczuję dresów :D

Arrgh. Kiedy ja jestem właśnie DUMNY ze swojego IQ. Ia pydź topry kłóbęg!

___________
Zaśmiecam język z lubością
Znieprawiam, do złego kuszę
Zakusy mam bolszewickie
I sączę jad w młode dusze


fragment wiersza J. Tuwima
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 12 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Heh... Kto przykleił ten temat?! :/

Nie wiem, ja odklejam, bo zaraz pół Karczmy bedzie się kleić... - @lan
JA! Niby dlaczego nie ma być przyklejony, skoro jest oficjalnym forum naszej partii? Jakieś przywileje się należą. Myślałem nawet, żeby zrobić ten temat "Ogłoszeniem".
Hehe - to ostatne, to żart :D - Koń.
Niech Koń wie, że jedyny przwilej - zółty kolorek - należy się Enowi :P - @lan

***

Coby offtopu nie było - poszerzaj horyzonty...

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 12 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Ponieważ lubię takie z jajem i z morałem to wybrałem:

"Nie siedź w domu - wyjdź na balkon!"

Bardzo dobre. Chciałbym żeby to właśnie wygrało :D:D:D.

Pozdro
Kosnik King, 19 Skryba Imperium Kinugów

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 13 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Kham, kham... czy mi sie wydaje, czy ktosi połączył dwa topiki? Z tego mieńsca chciołef mu syrdecznie podzinkować, i zycyć heeej duzo scynścia i duzo zycia. niech zgłosi się do mnie, a otrzyma ode mnie nagrodę w dowód uznania - kolekcję żadkich kaloszy i kierpców.

Serio: dzięki. Ale ten poprzedni temat też jeszcze jest... Nie wywalać?

@lan (cytat):
Niech Koń wie, że jedyny przwilej - zółty kolorek - należy się Enowi


Bo admin jest z niegoż? To ja zaklepuję sobie kolor TAKI_A_TAKI.

Nie, bo jest szefem Karczmarzy i od razu ma być widać, ze to szef pisał :P . Cała reszta używa pomarańczowego. Ordnung muss sein :P - @lan

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haarald



Dołączył: 23 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: Ors Imperior

Wysłany: 13 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

A ja taki status wymyśliłem:

Powiedzmy, że akurat nie ma mnie jakiś czas przed komputerem ale jest nadal włączony:

Wyszłem na chwile, komputer się pali... firanki też!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 13 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

mój głos oddałem na tatatatata Media markt :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 13 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

A ja chciałbym, aby wygrało:

"Poszerzaj swoje horyzonty, wyburz blok naprzeciwko "

To, takie złe :twisted: Więc na to zagłosowałem :twisted:

A, to:

"Szkoła jest jak Media Markt - powinni tego zabronić "

Z tym to się nie zgodze.Ja tam mogę sobie zabronić szkoły, a nie kto inny :P Więc, nie głosowałem na ten :wink: Jest zbyt prymitywny(ale rozpatrzenia :P)...Na razie :

"Poszerzaj swoje horyzonty, wyburz blok naprzeciwko " - 4 głosy

Głosujcie na ten!!!! :twisted: :twisted:

Bardzo chcę, aby ten status wygrał...przecież, on jest taki oryginalny :wink:

POZDRO :wink:

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 14 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Podoba mi się taki "Historia nie pamięta ludzi takich jak ja"

Uprzejmie prosi się o nieporuszanie tematów politycznych i wszelakich tego typu. Naruszenie zasad grozi usunięciem drażliwych kwestii.
Dziękuję za uwagę. - Hexe

PS. Przepraszam za "doklejkę" :P..

___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Iscandel



Dołączył: 16 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Turek a posty z serca ;)

Wysłany: 14 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Chociaż raz dam za propozycje jakąś prawde życiową

"Przyjaciel to ktoś taki kto zna nas na wylot, a mimo to nas lubi :D"

Wiem ze nie wygra, ale zdanko jest jak najbardziej trafne
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 15 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

AKTUALNY STAN --- AKTUALNY STAN --- AKTUALNY STAN

PROSZĘ PAŃSTWA! Co za niesamowita rywalizacja! Niczym ze szkolnego boiska - dwóch dużych i uzbrojonych kolesiów naparza bezbronnego intelektualistę, przy okazji obrzucając pomniejsze dzieci ciężkimi obelgami. Większy i bardziej napakowany Med nie może wytrzymać wspaniałej łacińskiej mowy bitego 'kolegi', natomiast nieco mniejszy, ale też mający przewagę Bolk, stara się dotrzymać mu kroku, gdyż skoro champion tak robi, to może i on też powinien? Mniejszy brat Bolka - Balk przygląda się scence, nie angażując się zbytnio w bijatykę. Nie ma on jednak szans na zaistnienie.

Wykształcony gostek, o swojskim imieniem Latin, próbuje zatrzymać grad ciosów nań spadających, wykrzykując łacińskie słowa, mające przybrać postać tarczy, bądź też anioła zemsty. Niestety – tępe osiłki niewiele robią sobie ze słów zaczerpniętych z tego pięknego języka. Obok stoi jeszcze dwóch braci Widz, ale są oni wyklinani przez Meda. Zdaje się, że Latin przegra ten ‘pojedynek’ zostając dosłownie wgnieciony w asfalt. Wielka szkoda. Geniusz ginie! Co za strata dla świata! Pozostali nie mając większych szans, uciekają z płaczem z pola bitwy.

Po skończonej mordowance, Med spojrzał z odrazą na uśmiechniętego Bolka i dał mu w zęby. I tak oto na firmamencie szkolnego gangu, zostanie zatknięte imię Meda.

TO TYLE --- TO TYLE --- TO TYLE

Teraz trochę papaierkologii: na listę przyszłych mistrzów należy wpisać Wylota (wspaniałą sentencję Iscandela), oraz propozycję Haaralda. Wydaje mi się, że do następnego etapu wejdzie Bolk, a Med wygra. Jednak chciałbym złamać ogólnie przyjętą zasadę i do kolejnej edycji przyjąć także Balka. Jest to bardzo trafny status. Szkoda by było, żeby się zmarnował. Latin – mimo wspaniałego brzmienia – nie zajdzie dalej. A szkoda. W sumie to zrobiłem freudowską pomyłkę, oddając głos na Meda.

Jeśli jednak wygra Bolk, do następnego etapu przechodzi Med. Jeśli jednak wygra (jak to najprawdopodobniej się stanie), to pomysłodawca tego statusu (Delein? Nie pamiętam jak to się pisze – sorry :oops: ) otrzyma ode mnie wspomnianą rzadką kolekcję kaloszy (bo żaden mod się nie zgłosił).

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Tarband



Dołączył: 23 listopada 2002
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

A może by tak porządne statusy posiadać.

Bycie Jaskiniowcem zoobowiązuje. Wybaczcie ale nie chciałbym jako Jaskiniowiec mieć statusu o ziemniakach!!!

Moze warto pokazać coś na poziomie ?? By ktoś kto status czyta wiedział że z Jaskiniowcem ma do czynienia.

Znowu wyjdę na szaleńca co mu Jaskinia przesłania jasność postrzegania rzeczywistości. Demagoga który do pracy chce zagonić mieszkańców.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Tarband (cytat):
Znowu wyjdę na szaleńca co mu Jaskinia przesłania jasność postrzegania rzeczywistości. Demagoga który do pracy chce zagonić mieszkańców.


hahahaha.... pisząc to chyba tak się stało :D, ale nie przejmuj się, każdy z nas ma "własne odchyły od normy"... :lol:

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 21 czerwca 2004     Status GG Odpowiedz z cytatem

Tarband (cytat):
Bycie Jaskiniowcem zoobowiązuje. Wybaczcie ale nie chciałbym jako Jaskiniowiec mieć statusu o ziemniakach!!!


dlatego ustaw sobie dumny status
a nie durny...

odpuść Admirale...
to zabawa...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.