Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-27 18:44:49
Autor Wiadomość
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Coś mi się wydaje, że ten szkic jest wzorowany na Balrogu z Lord of The Rings: The Fellowship of Ring.
Z całą pewnością będzie to jednostka wysokiego poziomu... w końcu co TAK wyglądającego mogło by być siły chłopów!?
Szkic podoba mi się najbardziej ze wszystkich.
Pytanie... Minotaur? Czy Bestia z otchłani? Wygląda to na takiego sługusa Lucyfera.

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

SAM - Uel (cytat):
Pytanie... Minotaur? Czy Bestia z otchłani? Wygląda to na takiego sługusa Lucyfera.


Nawet nie kracz :D . Jednostki takiego typu, sa dobre do gry pokroju Kronik Czarnego Księżyca, a nie do świata Heroes, żądzącego się własnymi prawami. Potwór typu Bestia z Otchłani nie moze przejść. To musi być coś sprecyzowanego - w końcu bestią z otchłani może być cokolwiek: Piekielny Ogar, Hydra, Gorynicz, Smok (dowolny), Zmora et cetera. Natomiast jeśli chodzi o Minotaura, to powstrzymam sie przed komentarzem, gdyż chcę nadal pozostać w przyjaznych stosunkach z moderatorami :D . To ma być Minotaur?

Jesli chodzi o sługusa Lucyfera, to propouję umiescić to coś w filmiku, jako "maskotka" Lucyfera Kreegana, głaszczącego to monstrum jak pieska (patrz: filmik do kampanii "Podziemia i diabły" z podstawki Heroes ]I[, odcinek 01). Ale bez tego ogniska!

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):

Nawet nie kracz :D . Jednostki takiego typu, sa dobre do gry pokroju Kronik Czarnego Księżyca, .....

Tu muszę interweniować :evil: Kroniki to barzo dobra gra, z klimatem..
Cytat:
w końcu bestią z otchłani może być cokolwiek: Piekielny Ogar, Hydra, Gorynicz, Smok (dowolny), Zmora et cetera. Natomiast jeśli chodzi o Minotaura, to powstrzymam sie przed komentarzem, gdyż chcę nadal pozostać w przyjaznych stosunkach z moderatorami :D . To ma być Minotaur?

Nieprawda :P mówisz o że Herosi mają swój świat więc Zmory, Smoki czy Gorynicz to nie są potwory z piekielnej odchłani.....

Cytat:
Jesli chodzi o sługusa Lucyfera, to propouję umiescić to coś w filmiku, jako "maskotka" Lucyfera Kreegana, głaszczącego to monstrum jak pieska (patrz: filmik do kampanii "Podziemia i diabły" z podstawki Heroes ]I[, odcinek 01). Ale bez tego ogniska!.

Akurat Lucyferek jest już kaput :lol:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
Kroniki to barzo dobra gra, z klimatem..


Racja. Ale występują tam bliżej nieokreślone potwory, np. Lord Nicości.

Haav Gyr (cytat):
Nieprawda mówisz o że Herosi mają swój świat więc Zmory, Smoki czy Gorynicz to nie są potwory z piekielnej odchłani.....


Ale wszystko może wypaść z piekielnej otchłani. kto wie co te diabły tam trzymają :D . Popytaj MiB - a.

Haav Gyr (cytat):
Akurat Lucyferek jest już kaput


Niestety. Ale gdyby uzyć fabuły o cofnięciu się w czasie by powstrzymać kataklizm, mógłby jeszcze żyć. Co z tego, że został zarżnięty? Mógłby np. przchwycić Armageddon Blade, by (przez przypadek) zapobiec zagładzie.

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 18 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Po raz drugi, tym razem już na spokojnie (po zażyciu przerażających ilości Nerwosolu :P) spojrzałem na ów potworka i... nagle zmieniłem zdanie. W końcu jakaś odmiana od tych wtórych jednostek nam się należy...

Damiaen (cytat):
Czego wy chcecie od tego przesympatycznego potworka?! Zobaczycie, jak kiedyś będziemy grać w H5 po sieci, to moja Czarodziejka z Księżyca (nie wątpie, iż takowa w roli bohaterki się pojawi, szczególnie po tym co dziś zobaczyłem) razem z nimi w armii się wami zajmie w sposób odpowiedni, choć trochę uwłaczający godności ludzkiej...


Naprawdę uważasz, iż ten potwór wygląda tak mangowo? Chyba jednak nie... I przesadzasz z tą Czarodziejką z Księżyca - dotychczasowe szkice jednostek są bardzo interesujace. Zresztą - czy odrobina mangi w dobrym wydaniu komuś zaszkodziła?

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Może jednak za dużo tych leków?? :D Mnie tam magną zalatuje, jak już wspominałem gdyby to nie byli Herosi to jednistka fajna, ale tak nie jest i to Mają być Herosi z numerkiem 5 :wink:
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Fuuzy



Dołączył: 19 października 2002
Posty: 164
Skąd: Wasilków na Podlasiu (to nieprawda że ludzie porozumiewają się tu językiem gestów i chrząkni

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Eee... co to jest?
To jest żart? Prawda? Prawda?! Muahahaha*... eee... cóż... możę jednak przejdę do samego potworka.

Cóż... jest to zdecydowanie jeden z najgorszych potworów stworzonych przez Ubi. Począwszy od wielkich łap, a skończywszy na płomieniu wychodzącym z pleców (czyżby potworek miał zapalenie płuc?) potwór wygląda koszmarnie i tandetnie... w dodatku te kolory, i obręcze na łapach... że o rogach nie wspomnę... hmm... cóż... bądź co bądź gdzieś już to widziałem. Czy to przypadkiem nie był Warcraft III?... choć tam ten stworek jakoś wyglądał...


*nagły, histeryczny napad śmiechu

___________
Mamo! Spójrz! Jestem w Internecie...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Mocarny krit:!: Powinien eksplodować, gdy zginie siejąc zniszczenie dookoła!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Stwór jak stwór . Ani dobry ani klimatyczny .Trzeba poczekać na 3D.
minus mangowość aby nie powiedzieć infantylnosc stwora.
Tak jak i pozostałe przestawione postacie plus ostatnie doniesienia od wielkiego MD(jednoczesne ruchy wojsk )czeka nas jakaś wariacja Warcrafta czyli nie wiadomo co....pozdr. robert
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Damiaen (cytat):
Zresztą - czy odrobina mangi w dobrym wydaniu komuś zaszkodziła?


AAAACHHHHHHH!!!!!! MANGI???? W Heroes?! Świat Heroes nie ma w sobie nawet krztyny mangi. Nic, zero absolutne! Jakakolwiek manga w Heroes V może byc jednym z największych grzechów popełnionych przez twórców. Nie chce krakać - ale to wygląda aj wyciągnięte z Dragon Balla.

Fuuzy (cytat):
czyżby potworek miał zapalenie płuc?


Raczej udar mózgu - i to u jego twórców.

Fuuzy (cytat):
Czy to przypadkiem nie był Warcraft III?...


Zauważyliście, że wszyscy porównujemy z Warcraftem? I chyba słusznie. Ba - na pewno!

Kowal Beldurnik (cytat):
Powinien eksplodować, gdy zginie siejąc zniszczenie dookoła!


Nie ma potrzeby - już to robi.

roobert (cytat):
Trzeba poczekać na 3D.


Najlepiej by było, gdyby WoGóle nie bło 3D w nowym Herosiku :D . Ciekawe - może Ubi Soft zostawi stare dobre 2D....

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Morrandir



Dołączył: 12 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Stolyca

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Monster mi się podoba. Może nie rewelacja ale też i nie tragedia.

Jeśli chodzi o brak klimatyczności to ja siem pytam a co to jest klimatycznoś Heroesów, na jakej podstawie wielu z Was twierdzi że jednostka z np. H3 jest klimatyczna a ten stworek nie, a może to po prostu kwestia czysto subiektywna?

Mangowoś? Anioł a i owszem, ale bez przesady, niektórzy zaczynają popadać w obsesję.

Co do podobieństw do stylu Warcraft III to faktycznie coś w tym jest ale myślę że będzie lepij ponieważ Warcraft III to RTS a to zmienia diametralnie postać rzeczy (np. w RTSie występuje dużo więcej jednostek na raz i siłą rzeczy nie mogą one być tak dopracowane bo by sprzęty nasze nie uciągnęły) Heroes będzie bardziej statyczne więc to 3D nie będzie wyglądało jak Warcraft III. Będzie napewno znacznie lepij.

A tak wogle to niech MD przyśle obrazek wampira i wtedy się wszystko wyjaśni wtedy odrazu będę wiedział czy H5 będzie fajne czy kiepskie.

___________
Ja nie jestem przeciwny, wręcz przeciwnie, nie mam nic na przeciwko ale...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 19 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Podpisuje się pod tym co wyżej... też mi się wydaje, że co poniektórzy w obsesje popadają jakąś?? Manga?? Stary... na upartego to diabeł z H3 i z H4 też mógłby być z mangi, według tego myślenia :roll: .

Pod tym poniżej (o ile dobrze zrozumiałem ton wypowiedzi) też się podpisuje ;).

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
Podpisuje się pod tym co wyżej... też mi się wydaje, że co poniektórzy w obsesje popadają jakąś?? Manga?? Stary... na upartego to diabeł z H3 i z H4 też mógłby być z mangi, według tego myślenia :roll: .

To nie obsesja tylko wytrawne oko :wink: a diabeł z H3 był jak diabeł a z h4 jak imitacja diabła lub nekrodiabeł :wink:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Manticore



Dołączył: 26 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Północne Pustkowia :)

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Echhhhhh nigdy im nie wybaczę diabla z H4 - ten widelec zamontowany zamiast ręki mnie po prostu rozwalił :evil: Ten art wskazuje na to, że podobne udziwnienia będą stosowane w jednostkach h5 - ognisko na plecach, jakieś "coś" zamiast miecza u archanioła.

Cytat:
A tak wogle to niech MD przyśle obrazek wampira i wtedy się wszystko wyjaśni wtedy odrazu będę wiedział czy H5 będzie fajne czy kiepskie.


Wampira nie da się zbyt mocno sknocić - praktycznie w każdej części był zrobiony poprawnie, więc taki art nie będzie miarodajny. Ja kcem zobaczyć jednorożca :mrgreen: - jeśli przefarbują mu ogon i grzywę na kolor tęczowy to będzie wiadomo ku której części heroesik 5 zmierza :lol:

Pozdrawiam :)
Manticore

___________
Heroes of Might and Magic 4.....there is no curse in elvish, entish or the tongues of man for this treachery !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Manticore (cytat):

Wampira nie da się zbyt mocno sknocić - praktycznie w każdej części był zrobiony poprawnie, więc taki art nie będzie miarodajny. Ja kcem zobaczyć jednorożca :mrgreen: - jeśli przefarbują mu ogon i grzywę na kolor tęczowy to będzie wiadomo ku której części heroesik 5 zmierza :lol:

haha nie da sknocić?? a ten w h4?? :D Gość we fraku, jak z tanich horrorów z lat 50 :lol: :lol:

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Mi się tam wampir podobał w 4. Najbardziej nie podobał mi się właśnie diabeł (tak jak większości). Ale też na przykład to jak chodzili krzyżowcy - koszmar.
___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Manticore



Dołączył: 26 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Północne Pustkowia :)

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Mi się żadna jednostka z heroes 4 nie podobała o ile pamiętam :P, ale wampir nienajgorzej wypadał w porównaniu z resztą ( pewnie dlatego, że na polu bitwy jednostki były strasznie niewyraźne, przez co drażniące szczegóły nie dźgały badziewiem w gałkę oczną aż tak mocno :mrgreen: ). BTW przestańmy offtopicować, bo się UT zeźli i nam posty pokasuje ;)

[UT: Święte słowa...]

Pozdrawiam :)
Manticore

___________
Heroes of Might and Magic 4.....there is no curse in elvish, entish or the tongues of man for this treachery !!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Duirdae



Dołączył: 19 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Co jak co, ale ten stwór mi się podoba.
Szanuje wasze zdanie, dużo mangi i anime się naoglądałem, ale w tym rysunku jakoś dopatrzyć się jej za bardzo nie mogłem( co prawda nie jestem żadnym znawcą ). Nie wiem, co to jest za bestia, ale od razu widać, że jakiś sługa szatana - może jego piesek. Kajdany uwidaczniają jego siłę i potęgę, w końcu nie od parady ma się takie łapy. Te rogi tylko nie trzymają się reszty, ale to świat fantasy i potwory mają być FANTASTYCZNE - w dwóch tego słowa znaczeniach :) . Grałem trochę w Warcrafta III i jakoś mi się nie kojarzyło, ale ja mam widać jakieś zupełnie inne poglądy. Klimat - słowo rzeka, a póki nie ujrzę całości, nic na ten temat nie powiem. Chciałbym, by H5 był niezrównaną grą, a jeśli ciągle będziemy trzymać się tego samego szablonu wykonania. bojąc się zmian i nowości, to wyjdzie zwykły sequel. To tyle moich wypocin:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Duirdae (cytat):
Klimat - słowo rzeka, a póki nie ujrzę całości, nic na ten temat nie powiem. Chciałbym, by H5 był niezrównaną grą, a jeśli ciągle będziemy trzymać się tego samego szablonu wykonania. bojąc się zmian i nowości, to wyjdzie zwykły sequel. To tyle moich wypocin:)

Święta słowa. Jak mówi pewne przysłowie jeżeli coś się ciągle nie ulepsza, tak naprawdę cofa się w rozwoju...

PS. Ja też nie widzę w nim nic mangowego, jeno kolorki mogły by się na nieco bardziej mroczne zmienić....

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 20 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Ale kwas!

Chcę więcej, więcej!!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nevon



Dołączył: 21 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Żelazny Bastion, zachodnia rubież Śnieżnych Wzgórz

Wysłany: 22 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Istotnie stwór bardzo podobny do Balroga. Zgadzam się z Konqe, iż należałoby pociemnić kolorystykę. Ognista grzywa spoko. Nie wiem jednak co to jest... Nie podoba mi się to przesadzone gigantyczne umięśnienie. Ogólnie nie jestem zachwycony takim modelem stwora.
Nie przepadam za stylem mangowym - może dlatego, że zbytnio odbiega od rzeczywistości (proporcje). Chodzi mi o to, że np. archanioł nie uniósłby tak gigantycznego miecza, który waży pewnie więcej od niego i jest od niego wyższy. Jak takim czymś walczyć ? Wiem, że niektórzy powiedzą że w świecie fantasy wszystko jest możliwe. Zgadzam się, lecz dla mnie jest to rażące i nieestetyczne. :roll:

Pozdrawiam
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 22 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Dzięki Nevon. Święte słowa. Tak na marginesie to poraża sam wygląd Archaniołka. To, co zaprezentowano nam tutaj, to efekt niepochamowanych ambicji. UbiSoft chce nas szokować zabójczymi płomyczkami, mieczami wielkości bożonarodzeniowej choinki, i dennymi efektami graficznymi. Nie przeszkadza mi juz tak bardzo ten miecz (u Angela) ale sam jego wygląd: jak z jakiejś dobranocki. Niech twórcy wzorują sie na Aniele z Heroes IV - tam było arcydzieło. Natomiast ten potworek którego zaprezentował Utur po prostu nie pasuje do żadnej sensownej jednostki z HEROES.
___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Anonymous



Dołączył: nigdy
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 23 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Hmmm.... jakiś przypakowany demon ze sposobem poruszania się (i zapewne inteligencją) goryla... Sam wygląd najbliższe skojarzenie nasuwa mi z Warcraftem III (tak jak i większości), jakiejś spcejalnej mangowości tu nie widzę...
Ogólnie stwór wydaje mi się trochę "przekombinowany", to ognisko, wielkie rogi, kupa mięcha - tak jakby robione, żeby wzbudzić zachwyt dzieciaków z otwartymi ustami oglądającymi "Power Rangers" :P
Wolałbym żeby twórce przestali udziwniać jednostki jakimiś cudeńkami, wolę klasyczny wygląd.
A tak wogóle zaczynam się obwiać, że twórcy będą wymyślać ni z gruszki ni z pietruszki jakieś nowe monstra zamiast korzystać z mitologii i literatury fantasy. W H3 nie było ani jednej dziwnej jednostki i wszyscy byli szczęśliwi, w H4 zaczęły się pojawiać jakieś Venomy i diabły-inwalidzi :wink: i od razu klimat poleciał. Niech wygląd pozostanie klasyczny i będzie tylko po prostu ładny, a będzie cool. Nie chcę jakichś bajerandzkich mieczy, ognisk na plecach (gość jak się wyprostuje, to sobie rogi podpali) itp. Wystarczą zwykłe lśniące zbroje, ogniste grzywy (ale nie goniska!) itd.

Mr.Rabbit (cytat):
Mi się tam wampir podobał w 4. Najbardziej nie podobał mi się właśnie diabeł (tak jak większości). Ale też na przykład to jak chodzili krzyżowcy - koszmar.

Ale za to krzyżowcy bardzo ładnie kończyli swój żywot :) A wampir nie był zły, tyle że w tym fraku wogóle do klimatu nie pasował :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Konqer



Dołączył: 17 marca 2004
Posty: 164
Skąd: z kościoła. Tam mieszkają paladyni.

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Isgrimnur (cytat):
Ogólnie stwór wydaje mi się trochę "przekombinowany", to ognisko, wielkie rogi, kupa mięcha - tak jakby robione, żeby wzbudzić zachwyt dzieciaków z otwartymi ustami oglądającymi "Power Rangers


Właśnie o coś takiego mi chodziło - niepotrzebne bajerowanie. Wreszcie ktoś to ujął w miarę zrozumiale (ja nie potrafiłem - mówiłem o niepochamowanych ambicjach :D )

Isgrimnur (cytat):
Wolałbym żeby twórce przestali udziwniać jednostki jakimiś cudeńkami, wolę klasyczny wygląd.


Otóż to. Jedonstki w Heroes ]I[quote="Isgrimnur"]ykładem na klasyczny wygląd. Na nich powinni się wzorowac graficy (oczywiście powinien to być wygląd odpowiednio unowocześniony), nie jakieś tam balisty jako zwykłe potworki.......

Isgrimnur (cytat):
tak wogóle zaczynam się obwiać, że twórcy będą wymyślać ni z gruszki ni z pietruszki jakieś nowe monstra zamiast korzystać z mitologii i literatury fantasy.


Tu własnie chciałem przejść do sedna sprawy: (ciężko to będzie ubrać w słowa.....). Chodzi o coś takiego jak "Bestia z otchłani", czy "Jadowity pomiot" (choć ten ostatni bardzo mi sie podobał). Hmm..... jak by to wyjaśnić. To są potwory "bliżej neokreślone" tzn. nie wiemy co to jest "bestia z otchłani". Gdyby była jednostka "potworne monstrum" to moglibyście to sobie w miarę precyzyjnie wyobrazić? Ja nie. W końcu to może być wszystko. Jednostki z Heroes są DOKŁADNIE sprecyzowane, CZYLI Smok, Hydra, Minotaur, Dżin, Tytan, Wywerna. Dlatego coś w stylu "pożeracz piekieł" nie ma szans na powstanie. W Heroes III była jednostka "bliżej nieokreślona", mianowicie był to Demon. Demonem też może być nieskończona liczka potwornych potworów. Nikt na to nie zwrócił uwagi, ale nie był w sumie potrzeby, bo przyjął saię bez zgrzytów. Ale jak zobaczę tą jednostkę i jak jeszcze będzie sie nazywała "twór ognia" to mnie chyba pokręci :D .

Isgrimnur (cytat):
w H4 zaczęły się pojawiać jakieś Venomy i diabły-inwalidzi


Widełki zamiast ręki u Diabła w Heroes IV, to właśnie jest coś takiego jak ten debilny płomyczek na plecach monstra zaprezentowanego wyżej.

Mr. Rabbit (cytat):
Ale też na przykład to jak chodzili krzyżowcy - koszmar.


Poruszali się jakby byli robotami, ale wyglądali całkiem nieźle. Ale od tego genialnego Krzyżowca z "Trójki" to im jeszcze bardzo daleko..... :D . A Wampiry w "Czwórce" były spoko, tylko nie pasowali ubiorem do ogólnego wystroju miasta (podobnie jak ich "domek" - stoi sobie taki dwór pośród stosów kości i pobojowiska :D ). Najlepsze wampiry były w Heroes ]I[, mo stylizowane na wampira - monstera, a nie wampira - facet z klasą.

Pozdrawiam.

___________
Cenzura to reklama na koszt państwa.
Federico Fellini (1920 - 1993)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 24 kwietnia 2004     Nowy stwór z Heroes V. Odpowiedz z cytatem

Konqe (cytat):

To są potwory "bliżej neokreślone" tzn. nie wiemy co to jest "bestia z otchłani". Gdyby była jednostka "potworne monstrum" to moglibyście to sobie w miarę precyzyjnie wyobrazić? Ja nie. W końcu to może być wszystko. Jednostki z Heroes są DOKŁADNIE sprecyzowane, CZYLI Smok, Hydra, Minotaur, Dżin, Tytan, Wywerna. Dlatego coś w stylu "pożeracz piekieł" nie ma szans na powstanie. W Heroes III była jednostka "bliżej nieokreślona", mianowicie był to Demon. Demonem też może być nieskończona liczka potwornych potworów. Nikt na to nie zwrócił uwagi, ale nie był w sumie potrzeby, bo przyjął saię bez zgrzytów. Ale jak zobaczę tą jednostkę i jak jeszcze będzie sie nazywała "twór ognia" to mnie chyba pokręci :D .

Teraz widzisz i może przyznasz mi rację, że wykłócałem się kiedyś o prawidłowe nazwy stworów oraz by pochodziły z legend i mitów, tak jak do tej pory było w herosach, a nie jednostki typu "potwór z odchłani" czy "zabójca potworów"........

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.