Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 11:15:02
Autor Wiadomość
Aiwelosse



Dołączył: 17 kwietnia 2003
Posty: 164
Skąd: okolice Piły

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Oklaski dla tego Pana. Świetny pomysł, fajne wykonanie :)
___________
S. Grochowiak: "Mikroliryka" (fragment)

Gdy o księżycu - to mówić łyżką od soli,
Gdy o słowikach - to znać kaniony ich gardeł,
Gdy o miłości - to kłaść w milczeniu na stolik
Włosy twoje osobne
I twarde
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
McGregor



Dołączył: 22 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: zielona górzysta wyspa na północy

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Czy ktos juz mowil, ze to swietny pomysl? :mrgreen:

Oczywiscie jestem tez za, aby mnie tam gdzies wcisnac.

___________
Głupi nie wie że jest głupi, a mądry to wie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
SAM-UeL



Dołączył: 19 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Spośród szczytów Wielkiego Babilonu

Wysłany: 10 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

No ktoś tu zapomniał o starym SAM-UeL'u, który to rzekomo miał być przewodnikiem na zjeździe w Krakowie a pewnych dwóch panów mu w tym przeszkodziło... tak więc:
Kraków - SAM-UeL
SAM-UeL - Kraków

___________
biegniemy za szczęściem choć nie możemy go dopaść,
wciąz ucieka nam, bo nie znamy prawdy o nim,
Po co łapać króliczka, skoro tak przyjemnie się go goni..

    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

No powolutku robi sie gesto na mapce :)
(niestety, na razie tylko nanosze na mape nowych mieszkancow i nie mam czasu na wprowadzanie ulepszen)
Mr. Rabbit (cytat):
... Może należy podciągnąć niektóe miejscowości pod te większe, dla przykładu:

Jeśli ja mieszkam w Tychach, ale większość osób jest z Katowic i jest to większy ośrodek niż Tychy to choć mi tego trochę szkoda, to jednak żeby mapa jakoś wyglądała podciągnąć pod Katowice i mnie.

Można by później pomyśleć o tym, aby przy Zoomie zmieniło mnie z Katowic, na Tychy ... ale to tylko taka mała sugestia... może ją rozważysz...
Prawdopodobnie dokladnie tak to zostanie zrealizowane.

Farmerus (cytat):
...Dlatego (wg mnie) spokojnie można zamieścić tam wszystkich (choćby wymienionych przez Elda) i ewentualnie (potem) usunąć ze spisu tych, którzy kategorycznie na mapce umieszczeni być nie chcą ...
Nowych mieszkancow bede umieszczac w chwilach wolnego czasu, nie zapominajce, ze jest to wersja testowa (potrzebuje 20-30 chetnych na poczatek do sprawdzenia jak to sie bedzie zachowywac (tu mile widziane wasze sugestie).

Ann (cytat):
...Tak sobie na to popatrzałam i mi do głowy przyszło coś takiego - na tej mapie Polski jestesmy z Ra-Vem zaznaczeni koło siebie, ale w perspektywie całej mapy, to ta odległość się wydaje wielka - w rzeczywistości 7 km...
Ra-V podal ze okolice Zielonej GOry (blizej nieokreslone), a ty Sulechów a to 21 km od Zielonej. Poniewaz flaga w tej skali ma ok. 20km na 10km uznalem, ze jest to odleglosc do odroznienia na mapie (przy obecnym zageszczeniu). Tak samo jest z Farmerusem. Musze przyznac, ze bardzo spodobal mi sie pomysl z wojewodztwami, pierwotnie zoom mial obejmowac prostokatny wycinek mapy, twoja wersja wydaje mi sie o wiele ciekawsza :) .

Damiaen (cytat):
...może tą mapę podrzucić gdzieś w Imperium, albo i lepiej - jakiś znaczniejszych rozmiarów link do niej dać, co by wszyscy zainteresowani mogli się łatwo do niej w miarę szybko i bez niepotrzebnego błądzenia dostać...
Link bedzie na pewno, ale myslalem o tym dopiero jak mapa wyjdzie poza faze beta.

@lan (cytat):
...Jeżeli wolałbyś mapę z zaznaczonymi województwami zamiast tej, to poszła na maila...
Dzieki za mapke.
Pozostali pamietajcie ze ciagle czekam na inne wersje podkladow.

Ingram (cytat):
...A mógłbyś jeszcze dorobić coś takiego, żeby po kliknięciu na nicka Jaskiniowca po lewej, pokazywało się odpowiednie okienko na mapie?...
Jak to wie mowi: strona w przygotowaniu :) , ale niech strace uchyle rabka tajemnicy. Prawie na pewno po kliknieciu nicka mieszkanca (po lewej stronie) nastapi przejscie do zooma w widokiem wojewodztwa w ktorym on mieszka (w oknie prawym). To jeszcze nie dziala, ale poki co wszyscy mozemy zadecydowac co bedzie sie dzialo jesli najedziemy kursorem myszy na nazwe mieszkanca. przygotowalem trzy propozycje wybierzcie sami, albo przedstawcie inne mozliwosci.
___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem nie ma sensu umieszczać tych wszystkich z listy Elda... wielu z nich tak na oko już od dawna nie jest w Jaskini, więc jaki to ma sens?
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Ja pochodze z Przemyśla :). W prawym dolnym rogu sięta wiocha znajduje ;). 15 km od ukrainy :P
___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Elessar



Dołączył: 5 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Z siedziby Gildii

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Hej, ja też chcę!!!

Jestem z Brzegu, miasto położone pomiędzy Opolem a Wrockiem, jakby ktoś nie wiedział.

Pomysł jest naprawdę przedni. No i żeby nie było (ustawa o ochronie danych osobowych) zgadzam się na udostępnienie... (niech ktoś dopisze resztę ;) )

___________
Ashes to ashes, dust to dust
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mecku



Dołączył: 8 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Przemyśl

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Na początku nie zrozumiałem tego projektu, a przy okazji mój administrator wyłączył mi neta. :twisted: Ale sobie to przeczytałem i zrozumiałem ten temacik. Angażuje się! Jestem z Przemyśla... :idea:
I już...i to by było na tyle... :!: :!: :!: :)

___________
Wolę żałować niepomyślnych wyników niż wstydzić się odniesionego zwycięstwa

/Aleksander Wielki/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Proszę wschód zapełnić :P

Białystok :)

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jokaaska



Dołączył: 6 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy tęsknoty

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

mi tak jak poprzedniokom też sie podoba :P
ja jestem z miasta Przemyśl (niewiem jak można było nazwać tak miasto)

___________
za złudzenia płaci się rzeczywistością
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 11 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Jak narazie to jestem najdalej wysuniętym na północ mieszkańcem i wszyscy są daleko. :( Więcej osób dodaj jeśli możesz.
___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 12 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Nie ładnie LEVY nie ładnie :P o mnie się zapomniało :D prosze mnie Tu dodać do tej mapki :D raz raz :D



P.S bardzo fajny pomysł :))))))

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 13 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):
Nie ładnie LEVY nie ładnie :P o mnie się zapomniało :D prosze mnie Tu dodać do tej mapki :D raz raz :D

Dwa, dwa
Nami dodana :)

Wcale o tobie nie zapomnialem.
Pozostali chetni tez sa juz na mapce.

Wciaz nie widze glosow, jak ma sie zachowywac mapka po najechanu kursorem, na nicka. Ani jakich rozdzielczosci monitora uzywacie na codzien. Mam zrobic ankiete, czy co ??
Czemu nikt mi nie powiedzial ze dla 800x600 sa za duze fonty i okienka ??

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hardack



Dołączył: 13 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Nowy Targ

Wysłany: 15 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

A ja to co :lol: . W takiej ładnej mieścinie mieszkam a tu jej nie ma. Nowy Targ stolica podhala 20 km od Zakopanego, najłatwij ją znaleść patrząc w atlasiku na przemysł skórzany 8)
___________
Głupiec głupcem pozostanie a mędrzec geniuszem się stanie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 15 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Jestem z warszawy :) Ogólnie świetny pomysł
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Simba



Dołączył: 19 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Lwia skała

Wysłany: 17 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Hie hie ja też chcę być na mapie jestem w trójmieście-Gdynia...
Fajna mapka może ją umieści ć gdzieś w jaskini?

___________
Nie płaci się za zamiary, lecz za pracę, którą wykonano.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 18 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Witam,

to proszę i Bielsko umieścić na mapie. Będzie mi bardzo miło (wiadomo chociaż, gdzie ta mja zapadła dziura jest.. :P?)

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 19 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Witam kolejnych "mapowiczów"

A czy ktos w koncu podzieli sie ze mna i innymi zarowno uwagami jak i spostrzezeniami dotyczacymi mapki, dalej nie jestem zdecydowany w jaki sposob ja rozwijac.

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 19 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Jeden z lepszych pomysłów, jakich realizację miałem przyjemność oglądać!

Dzięki Ci, Levy!

A ja jestem z kaLISZA :P

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 19 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

LEVY (cytat):
A czy ktos w koncu podzieli sie ze mna [...] zarowno uwagami jak i spostrzezeniami dotyczacymi mapki, dalej nie jestem zdecydowany w jaki sposob ja rozwijac.

mosz pewne!
mailem się odezwę!!!

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lobo



Dołączył: 18 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: i po co?

Wysłany: 22 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Pomysł spoko, nie moge doczekać się wersji finalnej.
Tak 3mać!

___________
Tak dryfuje nam życie,
po omacku, we mgle...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 23 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Proszę o zaznaczenie na mapie - Opole - Eldacar (w spisie już jestem) :)
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LEVY



Dołączył: 14 maja 2002
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 25 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Witam ponownie (zwlaszcza nowych mapowiczow, Lobo nie napisales czy chcesz na niej byc).
Z braku Waszych pomyslow uzgodnilem z Hetmanem, co nastepuje:
1. Po lewej stronie bedzie widoczny tylko atavar i nick mieszkanca (podswietlenie powoduje wskazanie polozenia mieszkanca na mapce, a klikniecie przejscie do jego profilu).
2. Mapka bedzie mala trojstopniowy zoom:
- ogolny, pelna mapa (podzial na wojewodztwa i info ogolne kto w danym wojewodztwie mieszka, niektorzy mieszkancy podaja tylko wojewodztwo)
- j.w., ale juz z oflagowanymi miastami (jeszcze nie wiem jakie 'zageszczenie' zastosuje, podejrzewam, ze w okolicach 50km, czyli jesli ktos mieszka np. do 50 km od Wroclawia to bedzie przypisany do Wroclawia), na mapie nie bedzie widac mieszkancow którzy nie ujawnili swego zamieszkania.
- widok wojewodztwa, jak mozna sie domyslic: oflagowane miasta w danym wojewodztwie wieksza dokladnosc, 'zageszczenie' - jeszcze nie wiem.
3. z mapy calkowicie wylatuja wskazania komunikatorow (nie ma ani przy spisie mieszkancow, ani na mapie, sa tylko w profilach).

I najwazniejsze mapka jest juz dostepna pod adresem:
http://heroes.net.pl/mapa

Dalej oczekuje jakichkolwiek sugestii, wszystko (wyglad, zawarte informacjie, itp.) zalezy od Was.

___________
http://mapa.heroes.net.pl chcesz zobaczyc skąd jesteśmy? zajrzyj.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 25 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

Taka drobna uwaga... Maków Podhalański przez samo h ;).
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
tse tse



Dołączył: 12 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Białobrzegi n. Pilicą

Wysłany: 25 maja 2004     Jaskiniowcy - co, gdzie i po ile - mapa. Odpowiedz z cytatem

A to trzeba się zgłosić aby być na mapie nie wiedziałem myślałem, że to wszyscy auomatycznie. :lol:
Pomysł z mapą jak najbardziej spoko (ja nz zawodu geograf nie mam prawa myśleć inaczej :wink: )
a no i proszę o dodanie mnie do mapy Białobrzegi 72 km. na południe od Warszawy lub sama Warszawa bo tutaj rezyduję a Białobrzegi to raczej tylko w dowodzie :P

___________
Hattrick VII.42 - moja liga
Pilica piłkarska stolica :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.