Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-5 9:03:00
Autor Wiadomość
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
a ja was dyskretnie ubezpieczam :)

a ja dyskretnie śledzę zza rogu ;)

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Mirabell (cytat):
Uprzejmie informuje się, że Wrocławianie przybędą o godzinie 12:53 :)


I ja będę w tym pociagu :)
O 11:10 jestem we Wrocławiu, a stamtąd wsiadam z wami do pociągu do Opola :)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Witam,

hm. Dopiero na 13 w Opolu? To może ja jeszcze zdążę obiad zjeść we Wrocławiu ;P?

A @l sam nie wie, jak i o której chce przyjechać. Zresztą, sami go zapytajcie, może Wam powie ;P.

Den, do Gliwic to sporo pociągów w ciągu dnia jeździ, tak więc o powrotny martwić się nie powinieneś ;D.

Pozdrawiam,
Hexe

PS. 11.30 - 11.40 pod zegarem?

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sulia



Dołączył: 26 października 2002
Posty: 164
Skąd: Białystok

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Do końca liczyłam, że jakoś wyjdzie mi kolejny wyjazd na Śląsk. Nie udało się jednak :( Czas troszkę postudiować. A tak nawiasem to marzy mi się jakiś zlot zimą, więc na niego czekam. Nie ma to jak kula śniegu rzucona w kierunku... :P

Bawcie się dobrze! I nie śpijcie za długo! :)

___________
Zasady Zakątkowe:
1. Proszę o nieużywanie emotów
2. Przepuszczajcie tekst przez Worda:)
3. Nowi goście przynoszą drobny upominek!
4. Żadnych bójek i pijaństwa:)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

:evil: :( :? :cry:

Wszystko się przeciw mnie sprzysięgło.
Buuuu...

:evil: :( :? :cry:

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ingham



Dołączył: 1 kwietnia 2001
Posty: 164
Skąd: Ciechanów

Wysłany: 22 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Sulia (cytat):
A tak nawiasem to marzy mi się jakiś zlot zimą, więc na niego czekam.


Sulciu, ale o czym mowa?! Przecież Sylwestra w Białymstoku spędzamy!
Zlotowicze - obgadajcie ten temat! (chociaż właściwie, o czym tu dyskutować, jak już wiadomo gdzie i kiedy :>)


I nie chcę być zrzędliwy (właściwie to chcę, bo taka mam naturę, ale jakoś ładnie to w słowa zakamuflować trzeba), ale była taka piękna data 16ego na zlot... trzeba ją było zmieniać... tyle squadu się wykruszyło...
Ja chcę Zamkowe z Namysłowa!!!

___________
Tylko modlitwa może Was zbawić!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 23 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

:( :( :( :( :( :( :(
Jednak poprzedni termin był lepszy...

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

relacja ze zlotu, pisana z pewnego miejsca, które kiedyś bylo przytulne :)

W skrócie:

- rozpoczęliśmy (zlot rzecz jasna) o godz. 10:xx
- przewidywany czas zakończenia - unknown
- cześć dotarła już do domu (patrz Gui), inni spędzają miłe chwile w wagonach PKP (patrz @lan, Behemoth, Hexe), natomiast niektórzy smacznie śpią :) (Nami i Danedareth - piękny widok, ech gdybym miał aparat :) - co z resztą sam nie wiem ;)

A teraz troszkę liczb:
- 9 osób odwiedziło nas z poza Opola,
- 1 - tylu było debiutantów,
- 3 - tyle godzin biedny Eld spał w pozycji embrionalnej, (jeśli znacie Elda wiecie o czym mówię :]
- 11/8 - tyle Jaskiniowca wypadło na 1 metr kwadratowy w apogeum,
- 300 zł - tyle w zaokrągleniu wydaliśmy na zaspokojenie potrzeb,
- 0,5 - tyle litrów soku mallinowego zostało - nie pytajcie po czym :),
- 20 km - tyle mniej więcej wynosiła długość naszej trasy,
- 2 - tylu było dzielnych rycerzy, którzy nie zważajac na niepogodę, łaki pełne plugawego robactwa i wczesną porę wybrali się na Dworzec Główny (oddalony o jakieś 7 km ;p)

Sulia (cytat):
I nie śpijcie za długo! :)
Prorokini jakaś czy co :/
___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Trasa od Eldzia na dworzec była piękna po prostu... te łąki tonące w ciemnościach ;) ta obwodnica :P ten wiatr we włosach ;) ta błoga cisza... (wreszcie moich uszu nie atakowała żadna "muzyka"). Aha, oczywiscie mimo nieznajomosci miasta trafiliśmy idealnie... głupi to mają szczęscie :P.
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Guinea (cytat):
Trasa od Eldzia na dworzec była piękna po prostu... te łąki tonące w ciemnościach ;) ta obwodnica :P ten wiatr we włosach ;) ta błoga cisza... (wreszcie moich uszu nie atakowała żadna "muzyka"). Aha, oczywiscie mimo nieznajomosci miasta trafiliśmy idealnie... głupi to mają szczęscie :P.


Tak czysto formalnie pytam - jakie łąki, obwodnica ?? Czy na pewno wyjechaliście z DG w Opolu ?? Może to był Kluczbork albo insza mieścina ?? :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

No wiesz... ciemno było ;) ale jestem prawie pewien że szliśmy drożyną pośród łąk, a następnie trafiliśmy na dość szeroką ulicę, by po pewnym czasie zacząć podążać zgodnie z drogowskazami "Opole centrum" no ale cóż, może ktoś poprzestawiał te drogowskazy... :P
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Eldacar (cytat):
natomiast niektórzy smacznie śpią :) (Nami i Danedareth - piękny widok, ech gdybym miał aparat :) - co z resztą sam nie wiem ;)


Akurat nie spałam :P leżałam sobie, przecież pytałam się co tam piszesz do Imperium :P

Cytat:
A teraz troszkę liczb:

bla bla


Tak, ale mniejszość kobiet w liczbach [3 do 8] to już nie łaska było zamieścić :>?


Ogólnie było miło.[oprócz kilku momentów... ale już mniejsza o nie - liczy się całość...] A najwygodniej to się spało w pięcioro w jednym łóżku... tu mnie ktoś gniótł, tu wbijano w żebra łokcia ;). Przyjemna (mniej więcej) była dłuuuuga droga do domciu Eldzia ("W Opolu wszędzie jest blisko - no oprócz do Eldzia" <- to nie moje słowa :P :)).

Ja tam wróciłam sobie już do domciu, jem obiado- śniadanie, ledwo żyję, ale zaraz zabieram się do nauki....

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Witam,

z Imperatorem we Wrocławiu zjawiliśmy się ok. godziny 9.30 i najbliższe kilkadziesiąt minut spędziliśmy na poszukiwaniu odpowiedniego banku, z którego to Imperator chciał środki pieniężne wyciągnąć. Trafiliśmy na niego całkiem przypadkiem, po wcześniejszym przepytaniu ok. 10 osób. Żadna nie wiedziała :).

W drodze powrotnej uraczyliśmy się wysokokalorycznymi goframi (a co :) i dokładnie o godz. 10.59 pociąg do Warszawy Wschodniej wytoczył się z dworca unosząc ze sobą Behemota :).

Tak więc, Eld, o wymienionej przez Ciebie porze ja już podróże zakończyłam :).

Ja bym jeszcze do listy Wrażeń Ważnych i Niezapomnianych dopisałabym ciekawy sok pomidorowy zamówiony przez Beha i Grena no i nietrafil'a, rzecz jasna :).

Nami (cytat):
tu mnie ktoś gniótł, tu wbijano w żebra łokcia ;)


A kto kazał Ci kłaść się pomiedzy dwoma wrednymi siostrami, co-to-lubią-wbijać-łokcie :>?

Pozdrawiam,
Hexe

PS. Niektórzy zadanie robią, a ja idę spać. Stanowczo snu za mało.. ;>

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Hexe (cytat):


A kto kazał Ci kłaść się pomiedzy dwoma wrednymi siostrami, co-to-lubią-wbijać-łokcie :>?


To akurat Mi mi je wbijała :P a położyłam się, bo tak miejsce zrobiliście na łóżku - po środku :P


Cytat:
PS. Niektórzy zadanie robią, a ja idę spać. Stanowczo snu za mało.. ;>


Tak, Tak... dobranoc :p Ale Ty masz jeszcze jutro wolne... a większość idzie już z rana na zajęcia (Eldzio, Behu, @l i Gui :)) i do szkoły (prawie cała reszta no oprócz Grenia :)) :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Eldacar



Dołączył: 17 stycznia 2003
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Nami (cytat):


Akurat nie spałam :P leżałam sobie, przecież pytałam się co tam piszesz do Imperium :P



Nie przypominam sobie - mieszasz pewnie sen z jawą ;p

Cytat:


Tak, ale mniejszość kobiet w liczbach [3 do 8] to już nie łaska było zamieścić :>?


Nie wspominałem, gdyż Wasza obecność to sprawa tak oczywista że nie ma sensu o niej wspomniać :)

Cytat:
("W Opolu wszędzie jest blisko - no oprócz do Eldzia" <- to nie moje słowa :P :)).


To nie ja chciałem zwiedzać Dworzec Wschodni ;p

Zresztą sapcerek dwugodzinny przydał się nam ;p

A tak poza tym to bardzo się cieszę, że zlocik wypadł jako tako - gdyby nie ta rezerwacja byłoby jeszcze fajniej, ale mądry Jaskiniowiec po szkodzie :)

Hiperhrabina (cytat):

A kto kazał Ci kłaść się pomiedzy dwoma wrednymi siostrami, co-to-lubią-wbijać-łokcie :>?


Kobieca intuicja :)

___________
"I know not with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones." A. Einstein
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Eldacar (cytat):


Nie przypominam sobie - mieszasz pewnie sen z jawą ;p


To Ty mieszasz nie ja :P



Cytat:
Nie wspominałem, gdyż Wasza obecność to sprawa tak oczywista że nie ma sensu o niej wspomniać :)


Tak, trójeczka hegemoniczna jak zawsze... ale już nie będzie więcej trójki.



Cytat:
To nie ja chciałem zwiedzać Dworzec Wschodni ;p


No wiadomo, że łatwiej powiedzieć, że to nie ja tylko ktoś inny :P



Cytat:
Zresztą sapcerek dwugodzinny przydał się nam ;p


No w sumie ta... co poniektórzy doszli do pewnych wniosków co podejrzewam, że wyszło im na dobre.



Cytat:
Kobieca intuicja :)


Tak, tak oczywiście :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sandro



Dołączył: 15 października 2002
Posty: 164
Skąd: kaLISZ

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Nie bez pewnej satysfakcji stwierdzę, iż z przyjezdnych zlotowiczów pojawiłem się pierwszy, już o 10:30. Następnie wraz z Grenem czekaliśmy na pociag z Gliwic, którym to przybyli Guinea i Denadareth, jednakże oddzielnie, bo w pociągu się nie spotkali :). Kolejny dołączył Eldacar, dochodząc do naszej grupki stojącej pod tablicą przyjazdów. Ten właśnie skład stanowił komitet powitalny Imperatora, choć bez fanfar się obyło.

W oczekiwaniu na ekipę wrocławską rozpoczęliśmy libację w Ambrozji, ja jedyny nie dałem się spazurzyć (wówczas). Około 13-stej przyjechali Nami, Mirabell, Hexe, @lan i Faramir, tym samym zamykając skład zlotu. Następnie miała miejsce wycieczka nad cypelek, potem nad jeziorko, potem do Piramidy, potem do jakiegoś pubu, potem do Eldzia. Z godniejszych wzmianki rzeczy należy wymienić pamiętna dyskusja o filiach (zostałem netrafilem :? :wink:), czytanie cosmopolitanu i baardzo interesujący test wykonywany na Imperatorze (Hubi - powienieneś być! Oj, tyle by było materiału :P), a także wiele późniejszych rozmów pełnych podtextów i sporej dozy wulgarności. No i krokodyla.

Było też kilka mniej przyjemnych chwil, które nawet na pewien czas zdominowały atmosferę, ale po co o nich pisać. Niemniej nie da się ukryć, że ten zlot był trochę inny, specyficzny...

___________
I.Am.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Eh, godziny od mniej więcej północy do szóstej rano wspominam bardzo miło... :)

Nami - jak to nie będzie?

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Eh, godziny od mniej więcej północy do szóstej rano wspominam bardzo miło... :)


Tak, szczególnie siedzenie w jak największą ilość osób u Eldzia na łóżku :) a później spaniu w poprzek w pięcioro :P



Cytat:
Nami - jak to nie będzie?


Hmmm no tak, że przez jakiś czas (nie wiem jaki, może już w ogóle) nie będę się pojawiać na dużych zlotach.

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję tym, którzy mi życzenia złożyli na moją rocznice. I dziękuję Sandro za całą obecność swą na zlocie. Dzięki za rozmowy, za dyskusje, za pół dnia przegadanego. I za krokodyla, przyjacielu.

Zlot, ogólnie, zdecydowanie specyficzny. Atmosfera momentami dość ciężka była...

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Witam,

Eld (cytat):
Nie wspominałem, gdyż Wasza obecność to sprawa tak oczywista że nie ma sensu o niej wspomniać


oczywista czy nie, wspomnieć należało :>.

Eld (cytat):
To nie ja chciałem zwiedzać Dworzec Wschodni


Hm. A zwiedzaliśmy taki w ogóle?

Nami (cytat):
co poniektórzy doszli do pewnych wniosków co podejrzewam, że wyszło im na dobre.


Wnioski, wnioski, wnioski.. Same wnioski były na tym zlocie wyciągane..

Sandro (cytat):
zostałem netrafilem


A nie aby hipernetrafilem, hę :>?

Gren (cytat):
Eh, godziny od mniej więcej północy do szóstej rano wspominam bardzo miło...


:DDD

Nami (cytat):
przez jakiś czas (nie wiem jaki, może już w ogóle) nie będę się pojawiać na dużych zlotach.


Dużych zlotów nie jest aż tak dużo w planach znowu.. Ale w środę będziesz :>?

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Hexuś (cytat):

Eld (cytat):
To nie ja chciałem zwiedzać Dworzec Wschodni


Hm. A zwiedzaliśmy taki w ogóle?


Tak, tak :) To to takie brzydkie co dodrapałyśmy się na kilka pierwszych schodków i kazali schodzić ;)


Hexuś (cytat):
Nami (cytat):
przez jakiś czas (nie wiem jaki, może już w ogóle) nie będę się pojawiać na dużych zlotach.


Dużych zlotów nie jest aż tak dużo w planach znowu.. Ale w środę będziesz :>?


Oczywiścię, że będę... Przecie nie pozbawie was przyjemności rozmowy z moją osobą ;). Duże to duże... na mini we Wrocku będę uczęszczać (jeżeli będą) w miarę możliwości wolnego czasu. :)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Denadareth



Dołączył: 15 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Araucania obecnie Gliwice

Wysłany: 25 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

I ja dziękuję wszystkim za ten wyjatkowy dla mnie (bo w końcu pierwszy) zlot. Szczególne podziękowania dla:
- Eladacara - za gościnę, pomoc i wyrozumiałość
- Nami - za to iż wreszcie ją poznałem
- Mirabell - za miłe spanie będąc o nią opartym
- Hexe - za wyciągnięcie do tańca
- Guinei - on wie za co
- Faramirowi i Sandro - za jedną z rozmów
- Grenowi - również za pewną rozmowę, która bardzo mnie podbudowała
- @lanowi - za boskie śpiewy
Ostatni na liście ale nie w sercu
- Imperatorowi - za zaszczyt poznania go i cały zlot

Co do ciężkiej atmosfery - mam nadzieję, że się do niej nie przyczyniłęm.

Pozdrawiam
Denadareth

___________
"Jeśli komuś zaufasz to on Cię zdradzi, jeśli nikomu nie zaufasz zdradzisz się sam"- Roger Zelazny "Amber"
"Jeśli coś może pójść źle to pójdzie i to w najgorszym momencie"- Prawo Murphy'ego"
"Świat jest piękny- żartowałem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 25 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Jaka ciężka atmosfera... Ot życie :)

PS. Nie ma za co... Enytajm, jak mawiają w moim ulubionym filmie... :)

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 26 października 2004     Miasto stu hipermarketów - spotkanie w Opolu Odpowiedz z cytatem

Ingham (cytat):
Sulciu, ale o czym mowa?! Przecież Sylwestra w Białymstoku spędzamy!

Ustatlenia w czasie zlotu opolskiego są nieco inne ;).
Guinea (cytat):
No wiesz... ciemno było ;) ale jestem prawie pewien że szliśmy drożyną pośród łąk, a następnie trafiliśmy na dość szeroką ulicę, by po pewnym czasie zacząć podążać zgodnie z drogowskazami "Opole centrum" no ale cóż, może ktoś poprzestawiał te drogowskazy... :P

Potwierdzam, potwierdzam, łąki były wyjątkowo błotniste, a stacja benzynowa w Opolu dość przytulna ;).
A swoją drogą - co z tym dworcem wschodnim? Bo wracaliśmy również w jego okolicach :P.
Denadareth (cytat):
@lanowi - za boskie śpiewy

Jako że to jedna z moich - mimo wszystko - mniej ważnych umiejętności, uznaję, iż jeszcze za mało mnie poznałeś ;).

A ogólnie fajnie było, ciężka atmosfera to mi się w czasie powrotu zaczęła. I to nie tylko z racji tego, że było niewygodnie i długo ;)...

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.