Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-29 9:31:29
Autor Wiadomość
Fristron z Avlee



Dołączył: 27 października 2004
Posty: 164
Skąd: Fristotele - zgadnij po nicku :)

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Podejrzewam jednak że w nierównej walce, dodatkowo nierówność jest na Twoją korzyść. A w emulatorze widać czarno na białym w obiektywnym świetle: albo Skorpena, albo Władca Mroku. Najczęściej jednak Skorpena.
___________
Nie ma na tym świecie altruistów. Są ci, którzy ich udają i ci, którym udawanie weszło w nawyk.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Smith (cytat):
Moim zdaniem najlepszą jednostką 6 poziomu są czempioni, bo mają sporo HP, a obrażenia tez niemałe.


Już dawno to przerabialiśmy...Najsilniejszą jednostką jest:
1. Skorpena
2. Władca Mroku
3. Champion

Jeżeli nie wierzysz sprawdź dokładnie w instrukcji kto ile ma hp i jakie obrażenia zadaje, jeżeli to cie nie zadowoli zrób test ;)

Cytat:
Ja tam zawsze władców mroku i skorpeny rozwalam, wysrarczy poczekać aż podejdą i szarża czempionów zrobi swoje


Czyżby różnica skilli bohatera lub liczb jednostek?

Cytat:
Jak ktoś umie świetnie wykorzystywać umiejętności Władcy Mroku, to może położyć Skorpenę i na odwrót.


Właściwie to Skorpena jak i Władca Mroku wygrają ze sobą, jedna jak i druga strona wygra. Skorpena przegrywa tylko wtedy jak Władca Mroku użyje specjalnego ataku.

Pozdrawiam

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

A żebyś wiedział że w równej walce.
Tak jak napisałem wcześniej wystarczy że skorpeny lub władcy mroku podejdą, a premia z szarży(+5% do obrażeń za przejście każdego heksa)
załatwia sprawę.

___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Na mojej mapie testowej, dwóch bohaterów 0 ataku, 0 obrony, bez żadnych ważnych specjalności [Kusznicy i Łucznictwo :)], bez umiejętności drugorzędnych i bez magii walczyło: jedna strona 100 Skorpen, druga - 100 Władców.

Sprawdziłem czy, nie ma premii w statystykach - była u Władcy, +1 do ataku, obrony i szybkości, choć bohater nie miał żadnych statystyk. Być może teren był sprzyjający dla nekromantów.

Włączyłem autowalkę i czekałem na rozwój wydarzeń.

Skorpena musiała podejść do Władcy [mogła iść na bok, ale na autowalce zazwyczaj idą na przód albo czekają]. Władca zaatakował i rzucił klątwę na Skorpeny [chyba nic to nie dało, bo skorpena ma stałe obrażenia 50, ale mogę się mylić], Skorpena oddała, Władca znowu zaatakował, Skorpena oddała...

Władca raz zadał podwójne obrażenia.

Jednak dzięki specjalności powstrzymania kontrataku Skorpeny wygrały. Zostało ich bodajże 22.

Po tych obseracjach doszedłem do wniosku, że jednak są silniejsze i przydatniejsze.

Pozdrawiam,
DruidKot

PS. Co do Championów - premia z szarży jest tylko, gdy jednostka jedzie w linii prostej, czy po skosie i wężykiem też? :)

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ashanti



Dołączył: 27 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z jaskini behemota :P

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Władca Mroku the best !!!!




Ps. I niech nikt nie myśli innaczej !! :wink:
Proponuje nie ingerować w wolność myśli :wink:
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 2 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Ashanti (cytat):
Władca Mroku the best !!!!




Ps. I niech nikt nie myśli innaczej !! :wink:


Ja myślę inaczej ;) Skorpena najsilniejsza ;]

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Davoth



Dołączył: 3 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Rediunad - bliżej znane jako Jasło

Wysłany: 3 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Może i nie lubię za bardzo nekromantów, ale w Heroes III po dłuższej chwili nieuwagi potrafią dorobić się niemałej armii szkieletów. A do tego jeszcze Władcy Mroku ze swoimi podwójnymi obrażeniami i klątwą. Po prostu miodzio....
___________
"Jeżeli potrafisz zachować spokój wtedy gdy wszyscy szaleją, to znaczy że nie rozumiesz problemu."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 3 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

A wampiry to co?? 20 wampirzych lordów całkowicie wystarczy, by Heros mógł się poczuć na mapce samodzielny ;) (no rzecz jasna zależy od mapki).

A co do 6 jednostek to rzeczywiście chyba Dread Knight jest najlepszy, z wyjątkiem sytuacji gdy gra w Heroes totalny pechowiec, któremu życie nie szczędzi porażek :D. Wtedy lepsza jest Naga, bo i obrażenia pewne i w ogóle...

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 3 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Gollum napisałem, że czempioni mają sporo hp, a nie że mają najwięcej, poza tym liczy się przydatność jednostek w walce całych armii, a nie 1vs1 w herosach bez statystyk.
___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 3 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Smith (cytat):
poza tym liczy się przydatność jednostek w walce całych armii, a nie 1vs1 w herosach bez statystyk.


Jeżeli liczy się przydatność jednostek(wg. Ciebie)to skorpeny są najlepsze(statystyki). Tak można z twojej wypowiedzi wnioskować ;)
Moim zdaniem Tower rozgniótł by Necropolis w drobny mak, tylko w tym jest haczyk, że(Tak jak DK wspomniał w innym topicu)Tower jest bardzo drogim zamkiem. Więc są i zalety i wady każdego zamka. Ale gdyby nie wpływały tu sprawy finansowe to Necropolis nie miało by szans.

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Siny (cytat):
Haav Gyr (cytat):
Widzę że nie wszyscy czytaj co się tutaj pisze :P
Z testów wynika jasno Przeraza Królowa jest najlepsza....



zastanawia mnie na jakich mapkach dochodzi do takich pojedynków 1v1. jak dla mnie najlepszy jest miryd bo jest bardzo mocno uniwersalny.
silny, szybki, ma niezłe skile, daje b duże chody po mapie szybko mozna wybudowac w zamku, ogólnie the beściak, szkoda tylko ze pozostała część inferno jest mówiąc delikatnie kiepska.


Zgadzam się z Sinym efrecik w niewielkiej już liczbie potrafi świetnie nadawać się do czyszczenia mapki z całkiem silnych stworków. a 9 speed nie upowany to baaardzo dużo patrząc na przerazy 5 zajmują 2 hexy na mapie (trudniej sie ucieka ale latwiej blokuje) czy nawet jeźdźcy którzy mimo 7 speeda troszkę są mniej uniwersalni bo nie latają a jednak ta umiejętność daje niesamowite możliwości.

Jak dla mnie efret wymiata, jeździec jest może i silny ale mało zwrotny tak jak każda konnica :)


--------- scalenie - Nami --------------


Konqer (cytat):
Ma najwięcej ataku, obrony, życia, a maksymalne obrażenia, ma takie jak Przeraza (choć przyznam, że jej stały współczynnik obrażeń, jest po prostu miażdżący). Jest też szybszy i może zadać podwójne obrażenia.

I jest tańszy.

Jednak masz rację - Przeraza wymiata i na pewno jest jedną z najsilniejszych jednostek 6 poziomu. Drugą dokładnie. A trzeci, wydaje mi się, Champion, ale tego jeszcze nie jestem pewien.

Pozdrawiam.


Haha jasne stały współczynnik to faktycznie podstawa szczególnie jak mamy blessa albo prayera daje "niesamowita" różnice jak dla mnie naga ssie nie nadaje się do niczego łatwo ja wystrzelać i przyblokować no i dużo ciekawych czarów nie daje dobrego efektu :)


--------- scalenie - Nami --------------


Haav Gyr (cytat):
Siny (cytat):
dziwne jest zdziwienie faktem ze istnieją mapki oprócz takich gdzie stoją 2 armie na przeciwko siebie i następuje zwykła wyżynka. moim skromnym zdaniem takie mapki to tylko margines a rozpatrywanie która jednostka jest najlepsza powinno być również pod względem jak się na mapie zachowuje. czyli speed (zasięg na mapie, kolejność ruszania się, przydatność taktyczna w walce z gatunkami kompa (szczególnie łucznicy)) trudność w walce jako gatunkiem sterowanym przez kompa, dostępność generatora w zamku co rzutuje na szybkość zdobywania kolejnych połaci mapki, możliwość zastosowania strategii dodatkowej, współdziałanie z innymi jednostkami, mnóstwo rzeczy. zgadzam się ze teoretycznie władca mroku i skorpena są dlatego przed innymi ale w prawdziwej grze tego się tak nie czuje bo maja mnóstwo innych wad. ifryt ma ich mniej i przy tym jest naprawdę silny. dlatego uważam ze te wszystkie testy sa bo bani i rozważają utopijne założenia a nie prawdziwe realia gry.

[Sorki za cytowanie całej wypowiedzi ale nie da jej się sensownie podzielić.]
Po pierwsze jaki zasięg na mapie????? Jeżeli chodzi ci o szybkość to nie wiele zmienia, jednostki które mają słaba statystyki życia, obrażeń, obrony i ataku nie mają szans z lepszymi i prędkość nie wiele tutaj zmieni.
Wymień wady Przerazy :twisted:(NIE skorpeny, to inna jednostka :!: ) i Upiornego Rycerza??(oprócz ceny??) Nic nie jest teoretyczne, wszystkie wady i zalety zostały sprawdzone w testach, których jak widać nie rozumiesz.

Zastanów się czym jest gra z przeciwnikiem jak nie gra z komputerem ! zanim przeciwnika spotkasz to minie troche czasu a każda różnica speeda jak 5 a 9 to straszna różnica bo jakieś 3-4 hexy na turę ! I właśnie przez to da się efretami wszystko powyjmować w krótkim czasie za zanim nagami uda się cokolwiek nabroić to minie trochę czasu i haste wskazany

Poza tym kto powiedział ze mówiąc najlepsza mówimy w walce 1v1 ?
Bo tylko taka walka daje obiektywne i sprawdzalnie liczebnie wyniki, których błąd obliczeń jest bardzo mały. - H.G.jak dla mnie najlepsza znaczy tak gdzie jak ja dostaniemy to możemy śmiało robić wszelkie bajery na mapie bezproblemowo typu konserwy puszki skarbce meduzki i drzewka.

___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Xexilex (cytat):

Pozatym kto powiedzial ze mowiac najlepsza mowimy w walce 1v1 ?

Dzięki walce 1 vs 1 roztrzygamy która jednostka jest najlepsza, w sensie najsilniejsza :wink:

BTW: Mógłbyś nie nabijać postów? Chyba że tylko w ten sposób umiesz cytować. Proponuję by jakiś moderator skleił posty, a następne takie twoje fale postów zostały usuwane bez argumentacji :wink:


Scalone zostały :), a usuwane będą jeżeli nie będzie pisał ortograficznie no i oczywiście nie używał przycisku "edytuj" ]:->

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

No mądrości to wielkie widzę prawisz. Poza tym od kiedy wybranie najlepszej jednostki w 1v1 da jakiekolwiek światło na walkę na polu bitwy ? przecież to wysublimowane podejście do tematu które można wyrzucić do kosza. Ale skoro tylu tu teoretyków a nie taktyków to ok może dlatego tak słabo rozwijają się turnieje online :(



No może nie koniecznie dlatego, że są sami teoretycy a nie taktycy. Ja bym powiedziała, że z powodu dużej liczy obowiązków a nie braku umiejętności. Nie było Cię na konwencie, nie widziałeś ile osób brało udział w tamtym turnieju. - Nami

___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Z teorii możemy praktykować, czyż nie? :wink:
___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Teoria nie jest wyryta w kamieniu mój drogi a praktyka to coś czego się nie wyuczysz bez faktycznego wyuczonego na polu bitwy zastosowania pewnych zalet każdej jednostki.
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Coyote



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Nie wiadomo :-)

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Xexilex (cytat):
teoria nie jest wyryta w kamieniu moj drogi a praktyka to cos czego sie nie wyuczysz bez faktycznego wuczonego na polu bitwy zastosowania pewnych zalet kazdej jednostki.


Hmm...Dzięki właśnie teoriom wykrywamy zalety każdej jednostki i dzięki temu możemy praktykować(testować). Chociaż teorie powstają od praktyki, a praktyki zaś od teori, więc jest to pomieszane. Mówiąc językiem "herosowym": Dzięki teoriom, które poznajemy podczas testowania/zastosowania/ jednostki możemy ją zastosować w praktyce. Oba pojęcia działają na siebie :wink: Mimo wszystko rozpoczyna się to od praktyki, gdzie testujemy skorpenę z władcą mroku i wtedy powstają teorie :] Ale nie schodźmy z tematu.

___________
Powinieneś coś zrobić, zanim włączy się wygaszacz ekranu!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 4 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Oczywiście bo takie rozwlekanie się nad rzeczami oczywistymi robią się po prostu śmieszne ale znając życie moje posty będą usuwane nie Twoje. Wiec nie zamierzam wdawać się w dalsze przekonywanie kogokolwiek bo racje będą widzieć gracze którzy spędzili sporo czasu grając online i maja dorobek a teoria nabyta na kampaniach w single to wiadomo :).
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 6 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Mówcie sobie co chcecie dla mnie to i tak władca mroku jest najlepszy i najprzydatniejszy :twisted:.
___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nagash



Dołączył: 11 października 2004
Posty: 164
Skąd: A z kąd ja mam wiedzieć ??

Wysłany: 6 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

A ja z kolegą Drupim się zgadzam !!! Władca mroku żądzi !!!!!!!
___________
Śmierć to dopiero początek życia...... tego drugiego .....
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 7 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

patrząc na to wszystko stwierdzam ze jest tyle możliwości ze praktycznie każda odpowiedz jest prawidłowa może kiedyś ktoś zada pytanie która jednostka 6 poziomu lepiej nadaje się do kripowania robienia puszek, utopi, skarbcow, meduzarni, konserw i odpowiedz swa uzasadnij. Takie pytanie rokuje jakies nadzieje ze nie będzie czegoś takiego ze każdy na każdego najeżdża ze ten beznadziejny bo tamten ma więcej tego czy tamtego a tak konkretna odpowiedz na konkretne pytanie naprawdę porównując to wszystko to człowieka nie przegada no bo jest tyle możliwości ze jedno jest lepsze niż drugie ze można by zapełnić kilka dłoni. I rozważanie właśnie takich sytuacji naświetli nam styl jaki należy przyjąć grając jakąś jednostka chyba ze chcecie sobie grac dalej kampanie a nie online to się zgodzę można tak sobie gadać tylko czy to cos da ?
___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 7 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

To czy dana jednostka jest lepsza w danej sytuacji, to rozmowa na inny temat, tutaj mamy konkretna pytanie najlepsza?
A odpowiedzi należy poszukać tutaj lub samemu spawdzić w pojedynkach. I tyle....

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Xexilex



Dołączył: 26 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Z GRANDY

Wysłany: 7 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

To może w ogóle załóżcie jeden temat i niech jedna osoba napisze wyniki testów zaoszczędzicie dużo miejsca i nie będziecie musieli ciągle znosić różnicy zdań skoro to wszystko ma się opierać na teoretyzowaniu.

Ależ taka lista naj już dawno. - H.G.

___________
http://www.granda.prv.pl/ Bubba ?
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 8 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Radziłabym zakończyć ten offtopic - następne posty na temat inny niż "Najlepsza jednostka 6 poziomu" będę kasować i to bez zawiadamiania właściciela danego postu.


Co do różnicy zdań. Zawsze była i będzie. Nie ma co jej znosić bo jest naturalna i nie należy nikogo zmuszać do przejęcia czyjegoś zdania. Teoretyzować zawsze można bo to wolny kraj. Ale nie w tym topicu :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Rethor



Dołączył: 13 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: Nidzica

Wysłany: 16 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Ja powiem od razu - władca mroku! Podwójny atak, wytrzymałość... po prostu idealni! Właśnie z ich powodu często gram nekropolią. Po za tym fajnie wyglądają.
Czempion nie jest taki mocny, lecz gdy ma miejsce do szarży, potrafi być skuteczny. Też go lubię.
Skorpeny są mocne, ale nie lubię ich... nie wiem czemu...

___________
Honor, duma, poświęcenie, odwaga - cztery cnoty dobrego generała!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emirat Baste



Dołączył: 14 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 16 stycznia 2005     Najlepsza jednostka 6 poziomu. Odpowiedz z cytatem

Andrew (cytat):
Dlamnie czmpion szybkość + szarża + wyćwiczenie wojenne = najlepsze jednostka 6lvl


Nie rozumiem ?? czy ci się nie myli z H4 ????????
chyba nie mają szarży ???? w H3 ale i tak są the best za hp atak i obrone 2 obrazenia o klątwe
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.