Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-4 15:48:12
Autor Wiadomość
Smith



Dołączył: 25 października 2004
Posty: 164
Skąd: Wygiełdów

Wysłany: 6 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Taaa... kościane smoki są bardzo słabe, w końcu są tylko jedną z trzech najsilniejszych jednostek :wink:
___________
Doświadczenie to coś co zdobywasz tuż po chwili w której go potrzebowałeś.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 6 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Nie musze chyba dodawać, że kosztowały jedynie 1500, były nie ulepszane i można było ich kupić już nawet w ciągu pierwszych 2 tygodni.
___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bubeusz



Dołączył: 13 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: a żebym to ja sobie przypomniał... :)

Wysłany: 12 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

W H2 nie było zbyt wielkiej sprawiedliwości wśród zamków, Jednostki ostatniego poziomu od Czarodzieja i Czarnoksiężnika wymiatały wszystkich i wszystko, nie wspominając o tym, że te dwa zamki mają najlepiej rozwiniętą magię. Dla przykładu atak na zamek nekromanty: 13 smoków, 20 liszów, 150 szkieletów, 80 zombich, 40 mumi i 30 wampirów. Mając w armii 5 tytanów i dobrą magię rozwalamy gościa prawie bez strat. Jedyną wadą są tylko koszty. Reszta zamków jest taka przeciętna, a najgorszy rycerz. Mówię o sile, a teraz o guście :) Najlepiej mi się gra tymi, którzy mają dobre czary. Barbarzyńcy nie lubię, rycerzem zawsze gra brat, jak gramy we dwóch, tak więc dość szybko mi się znudził. Ale w ankiecie głosuję na Czarodzieja!! (inna sprawa, że kampani czarodziejem nie mogę przejść :D )
___________
Caveant consules ne quid detrimenti IJB capitat ;)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 14 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Bubeusz (cytat):
W H2 nie było zbyt wielkiej sprawiedliwości wśród zamków

Zgadzam się ... najlepsze zamki to Warlock i Mage...
Ja zawsze grałem Warlockiem (wiadomo Czarne smoki :wink: )
poza tym Hydry też były b.dobre (chociaż niesamowicie poooowolne)
a i reszta jednostek z tego zamku prezentowała dobry poziom ...

---> ewentualnie można jeszcze pomyśleć nad Necromancerem

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Emirat Baste



Dołączył: 14 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 15 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ashanti (cytat):
Zamek nekromantów jak zawsze ...... szkoda tylko że kościane moki takie słabe .......



słabe ?
150 hp i obrażenia niższe tylko od smoków czarnoksieżnika

ja wybieram nekromante ;) [/list]
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bosar



Dołączył: 23 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Bydzia

Wysłany: 16 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja też wybieram nekromantę gdyż:
-Szkielety są w miare dobre w porównaniu do innych jednostek 1-go poziomu.
-Licze to są po prostu nie do przebicia moja ulubiona jednostka.
-Wampiry mają wygląd nie z tej ziemi są wspaniałe! Nie to co w Herosie 3
w herosie 4 są znów świetne.
- No i oczywiście moralów nie ma...

___________
Waiting, Waiting, Waiting.... i hate it! Waiting for:- Heroes 5
- Warcraft 4
- Iron Maiden in Poland
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Crag



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Wejherowo

Wysłany: 16 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Czytałem kiedyś w gazecie o grach, w tej chwili nie | pamiętam jakiej, że najsilniejszym zamkiem są Nekromanci. Patrząc na silę poszczególnych jednostek, czary, koszty i szybkość rozbudowy miasta wygrali własnie Nekromanci.
___________
"Wątpię, więc myślę, myśle, więc jestem."


"Dubito, ergo cogito, Cogito, ergo sum."łac.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maal Verne



Dołączył: 17 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd: zzz Bagna

Wysłany: 19 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja też nie mam swojego ulubionego zamku, każdym lubie bardzo grać.

Najbardziej klimatyczny wg. mnie jest rycerz, czarodziej i barbaryńca(pamiętam z dzieciństwa jak nimi grałam) <- i chyba dlatego tak uważam :?
.. rycerz.- to były góry, karczmy, rycerze, i targowisko przy fosie, barbarzyńca.. hatki na piaszczystym podłoy, tawerna jak ta z wysp na Haiti.. trole pod mostem.
Czarodzieje-kaniony, wieża magów, biblioteka, tajemniczy posąg z ciekawą laską na skale..
czarodziejka -domeczki w lesie, puszcze, tęcza, i FENIKSY!
czarnoksieżnik- bagna, skały z gryfami, tylko targowisko nigdy mi się nie podobało :? ,
nekromanta,- najniechętniej nim gram(ale uważam że i tak lubie go bardziej od tego z H3), tam był taka fajna piramida i te domki w rzędzie.. i ta perfidna statuetka- naziany na pal szkielet :lol: . (i ten wampir jak atakuje to wydaje taki śmeszny okrzyk "Bla!")
Ale w rankigu wybrałam czarodzieja(mam słabość do roków, magów i tytanów)

Chłopi Rulezzzzzzzz!!!!!!!!< ktoś miał b. dobre poczucie humoru,- przypominają mi się walki gdzie z odpowiednią ilością strzelców dało się rozgromić setki chłopów, rany to takie cieniasy(cienkie bolki! :wink: ) że trudno z nich się nie śmiać :lol:

O raaany ale się rozpisałam.

___________
Immanuel Kant - "Niebo gwieździste nademną, prawo moralne we mnie"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thompson



Dołączył: 27 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Starożytne Conflux w Radomiu

Wysłany: 20 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

No w H2 to za dużo się nie nagrałem, lecz jak już miałem okazje to w większości przypadków wybieram zamek, albo Czarodzieja albo Nekromanty (także mam sentyment do Nekromantów z H3) czyli te, które nie występowały w H1.
___________
Kiedyś pewien człowiek powiedział, że prawda jest jedyną rzeczywistą rzeczą na świecie. Tylko ona zostaje, kiedy zedrze się zasłonę ciemności i cieni.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Worghat



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 28 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście w H2 najczesciej wybierałem zamek Czarodzieja, lub Nekromantów. Były to bardzo silne zamki, a Tytan po prostu "zamiatał" na polu bitwy :) Był jednak dość drogi ( aż 5000$ + 1 klejnot ). Zawsze gdy po skończonym tygodniu kupowałem Tytany, musiałem rezygnować z innych słabszych jednostek ;) A Nekromanci mieli mocnego Kościanego Smoka, co niestety zmieniło się w H3...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Val Gaav



Dołączył: 18 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: Z jednego z czterech światów stworzonych przez... : "Lord of the Nightmares"

Wysłany: 28 stycznia 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Nekromanta jest najbardziej uniwersalny bo nie mając kopalni i tak dorobimy się smoków ... a i później płacimy za nie tylko kasę a nie surowiec co jest dużym plusem .
Ale raczej nie ma szans z Warlockiem ani z Magiem gdy ci mają kopalnię sulfuru gemsów no i złota .

Co tu dużo mówić różnica między czarnym smokiem (lub też tytanem) a kościanym smokiem jest mniej więcej taka jak różnica w h3 między archangels a ghoust dragons... a biorąc pod uwagę przyrosty stworzeń w h2 to posiadanie dobrych ostatnich jednostek (czarne smoki, tytany) było kluczem do wygranej ...

___________
Darkness beyound blackest pitch, deeper then the deepest night
King of darkness, who shines like gold upon the Sea of Chaos.
I call myself upon thee! Swear myself to thee !
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 6 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Czarodziej, Czarnoksiężnik Barbarzyńca i czasami Czarodziejka.
Za klimat, jednostki itp

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
DruidKot



Dołączył: 16 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: z odległych zakamarków geografii :P

Wysłany: 9 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Tak właściwie, to grałem wszystkimi zamkami, zależnie od humoru. W ankiecie wybrałem jednak Czarnoksiężnika.

Pozdrawiam,
DruidKot

___________
Rychłoż się zejdziem znów?

o ortografii || o łańcuszkach
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
WorldDragon



Dołączył: 10 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: eeee tam, nieważne =]

Wysłany: 19 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Zaznaczyłem zamek Czarnoksiężnika ...
No cóż, ostatnio jeno nim gram (WoGóle to grałem zamkiem Rycerza, Nekromanty, Czarodziejki i Czarnoksięznika jeno, winc z tech 4 ...)

___________
</post>
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Alamar



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z Czarnej Wieży w której płynie magia czysta (a tak naprawdę z Gorzowa Wlkp.)

Wysłany: 19 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że moim ulubionym zamkiem jest Czrnoksiężnik, Czarne Smoki rządzą! Czasami zresztą jednym smoczkiem i odpowiednim czarem niszczę naprawdę potężną armię ( chyba wiadomo o jaki czar chodzi), a poza tym to Rycerz.
___________
Mogą mnie zabić, ale mnie nie przestraszą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Wiwern



Dołączył: 13 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 22 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej brałem zamek czarodzejkii.Dlaczego ?
Dlatego , gdyż posiadała dwóch szybkich i dobrych strzelców:
-Druida i Elfa
Oraz super szybkiego feniksa.

___________
Wiwern-łowca bestii i innych maszkaron.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dagon



Dołączył: 24 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Z lasu

Wysłany: 24 lutego 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

W Heroes II

Gram zwykle necropolią bo lubię ten zamek głównie za jednostki i za bohaterów :D Legionik szkieletów tesh robi swoje

___________
Brak inteligentnego pomysłu na podpis
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
mah



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: Między Górze

Wysłany: 2 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wybierałem zame czarodziejki, spowodowane to było tym, że ten zamek najbardziej kojarzył mi się wtedy z fantastyką.

Jednak ulubionym zamkiem nie był warlock lecz nekropolia. Jak już pisałem (w jednostkach) uwielbiam szkielety. Wiadomo, w kości siła 8)

___________

Imię twe – Patriota,
Kto nie zna korzeni, ten nie zrozumie
W sercu ogień nie zgasł,
Kto nie z nami, ten przeciw nam !



АРИЯ - Патриот
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
LarvaExotech



Dołączył: 10 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 7 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Moim ulubionym zamkiem w h1 i h2 był barbażyńca. 2 Wolne, mocne jednostki, 2 szybkie, 2 strzelające. To wystarczy.

Poza tym w Heroes III wcale nie "zwalili" zamku barbażyńców. Znam kilku gości uwielbiających ten zamek i po prostu wyżynających nim.

Ja się w Heroes III przerzuciłem na Cytadele - jak dobrze pójdzie to w miesiąc można mieć wszystkie jednostki :P[/ort]

___________
I odpuść nam nasze wina... jako i my odpuszczamy naszym winodajcom......
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 12 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja w Heroes 2 najczęściej wybierałem zamek Czarnoksiężnika
2najlepsze zamki w grze to Czarnoksięznika zamek i Czarodzieja , anie nekromanty, tylko ze troche drogie te dwa zamki były , wiec zaczołem grać Czarodziejką ale nie spodobało mi sie to .
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hellburn



Dołączył: 27 maja 2004
Posty: 164
Skąd: z pustynnych rejonów Bracady

Wysłany: 17 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

LarvaExotech (cytat):
Poza tym w Heroes III wcale nie "zwalili" zamku barbażyńców. Znam kilku gości uwielbiających ten zamek i po prostu wyżynających nim.

A kto powiedział że zwalili ?

LarvaExotech (cytat):
Ja się w Heroes III przerzuciłem na Cytadele - jak dobrze pójdzie to w miesiąc można mieć wszystkie jednostki :P

ja mam wszystkie jednostki w 2 tygodniu :lol:

___________
Damn!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Lucas



Dołączył: 25 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Erathia

Wysłany: 23 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Najczęściej wybieram w Heroes II zamek czarnoksiężnika. Ma on wiele zalet i jest najlepszy w grze, bo ma najsilniejsze jednostki.
___________
"Carpe Diem"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonthan



Dołączył: 27 września 2004
Posty: 164
Skąd: Smokozord --> twierdza Gorlice

Wysłany: 23 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Hellburn:
Cytat:
ja mam wszystkie jednostki w 2 tygodniu

Polecam tryb Impossible

Wiwern:
Cytat:
Oraz super szybkiego feniksa.

Jedynie Kawalerzysta mógł z nim konkurować jeśli chodzi o szybkość...

Worghat:
Cytat:
a Tytan po prostu "zamiatał" na polu bitwy Był jednak dość drogi ( aż 5000$ + 1 klejnot ).

2 klejnociki :wink:

Crag:
Cytat:
Patrząc na silę poszczególnych jednostek, czary, koszty i szybkość rozbudowy miasta wygrali własnie Nekromanci

Co do nekromantów to zachodziła tu fajna zależność. Mając 30 mocy i czar "Holy Shout" robiło się naprawde duże obrażenia nekromancie. No to samo tyczy się innych zamków, jak sie grało Nekromantą, a miało się czar fala śmierci :)

A co do zamku czarnoksiężnika. Na pewno każdy kto nim grał "polował" na czar teleport, tylko po to aby móc wykorzystać hydry w walce :)

___________
Wróg u Bram...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Deresiusz



Dołączył: 3 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: Wałbrzych

Wysłany: 25 marca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowanie wybieram zamek Czarnoksiężnika. Najlepiaj mi się nim gra.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Bartezzik



Dołączył: 4 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Smoczy Gród (Siedlce)

Wysłany: 4 czerwca 2005     Heroes II-najczęściej wybierany zamek Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście najczęściej gram czarodziejem (dlatego go wybrałem) albo rycerzem. Nie mam żadnego powodu poza tym że obydwa najfajniej wyglądają :) Zresztą ja nie wiem czemu mówicie że kościane smoki są takie dobre. Pewnie dlatego że ogólnie nieumarli kojarzą mi sie z najsłabszymi jednostkami we wszystkich grach (poza Disciples II i Warcraft III). Ale nie będe sie tutaj z wami kłócił bo w 2 mniej grałem niż w 3.
___________
"Gdy przyglądałem się Mrocznym Elfom, które odwiedziły Szarogórze... Poczułem w głebi duszy, że do nich należe... Że należe do ciemności..."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.