Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 15:42:35
Autor Wiadomość
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Noclegi - Fort IV:
"ceny w pokojach wieloosobowych 17 zł z posciela, 14 z własnym spiworze, w pokojach 1,2,3 osobowych 23 zł od osoby za dobę"
Czyli zapewne skorzystamy z opcji: pokój wieloosobowy z własnym śpiworem na 14 złociszy.

Z ostatniej chwili:
Sprawa Noclegu się nieco komplikuje - właśnie się dowiedziałem, że grupy zorganizowane (to my) powinny "obowiązkowo" zakupić w Forcie 1 posiłek.
"śniadanie - 6 zł, obiad/obiadokolacja - 9 zł, kolacja - 9 zł"
To "obowiązkowo" jest jednak tematem do obgadania. Tylko nie wiem, czy przypadkiem nie byłby to dobry pomysł, aby skorzystać na przykład ze śniadanka *1 ... zatem zapytuję: co my na to? - Mam negocjować odstąpienie od tego warunku, czy posilimy się w Forcie, czy wchodzimy bardzo późno i wychodzimy wcześnie rano (wtedy nie ma obowiązku 1 posiłku)?
Kolejna sprawa: najpóźniej na 2 tygodnie przed przyjazdem muszę wpłacić zaliczkę aby zaklepać rezerwację. W związku z tym dobrze by było, aby wszyscy chętni potwierdzili swoją obecność przed 1 listopada (jak przyjedzie więcej osób to może się zdarzyć, że będzie problem z wolnymi miejscami).

P.S. Może faktycznie dobrze by było ogłosić jakieś OgólnoTouńskoSpotkaniowe ;) zebranie(a) na ognisku.

*1 śniadanko: "sniadanie jak to sniadanie- pieczywo, wedlina jakis serek, kawa i herbata. Jesli to grupa szkolna to jeszcze płatki i mleko :) "

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Hmm... jestem za śniadankiem :D Moze byc fajna atmosfera przy takim śniadanku, a poza tym przynajmniej rano bysmy mieli problem sniadania z glowy:) Bo szczerze to sie chyba nikomu nie bedzie chcialo myśleć o tym z ranka:)
___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Behemoth



Dołączył: 25 września 1998
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Śniadanko spoko, ale tak ok. 12 może mniej więcej? :lol: Jak już wygramy batalię z grawitacją ;-) Jakoś tak się dziwnie składa, że gdzie jaskiniowcy się pojawią można zaobserwować całkiem pokaźne odchylenia pionu ;-)
___________
"Nothing can seem to fill the emptiness inside,
So still I search, never ever wait for the time or the tide"
--
Blaze "Hunger"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Witam,

Faramir (cytat):
[...] a poza tym przynajmniej rano bysmy mieli problem sniadania z glowy:) Bo szczerze to sie chyba nikomu nie bedzie chcialo myśleć o tym z ranka:)


Ej, a co z gotowaniem dwudziestu jajek, które mnie ominęło ostatnim razem :>?

Co do spraw organizacyjnych - śpiworek w pokoju wieloosobowym, jak najbardziej. Tylko co rozumiesz poprzez "przyjść poźno, wyjść wcześnie"? Bo, swoją drogą, chyba w takich miejscach na zarezerwowany nocleg i tak trza zejść na pewno przed północą.. A rano wcześnie nikt Ci raczej nie wstanie :D.

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Behemoth



Dołączył: 25 września 1998
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Hexe (cytat):
Co do spraw organizacyjnych - śpiworek w pokoju wieloosobowym, jak najbardziej. Tylko co rozumiesz poprzez "przyjść poźno, wyjść wcześnie"? Bo, swoją drogą, chyba w takich miejscach na zarezerwowany nocleg i tak trza zejść na pewno przed północą.. A rano wcześnie nikt Ci raczej nie wstanie :D.


W większości schronisk młodzieżowych (mniemam, że to schronisko - przy okazji spytam czy należy do Polskiego Towarzystwa Schronisk Młodzieżowych, bo mam legitymację ;-) ) doba schroniskowa trwa od 17 do 10, a od schroniska zależy czy można się pojawić późno czy nie. W kilku spotkałem się z tym, że ludzi przyjmuje się od 17 do 22, a potem schronisko zamykają na noc.

___________
"Nothing can seem to fill the emptiness inside,
So still I search, never ever wait for the time or the tide"
--
Blaze "Hunger"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Faramir



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: za chwilę Poznań

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Hexe (cytat):
Yhym. Utuczyć nasz chcesz jak prosiaczki?


A taki to żart w mej strony był :) Bo jedyna rzecz jaka mi się z Toruniem kojarzy to pierniki właśnie :)

Hexe (cytat):
Qui + msza = nie sądzę, by możliwe ;P
Ale jeśli.. to ja uciekam :>.


Ja bym zdjęcia robił ;) Niekoniecznie Quiemu, bardziej skoncentrował bym się na mimice wszystkich wokół :)

___________
Często i gęsto!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Śniadanka są organizowane od 7 do 10 (tak tak 7 rano! ;) ). A zameldować się na miejscu można bez ograniczeń. Ech mogłem napisać od razu a tak sam sobie jestem winien :p ... - nie ma żadnych zniżek.
Czyli za niedługo będzie można poczynić wstępną rezerwację... :)

Z ostatniej chwili: bardzo prawdopodobne, że przyłączy się do nas taka jedna maniaczka fantasy i herosów, która przypadkiem zamieszkuje w Toruniu :) .

Z ostatniej chwili 2: chyba czas zacząć się rozglądać za rozkładem pociagów - może ktoś mi powiedzieć jak najprościej to rozpracować? Bo dworzec Główny w Toruniu jest po drugiej stronie Wisły niż samo miasto! - nie ma więc raczej możliwości odbierania ludzi co chwilę. (ale obmyślę to wszystko na spokojnie jak tylko dorwę jakiś porządny plan Torunia :) )

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 30 września 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Witam,

Melkior (cytat):
Śniadanka są organizowane od 7 do 10 (tak tak 7 rano! ;)


Ee.. to może my jednak na obiad się załapiemy, co :)?

Melkior (cytat):
Z ostatniej chwili: bardzo prawdopodobne, że przyłączy się do nas taka jedna maniaczka fantasy i herosów, która przypadkiem zamieszkuje w Toruniu :) .


Jakim cudem jeszcze nie - Jaskiniowiczka [bo z tego, co piszesz tak wynika ;P]?

Melkior (cytat):
Bo dworzec Główny w Toruniu jest po drugiej stronie Wisły niż samo miasto!


Miasto, podejrzewam, na tyle duże, że to nie jedyny dworzec.. może jakiś mniejszy wybrać, po odpowiedniej stronie.. Byleby tylko wszystkim spasował :>.. (bo nie wszyscy z tej samej strony przyjadą, prawda?)

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Behemoth



Dołączył: 25 września 1998
Posty: 164
Skąd: Otwock

Wysłany: 1 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Melkior (cytat):
Z ostatniej chwili 2: chyba czas zacząć się rozglądać za rozkładem pociagów - może ktoś mi powiedzieć jak najprościej to rozpracować? Bo dworzec Główny w Toruniu jest po drugiej stronie Wisły niż samo miasto! - nie ma więc raczej możliwości odbierania ludzi co chwilę. (ale obmyślę to wszystko na spokojnie jak tylko dorwę jakiś porządny plan Torunia :) )


Po właściwej stronie jest dworzec Toruń Miasto, na którym zatrzymują się pospieszne jadące z/do Iławy (Olsztyna), a w razie czego po przyjeździa na Główny można się przesiąść w dowolny osobowy w kierunku Iławy (Olsztyna), Grudziądza (Malborka), Sierpca. Niech każdy poda kiedy będzie mógł przyjechać na Główny, to połączenie do Toruń Miasto się znajdzie.

___________
"Nothing can seem to fill the emptiness inside,
So still I search, never ever wait for the time or the tide"
--
Blaze "Hunger"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 11 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Hexe (cytat):
Jakim cudem jeszcze nie - Jaskiniowiczka [bo z tego, co piszesz tak wynika ;P]?

No cóż... prawdę rzekłem... Mimo iż Imperium nasze wielkie, to jednak nie da się ukryć że jeno jednym z wielu jest i wciąż są jeszcze takie krainy, w których o nas nie słyszano...

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 11 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Ja nie wiem czy się pojawię. Bo jakby to ująć przychylam się bardziej do innej propozycji, która ma się odbyć 26-28 Listopad... nie nie jest to wyjazd do konkurencji, czy gdziekolwiek indziej na zlot (jeżeli w tym czasie coś jest to ja o tym nie wiem :)). A, że mama nie puści mnie do Torunia i później to Ktosia.. to cóż raczej wybiore tą drugą opcję. A Toruń jeszcze na pewno kiedyś odwiedzę i pomęczę was swoją obecnością :)
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 11 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Witam,

e tam, Namiś, do listopada jeszcze daleko.. może nawet i termin sie zmienić zlotu.. słowem - wszystko się moze zdarzyć :).
Zlot? Bez Ciebie? No jakze to tak :>?

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 11 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Wiedźminka (cytat):
e tam, Namiś, do listopada jeszcze daleko.. może nawet i termin sie zmienić zlotu.. słowem - wszystko się moze zdarzyć :).
Zlot? Bez Ciebie? No jakze to tak :>?



Wiem, że jeszcze daleko...ale wolę uprzedzić zaś niż później będzie "bla bla bla a miałaś jechać a nie jedziesz" :P.

Zlot? Bezemnie? No normalnie ! :P

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 14 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Ech źle się dzieje - 4 osoby nie marudzące zostały ;) . Na wszelki wypadek zapodaję ewentualny następny termin, jaki mi pasuje : 11/12.12 - tylko trochę to późno, bo święta za pasem... W najgorszym wypadku można przesunać na jakiś styczeń - wtedy szansa na złapanie śniegu w Toruniu znacznie wzrośnie :) .
A tera z zupełnie innej beczki :P : ciekawe czy jakby dać newsa o zlocie na głównej, to by przybyło chętnych :D ?

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 18 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

A żeby nie było że nie ma:
bla bla bla a miałaś jechać a nie jedziesz :P
...

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mirabell



Dołączył: 14 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: Wrocław

Wysłany: 19 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Bla bla bla, miałam jechać, a nie jadę:P
Chyba że jednak zdecydujecie się na ten późniejszy termin. Listopad niestety kiepsko mi się czasowo zapowiada :((

___________
...Zawsze znajdą się jacyś Eskimosi, którzy wypracują dla mieszkańców Konga wskazówki zachowywania się w czas olbrzymich upałów...
(S. J. Lec)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 19 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Wszystko przed nami, wszystko przed nami..
A listopad daleko... [mam nadzieję ;P]

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 20 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

No dobrze to komu jeszcze by pasował 11/12.12 ?
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 20 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

E.. czy my aby za bardzo nie wybiegamy w przyszłosć ;)?
___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 20 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Ło jej.... doszliśmy aż do grudnia :>? No to nieźle :D nie powiem :P a czy to czasem jeszcze nie za daleko, na takie prorokowanie :>? Uczniaki ( w tym ja) będą miały koniec semestru = codziennie pytanie/niezpowiedziana kartkóweczka/sprawdzian... więc każdy weekend będzie cenny - tak mi się wydaje. A studenci mają jakoś sesję później/wcześniej* ?
Jak dla mnie data grudniowa to za daleko :P poczekajmy przynajmniej aż listopad się zacznie/skończy ;)



*niepotrzebne skreślić
Skreślić nie bardzo się da ;P.
Ale sesja to dopiero w styczniu/lutym :). - Hexe

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 20 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ja tam byłem w Toruniu raz i jest to co najmniej o 1 raz za mało :) . Toteż prędzej czy później i tak się tam musze pojawić :P . Ja po prostu chcę tam się znaleźć w jak najliczniejszym, doborowym towarzystwie Jaskiniowych stworów ;) . No i namawiam tych co sie nie zdecydowali żeby się zdecydowali, a tych co mówią nie, żeby chociaż zaczęli się wachać :P . Bo gdzieś na początku listopada muszę zarezerwować nocleg zgodnie z pierwotnym planem...
Sesja? nie zając nie ucieknie :P

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 24 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Teraz, wiem już na pewno, że na zlocie się nie pojawie. Nie wybieram między jedną a drugą propozcyją. Nie będę na żadnych zlotach w ciągu kilku następnych miechów [powody osobiste... o więcej prosze nie pytać bo i tak nie odpowiem].


Więc bawcie się dobrze w Toruniu.

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 25 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Oki oki nie musisz sie tak tłumaczyć. Szkoda tylko że Cię nie będzie. Ale przecież nikt nie będzie płakał . . . błeeeee :( -
- żartowałem ;P .
Dobra kończę marudzić i od jutra postaram się kontynuować wyszukiwanie możliwych do zwiedzenia lokacji (skoro temat aż zasłużył na wspomnienie w CI to czuję się zmobilizowany :D ).

Skłamałem - zacząłem już teraz :P - http://www.um.torun.pl/torun/turysta/przewodnik.php Fajna stronka - jak ktoś nie wie nic o mieście, poza tym mnóstwo ważnych informacji (toalety, zabytki, bankomaty itd). No i mają pare fotek Torunia zrobionych zimą :) oby i nam było dane zrobić takie.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 29 października 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

No dobra nikt nowy się nie zgłasza, nie potwierdzeni się nie potwierdzają - sami chcieliście teraz jestem zmuszony wymęczyć wszystkich osobiście przez gg/jab/icq/... własnoręcznie :P .
___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 3 listopada 2004     Toruń - stolica zła ;) Odpowiedz z cytatem

Smutne wieści - oto kolejny śmiałek do tej pory gotowy na wszystko najprawdopodobniej nie będzie w stanie się stawić - Eon nie może. W związku z tym proponuję zawiesić na razie organizację spotkania w Trouniu do czasu aż ludzikom i innym zacznie pasować. Co zainteresowani na to? W sumie Toruń nie ucieknie - plan jako taki już jest tylko trzeba szczęśliwszy termin wybrać. Rzucajcie propozycje - chyba że mimo wszystko robimy jak w planie: 20/21 listopada.
BTW: aktualny termin jest zawsze wypisany nad listą obecności na stronie 2 niniejszego tematu.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.