Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-09-21 3:02:12
Autor Wiadomość
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 21 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Porównywanie jednostek upg jest nie do końca słuszne, większość gier szczególnie na mapkach otwartych (np na boomerangu w turnieju TO) konczy sie już w 2 tygodniu i nie da się ulepszyć całego woja i upuje się tylko kluczowe jednostki (np alpy, crusejderów) a reszta pozostaje bez upa. No i tutaj porównanie np pegazow z meduza jak dla mnie wypada na kożyść pegazów i to znacznie, poza tym każdy kto gra rampartem wie, że pegazy można a nawet trzeba dołączyć do main armi w 2-3 dniu 1 tygodnia ponieważ stanowią całkem niezła siłę uderzeniową, poza tym mają 8 speeda (na trawie 9) i dzieki temu mozna kripować potwory z 9 speeda (szczególnie dużo takich na 6 levelu, a te najczęściej pilnują fajnych miejsc na mapie) no i kolejna zaleta te 8 speeda powoduje, że bohater bedzie poruszał się o conajmniej 1 kratkę dalej od przeciętnego bohatera a armia w 1 połowy 1 tygodnia. Ale z tego co widze w tych porównaniach nikt tego nie bierze pod uwagę i liczą się tylko kto kogo i ile, żadnych taktycznych zastosowań, żadnych istotnych faktów i żadnych praktycznych realiów walk turniejowych.
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonis



Dołączył: 8 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Ze smoczego raju, gdzie mięcho jest nieszczęśliwe

Wysłany: 21 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Prawda, srebre pegazy są szybkie, ale co z tego, skoro gdy dolecą do wroga, nic z nich nie zostanie po trzech ruchach! Bez dwóch zdań, arcymagowie są mimo statystyk lepsi (no, może skuteczniejsi) w walce wręcz.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 21 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

A w momencie gdy pegazy podlatują i blokują łucznika powolutku podchodzą Enty, które są wstanie zdziałać cuda ;). Tak a propos, bo jush wcześniej się tutaj wypowiedziałem i Pegazy pochwaliłem ;).

Co do testów Mr. Pool... z całą pewnością wie co mówi, ale alpy to przecież nie całe wojsko. W walkach z prawdziwymi graczami wychodzą ZAWSZE na jaw umiejętności i jakem Mr. Rabbit to się chyba nigdy nie zmieni :).

Alpy, owszem bardzo potężne są, ich moc regeneracji jest pogramiająca dla niejednego wojska. Owszem pewnie są najsilniejszą jednostką na 4 levelu, ale żeby wybudować ich budyneczek (upgraded) to jush trzeba się trochę napocić ;).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
Alpy, owszem bardzo potężne są, ich moc regeneracji jest pogramiająca dla niejednego wojska. Owszem pewnie są najsilniejszą jednostką na 4 levelu, ale żeby wybudować ich budyneczek (upgraded) to jush trzeba się trochę napocić ;).


Pegazy wcale nie są tańsze, bo w sumie kosztują aż 15 kryształów, a Alpy 10 kryształów i 10 klejnotów, a klejnotów tak trudno się nie zdobywa, często można je dostać u Leperkaunów, które na ogół są blisko naszego zamku.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mr. Rabbit



Dołączył: 6 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Imperium Kinugów

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Mówię na podstawie doświadczenia. Z tego co mnie się kojarzy to zawsze znacznie łatwiej było mi Pegazy wybudować niż do wampirków dojść ;). Weź też pod uwagę rozbudowę całego zamku od początku ;) nie tylko jednego budynku. Jakie są wymogi na wybudowanie jednego i drugiego całkowicie :).

Zdravim
Mr. Rabbit

___________
Mimo wszystko dzięki Ci Hetmanie :) a mnie i tak możecie powiesić jak Skrytobójce.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Mr. Rabbit (cytat):
Mówię na podstawie doświadczenia. Z tego co mnie się kojarzy to zawsze znacznie łatwiej było mi Pegazy wybudować niż do wampirków dojść ;). Weź też pod uwagę rozbudowę całego zamku od początku ;) nie tylko jednego budynku. Jakie są wymogi na wybudowanie jednego i drugiego całkowicie :).


Możliwe, dużo zależy od tego jak się nam ułoży z drewnem i rudą, a z tym różnie bywa, szczególnie na losowych mapach. Tak czy siak zawsze w pegazach najgorsze było dla mnie zdobycie kryształów..., ale aż tak bardzo sprzeczać się nie będe Bastionem już dawno grałem i nie jestem za bardzo w niego "wczuty".
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Co sądzę o testach napiszę w innym temacie, chyba...Chociaż nie, tutaj jako bonus też to napiszę, przyda się jako podparcie mojej skromnej opinii.
Ja zagłosowałem na Krzyżowca.
A teraz mój wywód na temat testów i argumentacja:

Testy, testy, testy..."Na wyrównanych skillach"...Kiedy taka sytuacja się wydarza w grze?! Ja osobiście chyba tylko 1 raz się z takim przypadkiem spotkałem (w normalnej grze, oczywiście), a gram już trochę.
Przecież gra jest tak ułożona, aby wszyscy mieli równe szanse. Jedna jednostka, np Vampire Lord, jest pakerny, ale nie ma modyfikatora morale. Taki Krzyżowiec ma szansę na sieknięcie 2 razy (4) w ciągu tury, a tamten sieknie raz.
Poza tym, ringi jednostek są beznadziejnym pomysłem, ponieważ niwelując przewagi (morale, szczęście, skile) przestaje to mieć jakikolwiek sens. Przecież od skilli i morale, nie mówiąc już o czarach, opiera się gra, a testy są suchymi statystykami. Myślałem, że ankiety w stylu "Najlepsza jednostka poziomu X" mają stwierdzać użyteczność w grze (która jest adekwatna do sytuacji) w miarę wyważoną. A same Alpy, z przeproszeniem całej społeczności Nieumarłych, mogą iść się przytulać.
Czy Alpy są przydatne Nekropolii w czasie oblężeń? Mając za wsparcie Lisze (które są marnymi jednostkami 5tego poziomu), Kościane Smoki (faworyt 90% Zamków Koszmarów) i Wrighty (podobnie jak u poprzedników), nie zdziałają za wiele. Alp nie jest jednostką uniwersalną (tylko ofensywną), a taki Krzyżowiec czy Shaman jest. Obaj się sprawdzają zarówno w obronie, jak i w ataku, czego taki Shaman jest żywym dowodem. Czy w prawdziwym starciu 100 Alpów przeciwko 100 szamanom coś zdziała? Nic, bo Nekromanci czy nawet Rycerze Śmierci idą bardziej w magię niż w moc, a Barbarzyńcy czy Magowie Bitewni niestrudzenie prą do kilkunastu/dziesięciu Ataku i Obrony. Podobnie w przypadku Arcymagów walczących versus Alpy: jaki bohater z Tower nie użyje magii? Spowolni, zada obrażenia i w ogóle.
Może schodzę już z tematu, ale to może dobrze, bo właśnie skończyłem.

___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

W oczach mi się mieni czy co? Temat dotyczy najlepszej jednostki 4 poziomu więc proszę się go trzymać a nie pisać o swojej opinii na temat testów jednostek.
___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Heimdall Ragnarok



Dołączył: 25 lipca 2003
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 22 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, Pani Pretorianin. To był po prostu dodatek, a przy tym także część argumentacji, czemu wybrałem Krzyżowca :wink:
___________
Kiedy muzyka milknie, reszta jest milczeniem
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 26 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubie ogra szamana-twardy jak zelowka w moich butach i do tego jeszcze czaruje :) Fakt ze troche wolny itp. ale jako jednosta STRONGHOLD jest tam naprawde uzyteczny (jest to chyba jedyna oprocz behemota jednostka ktora w obronie zamku sprawdza sie jeszcze lepiej niz w ataku)...no i jako jedyna ma 60 hp na 4 lvl.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Getyr (cytat):
Odpowiedź czemu przegrałaś jest bardzo prosta, po prostu bohater przeciwnika był potężny i nie jest to kwestia Alpów...
Sprawdzałem to dziś, przy wyrównanych podstawowych skillach ( Atak i obrona) Smoki niszczą Alpów w pył, ale gdy przeciwnik ma około 15 ptk Obrony i Ataku więcej, Smoki nie dają rady.... Wniosek: przeciwnik miał lepszego bohatera ze skillami większymi mniej więcej aż o 15.

Ale niestety to jest kwestia siły wampirów, bo przeciwnik gdyby posiadał inne jednostki, na 90% przegrałby tą walkę.

Ja zagłosowałem na nieco pomijanych magów, wiem, że Wampiry są lepsze, ale magom też należy się szacunek, ponieważ są jednymi z najlepszych łuczników w grze(ponieważ mają normale obrażenia w walce wręcz) oraz taką specjalną cechę, jak obniżanie kosztu many rzucach przez nas czarów. A to czasami bardzo się przydaje grając Tower.
Co do Wampira, to jest on jednostką na tyle dobrą, że można stwierdzić że jest na 4,5 poziomie.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
Ale niestety to jest kwestia siły wampirów, bo przeciwnik gdyby posiadał inne jednostki, na 90% przegrałby tą walkę.


Nie zrozumieliśmy się, ja broniłem wtedy honoru smoków jeśli tak można powiedzieć i chodziło mi o to, że smoki zostały pokonane nie dlatego, że wampiry są silne tylko dlatego, że bohater był dobry, a to, że inna jednostka na miejscu wampirów by przegrała nie ulega wątpliwości, o tym zresztą napisałem też. Także kończąc już chodziło mi wtedy bardziej o wyjaśnienie tej sprawy; w jaki sposób 200 smoków mogło przegrać z 800 wampirami? ( nie liczą już jednorożców i Entów). To by było na tyle.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

A żeby zrozumieć się do końca, to ja miałem na myśli to, że to zdolność wampirów do odradzania się z sił witalnych przeciwników, jest kluczowa, bo żadna inna jednostka tego poziomu, nawet przy wysokiej obronie czy atakowi nie jest w stanie wygrać. Ponieważ statystki obejmują jeszcze zakers uszkodzeń, punkty życia pojedyńczej jednostki, oraz szybkość, a na te cechy bohater ma minimalny wpływ.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

No w tym przypadku nalezy tez zwrocic uwage ze wampiry moga sie regenerowac nie tylko kiedy atakkuja, ale takze przy kontrataku-sukces szczegolnie latwy do osiagniecia przy czarze mestwo (chociaz nie wiem czy dziala na wampiry-ale chyba dziala)..
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Haav Gyr (cytat):
A żeby zrozumieć się do końca, to ja miałem na myśli to, że to zdolność wampirów do odradzania się z sił witalnych przeciwników, jest kluczowa, bo żadna inna jednostka tego poziom(...)


Tu już całkowitą herezję prawisz, gdy bohater dowodzi 100 Krzyżowcami z obroną i atakiem większą o 15 przeciw 100 wampirom traci tylko 25 Krzyżowców, gdyby różnica w obronie i ataku wynosiła 10 pewnie też by wygrał wprawdzie z większymi startami..., także nie ulega wątpliwości, że w grze najważniejsze są umiejętności podstawowe bohaterów, wampirom nic nie pomoże ich "specjalność" jeśli ich bohater będzie słaby.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Promilus



Dołączył: 9 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Deyja :P

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Kolejna potyczka między członkami forum w temacie nawiązującym do najlepszych jednostek 4 poziomu-z tego co pamiętam kazdy miał przedstawić swoje typowania wraz z uzasadnieniem...a was 2 się zaczęło kłócić o wampiry...moja odpowiedź jest taka: wampiry pokonują zazwyczaj krzyżowców....bo taka jest prawda. Ale same wampiry nie są na tyle potężne żeby stawać w szranki z jednostkami wyższych poziomow...do tego potrzeba dobrego bohatera, ktory w tym temacie jest zbędny jako iż to głównie od bohatera zależy wynik bitwy na serio, a nie testowej. Zważcie także, że bohaterowie ze zdolnością specjalną (STWORZENIE) zawsze dodają +1 do szybkości...to niebagatelne znaczenie ma dla wampirów.
___________
Moze zmienie cie w wampira...niee, za dobrze bys sie mial, wiec moze w ducha? Tez za dobrze, zrobie zatem z twoich martwych szczątek pięknego Ghoula-będziesz mi sluzył po wsze czasy...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Siny



Dołączył: 9 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: Wawa

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

nie tylko dodają +1 do szybkości ale również w zależności od poziomu do statsów, na przeciętnych poziomach realnych w grze (od 15 do 25lev) +3-4 do statsów, czyli całkiem sporo. Natomiast co do tej potęgi wampów. Może i są teoretycznie najlepsze, może i wygrywają z wieloma jednostkami z dużą łatwością ale ich zdolności nie przydają się na polu bitwy na którym 7 oddziałów przeciwnika atakuje i może skupiać się na 1 oddziale przeciwnika, wtedy regeneracja wampów zadziała 2 razy na np 8 ataków przeciwnika. Czyli ma mizerne działanie. Nie wspomne już o czarach ofensywnych które na tyle zmniejszają liczbę wampów, żeby nie odgrywały żadnej roli w bitwie, a ich wysysanie robiło komiczny efekt.
___________
szukasz twardych wojowników? http://www.granda.prv.pl/
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

To się właśnie popisałeś, przeczytaj uważnie moją wypowiedź(pewnie i tak się nie dotyczytasz więc wyjaśnię) SMOKI to NIE krzyżowcy, więc nie porównuj w taki sposób bo ty prawisz herezje. Policz sobie ilość życia 200 złotych smoków a 800 alpów.
200 smoków ma 50000hp
800 alpów ma zaledwie 32000hp

A teraz zobacz walkę:
200 złotych smoków vs. 800 alpów bez wyssysania życia ale z obroną i atakiem 25.
Smok atakuje i zadaje 10276 damage i wampirów zostaje 544 i chyba dalej nie muszę mówic jaki wynik walki będzie???

teraz aby obiektywnie ocenić mamy walkę podobną z tym że wampiry mają wyssysanie życia ale nadal po 25 pkt obrony i ataku.

- smok atakuje i zadaje 9031 pkt obrażeń(ginie 232 wampiry)
- kontratak wampira - 3868 pkt obrażeń(ginie 15 smoków) wampirów zostaje 665
- atak smoka - 10070 pkt obrażeń - wampirów zostaje 413
- kontratak wampira - 1990 pkt obrażeń - smoków zostaje 177 a wampirów 463
- atak wampira - 3494 pkt obrażeń - smoków zostaje 163 a wampirów 550
- atak smoka - 7173 pkt obrażeń - wampirów zostaje 371
- kontratak wampira - 1778 pkt obrażeń - smoków zostaje 156 a wampiów 415
- atak wampira - 2473 pkt obrażeń - smoków zostaje 146
- atak smoka - 6658 pkt obrażeń - wampirów zostaje 311
- kontratak wampira - 1863 pkt obrażeń - smoków zostaje 137 a wampirów 357
- atak wampira - 1789 pkt obrażeń - smoków zostaje 131 a wampirów 402
- atak smoka - 6813 pkt obrażeń - wampirów zostaje 231
....................
Chyba dalsza walka jest bezcelowa? Teraz widać, że przegrana walka smokami musiała być po prostu źle przeprowadzona, za pierwszym razem.

___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Getyr



Dołączył: 27 stycznia 2005
Posty: 164
Skąd:

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Fakt źle zinterpretowałem niestety twój post i muszę ci przyznać rację. Rzeczywiście inna jednostka z wysokimi skillami podstawowymi bohatera i tak nie miała by wtedy szans ze Smokami, a ja niefotunnie zrozumiałem, że chodzi ci o to, że wampir wygrałby np. z Krzyżowcem, którego bohater miałby skille większe o 15. Reasumując to ja prawiłem herezję :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Haav Gyr



Dołączył: 2 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Miasto Maggnar w północej Amarii

Wysłany: 27 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Każdy może popełniać błędy :wink: , w tym wszystkim chodzi o to, że przy odpowiedniej taktyce walki, wampiry potrafią być bardzo niebezpieczne, nawet dla silniejszych jednostek.
___________
From the beginnin' to end
Losers lose, winners win
This is real, we ain't got to pretend
The cold world that we in
Is full of pressure and pain
I thought it would chane
But its stayin' the same
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Dragonis



Dołączył: 8 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: Ze smoczego raju, gdzie mięcho jest nieszczęśliwe

Wysłany: 28 lutego 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Tak czy siak, niezależnie od testów, wampiry są the best.
Przynajmniej dla mnie.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Drupi



Dołączył: 15 września 2004
Posty: 164
Skąd: z grobu

Wysłany: 8 marca 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Mogę zaryzykować stwierdzenie że czwartopoziomowe jednostki są ważną rzeczą w każdym zamku. Czwarty poziom ma w każdym zamku jakieś plusy dzięki czemu stają się do czegoś przydatne.
___________
Nekropolia i tak jest najlepsza :twisted:.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 23 marca 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Główną siłą zamku są jednostki z poziomów 5 - 7 , chociąż inne jednostki też maja spory wpływ na rozgrywke(Lochy , 3 i 4 poziom strzelcy , bardzo osłabiajacy wroga)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Alamar



Dołączył: 12 lutego 2005
Posty: 164
Skąd: z Czarnej Wieży w której płynie magia czysta (a tak naprawdę z Gorzowa Wlkp.)

Wysłany: 24 marca 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Alp jest zdecydowanie najlepszy i żadna z tych jednostek po prostu nie ma z nim szans.
___________
Mogą mnie zabić, ale mnie nie przestraszą.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Macready



Dołączył: 11 marca 2005
Posty: 164
Skąd: Kraków

Wysłany: 24 marca 2005     Najlepsza jadnostka poziomu 4 Odpowiedz z cytatem

Tak , Wampiry to najlepsza jednostka na swoim poziomie , głównie dzięki regeneracji.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.