Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-04-28 9:45:52
Autor Wiadomość
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Nu-metal jest boski!
Linkin Park, Papa Roach, Limp Bizkit i System of a Down the best!

___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Zielevitz



Dołączył: 24 marca 2004
Posty: 164
Skąd: Ta, a potem mi ktos wejdzie i morde obije :)

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Gothik metal (ten zwykły też :D) i wszystko GRA :D

to post nr. 40 000!! :D

___________
http://losux.prv.pl
http://userfriendly.pl

zarębiste - mówie wam :D
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 26 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Mortai (cytat):
Nu-metal jest boski!
Linkin Park, Papa Roach, Limp Bizkit i System of a Down the best!


No... akurat SOAD nu-metalem nie jest i do LP\LB pasuje jak klucz do złych drzwi :? System to zwyczajny MetalCore + Punk + Folklor + cosik jeszcze... :P Brak tu odwołań - dzięki Bogu - do HH ( :? ) jak w Linkinie, Biskicie i Papciu Karaluszku (teraz dopiero grają - ich stare płyty to totalnie niewypały).

A tak ogólnie to ROCK\METAL rulezuje :wink: :!:

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 28 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Maffej (cytat):
System to zwyczajny MetalCore + Punk + Folklor + cosik jeszcze...


Podoba mi się to zwyczajny ;).

Nie wydaje wam się ludki, że czasem co do klasyfikowania zespołów do gatunków sięgacie szczytu (bo jush nawet nie granic) absurdu? Jeżeli ktoś widzi w takiej klasyfikacji zespołów jakikolwiek sens niech mi wyjaśni jaki.

Sto tysięcy gatunków na jedną kapelę?!

Poza tym... ciekawe czy panowie z SoaD-a wiedzą że grają to co Maffej wymienił... bo ja wątpię. Takie tasiemcowe gatunki są jedynie pożywką dla bezsensownego gadania i niepotrzebnych sporów. Przy odrobinie wsłuchania się w kapelę da się określić JEDEN gatunek do jakiego należy, bez rozbijania na country + funk + folk gwinejski + death metal + Bóg wie co jeszcze.

Ja osobiście do nu-metalowego wora wrzucam wszystkie "ciężkie" kapele, których nie potrafię sklasyfikować. A SoaD jest właśnie taką kapelą (no od biedy do hardcoru pasuje). A ci co mnie chcą bojkotować niech mi od strony technicznej najpierw dokładnie wyjaśnią jaka jest różnica pomiędzy hardcorem a metalcorem (tzn jaka skala, metrum, czy techniki gry).

Idę posłuchać sobie power + speed + folk + wiking + heavy + mniej heavy + gothic metalu :P.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 28 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Thurvandel (cytat):
Nie wydaje wam się ludki, że czasem co do klasyfikowania zespołów do gatunków sięgacie szczytu (bo jush nawet nie granic) absurdu? Jeżeli ktoś widzi w takiej klasyfikacji zespołów jakikolwiek sens niech mi wyjaśni jaki.


Ja widzę, że takowego sensu nie ma... tylko szczerze mnie wkurza jak ktoś nazywa coś czymś, czym rzeczywiście nie jest (ufff ;) ). Dostrzegam jedynie, zwyczajnie zero podobinstwa między SOAD a np. (nu) LP czy innym LB... Nie wiem po co wrzucać do jednego wora rzeczy kompletnie odmienne... np. w takim razie HoM&M i Quake (sic!) to takie same gatunkowo gry... :lol:

Thurvandel (cytat):
Poza tym... ciekawe czy panowie z SoaD-a wiedzą że grają to co Maffej wymienił...


Wiedzą jednak, iż nie grają nu- (co jest prawdą) ... wystarczy poczytać kilka wywiadów...

Thurvandel (cytat):
Przy odrobinie wsłuchania się w kapelę da się określić JEDEN gatunek do jakiego należy


Oj... nie zawsze, nie zawsze... (chociaż... dobra ! SOAD to MetalCore - mam !!!! :lol: )

Thurvandel (cytat):
...jaka jest różnica pomiędzy hardcorem a metalcorem...


A jest... i to widocznaa...

Thurvandel (cytat):
Ja osobiście do nu-metalowego wora wrzucam wszystkie "ciężkie" kapele...


Czyli jednak klasyfikujesz, 'nadajesz' gatunki etc. ...

(nie jedną wojną nt. klasyfikowania gatunków [zawsze byłem przeciwnikiem, choć potrafię je rozróżnić] stoczyłem na forum www.onlymetal.net - nie pragnę tego powtarzać...)

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 28 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Oj Maffej Maffej... czemu w cytatach tak okroiłeś moje wypowiedzi. W tym ostatnim np jak ktoś nie czytał mojego postu, to jeszcze pomyśli, że np Sepulturka to dla mnie nu-metal :).

Może rzeczywiście z SoaD jako nu to popełniłem błąd, ale na swoje szczęście podpisałem to również pod hardcore, co jush jest bliższe prawdy (no ale jak chcesz metalcore, to ja nie mam nic przeciwko ;)). Zresztą w kwestii SoaD Maffej jest lepiej zorientowany, to się z nim tu kłócił nie będę. A LP to ja uważam za hip-hop z gitarami (ale w związku z dużą popularnością hh, to nie bedę się tu publicznie o tym wypowiadał ;))

Oczywiście że klasyfikuję kapele pod gatunki, bo niby czemu nie. W końcu nie mogę ze sobą porównywać skrajnie odmiennych form muzyki. Ale preferuję podziały jasne i bez nadętego pseudoznawstwa (którego wszelkie przejawy potępiam :D), z którym niestety spotykam się dość często, a że ci nadęci to przeważnie straszni krzykacze, to ciężko im wyjaśnić że mnie to mało obchodzi, czy jakaś kapelka ma malutką domieszkę np folku czy nie, bo co to zmienia.

Co d tego że nie można zawsze jasno skwalifikować no to fakt, ale dopiero w przypadku, gdy ktoś połączy np funk z grungem :), a nie np power metal ze speedem, bo te gatunki są bardzo do siebie zbliżone i nawet jedna kapela może mieć dwa różne kawałki jeden z przewagą speeda, a drugi powera. Wszystko jedno które z określeń się wybierze bo i tak wiadomo mniej więcej jak to brzmi.

I nie mam zamiaru toczyć tu także żadnej wojny o gatunki, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, jaki będzie jej wynik :).

A czym się charakteryzuje hardcore, a czym metalcore to się chętnie dowiem, bo wiedzy nigdy dość ;)

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Maffej



Dołączył: 21 października 2004
Posty: 164
Skąd: Mo Gil No

Wysłany: 28 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Thurvandel (cytat):
Oj Maffej Maffej... czemu w cytatach tak okroiłeś moje wypowiedzi. W tym ostatnim np jak ktoś nie czytał mojego postu, to jeszcze pomyśli, że np Sepulturka to dla mnie nu-metal :).


Wybacz... nie masz się jednak czym martwić bo są i tacy tró co Spulturę z czasów 'Chos AD' określaja nu- ... :?

Thurvandel (cytat):
Może rzeczywiście z SoaD jako nu to popełniłem błąd, ale na swoje szczęście podpisałem to również pod hardcore, co jush jest bliższe prawdy (no ale jak chcesz metalcore, to ja nie mam nic przeciwko ;)).


Wybaczam... ;)

Thurvandel (cytat):
Zresztą w kwestii SoaD Maffej jest lepiej zorientowany, to się z nim tu kłócił nie będę.


::: dumny ::: ;) ;) ;)

Thurvandel (cytat):
A LP to ja uważam za hip-hop z gitarami (ale w związku z dużą popularnością hh, to nie bedę się tu publicznie o tym wypowiadał ;))


Nie obawiaj się drogi Thurvandelu !!! Poprę cię (nawet oficjalnie) ... :)

Thurvandel (cytat):
I nie mam zamiaru toczyć tu także żadnej wojny o gatunki, bo mnie to zwyczajnie nie interesuje, jaki będzie jej wynik :)


Mnie także nie. Mam nadzieję, że nie odebrałeś mojego postu jako ataku na Twą osobę czy impulsu do rozpoczęcia wojny... :)


Thurvandel (cytat):
A czym się charakteryzuje hardcore, a czym metalcore to się chętnie dowiem, bo wiedzy nigdy dość ;)


Jestem wrogiem podziałów na gatunki a gdybym zaczął się mondofać mogłoby wyglądać właśnie na odwrót... Pozatym nie chcę się wymądrzać... ;)

___________
" Maybe my mind's not at all in control
Maybe I'm not in control... "
---
A imię me brzmi MaFFej...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Hexe



Dołączył: 14 stycznia 2004
Posty: 164
Skąd: Wrocław / Bielsko

Wysłany: 28 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Witam,

jeśli o LP chodzi, to radzę się Nami spytać :P.
System to z kolei ulubiona kapela ( :P) dość dużej ilości Jaskiniowców (ach, Opole.. :) - więc może też coś do powiedzienia w tym względzie mieć mogą.

Jak dla mnie - mają kawałki ostrzejsze, z ładnymi, spokojnymi wstawkami (dłuugo nie mogłam się do czegoś takiego przekonać). Trudno mi jednak jednoznacznie to sklasyfikować.

A tak właściwie - nie wystarczy po prostu "cięższe brzmienie"? Do wszystkiego pasuje :).

Pozdrawiam,
Hexe

___________
Earth is full. Go home.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 31 grudnia 2004     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Chyba nie wystarczy, bo taki np. Gothic Metal czy Symphonic Metal wcale ciężki być nie musi.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 2 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Temat LP pozostawiam w spokoju, bo krew się poleje :D(a i tak leje się zbyt często w tej kwestii).

No ciężkie brzmienia rzeczywiście niezbyt pasują. Raz, że niektórzy za ciężkie brzmienia uważają Led Zeppelin, a dla drugich Slayer to puszek.

Po drugie to zbyt duże uogólnienie. Jest właśnie różnica pomiędzy deathem, speedem, gothiciem czy hardrockiem i nie można jej zacierać.

Nie popadajmy zatem ze skrajności w skrajność. Grunt to wyczucie :).

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 2 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Thurvandel (cytat):
Po drugie to zbyt duże uogólnienie. Jest właśnie różnica pomiędzy deathem, speedem, gothiciem czy hardrockiem i nie można jej zacierać.


A jakie są te różnice :)?



Cytat:
Nie popadajmy zatem ze skrajności w skrajność. Grunt to wyczucie :).


Jak się nie wie jakie są różnice między rodzajami to i wyczucie nie pomoże (w tym wypadku mówię o sobie :)).


Ja się za klasyfikację nie biorę ale LP to numetal - oni sami tak o sobie mówią - tyle wiem :D

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 2 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Różnice?

Speed to jazda na podwójnej stopie w bębnach, szybkim szesnastkowym (czasem i szybszym)kostkowaniu w gitarach i falsecikiem w wokalu.

Gothic to mroczne i klimatyczne granie z licznymi wstawkami mówionymi.

Death, to granie na głębokich i mocnych przesterach, energicznymi i mocnymi wstawkami perskusyjnymi i charakterystyczny ryk wokalisty (od którego osobiście mnie głowa zawsze boli :) )

Hardrock to granie przede wszystkim w tonacjach durowych, grany nieco "mocniej" niż normalny rock.

Ja tam specjalistą od teorii muzyki rozrywkowej nie jestem i po bardziej profesjonalne i wiarygodne informacje odsyłam do kogoś, kto wiedzę na ten temat posiada. A to co tu nawypisywałem, to jedynie moje własne obserwacje.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sharra



Dołączył: 11 kwietnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z twoich najgorszych sennych koszmarów. A w dodatku nie znikam, jak się budzisz...

Wysłany: 7 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

W plejliście zaszły zmiany, oto one:
07. Ashanti - Only U
15. Twyla feat. Missy Elliott - Ice Burow
84. Bushido - Electro Ghetto
85. Bushido - Nie Wieder
99. 2Play - So Confused
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 7 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

(krótkie słowko do imć pana Thurvandel'a:
kiedy tak się czyta Twoje posty, to aż oczy boleć zaczynają...
oczy do konkretnej, usystematyzowanej wiedzy nienawykłe :).
z prawdziwą przyjemnością "przebijałem" się przez wsje kwestie ręcami pańskimi napisane :) - zwłaszcza, że wielu ciekawych rzeczy się z nich dowiedziałem.
tyle wazeliny na dzisiejszy wieczór :D).

***

kiedym, dawno temu tu klikał w gatunek muzyki ulubiony, klikłem w rock'a. już wtedy jednak moje gusty pływały na granicy rock/metal, z czasem zaś okazuje się, że chyba ją przekroczyły.

więc, jakby to kogokolwiek obchodziło :P, się bym chiba jednak zaliczył do tej grupy metalowej (metal traktuję tu bardzo szeroko, od Rammstaina i SoaD, przez rózne metalliki i LP, po witchinów i blind guardianów włącznie).

choć (niech co wrażliwsi nie czytają dalej, bo to grozić Wam może uszczerbkami na zdrowiu) zdarza się mie także sporadycznie z lubością wsłuchiwać w "szity" pokroju scootera, anastacii, eric'a prydza (tak wiem, wstyd mi :oops: ) czy choćby takiej aventury. z niesławnymi czarnymi oczyma lub takim narcyzem łez tysz się piknych kfil kilka wiąże...
wszak wsjo zależy od humoru, towarzystwa i miejsca, w którym czlek się znajduje.
czasem tysz, zwyczajnie, od "łomotu" głowa boli...

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Thurvandel



Dołączył: 8 listopada 2004
Posty: 164
Skąd: inąd

Wysłany: 7 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Aż się cieplutko na serduszku robi, jak ktoś zdanie człowieka czasem doceni :). Ale na ile ta wiedza jest usystematyzowana i pewna to nie wiem, bo jak już wspomniałem jestem jedynie prostym odbiorcą i jako człek prosty jak słyszę tak piszę.

Powodów do wstydu u imć Farmerusa nie widzę, choć takiejże muzyki (o te eryki mi chodzi ;)) raczej unikam, bo szkodzi ona idei bojkotu plastykowej biżuterii i wszechobecnych różów :). Każdy słucha co komu się podoba i każdy powinien to uszanować. Tymbardziej, że dużo właśnie zależy od towarzystwa czy sytuacji.

Sam chyba także mogę zaliczyć się do metalowej braci, gdyż gusta moje oscylują pomiędzy speed i power metalem, a gothiciem, czy heavy. Choć fakt jest faktem, że moją kapelką numero uno jest niejaki Pink Floyd, który z metalem wiele wspólnego nie ma. Sięgam często gęsto do starszych kapelek (nawet do poczciwych lat 60.), a nieraz do innych typów muzyki (np. elektronicznej w wykonaniu J.M. Jara, czy Tangerine Dream, lub do jazzu). A to, że należę do "tych czarnych" to nieznczy, że podoba mi się Black, Death czy Trash (no chyba, że mam k-wicę :)).

Po mojemu każda muzyka jest piękna, o ile jest w niej odrobina duszy.

___________
There are three kinds of people on this world. These who can count and these who cannot.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Danio



Dołączył: 20 czerwca 2004
Posty: 164
Skąd: z Mrągowa

Wysłany: 11 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Ja słucham staroci strasznych staroci. Takich ballad. Np. Jacek Kaczmarski, SStare Dobre Małżeństwo, Grechuta i jeszcze tre Beatels słucham, ale to coć staroć to z innej beczki. A od czasu, do czasu Pink Floydów i Linkin Parka posłucham.
___________
Rodzina jest jak górski krajobraz - najlepiej wygląda z daleka.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Nami



Dołączył: 9 czerwca 2003
Posty: 164
Skąd: From the night I kissed you goodbye...

Wysłany: 11 stycznia 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Linkin Park
Nightwish
Seether & Amy Lee
Freedom Call
Guano Apes
Blind Guardian
Avantasia
Apocaliptyca
KoRn
SOAD
Within Temptation
Blackfiled
Blackmore's Night

Coś by się tam znalazło jeszcze, ale nie chce mi się bardziej przeglądać playlisty ;)

___________
I loved you a lot
to need you a lot
I leave you alone...


Guano Apes - Living in a lie
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Damiaen



Dołączył: 29 lutego 2004
Posty: 164
Skąd: Neul'Andhug (Ryki)

Wysłany: 1 marca 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

A ja napiszę o artyście, którego dziełom uległem bez pamięci... Wyclef Jean to rodowity jamajczyk (jeśli o takowych można mówić :) ), który w wieku czterech lat przeprowadził się z rodzicami do USA. Czemu o tym piszę? Bo jego patent na muzykę opiera się na łaczeniu gatunków muzycznych które są nieodłącznie kojarzone z tymi miejscami... Kto słyszał "Guantanamera", "Street Jeopardy", "Runaway", czy "911" doskonale wie o czym mówię... A ten kto nie słyszał niechaj czyta. Otóż Wyclef scala na każdej swej płycie Jazz, Hip Hop, ale przede wszystkim soul, R&B, i reagge w tak genialny sposób, że bujamy się w rytm kolejnych utworów nie wiedząc, czego tak naprawdę słuchamy! Bo i ile na płytach The Fugees w stopni znacznym dominował HipHop, to tutaj taką rolę pełni muzyka jamajska, nieco jednak przyspieszona, dostosowana do wymagań współczesnego rynku muzycznego, a przede wszystkim pełnych zycia produkcji muzycznych... Do tego sam Wyclef zaskakujący wspaniałym, niczym nieograniczonym głosem - zarówno gdy śpiewa, jak i rapuje (hmmm, nie cierpię tego wyrazu)...

Dlatego jeśli możecie, to nie przechodzcie obok tej płyty obojętnie. Nie warto... :D[/quote]

___________
This morning, I woke up
Feeling brand new and I jumped up
Feeling my highs, and my lows
In my soul, and my goals
Just to stop smokin, and stop drinkin
And I've been thinkin - I've got my reasons
Just to get by.

Talib Kweli - "Get by"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ashanti



Dołączył: 27 grudnia 2004
Posty: 164
Skąd: Z jaskini behemota :P

Wysłany: 1 marca 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Ja słucham rocka i czasami hip hopu
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mastorious



Dołączył: 30 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Z Krainy Duchów

Wysłany: 2 marca 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Szukam piosenki z kampanii Juszczenki na Ukrainie.
Chodzi o te piosenkę no wiecie, leci jakoś tak - Juscenko Tak! Juscenko Tak!
Potrzebna mi.
Kto mi pomoże znaleźć, dostanie - niespodzianka. :D

___________
What is worse: Nothing to defend or no one to defend it??
Without warriors there can be no war.
Even the smallest person can change the course of the future.
Szukasz dobrych map i recenzentów?? - http://nowebractwo.w.interia.pl
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vitus



Dołączył: 2 lipca 2004
Posty: 164
Skąd: z krainy mlekiem i miodem plynącej...

Wysłany: 23 maja 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Grunge- odłam rocka prezentowany przez kapele Kurta Cobaina;) Od czasu do czasu gothic metal typu Nightwish;)
___________
Jak burzowe fale potrafia żaćmić blask słońca, tak ja potrafie zabijac nie winne istoty i korumpować ludzkie dusze... Powiadam wam, ze rzeki krwi zostaną rozlane na ziemi a historia mojej przyszłości będzie od tąd pisana ręką przegranych...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Vytu



Dołączył: 21 kwietnia 2005
Posty: 164
Skąd: ty to wiesz?

Wysłany: 24 maja 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Ja słucham Metalu
___________
----------------------------------------------------
Będzie co będzie, a nie to co ma być.
----------------------------------------------------
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Ilness



Dołączył: 11 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Łódź

Wysłany: 25 maja 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Chrzanic szufladkowanie:) Ja jak już mówiłem trzymam się metalu - głównie death, black, progresywny; rocka - zwłaszcza hard rock ( AC/DC, Gunsi jak najbardziej ); i jazz... Miles Davis, Marcus Miller, Victor Wooten i pochodne. Zwłaszcza wirtuozi basu, jako że i sam gram na tymże sprzęcie.
___________
"Samotność, to taka straszna trwoga...
Ogarnia mnie, przenika mnie.
Wiesz mamo, wyobraziłem sobie, że
nie ma boga, nie ma, nie."
Dżem "List do M."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Mortai



Dołączył: 7 maja 2004
Posty: 164
Skąd: Bogate Miasto Hanzetyckie

Wysłany: 26 maja 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Zauwazyłem fajną rzecz (pewnie ktoś to już zauważył). Dlaczego większość z nas (mieszkańców IJB) słucha Metalu i Rocka? Z czym to się wiąże?
___________
HoMM sweet HoMM

Powiedzcie, kogo mam zlikwidować. Z chęcią pomogę... :)
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Darkena



Dołączył: 3 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Asgard - Kraina Asów

Wysłany: 26 maja 2005     Czego słuchacie??? Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Zauwazyłem fajną rzecz (pewnie ktoś to już zauważył). Dlaczego większość z nas (mieszkańców IJB) słucha Metalu i Rocka? Z czym to się wiąże?


Ano widzisz....same czarne charaktery :twisted: :twisted: :twisted:

___________
Kill the spiders....

To save the

butterflies....
*´¨)
¸.·´¸.·*´¨) ¸.·*¨)
(¸.·´ (¸.·' ¤*
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.