Imperium Jaskini Behemota
tarcza Witaj na Starym Forum Jaskini Behemota.
Zostało Ono stworzone przez ixcesala z uwagi na problemy z forum Ezboard 10 grudnia 2002. Służyło Jaskiniowcom dzielnie do sierpnia 2005 roku, kiedy to dominium i podwładnych Behemota dotknął Wielki Trek, po którym przez 10 miesięcy Jaskinia nie funkcjonowała.
Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju Imperium Jaskini Behemota, zarówno poprzez pracę techniczno-graficzną, jak i osobom które współtworzyły klimat - dziękujemy.
Zapraszam do obejrzenia tego swoistego muzeum, które wiąże się ze wspaniałymi wspomnieniami niemałej części Jaskiniowców.
Kasztelan Crazy

Wróć do strony głównej Jaskini Behemota.
Rejestracja (chciałbym klucze)Rejestracja (chciałbym klucze)  

PrzewodnikPrzewodnik      LinksLinkownia     SzukajSzukaj     Śledzone tematyŚledzone tematy     Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości
ProfilProfil     MieszkańcyMieszkańcy     GrupyGrupy     ZalogujZaloguj
Ostatnio odwiedziłeś nas:
Obecny czas to: 2024-05-3 19:04:44
Autor Wiadomość
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 15 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Melkior (cytat):

- Prękości komputerów (=ilość megaherców CPU) jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi, ale chyba przyda sie min 1GHz (dla H4)

Od biedy na 300 MHz też zagrasz. IMHO myślę, że 500-800 MHz też będzie wystarczające.

Melkior (cytat):

- Wolne miejsce na dyskach (przecież nie będziemy kasować szkolnych danych żeby zainstalować gry...) Tu niestety nie pamiętam, ile potrzebują H3+H4 :( pomocy!!.

H3 + SoD + AB- 400 MB
H4- zwykły- 750 MB, ale rogów nie daję

Melkior (cytat):

I tu uwaga o ile ilości miejsca będą za małe, to musimy przywieźć własne kompy, bo przecież nie będziemy targać własnych dysków, a później stawiać od nowa systemów operacyjnych. A do tego niektóre typy dysków się nie lubią:((.

Dlaczego?? Pozatym można postawić system u siebie w domq i/lub korzystać z systemów już zainstalowanych. Bardziej martwiłbym się o ew. polmby wspomniane przez Gui.

Melkior (cytat):

- Ilość ram-u kompów (jak jest poniżej 512 MB to trzeba wiedzieć, jakiego ram-u wymagają "miejscowe" kompy aby dowieźć odpowiednią ilość odpowiedniego typu(DDR/SDR))

No wisz Melkior- nie przesadzajmy i nie przechodźmy ze skrajności w skrajność!! 512 to chyba na serwer, bo ja jakoś grałem na 128 MB RAM (DDR) i się żyło :)

Melkior (cytat):

- o ile naprawdę cenimy luksus to przydało by się wiedzieć, jak stare są monitory, bo te naprawdę stare (powyżej 5 lat) potrafią niewyobrażalnie rozmywać obraz:(

To Ja chyba miałem jakiś super model, bo mi się grało spx na mojej 14'... rok temu wymieniłem :)

Melkior (cytat):

Ospbiści uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie dostarczenie własnych kompów i podłączenie do istniejącej sieci. W sumie w czasie transportu kompom nic się nie powinno stać. A profilaktycznie można odłączyć od procesorów radiatory, aby wykluczyć możliwość poluzowania się mocującej je spinki poczas jazdy po wybojach. Najłatwiej oczywiście przywieźć laptopy, które z definicji są mobilne i zapewne mają wbudowane sieciówki i nie ma problemu z monitorem:).

Tak, szczególnie pociągiem/autobusem będzie się fajno kompa wiozło :)



Giunea (cytat):
Niedawno moja szkoła też dostała nową pracownię w ramach jakiegoś programu MENowskiego... problem polega na tym, że jesli to jest taka pracownia (a wydaje mi się to dość prawdopodobne) to do chrzanu że tak powiem. Stoi takie na win2k, na każdej stacji zainstalowane identycznie, poprzez serwer i za pomoca jakiejś śmiesznej dyskietki, czyli wszystkie kompy są skonfigurowanie identycznie i działają tak samo źle (win się włącza ok. 5-7minut, a jak graliśmy, za przeproszeniem, w Quaka 2, to się sypał co 10 minut). Do tego mogą być plomby gwarancyjne (jeśli to bardzo nowa pracownia to moga mieć potem pretensje jeśłi je pozrywamy), a dostęp do jakichś zaawansowanych opcji oczywiście na hasło, którego oczywiście moga nam zapomnieć dać (tzn. jak to sieć szkolna to nauczyciele mogą być na wakacjach :P i szukaj potem tego co ma hasło).


skąd Ja to znam :?: :wink: . Tylko u Mnie jest nie win2k, a winXP :)

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
@lan



Dołączył: 26 listopada 2003
Posty: 164
Skąd: Chwilowo Gdańsk ;)

Wysłany: 15 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
Od biedy na 300 MHz też zagrasz. IMHO myślę, że 500-800 MHz też będzie wystarczające.

Dokładnie, już na 450 MHz powinno być dobrze, to nie Doom 3D ;) .

MiB (cytat):
H3 + SoD + AB- 400 MB
H4- zwykły- 750 MB, ale rogów nie daję

H4 u mnie na dysku zajmuje 1,2GB (bez dodatków).

MiB (cytat):
No wisz Melkior- nie przesadzajmy i nie przechodźmy ze skrajności w skrajność!! 512 to chyba na serwer, bo ja jakoś grałem na 128 MB RAM (DDR) i się żyło :)

Grając na 128MB i na 512MB RAMu nie widzę prawie wcale różnicy, choć oczywiście mój komp to nie serwer sieciowy ;) . Choć oczywiście w razie braku plomb można rozważyć dowiezienie RAMu.

MiB (cytat):
Tak, szczególnie pociągiem/autobusem będzie się fajno kompa wiozło :)

Dokładnie... Zawsze trzeba wziąć kilka tobołków a tu jeszcze taszczyć kompa. Chyba że ktoś może je dostarczyć samochodem...

___________
"Miecz przeznaczenia ma dwa ostrza. Jednym jesteś ty."
A. Sapkowski
Jabber | Przewodnik po IJB | Histmag
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 16 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Dla wszystkich larpowiczów (gry terenowe, ala podhody). Zapraszam tutaj: http://heroes.net.pl/forum/viewtopic.php?p=12105#12105
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Melkior



Dołączył: 4 marca 2003
Posty: 164
Skąd: Żyrardów

Wysłany: 16 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

MiB (cytat):
Melkior (cytat):

I tu uwaga o ile ilości miejsca będą za małe, to musimy przywieźć własne kompy, bo przecież nie będziemy targać własnych dysków, a później stawiać od nowa systemów operacyjnych. A do tego niektóre typy dysków się nie lubią:((.

Dlaczego?? Pozatym można postawić system u siebie w domq i/lub korzystać z systemów już zainstalowanych.

Odpowiedź prosta i brutalna - nie można:(

MiB (cytat):
Melkior (cytat):

- Ilość ram-u kompów (jak jest poniżej 512 MB to trzeba wiedzieć, jakiego ram-u wymagają "miejscowe" kompy aby dowieźć odpowiednią ilość odpowiedniego typu(DDR/SDR))

No wisz Melkior- nie przesadzajmy i nie przechodźmy ze skrajności w skrajność!! 512 to chyba na serwer, bo ja jakoś grałem na 128 MB RAM (DDR) i się żyło :)

Spoko też grałem ale ile razy gra sie powiesiła :( . A przy okazji stworzyła ogromniasty plik wymiany, a te ja wiadomo z różnych powodów lubią wieszać gry i systemy operacyjne:( no i spowalniają rozgrywkę. Swego czasu Qter coś chyba wspominał o pliku wielkości 300-400MB. A poza tym sam windows XP chodzi średnio przy 256MB:( a jak jeszcze odpalimy potwora pożerającego zasoby - H4 to już będzie cieniutko. O ile tam jest zainstalowany XP.

MiB (cytat):
Melkior (cytat):

Ospbiści uważam, że najlepszym rozwiązaniem będzie dostarczenie własnych kompów i podłączenie do istniejącej sieci. W sumie w czasie transportu kompom nic się nie powinno stać. A profilaktycznie można odłączyć od procesorów radiatory, aby wykluczyć możliwość poluzowania się mocującej je spinki poczas jazdy po wybojach. Najłatwiej oczywiście przywieźć laptopy, które z definicji są mobilne i zapewne mają wbudowane sieciówki i nie ma problemu z monitorem:).

Tak, szczególnie pociągiem/autobusem będzie się fajno kompa wiozło :)


A może jaskiniowcy mają laptopy - te da się przewieźć nawet rowerem ;) .
A poza tym to część osób pewnie pojedzie samochodami... A tam juz można kompa w miarę bezboleśnie zapakować. Trzeba zatem ustallić plan turnieju coby poznać liczbę niezbęnych kompów. A więc powstaje pytanie: kto jedzie samochodem? I tu Melkior ujrzał las rąk kołyszących się niczym źdźbła trawy na kwiecistej łące :D


MiB (cytat):

skąd Ja to znam :?: :wink: . Tylko u Mnie jest nie win2k, a winXP :)


I dlatego najlepiej jest mieć własne kompy - odpadają kłopoty z konfiguracją. Tylko podłączamy sieć i gramy.

___________
Pióro bywa ostrzejsze od miecza...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Codhringher



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 16 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem wożenie ze sobą kompów to zdecydowanie nie jest dobry pomysł. Sam mieszkam 60km od Byczyny, ale prawdopodobnie miałbym problemy z dowieziem swojego sprzętu. Wolę sobie nawet nie wyobrażać sytuacji dojeżdżających pociągiem z drugiego końca Polski.
Co do wymagań sprzętowych H4: Duron 750Mhz + 128MB SDR całkowicie wystarcza do gry. Nawet z zainstalowanym WinXP. Dla poprawienia komfortu przydałoby się 256MB RAMu, ale 128MB również wystarcza. H4 z patchem usuwającym wyciek pamięci powinno się zadowolić 300MB plikiem wymiany (a może nawet mniej).
Dysk z zainstalowanym WinXP da się w zdecydowanej większości wypadków podłączyć do innego kompa, żeby wszystko działało - kilka razy tak robiłem i zawsze (choć czasami z drobnymi kłopotami) komp pracował. Problem może się raczej pojawić gdzie indziej - BIOSy płyt głównych kompów z pracowni mogą nie obsługiwać dużych dysków twardych. Ale skoro pracownia jest w miarę nowa, to pewnie tak nie będzie.

___________
The truth is out there
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Farmerus



Dołączył: 8 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: ciało z Wrocławia; serce z Taur Urgos; dusza wciąż błądzi

Wysłany: 17 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Długom myślał, w czym ja pomóć mogę i na co się przydać.
No i niewielem wymyślił: na sprzęcie się nie znam, do występów publicznych kompletnie nie nadaję...

Wymyśliłem więc tak:

- CI... pierwsze nieśmiałe kroki juz zrobione,
- Zabezpieczenie, czyli członkostwo w Gwardii Imperialnej - żem co prawda nie jest wielkich, a nawet średnich gabarytów, alem cierpliwy i spokojny, co chiba zaletą jest w porządkowych pracach :)
- no i może Kancelaria Konwentu, w razie, gdyby lepszych chętnych nie było :)

Na razie to tyle...

Pozdrawiam!

___________
nie ma lekko
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 19 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Kolejna porcja informacji i odpowiedzi na powyższe treści będzie jutro, a dziś chciałbym zadac pytanie: Kogo byście chciali spotkać na konwencie w sensie - wymarzony gość?
___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 19 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

po linji HoMM - MuadDib
po linji fantazji - Felix W. Kres
po linji ... no niech będzie SF ;) - RAZ
po linji muzycznej - Blackmore's Night

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 19 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

jOjO (cytat):
po linji muzycznej - Blackmore's Night


Może być ciężko ;)


Sapkowski (tylko on nie jest bezalkoholowy :) )

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Guinea



Dołączył: 20 maja 2000
Posty: 164
Skąd: że znowu!

Wysłany: 19 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Within Temptation (pomarzyć zawsze można ;PPP )
___________
Achtung! Weasel!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Waylander



Dołączył: 24 października 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 19 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

O ile wiem do tej pory były poruszane jedynie tematy gry terenowej i gry w "hirków".
W tej sytuacji prosze o kontakt ze mną w sprawie ewentualnego "tańca rytualnego", o którym mowa w propozycjach.
Osoby mające kontakt z archeologią mogą mieć kontakty na wydziałach uniwersyteckich - tu ewentualne propozycje współdziałania w ramach praktyk stydenckich.
Jeżeli zajdzie potrzeba, to jestem w stanie wspomóc Gwardię Imperialną,

Z nowych pomysłów, pozwalających na utrzymanie porządku na konwencie, proponuję wydrukowanie identyfikatorów mieszkańców Jaskini (każdy we własnym zakresie. Pozwoli to nie tylko rozpoznać co bardziej znanych mieszkańców, znanych jedynie z netu, lecz jednocześnie umożliwi wyłapanie "dusz niepożądanych"

___________
HAURIT AQUAM CREBRO,
QUI DISCERE VULT SINE LIBRO.

Sitem czerpie wodę,
kto chce uczyć się bez książki.
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Waylander (cytat):
Z nowych pomysłów, pozwalających na utrzymanie porządku na konwencie, proponuję wydrukowanie identyfikatorów mieszkańców Jaskini (każdy we własnym zakresie. Pozwoli to nie tylko rozpoznać co bardziej znanych mieszkańców, znanych jedynie z netu, lecz jednocześnie umożliwi wyłapanie "dusz niepożądanych"


popieram
ale pozwolę sobie skorygować...

zwyczajem spotkań w których miałem zaszczyt uczestniczyć było szykowanie identyfikatorów przez organizatorów
sądzę, że odpowiednia forma pozwoli uczynić z tego użytkowego przedmiotu pamiątkę!

zatem sugeruję rozwiązanie tej sprawy odgórnie! a nie oddolnie

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Grenadier



Dołączył: 20 lipca 2000
Posty: 164
Skąd: Opole

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Pora na porcję wyjaśnień i wiadomości.

- każdy uczestnik po przyjeździe na Konwent po zameldowaniu się w Kancelarii Konwentu dostanie pakiet z: identyfikatorem na pewno oraz z gadżetami: koszulką (może dwie), może jakiś folder o Byczynie (coby gminę zadowolić), ozdobny, Imperialny qfel lub kubek, może bejzbolufka (czapka oczywiście). Sprawa do obgadania co do szczegółów. czekam także na propozycje co mogło by w taki pakiecik wejśc. Może płytka z wszystkimi mapami i opowiadaniami, może...
- co do turnieju heroes - dzięki za wyczerpująca dyskusję. Na razie proponuję ja zaweisić w tym temacie do czasu wyjaśnienia czym ewentualnie będziemy dysponowac na miejscu. Może się także okazać, że np. znajdzie się jakiś sponsor, co zwiezie kompy...
- sprawy rycerskie, machanie mieczem, łuki itp - powinny się w kilku aspektach wyjaśnić do końca przyszłego tygodnia.
- na początek liutego planuję przejście do bardziej konkretnego planowania programu i zadań związanych z konwentem. W związku z tym APELUJĘ o wasze pomysły na to, co chcieli byście robić na Konwencie.

___________
Będziemy się żegnać...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
jOjO



Dołączył: 10 stycznia 2000
Posty: 164
Skąd: Onionburg

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
pytanie: Kogo byście chciali spotkać na konwencie w sensie - wymarzony gość?


jak mogłem zapomnieć!

Jacek Dukaj!
sądzę, że realniejsze niż blekmórnajt
a bardzo bym się uradował...

___________
Baruk Khazad!
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o grę terenową, to wymagane jest możliwie wilu graczy (i uzależnoione od tego ilość MG). Jeśli chodzi o Gry fantasy, to jaeśli znajdą się MG i Drużyny to można grać. Jeśli już będę mówił o tych RPGach to mogę dorzucić jeszcze trzy gry karciane (MtG, Dark Eden, Unexploded Cow).
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

1. Ja to bym chciał na Konwencie usiąść sobie przy qflu.... no ale to zabronione :)
Myślę sobie za to że trzeba by zostawić trochę "wolnego" czasu. Jak całe 3 dni napakujemy turniejami, spotkaniami, ogniskami, etc. to nie zostanie wolnego czasu na to żeby sobie na spokojnie pogadać z tym i tamtym Jaskiniowcem ;)

2. Pieniądze (w końcu ekonomysta jezdem):
- czy "pakiet startowy" (identyfikator, koszulka, i takie pierdółki) będzie darmowy?? :)
- związane z powyższym, ile wpisowe na Konwent??

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Daron Snyderthdend



Dołączył: 17 lutego 2003
Posty: 164
Skąd: z Fearunu, północnych ziem Czempionów Torma...

Wysłany: 20 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Qter (cytat):
2. Pieniądze (w końcu ekonomysta jezdem):
- czy "pakiet startowy" (identyfikator, koszulka, i takie pierdółki) będzie darmowy?? :)
- związane z powyższym, ile wpisowe na Konwent??


A ja zapytam czy wogóle jakieś koszty będą :)??

ps. Ale ogólnie to ja będę (was męczył) na 85% :P

___________
Imię: Daron
Nazwisko: Snyderthdend
Rasa: Człowiek
Wyznanie: Wszystkie dobre Bóstwa Fearunu, ale przede wszystkim w Torma
Klasa:20lvl Paladyn, 15lvl Czempion Torma, 5lvl Zwiadowca Harfiarzy
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 21 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Witajcie.

Cieszę się bardzo, że ruszyłą sprawa z Konwentem. W miarę moich skromnych możliwosci chciałbym pomóc w tym przedsięwzięciu. Bywałem wczesniej na konwentach nie raz i troszkę obeznany jestem.

W czym mógłbym pomóc:
- gry RPG i LARPy. Mogę prowadzić, prezentowć, uczestniczyć, doradzić, służyc jakąkolwiek pomocą - parę lat w tym siedzę i mam orientację.
- gry karciane. Przede wszystkim Lord of the Ring TCG. Jestem Product Chapionem (człowiekiem producenta :) ) i mógłbym postarać się o jakieś wspomaganie (darmowe decki, gadżety, nagrody) i zorganizować demo/turniej.
Poza tym Zombiaki, The Great Brain Robbery, SimWiocha (tu również mogę oferowć darmowe decki).
- gry planszowe. Co powiecie na turniej Magicznego Miecza (Magii i Miecza)?
- organizacja na miejscu. Przy odrobinie szczęścia mógłbym przyjechać tam wczesniej i pomagać w przygotowaniach. Troszkę więcej szczęścia i miałbym ze sobą samochód. :)


Zaczeły pojawiać się pytania o koszty konwentu. Czy zastanawialiście się/próbowaliście już szukać sponsora? Gren pisała o PZU i ubezpieczeniu za darmochę, ale poza tym można by ściagnać kogoś innego, kto obniżył by koszty konwentowiczów. Na ostatnim konwencie, na którym byłem sponsorem było Nestle. Każdy uczestnik otrzymywał broszurkę reklamową i batonika. Broszurka lądowała przeważnie w koszu,a batonik w żołądku, a parę złotych za to organizatorzy otrzymali.

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
MiB



Dołączył: 21 grudnia 2002
Posty: 164
Skąd: Kęty

Wysłany: 22 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

To Ja o pakiecie startowym ;)

:arrow: identyfikatory- rozdawyne na mieńscu, przugotowywane przez organizatorów. Można przygotować mapkę konwentu na odwrocie identyfikatora. Ponadto identyfikator dla przeciętnego Konwetnowicza powinien się różnić od identyfikatora organizatora/porządkowego/VIPa/"szychy", etc. żeby łatwo było zobaczyć do kogo się zgłosić w razie problemów.
:arrow: broszurka Byczyny- to chyba obowiązkowy pkt. programu (tylko przygotujcie jaki kosz na zapleczu :) ).

2 w/w elementy powinny być darmowe i obowiązkowe. Koszulka, czapeczka, qfel, qbek, etc- to powiny być elementy opcjonalne, być może płatne (przy braku sponsora), gdyż Ja np.: z miłą chęcią stałbym się posiadaczek qbka, koszulki, ale już bejsboloofka Mnie potrzebna nie jest ;).

___________
"Imagine there's no heaven,
It's easy if you try."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 22 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Jeszcze jedno pytanko o bardzo przyziemną sprawę...

Jakie są plany jeśli chodzi o jedzenie?

Każdy sobie rzepkę uskrobie (we własnym zakresie) czy organizatorzy zapewnią jeden, dwa trzy lub więcej :) posiłków? Czy planujecie jakąś kuchnię polową/grille/obsługę gastronomiczną? Czy organizatorzy własnoręcznie coś przygotoują?

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Irvin



Dołączył: 29 października 2002
Posty: 164
Skąd: z daleka...

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Sperzdechly jeśli chodzi o RPG-i to myślę że się dogadamy. Do LARPA i tak będzie nam potrzebna pomoc więc będziemy musieli poszukać chętnych (całość zorganizuje się na miejscu). W Zombiaki grałem i zagrać możemy (ale na dwie talie, świt będzie na końcu no i ja gram zombiakami :) ). Co do reszty to weź co możesz, czhętni do gry się znajdą zawsze (to dobra możliwość do porozmawiania ).
___________
Kiedy zastanawiamy się nad swoim życiem, to właściwie sam fakt, że żyjemy, powinien nas najbardziej zadziwić...
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Qter



Dołączył: 1 listopada 2002
Posty: 164
Skąd: Warszawa

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Sperzdechly (cytat):
Co powiecie na turniej Magicznego Miecza (Magii i Miecza)?


W M&M też bym z chęcią zagrał, kiedys w to całymi dniami rżnąlem :)
Mogę przywieźć swój zestaw. Chyba wszystkie możliwe dodatki tam mam także sporo tego jest.
Aha Magiczny Miecz też mam i też mogę przywieźć :)

___________
"Możemy być tylko tym, czym jesteśmy, niczym więcej i niczym mniej."
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Qter (cytat):
W M&M też bym z chęcią zagrał, kiedys w to całymi dniami rżnąlem :)
Mogę przywieźć swój zestaw. Chyba wszystkie możliwe dodatki tam mam także sporo tego jest.
Aha Magiczny Miecz też mam i też mogę przywieźć :)


Jeśli chodzi o zestawy to mam dwa kompletne Magicznego Miecza i jeden niekompletny. Ja mógłbym wziąć jeden Magiczny Miecz, a Ty M&M. Dwa zestawy wystarczą. Jak będą rózne, to każdy będzie sobie mógł wybrać ulubuiony :)

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Morvin (cytat):
Sperzdechly jeśli chodzi o RPG-i to myślę że się dogadamy.

Jeśli chodzi o grę to bez problemu na miejscu, ale jeśli mają być jakieś prezentacje czy prelekcje to trza by się wcześniej przygotować.

Cytat:
Do LARPA i tak będzie nam potrzebna pomoc więc będziemy musieli poszukać chętnych (całość zorganizuje się na miejscu).

Z tą organizacją na miejsu moze różnie wyjść...Chyba lepiej by było jakbyśmy zrobili wywiad, zeby chociaż w przyblizeniu wiedzieć ile osób jest chętnych. Wtedy wiadomo by było czy modyfikować scenariusz, ilu potrzeba MG, jak długo potrfa LARP itp. Wogule to bajka by była jakbyśmy przed konwentem rozdzielili postacie graczom i role NPCom. Wtedy oszczędzamy czas na miejscu i mamy go więcej na grę. :)

Cytat:
W Zombiaki grałem i zagrać możemy (ale na dwie talie, świt będzie na końcu no i ja gram zombiakami :) ).

Ok, ale ja w swojej mam 8 grantów :)

Cytat:
Co do reszty to weź co możesz, czhętni do gry się znajdą zawsze (to dobra możliwość do porozmawiania ).

Jeśli będę miał samochód to nie będzie problem zabrać się ze wszystkim. Gorzej jak bede musiał poginać innymi środkami lokomocji...

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
Sperzdechly



Dołączył: 30 maja 2003
Posty: 164
Skąd: Iława

Wysłany: 23 stycznia 2004     Qmitet Organizacyjny Konwenta Odpowiedz z cytatem

Grenadier (cytat):
Kogo byście chciali spotkać na konwencie w sensie - wymarzony gość?


Oto jest pytanie! :)
A ilu wymarzonych gości można wymienić? :D

Ja popieram w pełni jOjO jeśli chodzi o Feliksa W. Kresa. Jacek Dukaj również byłby ciekawym gościem. Ze swojej strony zaproponowałbym Annę Brzezińską, która chętnie odwiedza konwenty, więc wydaje mi się realnym gościem.

Jesli chodzi o stronę muzyczną to z wielką chęcią posłuchałbym Yahatry.

___________
"A ja wierzę w święte jeże
Kocham siebie i należe
Kiedy piję, piję szczerze
Kiedy piję, Bóg mnie strzeże"
    Powrót do góry     Odwiedź stronę autora
©2002, 2003, 2004, 2005 Jaskinia Behemota
Template made by Valturman.
Powered by gnomePHP.
Pieczę nad Starym Forum sprawuje Crazy.